Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ??


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ...ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ??ΜΕΝΩ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ...ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ??ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΥΩ ΔΙΑΦΟΡΑ,ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magdalina εμεις πηραμε το πολυκαροτσι της peg perego το pliko3 on truck εχει ποδοσακο αδιαβροχο,πορτ μπεμπε και καθισμα αυτοκινητου απο 600 ευρω που το ειχαν το πηραμε σε προσφορα 430 απο τα κουκου,εγω θα σου προτεινα πριν παρεις οτιδηποτε να κανεις ερευνα αγορας γιατι χτυπανε πολυ τις τιμες και στη θεσ/νικη εχει πολλα μαγαζια οποτε μην βιαστεις να το παρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εμεις πεγκ περεγκο εχουμε

το ειχαμε παρει σε παρα πολυ καλη τιμη απο την ποδηλατουπολη στη λαγκαδα

κανε μια ερευνα αγορας, παντως τα λητω μπεμπε χοουμ μιστερ μπειμπι εχουν πολυ ψηλες τιμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΠΟΛΥ Η ΤΙΜΗ...ΑΚΟΥΩ ΚΑΤΙ 800...700..ΣΙΓΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩ..ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ...ΚΑΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗ ΧΡΗΣΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ξερεις οτι τα καροτσια με 4 ροδες ειναι πιο ελαφρια γενικοτερα και πιανουν λιγοτερο χωρο..

αν εχετε ασανσερ κ ειναι μικρο, κοιτα να χωραει να μπει.. εχω ακουσει κοπελες που πηραν καροτσι κ δε χωρουσε κ δε μπορουσαν να το ανεβασουν σπιτι! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πήραμε σετ 3 σε ένα: καρότσι, πορτ-μπεμπέ, καρεκλάκι αυτοκινήτου. Μάρκα carello και τιμή 300 ευρώ! Τέλεια τιμή και μας βγήκε μια χαρά, δεν είχα κανένα πρόβλημα. Το πορτ μπεμπέ το χρησιμοποιούσαμε από την αρχή μέχρι τους 5 μήνες. Το καταφχαριστήθηκε ο μικρός κι εμάς μας βόλεψε πολύ γιατί και σε βόλτες του είχαμε βάλει έξτρα στρωματάκι και κοιμόταν μια χαρά. Εμείς το πήραμε από ένα μαγαζί της Αθήνας αλλά αν ψάξεις πιστεύω θα βρεις κάτι αντίστοιχο και Θεσσαλονίκη. Γενικά να σου πω όπως μου είπαν κι εμένα ότι το πρώτο καρότσι με όλα τα υπόλοιπα, καρεκλάκι και πορτ-μπεμπέ ουσιαστικά τα παίρνεις για ένα χρόνο το πολύ και μετά παίρνεις και άλλο καρεκλάκι αυτοκινήτου και καρότσι πιο μικρό να κλείνει πιο εύκολα οπότε όσο λιγότερα δώσεις τόσο δεν θα τα κλαις μετά! χαχα!! Θέλει ψάξιμο...καλό κουράγιο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8a κοιταξεις τι σε βολευει !

8α το μεταφερεις σε αμαξι (αρα να κλεινει ευκολα ) χωραει στο ασανσερ σου , μενεις σε ημιοροφο

αν εχεις σκαλια (οπως εγω μεχρι το ασανσερ κ 8α το κουβαλας) να ειναι ελαφρυ , εκει που μενεις κ 8α κυκλοφορεις εχει άπλα στους δρομους η είναι στενά κ πυκνοπαρκαρισμενα (τα 3 ροδα εχουν όγκο)

Εγω πηρα 2 καροτσια , την πατησα κ τωρα το solver cross το χω λιωσει , παναλαφρο , χωραει παντου (σουπερ μαρκετ , καφετερια , ταβερνακι κ δεν πιανει πολυ χωρο)

Εσυ τι 8α βολευετεις ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ 4 ΡΟΔΕΣ ΤΟ ΚΟΒΩ..ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..πηγαμε ειδαμε για καροτσια αλλα ειμαι μπερδεμενη..ο αντρας μου θελει το QOINNY BYZZ εγω θελω ενα απλο καροτσι..τι να κανω??ειναι καλο το qoinny?ξερω ειναι ακριβο..αλλα θα μας το παρουν οι γιαγιαδες δωρο...τι γνωμη εχετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην το κοιταξετε μονο σε εμφανιση,να σας βολευει κιολας,να ειναι ελαφρυ και να χωραει παντου,αυτο μου του αρεσει νομιζω ειναι τριτροχο κατα ποσο θα ειναι βολικο,θα στριβει ευκολα..Δεν ξερω εγω δεν ειμαι εμπειρη σε αυτο το θεμα απλα σου λεω ότι ξερω τον λιγο καιρο που ψαχνω να βρω καροτσι,ας μας πει καποια που εχει παιδακι και το χρησιμοποιει και ξερει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγαινετε να κανετε μια ερευνα αγορας στα μαγαζια (μοντελα , τιμες ) και ζητειστε να σας δειξουν πως ανοιγει κ πως κλεινει το κα8ενα , να δειτε αν ειναι ελαφρυ , αν σας βολευει ( Το καροτσι εχει σχεση με το που μενει η κα8ε μια κ τι χρηση 8α γινεται )

Και επειδη εδω τσιμπανε καντε κ μια ερευνα σε site κατοπιν να δειτε διαφορες κ να παραγγειλετε ;)

Αχχχ με αγχωνετε ! με γυρνατε πισω τοτε που ψαχνομουνα ... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ μπερδεμα..πια με αυτα τα καροτσια δεν εχω και καθολου χρονο για να παω μονο σαββατο λογο δουλειας του αντρα μου..με την ψυχη στο στομα ειμασταν προχθες..αυτο το qouini το βρηκα στο ιντερνετ προσφορα 300 ευρ.ειναι πολυ ελαφρυ και κλεινει ευκολα...αλλα επειδη ειναι πολυ τρεντι :roll: και πολυ φευγατο :? κολλαω λιγο.. :shock::shock:

http://www.ebaby.gr/buzz-eanuooe-3-onii ... rrency=eur

ειναι αυτο εδω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραιο ειναι το ξερω

αλλα σίγουρα 8α βολευει και ενα μεγαλυτερο παιδακι το κα8ισμα αυτο ?

κανει απο νεογνα ? ψαξτο κ μην κολλας , και μενα το silver cross 350 ειχε άλλα το χω λιωσει , παναλαφρο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou magdalina mou!

loipon afta ta karotsia me 3 troxous parolo pou emfanisiaka den me trelenoun emena proswpika einai paaaaaara poly praktika kai bolika!xwras pantou me afto!pas sta magazia,kafe,super market...kai xwraei sxedon se ola ta fortbagaze(etsi grafetai? :? )tha se bolepsei poly pistebw!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για μεγαλα μωρα κανει ,αλλα δεν κανει για νεογεννητα.\[ετσι μου ειπαν απο το καταστημα]..ξαπλωνει αυτο αλλα οχι οπως τα αλλα...πεφτει ολο το καθισμα προς τα πισω,οχι δηλ.η πλατη μονο.για νεογεννητα πρεπει να παρω extra το πορτ μπεμπε...μεχρι και 3 μηνων..αλλα μετα ξεφευγεις...δεν ξερω αν μπορω να βαλω το μωρο κατευθειαν σε αυτο και να το εχω ξαπλωτο..και οι πωλητες θελουν να πουλησουν..δεν ξερω πρεπει να αποφασισω..εγω θα επαιρνα το pre-perego αλλα ο αντρας μου θελει αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou magdalina mou!

loipon afta ta karotsia me 3 troxous parolo pou emfanisiaka den me trelenoun emena proswpika einai paaaaaara poly praktika kai bolika!xwras pantou me afto!pas sta magazia,kafe,super market...kai xwraei sxedon se ola ta fortbagaze(etsi grafetai? :? )tha se bolepsei poly pistebw!!! :)

ναι ειναι καπως εμφανισιακα.. :P:P ισως δεν τα εχουμε συνηθησει κιολας..αλλα αν χωραει παντου αυτο ειναι καλο..παντως για το αυτοκινητο βγαιενι ολο το καρεκλακι και οι ροδες κλεινουν ξεχωριστα και γινεται μια σταλια..και γρηγορα ε??στο ιντερνετ που το ειδα στα 300 ευρ,το εχει σε γαλαζιο στο πρασινακι και τσο μπεζ..εγω εχω αγορακι ....τι χρωμα λετε??

sorry σας επριξα... :cry::cry::shock::shock::roll::roll::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το καροτσι δικο σου 8εμα ειναι.

Εσενα τι βολευει ασε τον αντρα που 8α το οδηγει 1 φορα την βδομαδα ! (να χει κ απο8ηκευτικο απο κατω)

Εσυ 8α το κουβαλας στο ξαναλεω ! κ κοιτα να χωραει στο ασανσερ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικαιο...θα το ψαξω λιγο ακομα για να μην το μετανιωσω...το ασανσερ ειναι πολυ μικρο..αλλα μενω στον πρωτο οροφο ..δεν ξερω αν χωραει και τα αλλα καροτσια..θα το κοιταξω..ευχαριστω πολυ για το χρονο σας.. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα,προσφατα που γεννησε η κουνιαδα μου της πηραν δωρο το καροτσι της τσικο το 3σε 1.εχει το πορτ μπεμπε(που μπαινει κ στο αυτοκινητο),την καλαθουνα για οσο ειναι μικρα κ το καλοκαιρινο(που ανασηκωνεται σε θεσεις κ ειναι ξεσκεπαστο).φαινεται πολυ βολικο προς το παρον.τα μονα μειον που βρισκω ειναι φυσικα η τιμη(περιπου 600€,βλεπεις τσικο),κ οτι κλεινει προς τα κατω κ πρεπει να σκυβεις για να το σηκωσεις.στο αυτοκινητο χωραει αλλα για ασανσερ δεν ξερω μιας κ εμεις δεν διαθετουμε.οπως ειπαν κ τα αλλα κοριτσια θα πρεπει να προσεξεις να ειναι πρωτα πρακτικο κ λιγοτερο ομορφο.να ειναι ελαφρυ,(γιατι μεγαλωνοντας το παιδι θα σου φυγει η μεση να το σπρωχνεις),να σε βολευει ολες τις εποχες (ωστε να μην αναγκαστεις για καλοκαιρι να παρεις αλλο),να βγαινουν τα υφασματα για να μπορεις να τα πλενεις(εγω την πατησα σαυτο) κ φυσικα να χωραει σε χωρους που χρησιμοποιεις συχνα.απο εκει κ περα εσυ θα δεις συμφωνα με τις αναγκες σου τι θα σε βολεψει.ελπιζω να βοηθησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα,προσφατα που γεννησε η κουνιαδα μου της πηραν δωρο το καροτσι της τσικο το 3σε 1.εχει το πορτ μπεμπε(που μπαινει κ στο αυτοκινητο),την καλαθουνα για οσο ειναι μικρα κ το καλοκαιρινο(που ανασηκωνεται σε θεσεις κ ειναι ξεσκεπαστο).φαινεται πολυ βολικο προς το παρον.τα μονα μειον που βρισκω ειναι φυσικα η τιμη(περιπου 600€,βλεπεις τσικο),κ οτι κλεινει προς τα κατω κ πρεπει να σκυβεις για να το σηκωσεις.στο αυτοκινητο χωραει αλλα για ασανσερ δεν ξερω μιας κ εμεις δεν διαθετουμε.οπως ειπαν κ τα αλλα κοριτσια θα πρεπει να προσεξεις να ειναι πρωτα πρακτικο κ λιγοτερο ομορφο.να ειναι ελαφρυ,(γιατι μεγαλωνοντας το παιδι θα σου φυγει η μεση να το σπρωχνεις),να σε βολευει ολες τις εποχες (ωστε να μην αναγκαστεις για καλοκαιρι να παρεις αλλο),να βγαινουν τα υφασματα για να μπορεις να τα πλενεις(εγω την πατησα σαυτο) κ φυσικα να χωραει σε χωρους που χρησιμοποιεις συχνα.απο εκει κ περα εσυ θα δεις συμφωνα με τις αναγκες σου τι θα σε βολεψει.ελπιζω να βοηθησα!

καλημερα...ευχαριστω πολυ βοηθησες πολυ..να εισαι καλα..εννοειται πως δεν θελω να παρω αλλο καροτσι μετα..ενα και καλο..φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...