Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

καλημερα σε όλες!!!τι μου κανετε? το λοιπόν 32 εβδομαδες και ναι μπηκαμε στον 8ο...γιαυτο μην μου κουραζεστε...χαλαρωστε για να μην εχουμε τπτ απροοπτα και προωρα...καθομαι αραχτη καναπε και βλεπω πρωιναδικα κσαι καμαρωνω την κοιλια μου διοτι η κορακλα μου τεντωνει το ποδαρακι της και προεξεχει :lol::lol::lol: τι τελειοοοοο :lol::lol:

μας ηρθε και η κουβερτουλα απο λητω - απλα πανεμορφη και τοοοσοοο απαλη!!!ανυπομονω να τα πλυνω ολα.σας φιλώ προς το παρον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tesh τωρα που ειπες πρωιναδικα ποσο εβδομαδων ειναι η φαιη σκορδα...? το ρωταω για να κανω συγκριση τισ κοιλιες μας....! χαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konstantinos μη το γελάς καθόλου... και γω το παθαίνω !! ααχαχαχαχαχα!!!

teshaki με γειά σας !!!

ασχετο ... : γιατί μου ειναι αντιπαθής αυτή η Νίκη (Xfactor) που την εχει σήμερα η Μενεγάκη...;;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω ποσο ειναι η φαιη αλλα δεν εχει μεγαλη κοιλια απλα ψιλοπρηστηκε η μουριτσα της...βεβαια σαν την δικη μου ενα στρεμμα δεν εγινε :lol::lol::lol::lol:

μαρια ουτε εμενα μαρεσει η νικη κ γενικα κανενας δεν μαρεσει φετος στο χ factor-μου την σπαει πολυ κ η κριτικη επιτροπη...πολυ δηθεν εχουν καταντησει αηδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομίζω οτι με κούρασαν ολα αυτά τα ατομάκια που ερχονται απο το εξωτερικό, με την "τελεια" σχηματισμένη μύτη (να ναι καλά το νυστέρι δηλαδή !!!) και θέλουν να κανουν καριέρα στην ψωροκώσταινα.... ΕΛΕΟΣ δηλαδή... !

αφού εχουν τόσο ταλέντο γιατί δεν μένουν "στο Αμέρικα" ή στην Κύπρο να κανουν καριέρα ;;; (αχ! καιρό ειχα να ψιλοκουτσομπολέψω...χιχιχιχιχιχι... του χρόνου πάλι !!)

εγώ παλι στεναχωρήθηκα που τέλειωσε το Master Chef, και τώρα δεύτερο χτύπημα... τελειώνει και το Big Brother....θα κόψω φλέβα νομίζω... ευτυχώς που μου εστειλε μια φίλη ενα καινούριο παιχνίδι στο facebook να περνάω την ώρα μου (CSI Las Vegas, τρελό κόλλημα!!!!!!!) μέχρι τον τοκετό... γιατί μετάαααααααα.... κατι μου λέει οτι ουτε να βγάλουμε τα φρύδια μας δεν θα προλαβαίνουμε...(ή δεν θα το θυμόμαστε ; χαχαχαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!περιμενω να γινει ο αρακουλακος μου,να φαω και να φυγω για δουλεια :cry:

η σκορδα την επιασα που ειπε πως ειναι 6,5 μηνων.παντως εμενα η κοιλια μου τοσο μεγαλη δεν ειναι.αφηστε που και στη δουλεια δεν το καταλαβαινει κανεις.και οταν τους λεω πως θα κλεισω το μαγαζι αργοτερα για κανα μηνα οταν γεννησω,αναρωτιουνται.τι στο καλο πια,ποτε θα φουσκωσω κι εγω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γιουχου, ηρθα!!!!!!!

Χαθηκα γιατι μετακομισαμε και αργησε ο ΟΤΕ να μας δωσει νεα γραμμη.

Τωρα επανηλθα και θα μπω να διαβασω τι εχω χάσει (Δεν γεννησε καμια ελπιζω!!!!!)

Το κρεβατακι μας ηρθε και το καροτσακι κ τωρα το ΣΚ θα φτιαξουμε το παιδικο (επιτέλους)!

Στο μεταξυ ειδαμε κ το ζουζουνι μας και μιλησα με τη μαια. Μου ειπε πως η θηλη μου δεν ειναι ετοιμη κ μαλλον δεν θα βγει αλλο προς τα εξω οποτε στο βαλιτσακι μου , να παρω και ψευτοθηλες να εχω.

Κατα τα αλλα το στομαχι μου συνεχιζει να κανει κολπα, εμετους κ σπασμους. Δεν χωνευω τιποτα απο οτι τρωω αλλα ευτυχως αυτο δεν εχει επιρρεασει το καραμελακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γιουλακι γουελκαμ μπακ!!!μεγεια τα πραγματακια...κι εμεις τα περιμενουμε την αλλη βδομαδα :D

μαρακι κι εγω στενοχωρηθηκα για μαστερ σεφ-λουκακος ολεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου! τι κανετε? εγω χτες ειχα σχετικα μια δυσκολη νυχτα... ειχα πονακια χαμηλα και πολλα υγρα. νομιζα οτι θα κατουρηθω συνεχεια! πηγαινα ανα 20 λεπτα τουαλετα, εκανα μιια σταγονα και σε λιγο φτου κι απο την αρχη. μιλησα με τη μαια και μου ειπε ξεκουραση και ξαπλα μεχρι να μπουμε στο μηνα μας. Ο μπεμπης εδω και ενα μηνα περιπου εχει παρει θεση με το κεφαλι κατω και καμια φορα που παω να σηκωθω απο τον καναπε νομιζω θα μου ξεκολλησει ολη η κοιλια!! :shock::shock: Στο μεταξυ εχει καμια συσπασεις? αυτα τα πετρωματακια που λενε ολοι, οτι σκληραινει η κοιλιτσα και πονας χαμηλα??? Κατα τα αλλα ησυχια, σημερα ειμαι ολη μερα καναπε-κρεβατι και το βραδυ περιμενουμε παρεουλα. και ευτυχως εχω γεμιστες ντοματες απο χτες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Σοφούκι υπομονή λίγες βδομάδες σου μείναν.

Έχω μέρες να μπω γιατί δεν ήμουν και στα καλύτερά μου. Πήγα τη Παρασκευή στο διαβητολόγο και μου έδωσε ειδικό πρόγραμμα διατροφής που το ακολουθώ κατά γράμμα (πολύ πείνα). Επίσης μου έδωσε και μηχανάκι να παίρνω το αίμα να μετράω το ζάχαρο 4 φορές την ημέρα. Μια πρίν το πρωινό, 2 ώρες μετά το πρωινό, 2 ώρες μετά το μεσημεριανό, 2 ώρες μετά το βραδυνό. Και πρέπει να περπατάω μισή ώρα μετά απο κάθε γεύμα να καίω το ζάχαρο.

Με΄χρι στιγμής τα πάω καλά μόνο οι τιμές όταν ξυπνάω δεν είναι τόσο καλές. Κάθε βράδυ πέφτω ένα πτώμα στο κρεββάτι απο το περπάτημα και τη γυμναστική. Υπομονή κάνω να περάσουν οι μέρες να γεννηθεί ο μπεμπούλης μου.

Έχει καμία άλλη αναπτύξη διαβήτη κύησης?

Φιλάκια Πολλά σε όλες και στα ζουζουνάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Vasia κουραγιο λιγο εμεινε κοριτσι μου!

Εγω παλι τα σωθηκα μου εβγαλα πριν απο λιγο!

Σοφουκι μου πολλες συσπασεις εχω, σχεδον ολη την ωρα πετρωνει η κοιλια και ποναω δεν μπορω να σταθω ορθια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Ωστε μπηκαμε στον 8ο, δεν το πιστευω πως περασε ο καιρος! Χαχαχαχα! Στον κοσμο μου εγω! Ναι η Φαιη ειναι 6 μηνων νομιζω, αρα καλα ειμαστε μη μου αγχωνεστε για τις κοιλιτσες! Οσο για τις προωρες συσπασεις, εχω κι εγω, παιρνω δυο χαπακια την ημέρα για να μην εχουμε κανενα απροοπτο γιατι ηταν πολυ εντονο τον τελευταιο καιρο. Καλη ξεκουραση σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια για πετρωματα διαβαζω ε?και εγω ειδικα οταν κουραζομαι κατι συσπασεις της εχω ειδικα αυτον τον μηνα γιαυτο και θελει πολυ προσοχη και ξεκουραση για να μην εχουμε τιποτα απροοπτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!Καλε παγωνιά εχει!!!

Δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ απο τα κλωτσιδια , απο τις συσπασεις κ απο τη δυσπεψια!

Ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!εγω δεν ξερω αν εχω συσπασεις,αλλα καπου καπου νιωθω εντονο τραβηγμα χαμηλα και ελαφρυ πονο.ειδικα οταν ειμαι πολλες ωρες ορθια στη δουλεια,οταν καθομαι,δεν μποιρω να σηκωθω μετα απο το τραβηγμα.και οταν ξυπναω το πρωι επισης.θα ρωτησω το γιατρο τη δευτερα που θα παω.

ο μπεμπης εντωμεταξυ εχει δωσει ρεστα 2-3 μερες.προχτες το βραδυ μαλλον ειχε λοξυγγα και τον ενοχλουσε.πολυ γελιο(για μας,οχι για το μπουρμπουληθρα μας).και χτες συνεχως κουνιοταν στη δουλεια..ωραια ειναι μωρε!

αυριο θα μπουν και τα φυλλα της ντουλαπας που τη βαψαμε λευκη και θα βαψουμε και το μπεμπεκοδωματιο!θα παραγγειλουμε και την ταπετσαρια,βρηκα μια με μικυ,μινι,ντοναλντ,γκουφη,νταιζη και το φοντο πρασινο γρασιδι.εντονο αλλα μου αρεσει τρελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

εχω καιρο να μπω γιατι δεν εχω τα κεφια μου.ολο νυσταζω και ποναω .Το μωρακι ειναι 1400 ,κανω λιγο πιεση και ουρολ/η που δεν περνα και υπαρχει φοβος μου ειπαν για προωρο.κατα τ αλλα ακομα δεν εχω αγορασει αρκετα πραγματα.Ειμαι στον κοσμο μου.

φιλια σε ολεςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια υπομονη ειναι δυσκολοι αυτοι οι τελευταιοι μηνες!!!!!!!αντε να περασει ο καιρος να παρουμε τα μωρακια μας αγκαλιτσα!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!! τι κανετε? εγω πριν λιγο ξυπνησα αλλα οχι οτι ειχα εναν απολαυστικο υπνο...ολο το βραδι βρε παιδια ειμαι αχ και βαχ!!! δεν μπορω να γυρισω, εχω πονακια χαμηλα και ασε και τωρα 2 μερες τα ονειρα που βλεπω οτι εχω γεννησει...χθες ειδα οτι γεννησα στον 7 και ταραχτηκα :o:o:o:o:o

ΦΡΑΟΥΛΙΝΙ υπομονη κοριτσακι μου και ολα θα φτιαξουν απλα να προσεχεις πολυ το αλατι γιατι η πιεση ειναι απο τα χειροτερα που μπορουμε να εχουμε μαζι με το ζαχαρο που εχει η vasia!!! θα δινουμε κουραγιο η μια στην αλλη μεχρι να περασει ο καιρος...

lollaki που χαθηκες? αντε και το εχω σε κακο οταν δεν σε βρησκω εδω... λεω κατι θα επαθε... γιατι χαθηκες οεο??????

Μαρακι ακομα περιμενουμε την κουνια...ακομα δεν ηρθε για να φωτογραφηθει και να αναρτηθει στις φουσκοκοιλιτσες?

Η δικη μας κουνια ειναι αυτη αλλα θα ερθει Μαρτιο http://www.cilek-kidsrooms.gr/item.php?itid=600

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Spirtouli sas vrika ki egw...koritsia eimai sxedon 34 evdomadwn me PHT 14 Martiou...epomenws nomizw oti edw eimai telika! Kai me to kalispera sas na sas kanw mia erwtisi...exei tuxei se kamia sas na exei kanoniki kampili zaxarou kai na tis vgei sta oura oxoni thetiki me ena stauro?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...