Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Παναγιώτα μου να μυην στεναχωριέσαι και να κάτσεις στον κώλο σου λίγο (με το συμπαθιο) και να αφήσεις τις δουλειές και τα πατζουρια! Κοντευεις τώρα, κάνε μια θυσία..

Ολα καλά θα πάνε θα δεις, κάτσε και ξεκουράσου και όλα θα στρώσουν.. Θα έρθουμε να σε δούμε στην ώρα σου, στο μαιευτήριοοοοο :D:x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλησπέρα σας!!!!

Όλο το πρωί ήμουν στο κέντρο γιατί είχα ραντεβού με τη μαία. Έκανα και μια βολτίτσα με την Ειρήνη. Της πήρα και ένα ζευγάρι μποτάκια για τα χίονια απο τα μούγερ... Όχι οτι θα πάμε για σκι, αλλά για να είναι ζεστά τα πόδια της. Ήθελα να της πάρω γαλότσες αλλά δε με ενθουσίασε κάτι. Έπαθα πλάκα με τον κόσμο στο Πλατεία! Κορίτσια γινόταν χαμός!!! Όλα τα καφέ γεμάτα. Εμείς βέβαια πήγαμε στον παιδότοπο που ήταν άδειος... Μόνο ο Γιωργάκης επαιζε μέσα που ήταν 19 μηνών και έτρωγε πατατάκια :twisted::twisted::twisted: ...

Σχετικά με τους ημιυπαίθριους και μεις έχουμε θέμα...

Δεν τους νομιμοποιεί αυτή η ρύθμιση, απλά δε θα σε κυνηγήσει κανείς για τα επόμενα 40 χρόνια. Νομίζω όμως οτι κάτι θα βρεθεί πάλι για να βρεθούμε παράνομοι και να μας τα ξανααρπάξουν. Έχουν ανάγκη από χρήματα και είναι ένας τρόπος να μαζέψουν μιας και οι περισσότεροι ιδιοκτήτες έχουν κάνει ατασθαλείες. Επίσης αν δεν κάνουμε τη ρύθμιση τώρα και μας πιάσουν σε επόμενο έλεγχο πληρώνουμε το 10πλασίο από το ποσό της ρύθμισης. Το θέμα είναι... Πως εγώ θα σου δώσω τα 10απλά όταν δεν έχω να σου δώσω τα...απλά;;; :lol::lol::lol:

Εμείς θα το κάνουμε πάντως...

Χρύσα εγώ δεν κατάλαβα τον προβληματισμό σου με τις ιδιωτικές κλινικέ...

Πως πάει η αναγούλα;;

Θου τώρα σε θυμήθηκα. Αύριο το πρωί θα πάω στον μπαμπά για να το τακτοποιήσω!!!

Λένα σου έλλειψα ρε κοπελιά;;; Θα ήθελα να είσαι δασκάλα της Ειρήνης!!!

Γιώτα σας έκανα π^&^%στια ο εργολάβος;; Ου τον άθλιο...

Νατασούλα τί κάνουν τα ζουζούνια σου;;;

Σισσιώ αχ αχ αχ ... Σε φαντάζομαι πως έβραζες... και γω στα 23 έκανα την Ειρήνη. Αλλά τί να πεις;;; Αυτές οι μεγαλοκοπέλες θα μας φάνε...

Ελένη με το καλό η βάπτιση!

Αναστασία γιατί είσαι τόσο απαισιόδοξη;;; Όλα καλά θα είναι μωρέ!!!

Ανέβααααα!!!!

Αrgi τί ωραία που έχετε χιόνι!!!

Μιτσάκι έρχεσαι και φεύγεις σαν το σίφουνα....

Φιλιά πολλά!!!

Βίκυ μανούλα ποιος σε πείραξε;;;

Αφροδίτη πως πήγε η συνέλευση;;;

Έρη καλή περίπτωση ο παιδότοπος! Να τον προτιμήσεις!

Ρε συ Παναγιώτα με το ζάχαρο συνήθως δεν εμφανίζεται πολυάμνιο;;;

Εσύ γιατί έχεις ολιγοάμνιο;;;

Ευκαιρία να ξεκουραστείς ρε χαζό. Μην το σκέφτεσαι! Όλα καλά θα πάνε!

Αναστασιιιιιιιαααααααα;;;;;

Για να σκάσετε από τη ζήλεια σας εγώ πληρώνω τέλη κυκλοφορίας 28 ευρώ!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααα για εμας ηταν?

δεν το καταλαβα....εεεεεε ξανθια και χαλια διαθεση....!

επιζω να μην δουλευω και να ερθουμε ...αλλα που?

Παναγιωτα ωρα να ξεκουραστεις!

βαλε τον προφεσορα να κανει τις δουλειες..... και εσυ να επιβλεπεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)foberh h REA ,gt na min faei nutella ?den katalaba...

2) 12 m2 umiipaithrio exoume,o allos ston 1o polla perissotera kai pali tha to kanei ,ara kati tha kerdisei me tin oli kinisi...

3) Biki oti k an se talaiporei elpizo grigora na epanelthete sto fusiologiko

4)Martha pos ta kataferes k epathes kolpitida?

5) Lena o diefthintis g pniksimo!

6) Eri polu kala ego eixa dosei 8 g tous megalous k 6 g ta paidia ,den to metaniono katholou!!!

7) Sisio den pame kala leo ego,dil pou emeine k anupantri k atekni ti katalabe?

8) Xrusa efoson ston kratane ,stamata ton

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου τα ιδια ειπε και ο συζυξ αλλα σε πιο αυστηρο υφος και σε πιο υψηλο τονο. :(:(

Τελειο το προσκλητηριο που εφτιαξες!!!! Αχ πως φαινεται η χρυσο_κομπιουτεριστρια!!!!! :D

Οκ.Θα σας περιμενω για καφε στο Μητερα ετσι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panagiota ola kala tha pane!!!filia!!!apo do k pera xalllaaaarrraaaaaa.....

emeis nomizo g ta 2 amaksia konta 500 dinoume teli...

Natasa(lovie) i maia einai stin agias sofias? kai ego pira tetoia mpotakia vrika prosfora ma g tou xronou!!xaxaxaxaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Παναγιώτα με το ζάχαρο συνήθως δεν εμφανίζεται πολυάμνιο;;;

Εσύ γιατί έχεις ολιγοάμνιο;;;

Ευκαιρία να ξεκουραστείς ρε χαζό. Μην το σκέφτεσαι! Όλα καλά θα πάνε!

Αυτο τον ρωτησα και εγω και μου ειπε οτι αν επαιρνα ινσουλινη και ειχα και ολιγοαμνιο τα πραγματα θα ηταν χαλια.(συνδυασμος που σκοτωνει :( )

Τωρα ειναι απο κουραση.Ετσι μου ειπε δλδ.

Ασε ρε Νατασα μου.Πολυ χαλαστηκα με τον εαυτο μου.Δηλαδη τι θα επρεπε.Να ειμαι ολη μερα ξαπλα;;;

Ε οταν εχεις μικρο παιδι γινονται αυτα;;;;

Επισης και στο Νικολα εκανα πολλες δουλειες απλως τοτε κοιμομουνα πολυ(9 με 10 ωρες) ενω τωρα κοιμαμαι περιπου 6με 7 ωρες την ημερα.

Γιωτα μου πολλα φιλακια και απο μενα κοριτσαρα μου!!!!!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω... ερχεται ο Γτο μεσημερι απο την δουλεια κρατόντας μια σακούλα...ενας συνάδελφος του εφερε μια σακουλα με παιδικα βιβλία απο τα παιδιά του ,λεει της μικρης κοιτα Κωνσταντινα τι εχω εδώ? κοιταει μεσα στη σακούλα βγάζει μια κραυγή ενθουσιασμού και φωνάζει ιααααααα (απο το βιβλία!) (ιο λεει το βιβλίο) ,τα αδειαζει ολα κάτω και αρχιζει να τα ξεφυλίζει κ να μου τα φέρνει να τα διαβάσουμε!! ναι ναι τα κατάφερα!!! εκανα παιδι που αγαπάει τα βιβλία !!!γες γες επιτελους καποιος θα με καταλαβαινει σε αυτη την οικογένεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μου 29/12 εχω αλλα το μωρο στον υπερηχο βγαινει οτι θα γεννηθει νωριτερα.(λογω μετρησεων)

Εκοψα και τα γιουτοπαρ οποτε βλεπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Βικυ τι σημαινει κτ?? :lol::lol::lol::lol: (και τι;;;;;;;;;;)

Για τις μετρησεις ή τα γιουτοπαρ.Μπερδευτηκα η ξανθια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μμμμμμμμμ Αρφοδιτη σωστη η παρατηρηση :?::?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα σωστήηηηηη!!!

Εσείς πάντα σκέφτεστε για του χρόνου γιαυτό και έχετε καβάτζα!!!

Εγώ το ζώον πότε γιαυτό και ξέμεινα από ρούχα φέτος...

Η μαία είναι ανεξάρτητη για καφέ πήγαμε στο κέντρο!

Παναγιώτα θα σε τηλ για να τα πούμε καλύτερα!

Έτσι για να ακούσω και τη φωνή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο άντρας γυρίζει στο σπίτι ενθουσιασμένος και λέει στη γυναίκα του: - Γυναίκα, τα έμαθες; Βγήκαν οι καινούριες ολυμπιακές καπότες...

- Τι εννοείς ολυμπιακές; ρωτάει η γυναίκα.

- Στα τρία χρώματα των μεταλλίων: χρυσό, ασημένιο και χάλκινο. Θα τις χρησιμοποιήσουμε σήμερα κιόλας!

- Και ποια θα φορέσεις εσύ, άντρα μου;

- Τη χρυσή, βέβαια.

- Δε φοράς καλύτερα την ασημένια μήπως και τελειώσεις δεύτερος καμιά φορά...

xaxaxaxaxa :shock::shock::shock::shock::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασακι δεν εχω θεμα με τις κλινικες..εφοσων θελω VBAC σε κλινικη θα γεννησω φυσικα δεν το συζητω..

απλα στο θεμα ρωταω καποια πραγματ αγια τον γιατρο κυριως- χεστηκα για το παπαγεωργιου , θελω εκει να κανω την αυχενικη διαφανεια και τον Β επιπεδου με τον Ασημακοπουλο γιατι αμα ειναι παλη αν περιμενω 6 μηνε ςνα παρω πισω τα λευτα και με εναν συζηγο που ειναι με εναντι μισθο..γμσ τα..

αλλα μου την εδωσε..δηλαδη ολες εδω ειναι οι υπερανω κυριες παμπλουτου..καμια δεν τον ξερει..κοτζαμαν καθηγητης ειναι..με πατερα επισης καθηγητη γυναικολογο...ελεος...αμα εβαζα κανενα θεμα του στιλ...."δυστιχως δεν τα καταφερνω και γουσταρω να κανω καισαρικη" η κανενα θεμα του στιλ...πως να κανετε αποτρυχωση ενω ειστε εγγυες...ουυυυ..χαμος θα ειχε γινει αλλα για κατι σοβαρο..οχι..γιατι να απαντισουν...τεσοπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα τη ζυγίσαμε! 5200γρ! Πήραμε 1150γρ σε ένα μήνα!!!! Μπράβο στο βυζάκι μου! ΄Κάνει καλή δουλειά! Πάω να συνεχίσω το έργο! Θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε αθηνα!!! τελεια!!! μπραβο συνεχιστε την καλη δουλεια!!

πως πανε τα ξενυχτια???

ασε χρυσα ετσι κανουν... ολες για κουτσομπολιο κ κριτικη πρωτες ειναι..

μαλλον πρεπει να δινεις πιο πιασαρικους τιτλους!

αχ πολυ γκρινια ο αναστασης... και ο κυνοδοντας εχει αρχισει να ξεπροβαλλει!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερααα!

Μανουλες..Τι κανετε?Παντα καλα!

Παναγιωτα μ'ακους????Δε γνωριζομαστε καλα αλλα δεν πειραζει!Εγω θα σε μαλωσω!

Το οτι εισαι μανουλα δεν εχει καμια σχεση με τη γενικη καθαριοτητα,τα παντζουρια κλπκλπ

Κ ειχες κ συσπασεις..Σκατουλα!

Τωρα να μη στενοχωριεσαι καθολου γτ ολα θα πανε τελεια(το αμνιακο μπορει να αυξηθει)

Να καθησεις στον πωπο σου(χωρις συμπαθειο :lol: ) και να απολαυσεις τις τελευταιες βδομαδες!

:YMHUG::x (ευχαριστω για τα περαστικα)

Χρυσα απορω που απορεις!!!!!!!!Φυσικα κ δε θα σε απαντουσαν γιατι το θεμα σου προφανως δεν

τις αφορουσε η γτ ειχαν κατι πιο "σημαντικο" να διαβασουν!Ετσι ειναι το μαμμυ!Ετσι ειναι οι γυναικες!

(ποσες φορες με αποκαλεσαν φιλες μου "παραπονιαρα" ή "γκρινιαρα" επειδη το θεωρω απαραδεκτο αυτο?)

Λενακι μου επιτελους να βγει το δοντακι να χαλαρωσει!Κ εμεις σε αναμονη...Νομιζω...!

Εμεις αρρωστουλες οποτε...Δε θα σας δουμε...Σε σπιτι θα βρεθειτε?

Μαρθουλινι μου αντε ζυγισου κ πες μου! :lol:

Ρε συ πολλα φρουτα...3?Ετσι ειναι βρε κοριτσια τα φυσιολογικα μωρα?3 φρουτα στην καθισια? :shock::lol:

Νατασακι μου δεν εχω τπτ αλλο να σου πω αλλα εισαι το μικρο μου φιλεναδακι κ σου στελνω φιλια!!!! :x

Αθηνα μπραβοοο!Καλη συνεχεια!

Νατασουλα μου εγινε το ναυλον?

Τι δουλεια κανεις?

Η Αννυ ειναι σαν να ηπιε ολη την καφεινη της πολης!Σαν τρελλο χορευει,χτυπιεται..ακομα κ στο κρεβατι...

Πολυ γελιο!!!!! [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...