Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

iliodwra s euxaristw!kala apotelesmata stin amnioparakentisi kai me to kalo to mwraki sas!!

elenaki mou einai ena mperdema auto.kanonika allazeis kathe mina analoga me tin pit opws leei kai i happy!diavasa omws proxtes ena site pou elege oti

1os minas 1i,2i,3i,4i evdomada

2os 5i,6i,7i,8i evdomada

3os 9i,10i,11i,12,13i

4os 14i,15i,16i,17i

5os 18i,19i,20i,21i

6os 22i,23i,24i,25i,26i,

7os 27i,28i,29i,30i

8os 31i,32i,33i,34i,35i

9os 36i,37,38,39,40i

auta!!twra gia kaluteri eukolia kaluteros einai p prwtos tropos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΠΛΕΞΕΙ...ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....ΣΑΒΒΑΤΟ -ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΧΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΖΑΛΙΣΑΝ ΑΥΤΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ,ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΤΑΝ Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΟΛΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΩΜΑΤΑ Κ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ...ΧΘΕΣ ΜΠΗΚΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΚΥΣΤΗ ΚΟΚΥΓΓΟΣ ΠΑΛΙ ΠΗΓΑΝ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΛΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΣΥΣΣΩΜΟ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΛΙΓΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΕΜΗΣΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΒΓΕΙ....ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ......ΦΙΛΑΚΙΑ!!! :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:[smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=love1.gif][smilie=newbie.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se olous!!!!! :):):):)

pali eixa kairo na mpw!

polla nea!sygxaritiria gia ola ta euxarista!!!!

me to kalo k oi nees manoules-kalwsir8ate sti parea mas!

emeis simera 8a pigainame gia to programmatismeno rantebou mas me to giatro alla mas to anebale gia aurio k etsi exoume akoma mia mera agwnia!k meta stis 20/12 gia ti B'epipedou.

xtes piga sto IKA na parw kati apotelesmata exetasewn aimatos k zitisa k parapemptiko gia ti B'epipedou.sto sfragizoun k pas ekso k to kaneis.meta to kata8eteis mazi me tin apodeixi k pairneis kapoia pisw...8a deixei... (auto gia edw sti thessaloniki gia allou de xerw.)

20i bdomada simera (an de kanw la8os :o ) -pantos egw akoma den exw niwsei kati apo to ninaki...alla de 8elw n anisixw-pisteuw pos simera mporei na mou kanei kamia klotsia dwraki gia ti giorti mou. ;);)

filia se olous

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα [smilie=icon_sunny.gif] σε ολες!! Ειστε καλα? Ευχαριστω κοριτσακια μου για τις ευχες σας και τη συμπαρασταση. Ολα πηγαν καλα! Εκανα αμνιοπαρακεντηση στις 9 το πρωι στο Λητω με τον κο Φαρο. Εξαιρετικος. Ειδαμε το μωρακι μας και ειναι καλα το καμαρι μου! [smilie=binkybaby.gif] Μαντεψτε... [smilie=wav.gif] Κοριτσακι!!! [smilie=love5.gif] Elenaki μου επεσες μεσα! :ymparty: Τωρα ξεκουραζομαι..Στελνω τα φιλια μου σε ολες!! Αννα χρονια πολλα να χαιρεσαι την γιορτη σου και με το καλο! Joanaki μου σε ευχαριστω πολυ! Afrodite μου ελπιζω να τα πουμε συντομα, να εχεις μια καλη καλη μερα! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia piga simera sto kratiko k ekana tis analiseis mou k tin kampili sakxarou..K ema8a pws auti einai i mikri..An ta apotelesmata autis den einai kala tote kaneis tin megali kampili sakxarou..ITAN AIDIA..PANAGIA MOU ITAN MIA APAISIAAAAAAA DIADIKASIA ..ME TO ZORI ANTE3A NA MIN TA VGALW OLA :sick:..Euxomai na vgoune ta apotelesmata kala k na min xreiastei na kanw k tin megali giati stin megali exei perissoteri posotita glikozis na pieis k i diadikasia paei 3 wres enw i simerini mono 1..Triti mou eipane pws 8a einai etoima ta apotelesmata alla 8a paw tin Tetarti na ta parw giati 8a paei mia fili mou gia to 1o tis rantevou sto kratiko k 8a tin ka8odigisw egw pou 8a pigenei k ti 8a kanei k eipa na min paw k Triti gia ta apotelesmata mou k tin Tetarti gia to rantevou tis filis nou..Deutera 8a pame ston ginaikologo mou na doume to zouzouni mas ston iperixo..

Annoula mou na ziseis k oti epi8imeis, na pareis to 8aumataki sou gero stin agkalitsa sou..Oti kalitero se sena k stin oikogeneia sou..Ola ta kala tou kosmou sto spiti sas!!!

Auta apo mena :)..

:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μου χρονια σου πολλα να χαιρεσε την γιορτη σου!!! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif] το ομορφοτερο δωρο [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] ειναι στην κοιλιτσα σου!!!

γιουλακι περαστικα σας!!!υπομονη μεχρι την παρασκευη!!!να χαιρεσε κ τον νικολακι σου!!!η πεθερα πολυλογου ε?κουραγιο μονο αυτο θα σου πω!!!την φατσουλα του μωρου σας την ειδατε???

τζοαννακιιιιι καλημεραααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ηλιοδωρα μουυυυυ!!!χαιρομε πολυ που πηγαν ολα καλα τωρα οσο μπορεις ξεκουραση!!!κορακλα κ εσυ εεεε?????συνχαρητηρια με το καλο να κρατησεις το μπουμπουκακι σου αγκαλιτσα!!!!!!αιντε μαζευοντε κ οι νυφουλες σιγα σιγα!!!

αντρια ευχομαι να σου βγουνε τελεια τα αποτελεσματα σου να μην χρειαστει να ξανα μπεις στην διαδικασια :lol: εγω λατρευω τα γλυκα το μονο που μου την σπαει απιστευτα ειναι η αναμονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy σ ευχαριστω πολυ! :D Κι εσυ μπεμπουλα ε??? Με το καλο να την δεχτεις! Δεν ξερω αν ειναι συχνο φαινομενο να το βλεπεις στον υπερηχο αλλα την εχω την μικρουλα να πιπιλαει το δαχτυλο της! Ειναι απιστευτο!! [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!!!

giorgo na to xairesai to koritsaki sou!!!me to kalo kai o antraklas!!!

annathes poluxroni..o,ti epithumeis!!me to kalo kai to mwraki sas!

iliodwra xairomai gia ta omorfa neakia sou...me tin amnioparakentisi..wra gia iremia twra!kai tetoia na mou les..kai mena ntropes kanei makari na einai koritsaki!

jule aporw pws tis paleueis...me olo to soi sunexeia sta podia sou akoma kai gia liges meres!!ante na iremiseis na vgei kai o antroulis sou na teleiwnete me tin polukosmia!!!sugxaritiria kai gia ta omorfa apotelesmta tis b-epipedou!!!me to kalo!!

elenaki pou eisai??

happy ola kala?pws pane oi mikroklwtssies??xaxa!!

filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girls and boy..καλησπέρα!!Εκτός απο οτι ξανα ένιωσα τον γιόκα μου 4 φορές(σκουντηγματάκια λατρεμένα!)σήμερα έχουμε κ άλλα όμορφα βλέπω!! Καταρχάς ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ στην εορτάζουσα μας Αννούλα κ στο Μαριανάκι του Γιώργου!Να έχετε υγεία κ με το καλό υγιέστατα κ τα ζουζουνάκια σας!! Γιώργο μου όντως το καλύτερο δώρο της έκανε το αγοράκι σας!

Ηλιοδώρα μου χάρηκα πολύ που πήγαν όλα καλά κ φυσικά με το καλό γερή γερή η κοριτσάρα σου!!!Ξεκούραση πολύ τώρα χρειάζεται φαντάζομαι,ε;Ολική αναισθησία σου έκαναν; AFRODITΗ μου ο γιός σου είναι ΜΟΝΤΕΛΟ ΑΣΤΕΡΙ!!!Φτού φτού!Πώς να μην καίει καρδιές τέτοιο παιδί;; Afrodite άχ αυτές οι μέρες για τον επόμενο υπέρηχο είναι μαρτύριο..σαν τα φανταράκια μετράμε για να περάσουν!!Υπομονη κ άν τον τσιμπήσεις τον υπέρηχο νωρίτερα τέλεια θα ναι!Να μας πείς νέα.. Συμπεθερούλα μου τί κάνει η πριγκιπισσούλα σου;;Φαντάζομαι τη χαρά σου τώρα που τη νιώθεις!θα προσπαθήσω να μη κουραστώ αλλα δε το γλιτώνω..μόνο που το σκέφτομαι κουράζομαι κιόλας!

Αndrioula μου να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα κ να μη χρειαστεί να ξανακάνεις!!Πόσες φορές σε μετρήσανε; joanaki μου σ'ευχαριστώ πολύ για την ανάλυση! Με κατατόπισες! jule μου συγχαρητήρια για το β-επιπέδου!Πάει κ αυτό!Περαστικά στον άντρα σου κ να τον χαίρεσαι! Πάντως Γιουλάκι χαράς το κουράγιο σου με τα σόγια..πώς την πάλεψες τόσες μέρες! Κ μένα η πεθερά μου δεν παλεύεται,άμα αρχίσει να μιλάει δε το κλείνει..εγώ τις περισσότερες φορές κάνω ακούω αλλα το μόνο που ακούω είναι ένα συνεχόμενο βουητό!Αλλιώς θα τραβούσα τα μαλλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στην Άννα και στη Μαριάννα του Γιώργου!! Με το καλό τα υπέροχα μωρούλια σας!

Μαζεύονται και κοριτσάκια επιτέλους!!! Μπράβο σε όλες τις εξετάσεις που πήγαν καλά, πάντα ευχάριστα να έχουμε και να γράφουμε καλά νέα!!

Σε μία βδομάδα θα ξαναδώ το μπεμπέ μου και ανυπομονώ! Σήμερα δεν έκανα καμία δουλειά στο σπίτι γιατί μ'εχει πεθάνει η μέση μου από τις προηγούμενες μέρες... Να δω πως θα ολοκληρώσω όλες τις μετακομίσεις...

Φιλιάαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samarcande μου με το μαλακό οι δουλειές..να σταματάς πρίν κουραστείς! Ειδικά με τη μέση μη "παίζεις"..άμα σε έπιασε απο τώρα κάηκες!Όσο προλαβαίνεις προσπάθησε να χαλαρώσεις για να μη χειροτερέψει!Την ίδια βλακεία έκανα κ εγώ κ δε μπορώ να σταθώ όρθια. Πολλά έχεις ακόμα; Άσε τις βαριές δουλειές δωράκι στον αντρούλη σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη μου τι τελεια φατσουλα το αγορακι σου!!!να σου ζησει κουκλος ειναι!!!!!φτου φτου σκορδα μην το ματιασω!!!!να τον χαιρεστε!!!

γιωργο να χαιρεσαι την πανεμορφη γυναικουλα σου παντα αγαπημενοι κ καθε ευτυχεια στην ζωη σας!!!

τζοαννακι αρχισε να γινεται καθημερινη η επικοινωνεια με την μικρη!!! :lol::lol::lol: οχι ολη μερα αλλα εστω μια δυο φορες την μερα την καταλαβαινω δινει το παρον κ πολυ χαιρομαι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ηλιοδωρα κ μας στον πρωτελευταιο υπερηχο το ενα χερακι μας χαιρετουσε κ το αλλο στο στομα :lol::lol: καλα ειναι φοβερα τα εμβρυακια μας!!!

εσεις κοριτσακια μου που ειστε σε φαση μετακομοισης πολυ προσοχη!samarcande καλα σου λεει η ελενα ασε δωρακια στον συζηγο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γλυκια γλυκια καλημερα σε ολες τις κουκλιτσες και στα μπεμπακια τους και στον αντρα της παρεας μας! Ειστε ολοι καλα? AFRODITH αστερι ο γιος σου να τον χαιρεσαι! Joanaki μου ευχομαι να εχεις κι εσυ κοριτσακι που το θελεις πολυ :x Happy απιστευτα ναι τα μωρουλια μας και ειμαστε μονο στην αρχη! Elenaki μου καλα εισαι? Μια ομορφη μερα σου ευχομαι!! Φιλια..Εγω στο κρεβατακι μου θα κατσω και σημερα προληπτικα. Καλη επιτυχια σε σημερινες εξετασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στην πιο ομορφη παρεα!!!!

ασε γιωργο μας εχει φαει λαχανο ο μπεμπης σας!!!!εμενα ηταν 240γραμμαρια κ νομιζα πως ηταν κ πολυ :lol::lol::lol: σε δεκα μερες που θα παμε για β επιπεδου θα δουμε ποσο εχει παει κ θα σου πω :P

κ εδω ο καιρος μας χειμωνιασε,χτες το βραδυ ενω ειχαμε νοτια ξαφνικα το γυρισε [smilie=toothy2.gif] εβγαλε εναν αερα αλλο πραγμα νομιζα πως θα ξηλωθουν τα πατζουρια σηκωθηκα 4 το πρωι κ μαζευα τις κουβερτες κ τα ρουχα που απλωσα,ο αντρας μου παρολο τον χαλασμο χαμπαρι δεν πηρε εριχνε κατι ροχαλητα :lol::lol::lol:

ηλιοδωρα μια χαρα ειναι το κρεββατακι ξεκουρασου τωρα γιατι μετα...θα κουραζομαστε τρελα κ θα μας αρεσει :lol::lol::lol: πονεσες στην παρακεντηση???

αντρια σε φανταζομε πως επινες την γλυκοζη κ γελαω μονη μου :lol::lol::lol: αντε αλλο κακο να μην σε βρει :lol::lol::lol:

τι γινετε κοριτσια πως παει η μετακομοιση????ολα καλα? [smilie=director.gif] [smilie=home.gif][smilie=sad9.gif][smilie=toothy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.ευχομαι ολοι να ειστε πολυ καλά...Ηλιοδωρα χαρηκα που ειστε καλα και οι δυο σας πηρα πολυ κουραγιο.οσο πλησισζει ο καιρος, τρεμω...φιλια γιατι η φακη με περιμενει.....και μαλλον αρπαξε ηδη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ,ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Κ Ο ΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ....ΕΙΜΑΙ ΠΛ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.ΕΜΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 500ΓΡ ΚΑΙ 29 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΥΨΟΣ,ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!!ΑΥΤΑ!!ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy μου, στην αρχη ο γιατρος μου εκανε υπερηχο που κρατησε αρκετα και στον οποιο μετρησε την μπεμπουλα, το κεφαλακι της, την κοιλιτσα,τον μηρο και εκτιμησε το βαρος της. Μας εδειξε πατουσακια, χερακια και ξετρελαθηκαμε! Στην συνεχεια και ενω η μικρουλα ηταν δεξια στην κοιλια μου, ο γιατρος ηρθε στα αριστερα μου και μου ειπε πως θα κανει ληψη λιγου αμνιακου υγρου. Εκλεισα τα ματια μου για να χαλαρωσω ωστε να ειναι χαλαρη και η μπεμπα οσο γινεται και πηρα βαθια ανασα καθ υποδειξη του γιατρου. Ενοιωσα ενα ελαχιστο τσιμπημα και μετα για 40'' περιπου που γινοταν η ληψη ειχα πολυ μικρο πονο εσωτερικα, οχι κατι σημαντικο. Αδικα ανησυχουσα. Ο γιατρος μας ειχε μεταδωσει την ηρεμια του και ολα κυλησαν ομαλα. Sweety μη φοβασαι καθολου ειναι μια διαδικασια σχεδον ανωδυνη. Ολα θα πανε καλα. Happy δεν αργουν οι 10 μερες ως την β' επιπεδου. Καλη επιτυχια. Πρεπει να ειναι υπεροχη διαδικασια οπως λεει και ο Γιωργος. Εγω θα την κανω 12.1.11.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο μου στις 20 του μηνος ειναι το ραντεβου την αλλη δευτερα δηλαδη,το μονο που φοβαμαι ειναι μην χιονισει πολυ ως τοτε κ πως θα παμε τοσα χιλιομετρα μακρυα...

ηλιοδωρα μου χαρα στο κουραγιο σου...εγω ειμαι πολυ φοβιτσιαρα δεν ξερω αν θα τα ειχα καταφερει να μεινω ηρεμη...βλεπω βελονα κ τρεμω,να δω πως θα γεννησω χαιρομε,ανυπομωνω αλλα ο φοβος φοβος...για να καταλαβετε ποσο τραγικη ειναι η κατασταση με εχει διωξει οδοντιατρος απο το ιατριο του γιατι δεν καθομουν να κανω σφραγισμα :lol::lol::lol::lol::lol:

γιουλι θα με σκασεις.. :lol: θα μου πεις αν ειδατε την φατσουλα του μωρου σας? :lol: 29 εκατοστα πολυ μεγαλο ε???

οι κοιλιτσες πως πανε παιδια?φουσκωσατε αρκετα???η δικια μου ειναι πολυ μικρη πιο πολυ φαινομαι για χοντρη παρα για εγκυος εκτος απο τους γνωστους μας που ξερουν...αχ γελιο πηγα πριν λιγες μερες σε ενα κινεζικο να παρω ενα μπλουζοφορεμα που μου αρεσε πολυ μιλουσα με την φιλη μου κ λεγαμε για την ελαστικοτητα του καναμε τεστ να δουμε αν θα μπενω κ το νεο ετος κ γυρναει μια γιαγια κ μου λεει γιατι κ αλλα κιλα θα βαλεις????? :shock::shock::shock: δεν καταλαβε οτι ειμαι εγκυος :cry::cry: αλλα μου αρεσε ο αυθορμητισμος της :lol::lol::lol:

swetty πολυ ωραια η φακη γιαμ γιαμ πολυ μου αρεσει!!!!εσυ γιατι θα κανεις παρακεντηση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...