Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι δεν ειμαι απο καβαλα αλλα επειδη κ με τα μεταφορικα γλιτωνω γυρω στα 300 ευρω προτιμησα αποκει... τα πηρα ολα αποκει κ μου εκανε πολυ καλες τιμες..με μεγαλη διαφορα απολους...πρεπει να μιλησεις ομως με τον ιδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaaaaaa!!!! 8-}8-}8-} απιστευτο ε??? κανενα ζουζουνιαρικο ποδαρακι θα ηταν!!!!!!!!!! :x:x:x ααχχχχ, μας τρελαινουν πριν ακομα τα δουμε!!!!! κι εμεις προχτες καθομασταν σαν χαζοι και ο αντρας μου προσπαθουσε να πετυχει κινησεις του μπεμπη με την καμερα, αλλα ελαχιστες φορες μας εκανε τη χαρη ο μπουμπουκος! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

τεσακι με γεια τα ψωνια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια η κοιλια μαρια...ετσι μας κανει κι εμας κ μας τρελαινει...ολο κυμματα η κοιλια...

ευχαριστω σοφουκι...αντε να ερθουν να τελειωνουμε με τις ετοιμασιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορτσούδια ! αυτές τις μερες βγαίνουμε για νυφικό της αδελφής μου και ενδιάμεσα "τσιμπάω" και δικά μου ψώνια (σας ειπα ειναι "σούπα" το μυαλό μου... !! χιχιχι !)...οτι θυμηθώ δηλαδή !

τωρα βρήκα μια μπιτζαμούλα για το μαιευτήριο που ανοίγει με κουμπάκια μεχρι το στομάχι (για θηλασμό), παντοφλίτσες ...

α! και στρωματάκι για αλλαγμα του μπέμπη (για την αλλαξιέρα) !! οτι να ναι δεν σας ειπα ;;!! οτι θυμάμαι χαίρομαι.... χιχιχιχι !

Teshaki, Κωνσταντίνε με γειά τα ψώνια !!! ωραία περίοδος βρε κορίτσια, ε ;;!!!

καλή και η φωτό ε;! το εχει ξανακάνει ακριβώς το ιδιο αλλη μια φορά αλλα δεν το ειχα σκεφτεί για φωτό... σήμερα ομως τον τσάκωσα !!!!! απο κοντά ειναι πιο εντονο ! στη φωτό ψιλοχάνει... :lol:

ΥΓ: μηπως να αρχιζα και τα πλυσίματα - σιδερώματα ...;;! σα να τεμπελιάζω ακόμα....!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαςςςς!!! Δε μπηκα χτες και προχωρησατε 6 σελιδες, μπραβοσι να εχουμε κινηση! Ψωνια πολλα βλεπω, κι εγω ολο και κατι χτυπαω καθε μερα, κι εγω ολα μαζι τα χω στο μυαλο μου, πρεπει να τα γραψω κατω, να οργανωθω! Καροτσι πηραμε κι εμεις perego το πορτοκαλι. Μιλησα και με το γιατρο μου, μου συστησε κι αυτος επισκληριδιο οπως μου χες πει κι εσυ mamys love! Για 15 Μαρτιου. Αντε με το καλο να ξεκινησουν οι ευχαριστες ανακοινωσεις απο τα κοριτσια που ειναι πιο πριν! Οσο για τη φωτο mariafotis απλα φοβερη! Μην αγχωνεσαι για τα πλυσιματα και τα σιδερωματα, ουτε γω αρχισα, πηρα τα ρουχαλακια του αλλα ειπα σιγα σιγα, να εινια φρεσκα μυρωδατα! Φιλακια και καλο βραδακι σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι!!!!!!!!!!!!!!μαρια τελεια η φωτο εγω μονο στην καμερα εχω καταφερει να γραψω κινησεις κυματωειδης... :D νουτελα να δεις οτι θα ειναι πολυ καλη η εμπειρια με επισκληριδιο και δεν θα πονας και το μωρακι θα δεις και θα τοπαρεις αγκαλιτσα αμεσως :D:D πω!πω!παρατηρω την κοιιλια μου στον καθρεφτη και πραγματικα ειδικα αυτη την εβδομαδα νομιζω οτι εχει γινει τεραστιων διαστασεων σωστο καρπουζι σας λεω και οχι απο τα μικρα.........πρεπει να παιζει ρολο οτι ειναι και η δευτερη εγκυμοσνη μου και το σωμα εχει μαθει να ανοιγει ευκολα.... ;) ευτηχως ομως απο ραγαδες τοποτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!

konstantinos το uno δεν έχει ποδόσακο, ωστόσο γίνεται το πιο ωραίο βρεφικό καρότσι που έχω δει! κοίτα εδώ και πρόσεξε τις 2 φωτο που έχει κάτω απο τη βασική: http://bimbomarket.it/gr/en/uno-strolle ... P16830.htm.

Μαρία, η κοιλίτσα φανταστική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie μου εχεις απολυτο δικιο απλα τωρα το θυμηθηκα (εχουν περασει κ 3 1/2 χρονια απο τοτε που το πηρα) γιατι το ειχα αποριψει. εγω προσωπικα ηθελα να κλεινει σαν μπαστουνι για να μεταφερεται πιο ευκολα με το αυτοκινητο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!που ειστε καλε??????εγω καααααθομαι σημερα βαριεμαι πολυ δεν εχω ορεξη για πολλες δουλειες ;) παω να βαλω το φαι μου τωρα σημερα το μενου εχει γουβαρλακια σουπα μιαμ!μιαμ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! τι μου κάνετε σήμερα? βλέπω αρχίσατε δουλίτσες κ μαγειρέματα... αχ, εγώ κοιμάμαι όρθια σήμερα - δεν ξέρω γιατί, υποπτεύομαι ότι ψιλοκρύωσα... - λέω όμως να σηκωθώ να κάνω τις φακές μου. αύριο έχουμε γιατρούλη, να μας πει πώς πάμε.

konstantinos σχετικά με το καρότσι, κατάλαβα τι ήθελες. σίγουρα πρέπει να αγοράζουμε κ αυτό που έστω κ φαινομενικά μας βολεύει. για παράδειγμα, εγώ ήθελα να μετακινείται η μπάρα ώστε να έχω τη δυνατότητα σε μια βόλτα να βλέπω το μωράκι μου. κ πέρα απ'αυτό - νομίζω το έχω αναφέρει ξανά - όταν είχαμε πάει να δούμε τα καροτσια για πολλοστή φορά, έτυχε να δούμε έναν μπαμπά που μας έκανε κανονική παρουσιαση, ανάλυση κ σύγκριση των μοντέλων (!) κ όντως το uno μας φάνηκε το καλύτερο σε σχέση με ό,τι ζητούσαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!τι κανετε??????????βαρεμαρα σημερα...εχω αναγκη απο μια κουρα ομορφιας να ανανεωθω λιγακι γτ πολυ με αμελησα :lol::lol::lol: βαριεμαι ομως....ναχαμε μια αισθητικο σπιτι να μας κανει μανικιουρ-πεντικιουρ(οχι βαψιμο,μονο περιποιηση)-καθαρισμο προσωπου-μασαζακι-φρυδια(τι περνουν κι αυτα) :lol::lol::lol: προσωπικα ζοριζομαι στο μπανιο-μεμποδιζει η κοιλια μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τεσ και γω τα ιδια εχω αναγκη απο μια φουλ περιποιηση!!!!!αλλα και η κοιλια μου με εμποδιζει και βαριεμαι σημερα ....μισα μισα θα τα κανω οποτε εχω ορεξη και απο κατι...... :) πω!πω!νομιζω οτι αρχιζω να βαρενω ;) και λογικο ειναι βεβαια αφου φτασαμε 8 και κατι μηνων.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε εγω περπαταω κ νιωθω σαν κινητη ντουλαπα...παω μονοκομματα :lol::lol::lol: δεν μπορω να σκυβω-καθομαι στον πωπω μου-ακομα κι οταν γυρναω πλευρο ζοριζομαι...απο τον καναπε σηκωνομαι με την τριτη προσπαθεια....παχυνααααααααααααα :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορτσουδια !

συμφωνώ απολύτως με την κούρα ομορφιάς για σήμερα... και γω με αυτήν τη διάθεση σηκώθηκα ! περίεργο ε;!

να σας πω... ειναι φυσιολογικό που εγώ δεν νιώθω ακόμα διαφορετικά (πιο δυσκίνητη δηλαδή);;;; υπάρχουν βέβαια ώρες που νιώθω κουρασμένη χωρίς λόγο, αλλα υπάρχουν ωρες που νιώθω τετοια ευεξία που πρέπει να πιάσω την κοιλιά μου για να σιγουρέψω οτι ειμαι εγκυος... :oops: (ειμαι για τρελοκομείο ;;;; για δέσιμο ;;; πείτε μου, δεν θα παρεξηγηθώ ...!!! :shock: )

:geek: καμια φορά σκέφτομαι οτι μαλλον θα αλλάξουν απότομα αυτά τα καθημερινά ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μαρια δεν εισαι τρελη...εξαρταται πως νιωθεις κ σε τι φυσικη κατασταση βρισκεσαι.αν δεν εβαλες πολλα κιλα γτ να νιωθεις δυσκινητη?μπραβο κοριτσακι μου ετσι να συνεχισεις....να πετας στην κυριολεξια ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ ειμαι 1.60 με 82 - 83 κιλά... ( :oops: "τόπι" να το πω ;;!! στρογγυλή παντως ! χιχιχιχι), εχω παρει στην εγκυμοσύνη 7 - 8 κιλάκια ... αρκετά ειμαι ...!!!(εννοείται οτι δεν εκανα γυμναστική πριν, απλά μου αρεσε το περπάτημα... ;) )

γι αυτό το σκέφτομαι και λέω.... μαλλον ΑΠΟΤΟΜΑ θα μου ρθει η αλλαγή....

χιχιχιχιχιχι :lol::lol::lol::lol::lol:

μέρες που κουράζομαι αισθάνομαι πιο εντονα πονάκια, μεση, λεκάνη κλπ ... αλλιώς ειμαι πεταρούδι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι μου κανετε?πως πανε τα κεφια εγω καλα πινω ενα καφεδακι πριν αρχισω της δουλειες του σπιτιου ;) αρχες του μηνα εχω εξετασεις και υπερηχο αντε να δω ποσο μεγαλωσε η μπουμπουκα μου....... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Εγω εγινα υπερκινιτικη και το προβλημα ειναι οτι παρολο που κουραζομαι κατα τη διαρκεια της μερας τη νυχτα δεν κοιμαμαι, ξυπνω σε καποια φαση και τελειωσε, πολυ ασχημο... Αντι να κοιμηθω τωρα που μπορω να παρω δυναμεις για τα ξενυχτια που ερχονται, αρχισα απο τωρα να το ξενυχτω... Εν τω μεταξυ κατι ασχετο.. Στις 31-32 βδομαδες σε ποιο μηνα ειμαστε? Νομιζα 7ο και χτες τυχαια στο ιντερνετ που κατι διαβαζα λεει 8ο... Καλα εγω κοντευω να γεννησω κι ακομα δεν εμαθα την αντιστοιχια εβδομαδων-μηνων :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα νουτελα και εγω το πρωι ειμαι αρκετα υπερκινιτικη απο το απογευμα και μετα πεφτω που εχω κουραστει!ευτηχως ομως το βραδυ κοιμαμαι πολυ καλα της περισσοτερες φορες εκτος απο καποιες νυχτες που μπορει να με ποναει η μεση και τα υσχια μου η να μην βολευομαι...οσο για της εβδομαδες 31 με 32 μολις μπηκες στονν 8μηνα... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα αγαπούλες !!

τι το θελα και το μελέταγα χθες ;; απο το βραδάκι με πονάνε τα πλευρά μου (πισω, λιγο πιο πανω απο τη μέση) αλλα δεν ξερω...ειναι λόγω εγκυμοσύνης ("ανοίγει" ο θώρακας) ή λόγω βήχα ;;;;;;;

τι να πω....

σημερα απολαμβάνω και γω ενα ζεστό ελαφρύ ελληνικό καφεδάκι ... βάλσαμοοοοοοοοοοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...