Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

αντε ρε αθηνα να περασει γρηγορα ο πονος...

ρεσυ νατασα θελω κ εγω λουκουμαδες!!!!! θελω να μου δωσεις τη συνταγη!!!

πρεπει να κανεις κατι συγκεκριμενο για να φουσκωσουν οι λουκουμαδες!!

θουλη κ εμενα ειχε μια περιοδο που κοιμοταν κατω στο πατωμα :lol::lol::lol::lol:

παντως εσυ και η νατασα εχετε απο τις πιο γλυκες κοιλιτσες που εχωδει ποτε!!!!!!

ειναι τελειες μικρουλες σφιχτες και στρογγυλες!!!!

(θουλη δε μπορω να ξεχωρισω μυτερη και στρογγυλη κοιλια, ολες ιδιες μου φαινονται, μη σχολιασεις!!! :lol::lol: )

καλεεε νατασα δε μπορω!!! φοβαμαι!!!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω εχω κοιλιτσα/>????πλακα κανεις???????κοιλαρα εχω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ τι με λενε?ε δε εχεις μεγαλη κοιλια γτ δε εβλαες πολλα κιλα.. =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

ενω στο θοδωρη που εβαλα 19 κιλα ειχα ξεχειλωσει

βασικα κ στο θοδωρη ειχα ιδια κοιλια..μετα τελευταιο τριμηνο αρχισε να δινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου στείλω την άλλη μισή;;;;;

Είναι λαχανικών!!!

Και γω στη Ειρήνη από την 33η μέχρι την 39η που γέννησα έπαιρνα σταθερά 1 κιλό το βδομάδα.

Τώρα ακόμη δεν...

Την Τετάρτη θα ζυγιστώ είπαμε.

Πάλι για την κοιλιά σου μιλάς ρε;;;;;

Λένα είναι εύκολη η συνταγή. Αυτοί βέβαια που έφαγα σήμερα ήταν οι στρόγγυλοι με την τρύπα στη μέση από ένα εργαστήριο εδώ που στέλνει το πρωί σε φούρνους. Εγώ τους έφαγα μόλις βγήκαν από τη φωτιά και άλλοι θα τους φάνε αυριο το πρωί... ;););)

Για να φουσκώσουν οι λουκουμάδες εγώ κάνω τάμα και προσευχές!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Χαχαχα εγώ παρήγγειλα από το Subito και ο Δημ από τη Roma Pizza. E από τη Roma μας έστειλαν και ένα εκπτωτικό κουπόνι 4 ευρώ για τα Seven. Ωραία!!! Τσάμπα ταινία θα δούμε!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε μια χαρα ειναι η κοιλια σου!!! εμενα στον 6ο μηνα δε θες να δεις πως ηταν!!!!!

καλα για τον 9ο δεν το συζηταω!!!!! πρεπει να ηταν η τριπλασια απο της νατασας!!! :lol::lol::lol:

ελα ρε 19 κιλα εβαλες ρε θηριο??? μια χαρα τα εχασες ομως ολα

εγω ειχα βαλει 14 κ εχω ακομα τα 4 :oops::oops::oops:

ειχα παχυνει κ πριν μεινω εγκυος... οποτε εχω δρομο ακομα μπροστα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"lovie"

Χαχαχα εγώ παρήγγειλα από το Subito και ο Δημ από τη Roma Pizza. E από τη Roma μας έστειλαν και ένα εκπτωτικό κουπόνι 4 ευρώ για τα Seven. Ωραία!!! Τσάμπα ταινία θα δούμε!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))[/quote']

εχω πεθανει στο γελιο μιλαμε..αληθεια =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

εισαι θεααααααααααααα

α να σε ευχυθω κιολας μιας κ μπηκες στο μηνα σου..

με το καλο να ερθει το νεο νινι..με ενα πονο φιλεναδα μου κ να γεννησεις οποως θες εσυ γιατι το αξιζεις..

αχχχχχχχχχχ καλε ποτε εφτασε ο καιρος???????????????

λενα για να φουσκωσουν οι λουκουμαδες δε θελει να κανεις τη ζυμη σφιχτει..εγω βαζω σε σακουλα μασουτη τη λεκανη για μεγαλυτερη θερμοτητα κ κουβετρες..α κ το σταυρωνω..

αν γελασες νατασα θα φας ΞΥΛΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού και μεις τρέξαμε αμέσως να επωφεληθούμε της προσφοράς!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Να σαι καλά κοπελιά!

Και στα δικά σου!!!!

Όσο για τους λουκουμάδες φυσικά και γελάω!

Ακόμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

δεν σας ππρολαβαινω!!!!

χρυσαααααααααααα ειδες??????? και μου το επαιζες δεν ξερω και τι λες καλε!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :l

με το καλο!!!!! αντε να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να μην εχεις καθολου αναγουλες!!!!! :x:x

ευη να σου ζησει τι μωρακι!!! υπομονη και επιμονη και θα στρωσει!! :):)

λοιπον γωγω πρεπει εχθες να φτερνιζοσουνα!!!

σε σκεφτομουνα ολο το απογευμα!

πηγα jumbo να δω αν εχει πραγματα για το παρτυ μας και εκει που ειμαι σε ενα ραφι ερχεται μια μανα με κορη..η μανα βρομουσε τσικνα και απλυσια και βρομα σας λεω!!!! τετοια μυρεωδια δεν εχω ξαναμυρισει!!!!!! μου ηρθε μια αναγουλα αφου εφυγα!! παω παραπερα..ητανε η κορη...παναγια μου!!!!! μασχαλιλα και απλυσια τουλαχιστον 2 εβδομαδων!!!!!

φευγω και παω παραδιπλα στο αλεξπακ και ερχονται και εκει!!!!!!!! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: πως αντεξες κοριτσακι μου μεσα στο αμαξι με αυτον????????????????????????????????????????????

αθηνα φιλια!!!(καλε γιατι δεν με κανεις φιλη στο facebook???) :oops::oops::oops::oops:

ρε σεις με εχετε ξεσηκωσει!! θα σταματησω να μπαινω!!!!!! ολο το δεδυτερο σκεφτομαι!!!!!

αφου λεω να κανω απεργια μεχρι να πειστει το καμαρι μου να κανουμε 2ο!!!!!!! τι αγχος εχει ρε κοριτσια????? λες και εμεις μεγαλωσαμε με σωφερ και βιλες!!!ελεος πια!!!!!!!

προχθες περασαμε πολυ ωραια!!ο μιρκος ολο παιδακια ελεγε στον δρομο(με τον δικο του τροπο!!!) :lol::lol::lol::lol::lol:

νατασσα στο παρτυ θα κανω μπισκοτα ζωακια να σε δελεασω να ερθεις με την ειρηνη!!!!!! (αν δεν εχουμε γεννητουρια μεχρι τοτε!!):lol::lol:

στις 13/12 και μερα δευτερα εχουμε γενεθλια!!! ειστε εννοειτε ολες ευπροσδεκτες κανονιστε ε?????????

τι αλλο...

αααα οι λουκουμαδε οι στρογγυλοι ειναι τελειοιιιι!!!!!! ειναι τηγανιτοι ή γινονται σε φορμακια????

ξερετε??

αντε καλη μερα να εχουμε και ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες

διαβασα τα νεα αλλα εμεινα καπως ετσι :o:o:lol::lol::lol::lol: χρυσα μουυυυυυ το επιασες το σπορακι???

μπραβο κοριτσαρα μου με το καλο σου ευχομαι και ολα να ειναι τελεια!!!!

αντε και στις επομενες..οσες το επιθυμουν :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω περιμενω να αδιαθετησω αλλα ακομη δεν εχει ερθει..ποναω αλλα ακομη μου εχει σπασει τα νευρα επεισης περιμενω ποτε θα με ειδοποιησουνε για την δουλεια..τελος νοεμβρη μου ειχαν πει..αντε να δουμε γιατι δεν αντεχω αλλο στο σπιτι

αρτζι περαστικα στην ρεα ειναι καλυτερα σημερα??? ο λουκας σου τι κανει?? πολυ σας σκευτομαι

lovie μπηκες στον μηνα σου??? με το καλο και με εναν πονο..αχχχχ πως περναει καλε ετσι ο καιρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Χρύσα μας το κρατούσες για έκπληξη???????????

Συγχαρητήρια κοριτσάκι, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και έναν ακόμα πιο τέλειο τοκετό και φυσικά ένα υγιέστατο μωράκι.

Αθηνά σου απάντησα και χθες εγώ έβαζα σπαθόλαδο μετά από κάθε θηλασμό και το ξέπλενα πριν θηλάσω μετά από συμβουλή της Lala

Νατάσα μπήκες στον μήνα σου σήμερα? άντε με το καλό κοριτσάκι να πάνε όλα όπως τα έχεις ονειρευτεί

Βένι νομίζω τηγανιτοι γίνονται οι λουκουμάδες

Εύη οι πάνες δεν χρειάζεται να είναι ασήκωτες απλά βρεγμένες. Μέτρησες πόσο ξένο έδωσες χθες για να αρχίσεις σιγά σιγά να το μειώνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

παλη για φαη μιλατε;;;;;

τι ειστε εσεις καλεεεεεε

λοιπον...εχω και σημερα αρκετη δουλεια και βαριεμαι...γκρρρρ

Φιλακια.

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

στις 13/12 και μερα δευτερα εχουμε γενεθλια!!! ειστε εννοειτε ολες ευπροσδεκτες κανονιστε ε?????????

Να τον χαίρεσαι Βένετία μου!! Είμαι σίγουρη οτι θα γίνει γαμώ τα παιδιά!!! :shock::D:D:D

Στις 13-12 έχω τα γενέθλιά μου!!! Κλείνω τα 29 όπως και πέρυσι και όπως και τα επόμενα 3 χρόνια. Σας το λέω να το ξέρετε να μη με ρωτήσετε ούτε του χρόνου, ούτε του παραχρόνου, ούτε του παραπαραχρόνου! Θα κλείνω τα 29!! :roll::roll::D:D:lol::lol::lol::lol::lol: (Μέσα μου δε γελάω!!!) :shock::shock::shock::shock:

Καλημέρα, καλημέρα!!!!

Χθες στολίσαμε το δεντράκι μας!! Χρόνια πολλά!!!! Καλά Χριστούγεννα να έχουμε!!

Η μικρή τρελάθηκε! (Αν και με πυρετό το μωράκι μου, χάλια είναι ακόμη, σήμερα θα πάμε στο γιατρό, ελπίζω μόνο να γλιτώσουμε την αντιβίωση) Είχα βάλει και Χριστουγεννιάτικα τραγούδια και στολίζαμε μαζί! Έπαιρνε τις μπάλες το τσαμένο μου και τις έχωνε μέσα στο δέντρο! :lol::lol::lol:

Το ευχαριστηθηκε πάρα πολύ ρε κορίτσια!! Τρελή συγκίνηση... και πού να μεγαλώσει...

Τ' ακούς παλιογκριντς του τρενακίου;;; :lol::lol::lol:

Κατα τα άλλα έχω από το Σάββατο άυπνη, τα νευρα μου δεν είναι πολύ καλά, είμαι στο γραφείο και δε γουστάρω να κάνω τίποτα.

Η Έρη που είναι; Τη χάσαμε;; Η Παναγιώτα;;

Καλα δε μου λέτε, τί σας πιάνει εσάς τις γκαστρωμένες συμπεθέρες καθε βράδυ και τρώτε τον αμπακο!!

Και όχι μόνο τρωτε, μας το λέτε και απο πάνω!!! Που να κρατηθώ και γω;;; Που προσπαθώ η δόλια να να φανώ εγκρατής;;; Σηκώθηκα 12:30 το βράδυ και μασαμπούκιασα 2 πιατα κοτόσουπα! Μέ την κότα!! Ε με ό,τι έχει βολευεται ο καθένας!!! :lol::lol::lol::lol: Νατασα-Θου μην κάνετε τον Αλέκο!! :shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Αθηνά καλά κουράγια ρε κορίτσι. Σε διαβάζω και συμπάσχω να ξέρεις!

Πώς είναι η φρεσκογκαστρωμένη σήμερα;; :P:P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxaxax...χαχαχαχαχ..Σισσιω ειμαι σηγουρη...περα απο Λιονταρι διακαης μου ποθος ηταν να κανω Τοξοτη...ειναι η μαμα μου αλλα και ο αντρας μου..και μπορει να σφαζομαστε αραια και που...δηλάδη συχνα..αλλα τους αγαπαω και τους δυο παρα πολυ και δεν εχω κανενα παραπονο...

Η Φρεσκογκαστρομενη μολις χλαπακιασε 4 κρουσανακια με σοκολατα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Πλακα μας κανετε???

Βρε αφηστε κ κανενα σπερματοζωαριο να παει χαμενο! =))=))=))

Συγχαρητηρια χρυσα μου!!!Μια ομορφη εγκυμοσυνη θα σου ευχηθω!!!!

Με το καλο κ στις υπολοιπες!!!!

Λενακι συγκρατησου!!!!!Ασε τον αντρουλη σου να αναρρωσει κ αφηστε τις τρελλιτσες για το νεο ετος!

Καλα ο Τολης ηταν ετοιμος να κοιμηθει πανω στο τραπεζι!Τα'παιξε ο ανθρωπος!Σαν τις κοτουλες

μιλουσαμε ολες μαζι,παιδια απο εδω,παιδια απο εκει,γκοφρετες,μπισκοτα,μανταρινια(γκουχου γκουχου!)!

Αξιος που αντεξε!!!!!!

Θουλακι μου!!!Μελλουσα κοριτσομανα μου εσυ!!!! :lol::lol::lol:

Τι σου ειπα καλε?Θελεις να εχεις κοριτσακι κ να στενοχωριεται που την λες συνεχεια "ο γιος μου"??

Θελεις για κοντρα να μην κανει ποτε στη ζωη της αποτριχωση? :lol::lol::lol:

Νατασακι φαγανακι !?Το εξαργυρωσες το κουπονι???? =))=))=))=))

Καλα παραγγειλατε απο 2 πιτσαριες??? :shock: Καλο!!!

Ηθελα να σας πω(ΚΑΙ εγω) οτι ειστε πραγματικα κουκλαρες εγκυουλες!

Κορμαρες,μοντερνες,με τις ολοστρογγυλες κοριτσιστικες κοιλιτσες σας!!! :lol::lol::lol:

Βενη μου νομιζω ολα τα παιδακια απολαυσαν τη συναντηση μας!Και βεβαια να το ξανακανουμε συντομα!

Εγω δε θα ερθω στα γενεθλια ;):lol: Σε λιγο θα γινει παρτυ γαμου το παρτυ γενεθλιων σας!!! :lol:

Νατασουλα σου εχω πει ποοοοσο σε συμπαθω???Και ποοοοσο ομορφα μωρα εχεις?Ματαρες!!!!

Ιουλιακι που εισαι???Ελα μωρε να μας γραφεις τα πετυχημενα σου! :x

Ερη????Εισαι καλα???ξερει καμια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Αναστασία κι εγώ είπα μας απαρνήθηκες πάλι :roll::roll:

Εγώ σε συμπαθούσα πολύ πριν σε γνωρίσω από διάφορες συζητήσεις που έχουν γίνει εδώ και από διάφορα άλλα στο τρενάκι αλλά τώρα που σε γνώρισα επαυξάνω!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x

Πόση ώρα περίμενες μόνη?

Σισσιώ ακόμα άρρωστη η μικρή. περαστικά μωρέ

Στολίσατε δέντρο από τώρα? εγώ σκέφτομαι να το στολίσω στο μπαλκόνι γιατί μέσα στο σπίτι δεν το βλέπω να αντέχει για πολύ :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα φάε τώρα που μπορείς γιατί σε κανα2 βδομάδες αν ξεκινήσουν οι αναγούλες σε βλέπω με φρυγανιές να την βγάζεις :?:?:?

Δημητρούλα είναι καλά τώρα η μικρή? εσύ πως πας με τους πονοκεφάλους?

Παναγιώτα που είσαι πάλι στις δουλειές το έριξες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

Χρύσααααα, συγχαρητήρια, με το καλό μια πολύ καλή εκγυμοσύνη σου εύχομαι και ένα υγιές μωρό!!! \:D/ :-bd:x

Ο Τζεφ έχει ηρεμήσει τουλάχιστον? για να μην παιδεύεσαι!

Η ΡΕΑ καλά είναι τελικά μόνο τη μια μέρα έκανε εμετό, όμως εγώ δεν είμαι και πολύ καλά τώρα και έκανα εμετό, σειρά μου ήταν!!! γενικώς θα ήθελα να πάω κάπου, ένα ταξιδάκι και να μην κάνω τίποτα!, να ξεκουραστώ και ηρεμήσω!!!

Ο Λουκάς περιμένουμε να αρχίσει να παίρνει κανένα γραμμ. σιγά σιγά, έτσι αδύνατος που είναι......!!!!

Συμπεθέρα πού είσαι καλέ? δεν έδωσες το παρόν χθες!!!! :-?

Αθηνά στείλε κανένα κουλουράκι, τι κουλουράκια έκανες?

Γωγώ τι έκανες τελικά, τον πήρες στο αμάξι σου? ακόμη να συνέλθεις?

σήμερα θα πάω κέντρο - αν και δεν αισθάνομαι καλά - να αγοράσω σκουφάκια, καλσκόλ και γάντια στα παιδιά!!!...ο άντρας μου φοβάται μήπως και γίνει καμμιά τρομοκρατ. ενέργεια σε πολυκατάστημα (έχουν πει ότι θα γίνει και χθες ήταν η πιο κρίσιμη μέρα!) και μου είπε να πάω και να γυρίσω γρήγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Βενη μου νομιζω ολα τα παιδακια απολαυσαν τη συναντηση μας!Και βεβαια να το ξανακανουμε συντομα!

Εγω δε θα ερθω στα γενεθλια ;):lol: Σε λιγο θα γινει παρτυ γαμου το παρτυ γενεθλιων σας!!! :lol:

καλε τι λες????????? εσας σας θελω !!!!!!!!

τους λευτερους ειπαμε αλλη μερα!!!! ασε και τα κανονισα!!! ;)

εκτος και αν δεν μας θελετε...αμα ειναι ετσι παω πασο! :(:evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Αναστασία κι εγώ είπα μας απαρνήθηκες πάλι :roll::roll:

Εγώ σε συμπαθούσα πολύ πριν σε γνωρίσω από διάφορες συζητήσεις που έχουν γίνει εδώ και από διάφορα άλλα στο τρενάκι αλλά τώρα που σε γνώρισα επαυξάνω!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x

Πόση ώρα περίμενες μόνη?

kai εγω ακριβως ετσι...Επαυξανω λεμε!!! :lol::x:x

Περιμενα 35 λεπτα! :shock: Και η Αννυ ηθελε να θηλασει...κ δε φορουσα βολικο ρουχο(επρεπε να ξεβρακωθω εντελως :P ) και φυσικα δεν υπηρχε δωμ θηλασμου!...

Καναμε βολτες εξω,τσακισαμε τα θαμνακια τους κ ηρεμισαμε! :lol:

Φιλακια-καλη δουλεια!!!!

Βενη μου αληθεια μας θελεις κ εμας????Με συγκινεις αλλα κ παλι...δεν ειμαι εγω το ιδιο οπως τα αλλα κοριτσια!

τα κανονισες?θα κανεις κατι στο σπιτι για τους ελευθερους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη μου σ'ευχαριστω πολυ!!!

Καλε οντως η Παναγιωτα και η Ερη που χαθηκαν;;;;;

Γωγω..που εισαι...κανεις εισπνοες;;;;

Αργη μου μην ανισυχεις μπορει να ειναι το σκαρι του Λουκα αδυνατο και να μη παχυνει ποτε πολυ!!

Περαστικα στη ΡΕΑ ειναι πολυ δυσκολα να εχεις αρρωστο παιδι.

Ο ζτεφ τι να σου πω...κοιμαται πλεων στο κρεβατι του αλλα εξακολουθει να ξυπναει στις 2,5 περιπου οπου του δινω χαμομιλι ελαφρυ με λιιιιγο μελι και στις 6 οπου πινει το γαλα το πρωινο.

Εγω παλη δεν κοιμαμαι καθως ξυπναω τουλαχιστων αλλες 52 φορες για να του αλλαξω κορμακι επειδη ιδρωνει..

αλλα ειναι θυριο ανημερο καθε μερα και πιο ζωηρος..

το καλο ειναι πως καθετε τα πρωινα και παιζει καμια ωρα και εχω χρονο να ετοιμαστω για το γραφειο και το απογευμα επισης..και μετα με ακολουθει παντου και εφευρισκει καινουριες σκανταλιες..

Βενηηηη η παραγγελια ΟΚ;;;;;

ΑΑΑ..προχτες τον φωτογραφισα που μασουλαγε μπροκολο χτες γυριζε με ενα ωμο καροτακι το οποιο μασουλισε σαν κουνελακι..δεν καθοταν ομως να τον βγαλω παλη...χιχιχι..θα ειναι τα επχειρηματα μου οταν μεγαλωσει και δεν θελει να τα τρωει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια .

η παναγιωτα χθεσ το απογευμα πηγε στον διαβιτολογο ,γυρισε κατα τισ 9 στο σπιτι και δεν μπορεσε να μπει .

σημερα το πρωι ξυπνησε ο μιρκοσ και δεν τον πολυ καταλαβα ,βγηκε πηγε στο σαλονι εβαλε την φρουτοπια στην τηλεωραση και καθοταν εβλεπε :shock:

αχ καθε μερα γινεται και ολο πιο γλυκο ζουζυνακι .....δεν αντεχω θελω να τον φαω !!!!

κοπελιεσ τι τρωτε ολη μερα !!!! που το βαζετε !!!!

αργι μου ηρθε η σειρα σου να αρρωστησεισ ? περαστικα .μην πας σημερα βρε κατσε να γινεισ καλα .

χρυσα μου δεν σου ευχηθηκα εδω γιατι τα ειπαμε εμεισ στο τσατ .

γωγω ζεισ ? :lol::lol::lol::lol: αναπνεεισ ακομα ? :lol::lol::lol::lol:

σισσακι καλη δουλιτσα στο τρελοκομειο που δουλευεισ ;)

γκαστρομενεσ και μη απο θεσσαλονικη φιλακια και καλημερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανατσακο μου ευχαριστω πολυ πολυ πολυ!!!!

παραπονιαραααα!!!!!

Παντως το μοναδικο συμπτωμα - περαν της απουσια περιοδου που δε θα μου λειψει καθολου- ειναι πως νιοθω μια απιστευτη κουραση!!!!...μαλλων θα αρχισω τις βιταμινες απο τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...