Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

σισσιω δε ειπες τραβαω τα βυζια μου :oops::lol::lol:

μολις εφαγα κ παλι πειναω..πφφφφφφφφφφφφ

θελω γλυκο...

μπραουνις..αναστασιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιααααααααααααααααααααααααααααα :lol::lol:

αν εβαλα κιλο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΚΑνετε μανουλες?

εμεις καλα!

εχουν γινει τοσα αυτες τις μερες που δεν ξερω τι να σας πω!

μαλλον τιποτα............

θα περασουν!

εχω αδεια.....

ραντεβου με γιατρους....

απεργια οι γιατροι....

πρεπει να στρωσουμε....

να στολισουμε....

αλλα με τι διαθεση?

Αναστασια μου μπορει να ειναι καμια κολπιτιδα....

!

θουλη να τον περεις τηλ να σου πει γι ατην αγωγη!

ειναι σχεδον ιδια σε ολες τις εγγυουλες!

μπερδευτικα λιγο με τα ονοματα.....αλλα ολα ειναι ωραια!

1,2, 3οσα κι να ειναι αυτα!

Αφροδιτη το Λυδια ειναι υπεροχο....ετσι λενε την κορη της φιλης μου....

οταν το ειχε ακουσει η γιαγια μου νομιζε οτι ειναι ξενο...

το καλοκαιρι που μας περασε εχω παει στο χωριο της μαμας μου

με βλεπει μια γιαγια με την Μαρια-Ιωαννα

γιαγια: τικανεις? δικο σου?

Β: ναι δικο μου

γιαγια: το βαφτισες?

Β: ναι

γιαγια:πως?

Β: Μαρια-Ιωαννα

γιαγια:απο που ?

Β: τι απο που?

γιαγια:που το βρηκες?

Β:ποιο?

γιαγια: το ονομα..και τι ειναι αυτο με τα 2 ονοματα?

επρεπε να βγαλεις την πεθερα να την τιμησεις!

Β: γιατι?

γιαγια:εμενα τα παιδια μου και οι νυφες μου με τιμησαν ολα και τα 6!

Β: ναι? δεν το εχω καταλαβει!

γιαγια: τι θες να πεις?

Β:δεν εχω ακουσει κανενα εγγονι σου να το φωναζουν ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ

αλλα , Πεννυ, Γιωτα, Νουλα, Γιτσα, Λιτσα

.....

δεν μου ξαναμιλησε

Ελενη με το καλο η βαφτιση!

ΡΕΑ εισαι ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula des edw :http://www.pomida.gr/loipa/imiipethrioi.html

250 parabolo dimosiou +elaxisto parabolo mixanikou 286 + amibh mixaniko + to prostimo pou to upologizw sta 300

pio fthina tha mou bgei an ginei strabh kai erthoun gia elenxo na metakinisw thn tzamaria :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x:YMHUG::-*@};- ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!!! :-bd:ymdaydream:

Συμπεθέρα εγώ δεν του έχω δώσει ακομη νουτέλα-μερέντα και τέτοια.. Του έχω δώσει όμως γαλακτοφέτες της kinder. Βέβαια η πεθερά μου θα του έχει δώσει σίγουρα αλλά δεν μου την ζητάει..

Καλησπέρα κορίτσια, ετρεχα σαν τον Βέγγο σήμερα, μπηκα το πρωί στα κλεφτά, εγραψα αυτά που σκεφτομουν και μολις τελειωσα με φωναξε ενας δρομολογητής.. Εκανα υποβολή και με πέταξε! :evil::evil::evil:

Γυρισα όλη την Αθηνα σημερα με το τουτου, στο κέντρο γινόταν ΠΑΝΙΚΟΣ! :o Είχα ξεχάσει πως είναι! :x:o

Σκέφτομαι να κάνω το παρτάκι σε εναν παιδότοπο που μου είπαν κάτι κορίτσια.. Η τιμή ειναι καλή και λέμε αυτές τις μέρες να πάμε να τον δούμε...

Η γνώμη σας? υποψιν ότι δεν τον έχω πάει ποτέ σε παιδότοπο τον μικρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όσο και να μην θέλω να της δώσω, δεν μπορώ γιατί βλέπει τον λουκά και θέλει και αυτή, αν της δώσω κάτι άλλο, θα γίνει χαμός!!! οπότε ενδίδω και φροντίζω να μην βλέπει και πολλά πολλά!!!! :lol::lol:

Ο παιδότοπος καλή ιδέα, αν έχεις και πολλούς καλεσμένους, το σπίτι σου θα μείνει καθαρό!!!!

και τι που δεν έχει πάει σε παιδότοπο? δεν θα του αρέσει? δεν θα είναι άλλα παιδάκια?

Βίκυ μου καλά της είπες!!! να γιάσει το στόμα σου (όπως λέμε!!) :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula des edw :http://www.pomida.gr/loipa/imiipethrioi.html

250 parabolo dimosiou +elaxisto parabolo mixanikou 286 + amibh mixaniko + to prostimo pou to upologizw sta 300

pio fthina tha mou bgei an ginei strabh kai erthoun gia elenxo na metakinisw thn tzamaria :lol::lol::lol::lol:

Δεν θα πληρώσεις όμως 250παράβολο+300 πρόστιμο αλλά 250παράβολο με την κατάθεση των διακαιολογητικών και μετά την διαφορά 300-250=50

Για 3τμ είναι όντως πολλά τα χρήματα και δεν ξέρω αν αξίζει, η αμοιβή μηχανικού τα 286 είναι η ελάχιστη μπορεί δηλαδη να είναι και περισσότερο :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apo oti katalaba 286 einai to elaxisto parabolo gia ton mixaniko ,autos zitaei kai thn amibh tou gia thn ergasia tou pou thn kathorizei autos .

e oxi re einai para polla gia tosa liga ....as erthoun na elenksoun akoma kai tote prostimo na dosoun tha einailigotero :lol::lol::lol::lol:

kai siga mhn bgi klimakio na eleksei 3 tm !!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη όντως έτσι είναι, απλά πιστεύω ότι είναι ευνοϊκή ρύθμιση για διαμερίσματα που έχουν πολλούς ημιυπαίθριους 20-30τμ

Έρη αν σας παίρνει οικονομικά μια χαρά είναι ο παιδότοπος. Όταν λες οικονομικός πόσο δηλ το άτομο?

Αν αποφασίσεις να το κάνεις πάντως να τον πας 1φορά πριν το πάρτυ αφού δεν έχει ξαναπάει παιδότοπο

Βίκυ ελπίζω να μην είναι σοβαρά αυτά που σε απασχολούν και να λυθούν σύντομα

Η ΡεΑ είναι σκέτη γλύκα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ.. :shock:

δε σας καταλαβαινω νατασουλα κ αφρο..

ερη πολλα ατομα θα εχεις?

βικυ θα τον παρω σημερα τον γιατρο..γτ δε εισαι καλα?

αργι ειναι μια γλυκα ρε η κορη σου..μα πολλη γλυκια..για ρουφιγμα..

κ συμφωνω στο οτι το 2 θα φαει πιο γρηγορα σοκολατα κτλ αφου θα βλεπει το πρωτο..λογικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω στο οτι το 2 θα φαει πιο γρηγορα σοκολατα κτλ αφου θα βλεπει το πρωτο..λογικο..

ο Λουκάς έφαγε σοκολάτα για πρώτη φορά περίπου στα 3!!! :o:o:o:?

και τώρα δεν την πολυτρώει, μόνο αν είναι πάνω σε μπισκότο!!!! :?

η κοπελάρα του δίνει και καταλαβαίνει!!!! :?

ευχαριστώ κορίτσια!!!!....εν τω μεταξύ όταν έβγαλα την φωτό ήταν παρών και ο Λουκάς και ζήλεψε και τον έβγαλα και αυτόν, αλλά αυτός δεν είχε μουστάκια!!! :roll::roll::roll::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ...Η ΡΕΑ..ολα τα λευτα!!!

πωπω..Αργη δεν θες να τη φας μετα απο αυτο;;;;

Ερη δες τι παιζει να τα κανεις στα Goody's..εχουμε παει σε 2 τετοαι παρτι και ηταν τελεια..ειχε και κλοουν που συμπεριλαβανοταν στην τιμη και τους βγηκε πολυ οικονομικα..γυρω στα 5 ευρω το ατομο μαζι με το γευματακι κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ...Η ΡΕΑ..ολα τα λευτα!!!

πωπω..Αργη δεν θες να τη φας μετα απο αυτο;;;;

Ερη δες τι παιζει να τα κανεις στα Goody's..εχουμε παει σε 2 τετοαι παρτι και ηταν τελεια..ειχε και κλοουν που συμπεριλαβανοταν στην τιμη και τους βγηκε πολυ οικονομικα..γυρω στα 5 ευρω το ατομο μαζι με το γευματακι κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apla νοιωθω να πιεζομαι με ολα!

θελω να ξεσπασω κι αλλο....αλλα ποιον θα παρει η μπορα?

δεν θελω να μου οριζουν - ζητουν τι να κανω!

δεν ειμαι 10 αλλα 30 και δεν ειμαι παιδι τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ...Η ΡΕΑ..ολα τα λευτα!!!

πωπω..Αργη δεν θες να τη φας μετα απο αυτο;;;;

είναι για φάγωμα όντως, αλλά συγκρατιέμαι όταν είναι και ο Λουκάς παρών!!!!...

την επόμενη φορά θα την βγάλω φωτό όταν γκρινιάζει και βίντεο....ίσως μετά να αλλάξετε γνώμη!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll::roll:

ευτυχώς δεν γίνεται συχνά!!! :?

Ωχ Βίκ δλδ με λίγα λόγια ου μπλέξεις και εσύ έχεις μπλέξει μάλλον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα είναι 6,5 ευρώ το άτομο αλλά τα έχει όλα μέσα, πολύ πλούσιο μπουφέ, μπιρα, κρασι, καφέ για τους μεγάλους, χυμους για τα παιδάκια, διασκεδαστή για τα παιδάκια, face painting, στολισμό, προσκλητήρια, δωράκια για τα μικρά (αν και θα φτιάξω και κάτι μόνη μου χεχε) αχ δεν τα θυμάμαι όλα, ειχα μείνει κοκκαλο έτσι που μου τα έλεγε.. Γι αυτο θα πάμε με τον αντρα μου και τον μικρό να τα δουμε απο κοντά και να μας εξηγήσουν τα πάντα... Δεν θα έχω πολύ κόσμο, μόνο απο εδώ μέσα όποια μου κάνει την τιμή και έρθει και κάτι συγγενείς του άντρα μου που έχουν παιδάκια.. γενικά το σκέφτομαι να το κάνουμε για να περάσουν καλά τα παιδάκια! Απο οτι ειδα οι καρέκλες για τους μεγάλους θυμίζουν λίγο κατασκήνωση αλλά εντάξει δεν θα κάνουμε και δεξίωση γάμου.. Ετσι λέω... ε? ε? ε? :roll:

Χρυσα μου, ειναι καλή ιδέα στα goodys αλλά δεν θέλω να το κάνω.. :oops: Εδώ δεν έχουν πολλά παιχνίδια κατασκευές και τέτοια μέσα στα goodys.. Κάναμε συνέχεια της βαφτιστήρας μου τα γεννέθλια στα goodys με κλοουν αλλά εντάξει.. ενα φορητό cd είχε η κοπέλα, μερικά μπαλόνια και αυτο.. και αναγκαστικά ενα γευματάκι με μπεργκερ ή nuggets.. Και οι μεγάλοι? Δεν θυμάμαι...

Βικυ μην τους δίνεις σημασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι μου τι επαθες καλε

απο τωτε που μας ειπες οτι δενε ισαι καλα ανισυχω

ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο και απλα να ειναι λιγο σπασημο νευρων και να περασει

θυμαμαι που ελεγες πως εσυ τα τραγας ολα σε σχεση με τους γονεις σου..

τι εγινε παλη..γραψτα σε μας να εκτονωθεις αλλιως βλεπω να παιρνουν τα σκαγια και αλλους που δε φταινε..

φιλια στην Μαρια Ιωαννα.

Ενα θα σας πω..εχω απιστευτα νευρα σε αυτην την εγκυμοσυνη...και ο μονος που δε μουτα σπαει οσο και να κλαψουριζει ειναι ο Χ...καλοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη καλη ιδεα ο παιδοτοπος!

με το ατομο η τιμη η στανταρ?

σε ποιον σκεφτεσαι?

θα κλεισεις μονο για εσας τον παιδοτοπο η θα ειναι ελευθρος και θα μπορω να ερθω και εγω?

χιχιιχιιχιχ..τι μονο 30 ειμαι (για λιγο ακομα)

να δειτε και το φαγητο!

για ποτε λετε?

η κουμπαρα μου τα ειχε κανει σε εναν στην Πετρουπολη και ηταν χαλια το φαγητο....πολυ πλαστικο και μη σου πω και 2 ημερων πισω και καλα οι μεγαλοι....τα παιδια?!

Χρυσα καλο αυτο για τον Χριστοφορο!

πολυ καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!!

Τι κανετε;;Ειμαι λιγο down.

Χθες ο γιατρος μου ειπε οτι τα αμνιακα υγρα ειναι στα κατωτερα φυσιολογικα πλαισια και οτι θα πρεπει να ξεκουραζομαι πολύ, να παρακολουθω την κινητικοτητα του εμβρυου και γενικοτερα να προσεχω. :(

Στενοχωρηθηκα πολυ . :(:( Δηλαδη αν δουλευα κιολας τι θα πάθαινα;;; :?:?

Τες πα πηρε ο Γ. τηλεφωνο τη μανα μου και της ειπε να ερθει.Μας ειπε θα ερθει αυτες τις μερες.Σε 10 μερες θα ξαναπαω στο γιατρο.

Ερη μου τι τελειο προσκλητηριο!!!Ρε συ παρα πολυ καλος ακουγεται ο παιδοτοπος!!!!Για πηγαινε να μας πεις να τον εχουμε υποψην μας.

Θουλι να το κοιταξεις αυτο με την κολπιτιδα.Μην το αφησεις!!!!!!

Χρυσα μου εγω δεν ξερω να σου πω για τα νοσοκομεια της Θεσ/νιλης. :oops: Και εχεις δικιο.Σε σοβαρα θεματα απαξιουν να γραψουν.

Ρε συ Αργυρουλα τι γλυκουλα που ειναι η μικρουλα σου!!!!!!!Τρελα!!!!!!

Αναστασια μου βλέπω καλοπερνας και εσυ με την τσαχπινα!!!!Περαστικα της. :x

Βίκυ μου δεν καταλαβα τι εγινε. :oops::oops: Απλως μην τσακωθεις με ατομα που δε φταινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ μου αν μπορείτε να έρθετε ρε σεις! Αν δεν έρθετε εσείς οι κοπέλες απο εδώ με τα νινάκια σας ποιος θα έρθει??? Γι αυτο έβαλα το προσκλητήριο εδώ.. Το ξαναβάζω...

Για εσάς το έκανα το προσκλητήριο καλέ! :D

2years_old.JPG[/attachment:ep03ng95]

θα το ξαναβάλω και στο άλλο το τρενάκι να το εμπεδώσετε χαχα

post-4408-13873935647566_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...