Μετάβαση σε περιεχόμενο

υπογονιμότητα


liakwn

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους,

Πήρα το θάρρος να σας αναφέρω το πρόβλημά μου μήπως και νιώσω καλύτερα.Λοιπόν όλα ξεκίνησαν πρίν 1,5 χρόνο που ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για ένα μωράκι.Στην αρχή το είδα χαλαρά αλλά αργότερα αγχώθηκα, ο γιατρός μου διέγνωσε ότι έχω συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκών.Μετά απο καιρό έκανα υστεροσαλπιγγογραφία όλα καλά και μάλιστα τον ίδιο μήνα έμεινα έγκυος.Η χαρά μας με τον άντρα μου ήταν μεγαλή μετα απο τόσο καιρό προσπάθειας έιπαμε επιτέλους.Η χαρά μας κόπηκε όμως σύντομα γιατί ο γιατρός μου έιπε πως έχω κενό σάκκο, τραγικο πάθαμε σοκ, απόξεση έγινε 4 Αυγούστου 2010.Ξεκίνησαμε αμέσως τις προσπάθειες μετα την περίοδο αλλά ακόμα τίποτα.Επίσης λίγες μέρες πριν έρθει η περίοδος πέφτω σε κατάθλιψη, κλαίω ξαφνικά ασταμάτητα για λίγες ώρες και μετα την αλλη μέρα είμαι καλύτερα, φοβάμαι πως δεν θα το ξεπεράσω μέχρι να ξαναμείνω έγκυος και φυσικά να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw akrivws tin idia istoria mono pou egw exw kai ena agoraki 11 etwn apo ton prwto mou gamo!! ta teleftea 2 xronia kai gw ta perasa me ton antra mou afta kai twra pou xana ekana kustes stin aristeri wothiki mono prospathoume me ton giatro na ftiaxoume ton kuklo mou me ta cyclacur kai eimai polu evesthiti!! einai ormoniko to provlima ap oti katalava!! egw apofasisa na fugw tis kystes kai na kanw exwswmatiki na teleiwnoume!!! einai dyskolo na katharizeis kai meta na perimeneis kai meta xana ta idia!!! gi afto pistevw einai kalytera na vreis ena giatro idiko stin gonimopoiisi kai na arxiseis mia oloklirwmeni therapeia gia na miin yparxei kanena empodio ston dromo sou gia tin eggymosuni!!! apla otan thes na klapseis kane to gia na min to afineis mesa sou!!! tha rthei i mera pou ola afta tha einai ena tipota mprosta sto thavma pou tha kratas stin aggalia sou!! ypomoni!! to lew na to akouw ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki m na min agxwnesai panw apo ola!

Efoson emeines mia fora egkios tha xanameineis!

mia fora egkios panta egkios lene!

tha apoktiseis paidaki koritsi m!

dwse t to xrono p xreiazetai omws!

auto einai to simantiko!

na afiseis ton eauto s eleuthero, na min agxwnesai, na sai xalari kai tha rthei i glikia stigmi tha to deis!

kai egw prin 2 xronia eixa meinei fusiologika egkios kai katelixe to idio me sena!

apoxesi stis 22 ianouariou 2009!

apo ektote den petixa alli egkimosini fisika!

ekana kai mia spermategxusi kai twra mpika se programma exwswmatikis me Ti Voitheia Tou Theou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ που περάσατε κι εσείς την ανάλογη κατασταση με μένα, μόνο εσείς μπορείτε να με καταλάβετε τι περνάω.Σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας και για το θάρρος που μου δώσατε, σας εύχομαι καλή επιτυχία και μόνο χαρούμενες ειδήσεις να έχετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο θεος με βοηθησε να βρω αυτη την σελιδα γιατι ολοι με εκαναν να πιστευω πως αρχισα να τρελλενομαι!!! ακομα και οταν κλεινω τα ματια μου το βραδυ αμεσως αυτη η σκεψη ερχετε στο νου μου!!! αλλα ξερω οτι μια μερα στα αληθεια θα γινει και θα δω την χαρα στα ματια του συζυγου μου!!! ευχαριστω κοριτσια μονο εσεις με καταλαβαινετε!!!! και γω εσασ γιατι τους υπολοιπους δεεεεεεεεεν!!!! :? παρηγορια πουθενα!! μολις ομως εχω το μωρακι μου στην αγκαλια μου θα καταλαβοθν τι θα πει τρελλη απο χαρα :P αν ειναι με εξωσωματικη ας ειναι!!!!! γιατι οχι!!!!! ηταν για να το ζησω και αυτο να καταλαβω ολες εσασ γιατι ως τωρα ελεγα σιγααααα το πραγμα !!!! αλλα εμαθα τωρα !!!ευχαριστω girl84 και με διδυμακια σου ευχομαι!!! σου αξιζει κοριτσακι μου!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ...ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ...ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!!!!!!ΧΑΛΑΡΩΣΕ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως μυριαμ μου μπηκα στην διαδικασια για εξωσωματικη για να τελειωνει αυτη η ταλαιπωρια!!!! νομιζω ειναι η απαντηση στισ πολυκυστικες!!!!!καλη επιτυχια και σε σενα!!! τον επομενο χρονο να σαι μανουλλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...