Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια

γυρισα απο το νοσοκομειο ειχα παει για τεστ παπ και ο γιατρος μου με μαλωσε γιατι εχω παχυνει λεει και δεν φαινοταν καλα ο τραχηλος

να χασω οποσδιποτε 20 κιλα μου ειπε γιατι θα εχω προβλημα

τα αποτελεσματα του τεστ θα τα παρω σε 10 μερες αν και εχω ενα προαισθημα οτι δεν θα ειναι καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικά η γιατρός δεν είπε τίποτα, αλλά ήταν μια άνω των 50 και της παλιάς σχολής!!! :?

και ο άντρας μου σχεδόν μάλωσε με την υποδοχή γιατί ήταν πολύ αγενής με τους μπαμπάδες που πήγαν!!!...αυτή είναι κυβερνητικός γιατρός, δλδ δημ. υπάλληλος που σημαίνει όχι και τόσο καλή γιατρός, αλλιώς δεν θα επέλεγε να δουλέψει εκεί!!!

Θούλη ένα σκέτο γάλα δεν θεωρείται πρωινό, θα πρέπει να συνοδεύεται από κάτι, π.χ. μια φέτα με τυράκι, ή μέλι ή μαρμελάδα ή ένα σάντουιτς!......αν θέλεις να τρώει και φρούτο κατά τις 9.00 δώσε του το πρωινό νωρίτερα από τις 8.00!

αν και εχω ενα προαισθημα οτι δεν θα ειναι καλα....

γιατί δεν θα είναι καλά? την ώρα της εξέτασης δεν σου είπε αν όλα είναι καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Συνάδελφος στο γραφείο 39 χρονών έχει κόρη 23 χρονών, η οποία κόρη μόλις γέννησε. Το συζητάμε στο γραφείο. Άλλοι το βρίσκουν χαριτωμένο που η συνάδελφος είναι 39 χρονών γιαγιά, άλλοι έχουν τις ενστάσεις τους. Ακολουθεί η εξής ατάκα:

"Μα καλά έκανε αυτή το λάθος να γίνει μαμα στα 15 δε μπορούσε να συμβουλέψει την κόρη της να μην κάνει παιδί τόσο μικρή" "Μα δεν είναι και τόσο μικρή πια! Είναι ενήλικη"! "Τι λέτε τώρα ρε παιδιά; Στην εποχή μας; Κι αλλες μείναμε (σ.σ. έγκυες) αλλά δεν τα γεννησαμε!! Το σταματήσαμε"!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: Η κυρία που το είπε είναι μεγαλοκυρία, από τζάκι (συνάδελφος), πρώην σύζυγος, πρώην υπουργου!!! Θα τραβήξω τα βυζιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες! :x

Νατασσουλα, σκεφτομαι να φτιαξω τις παιδικες μπομπονιερες καδρακια απο καμβα(αν τα εχετε δει στο τζαμπο, που θα τα ζωγραφισω εγω).

Αφροδιτη, Ελευθερια την φωναζουμε οπως την μαμα μου.

Μαρθα, μαλλον καντιντα.

Κανουμε πλεον παρα πολους θηλασμους!

Παλιιιιι!!!!!!!

Σας βαζωφωτο απο τις μπομπονιερες που θελω να φτιαξω.

post-7984-13873935647421_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

θουλαρα εγω λεω να πας να την κανεις την καλλιεργεια!!

δεν ειναι επικινδυνες οι κολπιτιδες και οι ουρολοιμωξεις στην εγκυμοσυνη??

να πας, μην το αφηνεις!!!!

επισης οι υμιυπαιθριοι δεν ειναι τζαμπα λεφτα, ειναι η τελευταια ρυθμιση που κανουν κ δεν προκειται να σου ξαναδωσουν αυτη τη δυνατοτητα..

καλα ρε χρυσα ακομα δεν ανακοινωθηκε η εγκυμοσυνη σου και εχουν αρχισει τα βιολια για το ονομα??? :lol::lol::lol::lol::lol: σιγα μη βγαλετε κ τη μαρια της γειτονιας!!! :lol::lol::lol: μαρεσει που τους εχει παρει ολους με τη σειρα!!!

αχ εμας δεν ηρθαν ακομα.. αλλα του τολη ειναι πολλα, περισυ ηταν 320 :o

γιωτα τι ημιυπαιθριο εχετε???

εμεις θα δηλωσουμε ενα μισοχτισμενο σπιτι στην αλεξ, θα το κανουμε εν καιρω κ θα το νοικιασουμε, ποιος ξερει ποσα θα βγουν...

ξερει κανεις απο αυτα? αναλογα την τιμη ζωνης δεν παει κ τα τετραγωνικα, ετσι δεν ειναι??

αντε κ αλλα εξοδα...

καλα σας επιασε κοτσο ο εργολαβος??? αγορασατε το σπιτι χωρις να ξερετε αν εχει ημιυπαιθριο?? τι μαλακες θεε μου!! δεν ντρεπονται??

νατασουλα επεσε δουλεια ε?

για καφεδακι οποτε θελετε!!! πεμπτη, παρασκευη καλα ειναι?? ελατε κ απτο σπιτι

μιτσακι πως πας? ολα καλα?

σισσιω ωραιες ειναι οι εκδρομουλες!!

αχ κ εμας πεθανε ο παπους μου πριν λιγο καιρο κ αφησε ενα σωρο υποχρεωσεις στα παιδια του (στον πατερα μου κ τον αδερφο μου) δεν ηθελε να κανει το σπιτι γονικη παροχη και πρεπει να δωσουν ενα σωρο λεφτα για αποδοχη κληρονομιας χωρια τους συμβολαιογραφουςκλπ κ ειναι κ παρανομο το μισο!! ελεος δηλ!!!

αφροδιτη κ εγω ετσι νομιζα αλλα η συγκεκριμενη ρυθμιση ειναι απολυτως δεσμευτικη για τα επομενα 40 χρονια, δεν προκειται να αλλαξει κατι οπως εγινε με την προηγουμενη φορα. κ εμεις δε θα το καναμε αλλα εχω μια φιλη πολιτικη μηχανικο κ μας ειπε οτι ειναι ευκαιρια κ πως εκανε κ αυτη τα δικα της. κ αποφασισαμε να τακανουμε. απλα δεν ξερω ποσα θα μας βγουν :?

ελενακι με το καλο η βαφτιση!!!

πολυ ωραιες οι μπομπονιερες!! αυτα μη μου πεις οτι θα τα ζωγραφισεις πανω!

μπεμπουλης σκεψου θετικα βρε κοριτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη εσύ τα ζωγράφισες? μου αρέσουν πάρα πολύ

Για την κάντιντα κάνε απλώς διατροφή άλλωστε έχεις ξαναπεράσει νομίζω

Σισσιώ κρατήθηκες και δεν μίλησες? :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Έλεος δηλαδή 23χρ. είναι μικρή για να γίνει μάνα? το αν το ήθελε ή όχι φαντάζομαι δεν τους νοιάζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σισσιω...ποια ηταν αυτη η ανισορροπη....πλακα μου κανεις...Θα ερθω εκει να τη βγαλλω τα μαλλια τριχα τριχα..Θεε μου..τι μ@λ@κες υπαρχουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μονο που μου ειπε ειναι οτι τα υγρα μου μυριζουν :(:(:(:( τιποτε αλλο

μου εξετασε και την καισαρικη....εκει ολα καλα

ελενη πολυυυυυυυυυ ομορφα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο όπως τα λέει η Λένα είναι για τους ημιυπαίθριους γίνεται νομιμοποίηση

Το πόσό βγαίνει m2 ημιυπαίθριου χ τιμή ζώνης χ συντελεστή + αμοιβή μηχανικού

Λένα Πέμπτη με βολεύει για καφέ Παρασκευή όχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω καλα δε θα το σχολιασω απλα....

καλα τι ηθελα κ ελεγα για τον μικρο...χτες το βραδυ ειχε λιγες μυξες!!! αλλα εχει τουμπανιασει ο ενας κυνοδοντας κ μαλλον ειναι απο αυτο!!!

αχ ρε κοριτσια... σημερα πατησα ενα καβγα με το διευθυντη στο σχολειο...

εχω ενα παιδακι με ειδικες αναγκες το οποιο παει στο τμημα ειδικης αγωγης

εχω κ ενα τσιγγανακι το οποιο το εχω στην ταξη

ο διευθυντης μου λεει να το παω στο ειδικο τμημα.. αυτο οταν πηρα την ταξη δεν ηξερε τιποτα κ τωρα εχει μαθει να κουτσοδιαβαζει κ να γραφει κατι λιγα..

δε θελω να το παω εκει ρε κοριτσια!!! δεν ειναι τμημα ενταξης για να βοηθηθει, ειναι τμημα ειδικης αγωγης!! εκει δε θα μαθει τιποτα!! ενω σε μενα ηδη πηρε λιγο μπρος, μεχρι το τελος της χρονιας θα ξερει να διαβαζει κ να γραφει στανταρ!!!!

κ οι αλλοι μου λενε οτι το παιζω ηρωας κ αντιμετωπισα μια ειρωνια σημερα στο σχολειο.. .αλλο πραγμα τι να σας λεω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μονο που θα ναι δικες σου θα ναι τελειες..ο κοπος κ μονο..

σισσιω μη τα ταρβας καλεεεεεεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops:

αφρο συμφωνω μαζι σου..που ξες μετα ρε γιωτα αν δε σε ζητησουν κ αλλα????????ποιος θα ξερει αν το δηλωσες?

νατασουλα δε καταλαβες..εγω του δινω πρωινο..ξυπναει πινει γαλα μου 8

κ 9 του δινω πρωινο για να τον παω σταθμο 10..καταλαβες?

οποτε φρουτα δε πολυ γουσταρει να τρωει..οποτε λεω να δινω ψωμι με μελι φιλαδελφεια κτλ..

γιωτα εχω κολπιτιδα μαλλον..λετε να το παρω τηλ το γιατρο να με δωσει το υποθετο τηλεφωνικως?

η πρεπει να κανω κατι αλλο?

λενα ξερω οτι μαλακιες ειναι αυτο για τους υμιπαιθριους..κανουν τα παντα για να μαζεψουν λεφτα,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια να τα πουμε πεμπτη τοτε!!!

αντε σας πεθυμησα!! κ τις τελευταιες φορες που ειχαμε βγει με τα κοριτσια ημουν αλλου για αλλου!! τιποταδεν ειπαμε!!

η νατασα λαβι τι κανει??? δεν πιστευω να γεννησε!

η λινα?

η αναστασι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε θουλη αφου αυτα πανε στην πολεοδομια!! δε μπορει ο αλλος να σου πει οτι δεν πληρωσες! αφου παιρνεις χαρτια!

κ εγω ετσι ελεγα οτι το κανουν για να παρουν λεφτα μονο, αλλα επειδη ρωτησαμε αυτη τη φιλη μου κ εναν αλλο μας ειπαν το ιδιο πραγμα.. οτι αυτη η ρυθμιση που εχουν κανει τωρα ειναι πολυ ευνοικη κ δε θα εχει καμια αλλη περισσοτερη ισχυ απο αυτην, δηλ αν βγει αλλη κυβερνηση δε μπορει να σε βαλει να ξαναπληρωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ρύθμιση για τους ημιυπαίθριους είναι πολύ ευνοϊκή και πολύ οικονομική γιαυτό και όλοι σπευδουν να νομιμοποιήσουν.

Μάρθα τότε δώσε φρούτα το απόγευμα και το πρωϊ αυτά που είπες

Επίσης πάρε τηλ το γιατρό να του πεις για τα αποτελέσματα και θα σου πεί αυτός τι νά κάνεις

Η Βίκυ είναι καλά μίλησε καμιά μαζί της?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ενα παιδακι με ειδικες αναγκες το οποιο παει στο τμημα ειδικης αγωγης

εχω κ ενα τσιγγανακι το οποιο το εχω στην ταξη

ο διευθυντης μου λεει να το παω στο ειδικο τμημα.. αυτο οταν πηρα την ταξη δεν ηξερε τιποτα κ τωρα εχει μαθει να κουτσοδιαβαζει κ να γραφει κατι λιγα..

δε θελω να το παω εκει ρε κοριτσια!!! δεν ειναι τμημα ενταξης για να βοηθηθει, ειναι τμημα ειδικης αγωγης!! εκει δε θα μαθει τιποτα!! ενω σε μενα ηδη πηρε λιγο μπρος, μεχρι το τελος της χρονιας θα ξερει να διαβαζει κ να γραφει στανταρ!!!!

κ οι αλλοι μου λενε οτι το παιζω ηρωας κ αντιμετωπισα μια ειρωνια σημερα στο σχολειο.. .αλλο πραγμα τι να σας λεω..

"ειδικής αγωγής" τι σημαίνει, τι κάνουν δλδ?

η δική μου γνώμη πάντως είναι να μείνει το παιδί στο δικό σου τμήμα, αφού μαθαίνει και προσπαθεί, δλδ να πάει εκεί επειδή είναι τσιγγανάκι?! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το τμημα ειδικης αναγκης ειναι για παιδακια που εχουν καποιες διαταραχες, πχ δυσλεξια αλλα σε σημειο που να μη μπορει να λειτουργησει μεσα στην ταξη. αυτο το παιδακι πχ που εχω στειλει εκει παιρνει το μπουκαλι του κ κατουραει μεσα, δε μπορει νακαταλαβει πως να λειτουργησει μεσα σε μια ταξη

μα δε θελω να το στειλω εκει, δεν εχει καποιο προβλημα το παιδι, απλα θελει λιγο χρονο παραπανω για να μαθει

εχω ενα αλλο κοριτσακι που μαλλον εχει δυσλεξια, ουτε μιλαει καθαρα, δεν καταλαβαινεις τι λεει...

αλλα αυτο επειδη ειναι "ελληνακι" δεν εχει αναγκη απο καμια βοηθεια!!!

αχ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να μην τα τραβάω ρε Θουλαρα?!?!?! :shock::shock::shock: Περαστικά με την κολπίτιδα. Αρχικά πάρε το γιατρό και εκείνος θα σε κατευθύνει. Μπορεί και να μη σου δώσει.

Νατασσούλα κρατήθηκα γιατί είχαμε ξένο κόσμο στο γραφείο (από άλλες υπηρεσίες)

Λένα είναι τρελό μπέρδεμα οι ημιυπαίθριοι! Καλα ξεμπερδέματα! Αλλό ένα εισπρακτικο (αρπακτικό) μέτρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re seis egw exw 3tm hmiupethrio ...ola ta parabola kai ton mixaniko pou tha plirosw einai ta diplasia apo thn aksia tou hmiupethriou pou prepei na plirosw ....eleos!!!

den kserw ti tha kanoume xthes sthn sineleush oloi eipane oti den tha to kanoun .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...