Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Αθηνά συγχαρητήρια στο βυζί σου!! Μια χαρά θρεφταράκι το έκανες το κοριτσάκι σου!! :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα είσαι τρελή?!?!? Με την κοιλιά τούρλα κανεις πατζούρια;;; Εγώ λόγω θρόμβωσης τέτοιες δουλειές δεν κάνω μόνη μου πλέον.

Νατασα-Γιώτα η μεγαλοκυρία δεν είναι άτεκνη έχει ένα γιο τον οποίο όπως μας έχει πει πολλάκις τον μεγάλωσε η γιαγιά του. Με εκνευρισε που έλεγε οτι έχει κάνει έκτρωση λες και είπε οτι έχει πάρει ντεπόν!!

Κλαίει η μικρή θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα ρε Αθηνα..σα δε ντρεπεσε λιγο να παιρνει τοσο βαρος μονο με στηθος....φτου σου...χιχιχιχιχι

Μια χαρα ειναι η μικρη...θα γινει μια κοπελαρα κουκλα..σαν τη μαμα της!!!!

Λενα αμα τελειοσω με το σηδερω θα ερθω και εγω για καφε

Αναστασι ασε..δεν θα το ξαναπω..αλλα γεννικα πολυ συγχηζομαι..

οτι τιποτα αλλο αλαλ μετα θελουμε να βελτιωθει και το συστημα..γκρρρ...

Σισσιω το λεει και το περιφανευετε κι'ολας...τι να πω ρε συ...

ο Ο προσπαθει να κοιμησει τον μικρο..

εχω απιστευτα νευρα και συνεχεια μαλλωνουμε

τωρα κλαιει και φωναζει μαμααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα γιατί δεν κάθεσαι φρόνιμα;;;; Και εγώ λίγες εβδομάδες πριν γεννήσω έφτιαξα τουλάχιστον 7 έπιπλα! Αλλά όταν πονούσα έκανα διάλειμμα.

Τελικά όσο πιο μεγάλο γεννηθεί το παιδί, τόσο πιο εύκολο στη χρήση είναι. Οπότε εγκυούλες βαστάτε γερά μέχρι να γεμίσετε τις μέρες σας. Αξίζει τον κόπο!

Μέχρι τη Δευτέρα θα έχει γεννήσει η αδερφή μου τον τρίτο γιο!!!

Ουφ πάλι ξυπνησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα....βαλθηκες να γινεις τελεια νοικοκυρα...μη σε κακοχαρακτηρησει ο γιος..χαχαχα..τρελη

για ηρεμισε δε λεει να γεννησεις πριν την ωρα σου..ειδε ςη Αθηνα αυτο που λεει..ακου την εμπειρη..

Αθηνα εσεις τηα μοιρασατε τα παιδια..εσυ τρεις κορες..η αδελφη τρεις γιους..τελεια..

παω να κοιμησω το ποντικακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha ton skotosw ton kwsta :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

prepei na arxisei na katalabenei oti o mikros leei pia oti akouei .

prin ligo opos epsaxne kati eipai (dipla tou o manwlis ) "pou einai re pousti"

kai amesos o mikros "pouti " :o:shock:

tou fonazw egw to katalabenei amesos gelaei kai sinexizei "gamoto ti malakia eipa!!!"

ton skotoneis h oxi :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο :lol::lol::lol::oops::oops::oops: κ μενα μου τη σπαει τρελα ομως..

αθηνα ρε μηπως δε φτανει το γαλα σου?μονο 1150? :lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο με σενα κοιμηθηκε τελικα ο μικρος?

αναστασια γαματο εκονιδιο εβαλες/>?χαχαχαχαχα

εγω πηρα το γιατρο..του ειπα οτι τοοοτε δε πηρα το υποθετο γτ με εφυγε η φαγουρα..

κ με λεει τι εχεις τωρα?λεω υγρα που μυριζουν ασχημα :oops:

κ λεει δε ειναι τιποτα..της εγκυμοσυνης ειναι..οταν θα ερθεις θα σε δω κ γω.οποτε τη γλιτωσα...

γιουπιιιιιιιιιιιι

ρε γιωτα μη διαβαζεις τετοια αρθρα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα 'μαι πάλι! Σα το σίφουνα έρχομαι, σα το σίφουνα φεύγω, σα το σίφουνα μπήκα να σας πω μια καληνύχτα! :D

Νατασούλι μου όμορφο, πολλά φιλάκια! :-*

Anastacia, περαστικά στην τσαχπινούλα σου!

Αθηνούλα, μπράβο στη μικρούλα σου! Τα πάτε υπέροχα, εύχομαι μέχρι τέλους, χωρίς κανένα πρόβλημα! :D Συμφωνώ σ' αυτό που λες για τα μεγάλα μωρά, η δική μου γεννήθηκε μικρούλα και ήταν όλα πιο δύσκολα... Ευαίσθητη στον ίκτερο, κουραζόταν στο θηλασμό κλπ κλπ. Πρώτα ο Θεός, και αν δε με πιάσει ανυπομονησία όταν μπω στον 9ο :oops: αυτή τη φορά, σκοπεύω να μη ξεπατωθώ στο περπάτημα απ' την αρχή, για να τον κλείσω, αν είναι δυνατόν! ;)

Παναγιωτο-συμπεθερούλα μου, μη στεναχωριέσαι, όλα καλά θα πάνε. :D Εγώ, γιατί θυμάμαι ότι ο γιατρός είχε πει στην αδερφή μου, που είχε ζάχαρο, ότι "στεγνώνει" το μωρό απ' αυτό; Κι ότι φυσικά έχει τάση να βγει μεγάλο, γι' αυτό και χρειάστηκε να μπει με πρόκληση... Την οποία όμως πρόλαβε ο μικρός λίγες ώρες πριν, γιατί ξεκίνησαν οι πόνοι φυσιολογικά! :lol: Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά αν θυμάμαι καλά, τότε μπορεί να φταίει κι αυτό. Όπως και να 'χει, ξεκουράσου κι όλα θα πάνε καλά! Τον έφαγες το γάιδαρο! ;)

Άφρο, κι εγώ 29-30 Ιουνίου είμαι!!! :lol: Σωστή η παρατήρηση!

Αργυρώ, κούκλα η σοκολατένια σου!!! :x

Σισσάκι... δε θα σχολιάσω τη συνάδερφο!!! Μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι!!! :evil:

maimoudoΛενάκι μου, συμφωνώ απόλυτα με τη θέση σου για το παιδάκι. Κι εγώ θα σε ήθελα για δασκάλα των παιδιών μου! :YMHUG:

Θουλάκι μου, όλα θα πάνε καλά, ξέρει ο γιατρός. Μια χαρούλα! :D

Χρυσο-κουμπαρούλα μου, σαβροΓιώτα, Ελευθερία, natasoula, Νατασούλι και όποια μανούλα ξέχασα, τα φιλιά μου και τις καληνύχτες μου! :x

Α! Είμαι λίιιγο καλύτερα τις τελευταίες μέρες, αλλά ακόμα... :ymsick: Και όπως και στη Β, δεν έχω εμετούς, αλλά μια συνεχή ανακατωσούρα και μια απαίσια μεταλλική γεύση. :? Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! :x

(Τελικά δεν ήμουν και τόσο σίφουνας αυτή τη φορά!) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα, τι κάνετε?

Μπήκε ο Δεκέμβρης και δεν μου κάνει καμία αίσθηση ότι πλησιάζουν Χριστούγεννα, πρέπει να στολίσω το ΣΚ για να μπώ στο κλίμα σιγά σιγά

Έρη η τιμή είναι πολύ καλή στο παιδότοπο και με όλα αυτά που περιλαμβάνει. Στους περισσότερους εδώ είναι 7 ευρώ και δεν περιλαμβάνονται και πολλά πράγματα

Παναγιώτα κοίτα να ξεκουραστείς, δουλειές θα κάνεις μια ζωή

Αναστασία είμαι μηχανικός και ασχολούμε με την κατασκευή δημοσίων έργων

Ακόμα άρρωστη είναι η τσαχπίνα κρίμα μωρέ δεν θα σας δούμε κιόλας

Νατάσα εσύ θα έρθεις την Πέμπτη για καφέ? αν ναι πές μου να έχω το θήλαστρο μαζί

Γιώτα όλα καλά να πάνε με την πρόκληση, μην αγχώνεσαι

Μιτσάκι μπράβο που είσαι καλύτερα

Αθηνά σούπερ τα μεμέ, από πόνο πως είσαι καλύτερα?

Λένα που θα πιούμε καφέ?????????

Χρύσα κανόνισε να έρθεις να σε δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πήγαμε τον Λουκά στο σχολείο, ο δρόμος παγοδρόμιο, χωρίς πλάκα μπορείς να κάνεις πατινάζ!!!

έχουμε έξω -6,4!!!! :o και σήμερα το βράδυ περιμένουμε και άλλο χιόνι!!!

εμένα με τριγυρίζει κρυωματάκι μάλλον!!!! :?

Άφρο και εγώ λέω αυτή την έκφραση καμμιά φορά και μέχρι πρότινος δεν άκουσα κανένα παιδί, ώσπου προχθές άκουσα τον Λουκά που είπε: "πω ρε πούστη μου"!!!! :o:o:o:shock::shock::shock::shock: , από τότε δεν την έχω ξαναπεί!!!!

ωστόσο γέλασα με τον άντρα σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αθηνά η γνώμη μου είναι να αρχίσεις το ξένο, το παιδί δεν παίρνει το σωστό βάρος άσε τους θηλασμούς για άλλους!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

εσείς έχετε πιο αισιόδοξους άντρες? η απαισιοδοξία μου την δίνει στα νεύρα!!!! :evil:

σίγουρα όλα δεν είναι καλά, αλλά αν είμαστε απαισιόδοξοι πώς θα συνεχίσουμε?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Παναγιώτα για να σου αυξηθεί το αμνιακό υγρό πρέπει, ναι, να είσαι ξάπλα και πλήρης ξεκούραση!!!

έτσι μου είχε πει ο γιατρός μου, όταν είχα κάνει την αμνιο και τον είχα ρωτήσει τι θα έπρεπε να κάνω αν το υγρό ήταν λίγο και μου είπε: "θα σε είχα εδώ ξάπλα μέχρι να σου αυξηθεί" :o:o:o:o:?

σίγουρα χρειάζεσαι κάποιον και για τον Νικόλα όχι μόνο για τις δουλειές!

και μένα μου είχε πει ότι το μπουμπούκι ήταν μεγάλο γύρω στα 3700 στην 38 εβδ. και έμεινα έτσι :o , πιστεύω ότι ήταν από το ζάχαρο, αν και το δικό μου είχε κατέβει κάτω από το όριο με την διατροφή!!! τελικά γεννήθηκε 3430! οι μετρήσεις είναι ενδεικτικές πάντα υπάρχει μια απόκληση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ πως πηγαίνεις τον Λουκά στο σχολείο, με τα πόδια? και την Ρεα σε καρότσι?

Ο δικός μου άντρας πάντως είναι αισιόδοξος πολύ περισσότερο από εμένα, σπανίως έχει άγχος και είναι της άποψης ότι ότι είναι να γίνει θα γίνει με το να τα βλέπω όλα μαύρα δεν θα αλλάξει κάτι ;)

Εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να είμαι πάντα τόσο ψύχραιμη........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανούλες! :D

Ετοιμαστήκαμε, πήγαμε σχολείο, κλαίγαμε και λίγο, αλλά όλα καλά! ;)

natasoula, Argi, καλημέρα!

Ο δικός μου άντρας δεν είναι ιδιαίτερα απαισιόδοξος, αλλά είναι πολύ γκρινιάρης. :? Σε διαρκή ανησυχία... Κι εγώ δεν την αντέχω τη γκρίνια με τίποτα!! :?

Συμφωνώ απόλυτα Αργυρώ... Αν δε σκεφτόμαστε θετικά, αν δεν ελπίζουμε κι αν δε κάνουμε όνειρα για ένα καλύτερο αύριο, πως θα συνεχίσουμε; Είναι στο χαρακτήρα του καθενός πιστεύω. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Παναγιώτα καλή επιτυχία με την πρόκληση. Μην αγχώνεσαι μια χαρά θα τα πάει η κόρη σου!

Σου το εύχομαι!

Άφρο, Αργυρούλα εμένα ο καλός μου την προηγούμενη εβδομαδα την πήγαινε στο γιατρό μόνος του και σε κάποια φάση με παίρνει τηλ απο το αυτοκίνητο και μου λέει "άκου τί λέει η μικρή"; Και ακούω απο μέσα το παιδάκι μου να λέει: "Αντε ε μαάκα, παγιοπαπάα"!! Όπως καταλαβαινετε ένα ψιλοεγκεφαλικό το έπαθα, περισσότερο όμως με εκνεύρισε που με πήρε ο αντρας μου και χαζογέλαγε, αντί να ντραπεί! Εμεις δε θα το γλιτώσουμε πάντως. Είμαστε και οι δύο βρωμόστομοι. Τί να σου κάνει και το παιδάκι... :oops::oops::oops:

Μιτσάκι υπομονή κουκλίτσα μου! Θα περάσουν και οι ζαλάδες και όλα σε λίγο καιρό. Η μαμα μου μου έλεγε "μέχρι να το ακούσεις είναι αυτά"! Ψέμματα μου έλεγε. Εγω είχα καούρες μέχρι που γέννησα!

:evil::lol::lol:

Έρη ευχαριστούμε για την πρόσκληση και θέλουμε πολύ να έρθουμε να δούμε τον Κώστα να σβήνει τα κεράκια του. Θα μιλήσουμε!

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια του τρενακίου μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! και μένα μου έσπασε τα νεύρα σήμερα το πρωί η μικρή, αλλά δεν πτοήθηκα. Έβαλα το μπαμπα να βγάλει το φίδι από την τρύπα.

Ο δικός μου άντρας είναι στρείδι. Δε δείχνει ούτε άγχος ούτε απαισιοδοξία, ούτε τίποτα, οπότε δε μου δημιουργεί άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας διαβασα αλλα δεω θυμαμαι και πολλα.....

παναγιωτα κατσε κατω τον απαυτο σου και ξεκουρασου αντε λιγο εμεινε

χρυσα τι θεμα ειχες βαλει κοπελα μου?? δεν το ειδα ημουν εκτος

αρτζι μου ζηλευω!!!! το λατρευω το χιονι αλλα και η μουσουδα της ρεας απολαυση

εγω δεν εχω ημιυπαιθριο χιχιχιχι

εχω εναν σπυρο που δεν τρωει παλι :evil::evil::evil::evil:

αυριο ειναι το μεγαλο μας ραντεβου!!!! θα παμε στους αναπτυξιολογους του ικα να τον αξιολογησουν και να μας δωσουν το παραπεμτικο για τις λογοθεραπειες-εργοθεραπειες

εμεις τα παμε πολυ καλα μαθαινουμε ηχους ζωων(3 μαθαμε χθες) και νεες λεξουλες(2)

εχει αρχισει σιγα σιγα και τα επαναλαμβανει χωρις να τις πουμε εμεις και η πλακα ειναι οτι τις λεει οοοοολες τις λεξεις μαζι,συνεχομενα σαν τραγουδακι.....πολυ γελιο λεμε!!!!!!!

αυριο το απογευμα εχουμε να παμε και παρτυ γεννεθλιων ;);) αρχισαν οι κοινωνικες υποχρεωσεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επεισης να σας πω τι σκευτομαι???

αυτοι οι γιατροι στο ικα πρεπει να ειναι πολυ χαιβανια!!!! ενα παιδι που μπορει να ντρεπεται και να μην τους δινει σημασια εκεινοι το βγαζουν αμεσως οτι εχει προβλημα

μα καλα τοσο πολυ???? τι νομιζουν οτι ολα τα παιδια ειναι κοινωνικα και μιλανε???

εμενα ο δικος μου ειμαι σιγουρη οτι αυριο δεν θα μιλησει ετσι θα μου τον βγαλουν προβληματικο και ετσι θα παρουμε και το χαρτι που θελουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεισης να σας πω τι σκευτομαι???

αυτοι οι γιατροι στο ικα πρεπει να ειναι πολυ χαιβανια!!!! ενα παιδι που μπορει να ντρεπεται και να μην τους δινει σημασια εκεινοι το βγαζουν αμεσως οτι εχει προβλημα

μα καλα τοσο πολυ???? τι νομιζουν οτι ολα τα παιδια ειναι κοινωνικα και μιλανε???

εμενα ο δικος μου ειμαι σιγουρη οτι αυριο δεν θα μιλησει ετσι θα μου τον βγαλουν προβληματικο και ετσι θα παρουμε και το χαρτι που θελουμε

χαχαχα έλα εδώ να δεις πόοοοοοοοσο προβληματικό θα τον βγάλουνε!!!! υπάρχουν και χειρότερα!!!!

εγώ εξήγησα στον Λουκά ότι δεν λέμε τέτοιες εκφράσεις και ότι και εγώ δεν θα την ξαναπώ!!!

μην μου πει εσύ γιατί την λες? και θα έχει και δίκαιο!!!!

Νατασσούλα τι καλά που είναι αισιόδοξος :)

Μιτσάκι και εγώ την γκρίνια δεν την μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!! :x:-*

Κορίτσια ο δικός μου ο άντρας είναι σαν του Μιτσακίου .. δεν είναι η απαισιοδοξία που τον χαρακτηρίζει αλλά η γκρίνια.. Πραγματικά αφόρητη.. :evil:

Αχ και εγώ είμαι βρομόστομη.. Είμαι και στην δουλειά μονο με άντρες και συμπεριφέρομαι κάπως..

Α! σήμερα ο άντρας μου μου γκρίνιαζε το πρωί κλασσικά ότι ο άντρας στο σπίτι είμαι εγώ.. ότι δεν είμαι γυναίκα γκομένάκι και τέτοια.. Μα ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ??? :shock::lol:[-(

Θα αρχίσω να τραβάω και εγώ τα βυζιά μου σαν τη Σίσσυ και δεν με παίρνει.. από τον αφαλό που είναι τώρα θα φτάσουν στο πάτωμα!.. :twisted::?

Μπεμπούλη μπράβο για τον Σπυράκο. Η κουνιάδα μου είναι λογοθεραπέυτρια και είναι σε όλες τις περιπτώσεις πολύ αισιόδοξη ΄όταν έχει να κάνει με τέτοιες ηλικίες. Μου λέει ότι με την σωστή βοήθεια δεν υπάρχει περίπτωση να μην εξελιχθεί κανονικά το παιδί. Εκτός και αν υπάρχει άλλο πρόβλημα. Στην δικιά σας περίπτωση, επειδή σε διαβάζω τακτικά, νομίζω ότι είσαστε μια χαρά! Θα δεις που όλα θα πάνε κατ ευχήν :D

Μπράβο Αθηνά για την μικρή και με το καλό να γεννήσει και η αδερφή σου! Οι αδερφεςμ η μια 3 κορίτσια και ή άλλη 3 αγόρια ε? χαχα :D

Αναστασία θα ήθελα να ειμαι σε μια γωνία και να βλέπω την μικρή να χορεύει!! :lol:

Νατασούλα μου γλυκιά, αύριο θα πάμε στον παιδότοπο να τον δούμε και να ξεκαθαρίσουμε τι συμπεριλαμβάνεται.. :)

Φιλάκια σε όλες μανουλίτσες!!! [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ πως πηγαίνεις τον Λουκά στο σχολείο, με τα πόδια? και την Ρεα σε καρότσι?........

το πρωί πάμε με το αυτοκίνητο και το μεσημέρι με τα πόδια (όταν ο καιρός το επιτρέπει)....τώρα με το χιόνι πηγαινοερχόμαστε με το αυτοκίνητο!!

απόσταση με τα πόδια 10 λεπτά αλλά ανηφόρα και με το αυτοκίνητο 3-4 λεπτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! σήμερα ο άντρας μου μου γκρίνιαζε το πρωί κλασσικά ότι ο άντρας στο σπίτι είμαι εγώ.. ότι δεν είμαι γυναίκα γκομένάκι και τέτοια.. Μα ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ??? :shock::lol:

τι εννοεί ο ποιητής?!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::oops: Έρη λες να πέσουν και τα δικά μου;;

Δε θα το αντέξω! :lol::lol::lol:

Πάντως αυτό το έχουν οι περισσότεροι άντρες ρε συ...! Δε θέλουν γυναίκες, θέλουν χαζογκόμενες δίπλα τους.

Και εγω ρε γαμώτη μου δεν το έχω αυτό το τσαχπινέ... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα!!!

Ουτε και εγώ το έχω.. και μου λέει σήμερα.. δεν εισαι γατούλα!!!! :lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted:

Ναι του λέω δεν ειμαι γατούλα, αλλά το ξερες οταν με πήρες.. τώρα την πάτησες.. θα κοιμάσαι μια ζωή με τον τεχνικάριο δίπλα σου :lol::lol:

Αχ Αργυρώ μου.. τι να πω.. παλιά ελεγε ότι με θαυμάζει που ειμαι διαφορετική και καλά.. τωρα θέλει την Πετρούλα για γυναίκα... :lol:

ΑΝΤΡΕΣ.... ΚΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ... :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...