Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω να παω...αυτη γτ δεν μου ειπε ελα να σε δω?

:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Μηπως εκρινε οτι δεν χρειαζεται? Δεν ξερω , δες πως θα εισαι και σημερα!

Σαββατοκυριακα μπορεις να την βρεις αν χρειαστεις κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φουσκοκοιλίτσες! :)

Ελπίζω να είστε όλες καλά και το θέμα μας να ηρέμησε κάπως μετά τις τόσες διαμάχες..... :cry:

Πήγαμε την Τρίτη για τη β' επιπέδου και όλα είναι μια χαρά!!!

Το μωράκι μας είναι αγοράκι και χαίρει άκρας υγείας το καλό μας!!!!!

tesh και dolfin εύχομαι όλα καλά!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιδεση μου ειπε οτι τωρα ειναι ψιλοαργα αλλα αν ανοιξει ο τραχηλος θα κανουμε.απλα πρεπει να φυγει το μικροβιο για να μπορει να κρατηθει η περιδεση.σου ειπε ξαπλα η και καθιστη,

Οχι δεν με εβαλε ξαπλα (τεζα)ουτε καν την 1η μερα...μου ειπε να ειμαι στο σπιτι απο καναπε σε κρεβατι κ τουμπαλιν :lol::lol::lol::lol::lol: ....και αν δω οτι αρχιζω να τρελλαινομαι απο την κλεισουρα να παω καπου με αμαξι χαλαρα κ χωρις ασκοπο περπατημα αλλα μετα ξαπλα.....

Δηλ αν θελω να βγω για καφε θα μπω στο αυτοκινητο κ θα κατεβω ακριβως εξω απο την καφετερια και θα κατσω...Οταν ανεφερα για ψωνια κ βολτες στα μαγαζια ξινισε λιγο τα μουτρα ο γιατρος....Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι να κοβω βολτες ασκοπα (ασχετα αν τσαντιζομαι κ μεσα στο σπιτι συνεχεια) :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Το μικροβιο το εδειξαν οι αιματολογικες σου;Τι μικροβιο ειναι αυτο;

Οσο γαι το αν ειναι αργα για να γινει η περιδεση,εχω διαβασει,οτι αν κρινεται αναγκαιο να γινει δεν υπαρχει αργα...αρκει να το επιτρεπει η κατασταση (πχ να μη εχει κανει μεγαααλη διαστολη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να παω...αυτη γτ δεν μου ειπε ελα να σε δω?

TESH αν νιωθεις οτι πρεπει να πας να σε δει ας την να λεει!

Αν ειναι να ηρεμισεις πηγαινε....μην περιμενεις ραντεβου κ μ@λ@κιες....ντυσου κ τρεχα να σου ριξει μια ματια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια σημερα θυμισε λιγο χειμωνας κ αρχισα να στολιζω το σπιτι :ymparty::ymparty::ymparty: οταν ερχεται αυτη η στιγμη ειμαι πολυ χαρουμενη :P TESH τι μικροβιο ειναι αυτο πως το καταλαβατε?ευχομαι ολα να πανε καλα.την δευτερα εχουμε β επιπεδου ανυπομονω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γκερλς...τι κανετε?πως ειμαστε σημερα? Το λοιπόν εγω ηρεμησα...δεν εχω πονακια και εχω την εντύπωση πως ισως να μην ηταν συσπάσεις αλλά το .....εντεράκι μου :oops::oops::oops: θα δω ομως πως θα ειμαι και αν χρειαστει θα παρω το μαγνησιο...

λολι εννοειται πως αν συνεχιζοταν αυτο που ενιωθα θα πηγαινα μεχρι κ στο σπιτι της να την παρω με τις πυτζαμες για να με δει.

καλοσωριζω αν και αργοπορημενα τους δυο καινουριους γαμπρους της παρεας της demie κ κωνσταντινος

βασουλα εγω μικροβιο γιοκ , το δελφινακι εχει ενα θεματακι αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα ξεπεραστει πολυ γρηγορα..

αυτα και παω να χτυπησω ενα κεκακι για τον αντρουλη μου να τρωει πρωινο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!τι μου κανετε?εγω λιγο κρυωμενη απο χτες,μυτη,λαιμος,τα κλασσικα..ευτυχως ειναι σ/κ και θα αραξω σπιτι!!

τες και εμενα μου ηρθε χτες βραδυ μια ορεξη για βασιλοπιτα και ελεγα να φτιαξω σημερα αλλα επειδη θα την τσακισω,δεν θα φτιαξω,θα κρατησω χαρακτηρα!ασε που και ο αντρας μου εχει παρει κι αυτος 10 κιλα σαν εμενα..αυτο ειναι που λενε συμπασχουσα εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: σοβαρα ρανια?αντιθετως ο δικος μου γυμναζεται σχεδον καθημερινα κ εχει κορμι λαμπαδα...μου λεει να προσεχω αλλα...στου κουφου την πορτα....κι εγω αρχισα να του λεω"σαν τσιλιβιθρας εισαι,φαε κ τπτ" :lol::lol::lol: αλλα δεν πιανει :lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ;;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;);;)

Τι μου κανετε;;;;;;;;;;

Εμεις ησυχια ταξη κ ασφαλεια!!!!

Τιποτα...κανενα νεο....μονο εσωτερικες μετακομισεις θα εχουμε!

Θα μεταφερουμε την κρεβατοκαμαρα μας στο δωματιο που εχουμε <κενο> και θα το καναμε παιδικο κ στο δωματιο που εχουμε την κρεβατοκαμαρα θα γινει το παιδικο (επειδη ειναι πιο μεγαλο).....

Θελω να κανω και <σκατζα> σαλονι-τραπεζαρια!!!!!

Δουλειες με φουντες εβγαλα!!!!! Φυσικα εγω θα δινω μονο εντολες...

δεν θα κανω τιποτα [-x[-x[-x[-x

Το υπολοιπο χαμαλικι θα το κανει μαμα κ συζυγος :):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ lolli,πολυ ωραιο το κρεβατακι!και νομιζω σε καλη τιμη ε?δεν εχω ιδεα,δεν εχω κοιταξει τπτ..φανταζομαι τα εχει ολα εκτος απο στρωμα..και απο οτι ειδα,στο στελνουν κιολας.εσεις σε αυτο καταληξατε?το παρηγγειλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ lolli,πολυ ωραιο το κρεβατακι!και νομιζω σε καλη τιμη ε?δεν εχω ιδεα,δεν εχω κοιταξει τπτ..φανταζομαι τα εχει ολα εκτος απο στρωμα..και απο οτι ειδα,στο στελνουν κιολας.εσεις σε αυτο καταληξατε?το παρηγγειλες?

Ρανια ουτε εγω εχω ψαξει ιδιαιτερα....πηγα σε 2 μαγαζια με ειδη be-be κ στα ΙΚΕΑ. Τα κρεβατακια που ειδα στο καταστηματα be-be ηταν απλα κρεβατακια-κουνιες που το μωρο θα μπορει να κοιμηθει μεχρι 2-3 ετων κ μετα θα χρειαστει αλλο,μεγαλυτερο...οι τιμες(χωρις στρωμα) ξεκινουσαν απο 270Ε κ ανεβαιναν!

Προσθεσε κ αλλαξιερα με ραφια ή συρταρια απο κατω.....ανεβαινει η τιμη!

Το συγκεκριμενο που ειδες στο βιντεακι ειναι στην ουσια

3 κρεβατια σε 1 (βρεφικο-κουνια,παιδικο,προεφηβικο)

1 αλλαξιερα (η οποια αργοτερα γινεται κομοδινο με συρταρια)

και η τιμη απο 320-370Ε!!!! Νομιζω συμφερει,αν σκεφτεις οτι για τα επομενα 10 περιπου χρονια το μονο που θα αλλαξεις ειναι στρωμα (μεγαλυτερη διασταση)!!!!!

Θα παει η μαμα μου να τα δει και live κ αν ειναι οκ θα τα κλεισουμε (θελουμε και 2 εμεις!!!)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραιο λολι αλλα μηπως ειναι λιγο χαμηλο το παιδικο κρεβατακι.δειτε το απο κοντα και πειτε μου.

εγω ειμαι παντως πολυ στεναχωρημενη και φοβισμενη.τρεμω καθε κινηση.τι να πω.καιειμαι και νευρικη και δεν μπορω πολυ ξαπλα.

μικροβιο δεν ξερουμε τι ειναι και αν ειναι αλλα παιρνω προληπτικα αντιβιωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΛΙ πολυ ωραιο το κρεβατακι....εχετε δουλειες με φουντες ε?αααχχχ ειναι ευχαριστη ομως αυτη η προετοιμασια.

δελφιναριο μην στενοχωριεσαι ολα θα πανε πριμα...πρεπει ομως ναραξεις την κορμαρα σου κ να μην επιβαρυνεις τον οργανισμο σου...επίσης το αγχος επιδεινωνει κ το λεω απο προσωπικη εμπειρια κ οχι θεωρητικά...προσπαθησε να εισαι χαλαρη κ να κανεις οτι λεει ο γιατρος. λιγη υπομονη να περασει ενα μηνακι τουλαχιστον ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα DOLFIN!

Κατσε γιατι μπερδευτηκα :-?:-?:-?:-?

Πηγες για Β-επιπεδου κ ειδα ενα <θεμα> με τον τραχηλο; Σωστα μεχρι εδω;;;

Το επομενο βημα ηταν να σου δωσουν τα τοκολυτικα (yotopar κτλ)....Την υποψια μικροβιου δεν τη επιβεβαιωσαν με αιματολογικη;Απο τον υπερηχο το καταλαβαν;; :-??:-??:-??

Οπως και να χει παντως η ξαπλα βοηθαει πολυ!!!!! Το ξερω οτι σε πιανει εκνευρισμος αλλα δεν γινεται αλλιως. Εγω ειχα παρει στην κρεβατοκαμαρα το dvd player το play station,κινητα,σταθερα,τσιμπηδακι για τα φρυδια καθρεφτακια... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε οοοοοοοοοοοοοοοολες τις κοιλιτσες!!!!

λολλακι πολυ ωραιο κρεβατακι!!!!!!!!!

βρε Ρανια ετσι στα καλα καθουμενα αντιβιωση?

Εγω προβληματιζομαι πολυ πολυ με το καροτσι! Δεν ξερω οποιον ρωταω ολο αλλα πραγματα μου λεει, εχω κατα μπερδευτει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIOULAKI τι σε προβληματιζει-μπερδευει στο καροτσι;

Εγω κοιταξα συγκεκριμενα πραγματακια...πχ αν ειναι ασφαλες,αν ειναι ελαφρυ,αν ανοιγοκλεινει ευκολα,αν χωραει στο αυτοκινητο,τι εξτρα πραγματακια εχει,απο ποσο εως ποσα κιλα μπορει να κατσει το μωρο.....και την τιμη φυσικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!τι καλημερα δηλ που μεσημεριασε τελοσπαντων...τες εμενα ο γιατρος μου μου εχει δωσει και στης 2 εγκυμοσυνες μου μαγνησιο στην πρωτη το ηπια το πρωτο τριμηνο και αυτο με το ζορι επειδη το εκανα εμετο καπακι και στην δευτερη το ηπια 4φορες αλλα επειδη το απεχθανομαι δεν το ξαναηπια,αλλα ειναι γεγονος οτι βοηθαει στης συσπασεις και της κραμπες,αλλα εγω δεν το μπορω εσυ αν μπορεις να το πιεις καλο θα ειναι κακο αποκλειεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΜΥS LOVE εγω παιρνω 2 μασωμενα δισκια ασβεστειου (συνολο 1000mg τη μερα),

1 χαπι ferofolic (ειναι σιδηρος και φ.οξυ μαζι) και μισο yotopar (τοκολυτικο για τις συσπασεις) ανα 6ωρο.

Αυτα απο φαρμακα και συμπληρωματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...