Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

na κανω παραπονακι?

καμια δεν με σκεστηκε 2 μερες?

κλαψ κλαψ

ax paraponiara mou ,se skuetika kai sigoura kai ta koritsia alla ksereis pws einai otan pas na grapseis kati kai exeis ena teras na se trabaei gia na grapsei auto .

kai thn argi skeutomoun simera oti den mpike alla tora thimithika na to grapsw .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βικυ εγω σε εψαχνα..και εσενα και τη Γωγω..και το ποντικομαρακι..!!!

Αφρο τι απόλα θες;;;

φτιαχνω ενα πακετο και σουρχονται

Φρανι σημερα ειναι του Αποστολου Φιλιππου, και ο Σεμπ γιορταζει στις 26 Φευρουαριου η στις 18 δεκεμβριου οπου το δευτερο ειναι επικρατεστερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha tin pnikso!!!! ksentithike ebgale tin pana efere to giogio kai ekatse kai katourise kati ligo...meta etrexe se olo to saloni sto kainourgio xali ,mia kathotanew sto giogio mia sikonotan,ekane kati prouts kai psiliastika oti mallon thelei kaka!! tin kunigisa se olo to spiti na balei pana kai afti fonaze den thelo!!!!

ta neura mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχα γιωτα πολυ γελασα!!!!!!!!!

χαρα στο κουραγιο σου, εγω δεν ειμαι διατεθειμενη με τα χαλια να τον μαθω στο γιογιο, το καλοκαιρι τωρα.. αν κ εχει αρχισει κ καθεται στο γιογιο τωρα τελευταια..

αχ πολυ στεναχωρεθηκα ρε κοριτσια, αρχισε να με ποναει κ η κοιλια μου :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Βενετία να χαιρεστε το ζουζουνάκι σας! Να περάσετε τέλεια σήμερα! Και ειμαι σίγουρη οτι θα έχεις φτιάξει σουπερ πραγματάκια!!!

Γιώτα κακή εποχή ο χειμώνας για potty training...

Η Αργυρώ δεν φάνηκε βλέπω.. ελπίζω να ειναι όλα καλά..

Φιλάκια σε όλες και συμφωνώ με την Νατάσα για το σιδέρωμα.. Ειναι τρελό χάσιμο χρόνου..

Πότε θα στολίσετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι ειναι χασιμο χρονου ειναι... αλλα μονα τους δε γινονται!!!

παλι καλα που κανενα πρωινο που μου κραταει η μανα μου τον μικρο σιδερωνει και κατιτις... αλλιως....

εμεις το πρωτο σκ του δεκεμβρη στολιζαμε παντα με τον αντρα μου, ετσι θα κανουμε κ φετος!!

θεωρω υπερβολικο μερικες που τα στολιζουν μεσα στο νοεμβρη!!

αλλωστε η αναμονη ειναι παντα πιο γλυκεια!

ερη ειδα στον υπνο μου οτι μου ειχες στειλει ενα πακετο γαλακτομπουρεκο!!! μιαμ μιαμ!!!!

λεω να κανω ενα μεσα στη βδομαδα.... εχω μια συνταγη κολαση!!!

επισης πρεπει να ξεκινησω διαιτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα γαλακτομπούρεκο? Εκανε η μαμα μου χθες στην Ξάνθη και με πηρε να μου πει έλα να φας.. :lol:

Ρε συ, καλή φάση ειναι να στολίζεις και νωρίτερα.. απλά υπάρχει κίνδυνος να βαρεθείς...

Μακακία έκανες ρε με το τεστ, ειναι νωρίς..

Κ εγώ πρέπει να κάνω δίαιτα αλλά δεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ναι ρεσυ... ειναι υπερβολικο!

ασε ερη πρεπει οπωσδηποτε να κανω διαιτα... μου εχουν κατσικωθει τα κιλα και δεν κανω καμια προσπαθεια να τα χασω.. μονο το καλοκαιρι ειχα ξεκινησει αλλα μετα δεν..

περιμενω να ερθει η ρουφιανα να περασει και να ξεκινησω..

μωρε ημουν σχεδον σιγουρη οτι θα τα καταφερνα αυτο το μηνα... γιαυτο στεναχωρεθηκα.. αλλα σκατουλες... να μην πω τιποτα αλλο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια μου για τις ευχες στο μωρο μου :):):):):):):)

περασαμε πολυ ομορφα ο μικρος ξεραθηκε μολις τωρα.

ειμαστα οι νονοι του, ο αδερφος μο υμε τον ανηψιο και η αλλη κουμπαρα μου με την βαφτισιμια...λιγο η μαμα μου, ωραια ητανε!

ερη εκανα πολλες αποτυχιες σημερα...

α. τα ρολακια σφολιατας με ταχινι μελι και σουσαμι...4 θα τα βαθμολογουσα

β. μια κασεροτιροπιτα σολα 1 θα εδινα για τον κοπο

γ. τα ρολακια πιτσακια τα παραεψησα 7 με το ζορι

δ. η ταρτα ητανε μετρια για τον κοπο που ειχε για να γινει η ζυμη..δεν την ξανακανω...

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

καλα που ο κορμος ητανε θεικος και σωθηκε το πραμα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

και εγω το σιδερο το βαριμεαι αλλα καταλαβα πως με μια φορα την εβδομαδα μια ωριτσα φτανει για να μην μαζευεται το ορος... και τοτε....αστα! :o:o:o

και εμεις αρχες δεκεμβρη λεω..ο αντρας μου θα θελει πιο μετα αλλα θα τον πεισω!

αχ γιωτα παει το καινουργιο χαλι!!! :? πλακα εχει η μικρη παντως!! :lol::lol::lol::lol:

(σε ξενο χαλι ειναι αστειο σε δικο μου οχι! :lol::lol::lol::lol: )

αφροδιτη βρες στο you tube παιδακια που τρωνε να τρωει καθε μερα!! ολο και θα εχει!

pebi χροναι πολλα για την γιορτη σου!! το ειχα δει αλλα ητανε μια τρεληηηηηη εβδφομαδα και δεν καταφερα να ευχηθω!!! και το υχρονου!!!

ωραια βαφτιση.. :?:?:?

λενακι μου μην αγχωνεσαι! πολυ νωρις εκανες το τεστ γιατι το εχεις σιγουρο πως δεν εισαι?????????

αντε καληνυχτα εχω ξεκουραση επιτελους!!!!!!!

αααα να ρωτησω κατι αυτες που παιρνουν γυναικα...τι ακριβως κατι απο χοντρα?

εγω σκεφτομαι να παιρνω καθε 2 εβδομαδες..τι αθ μου κανει? τα σκουπισμα σφουγγαρισμα δεν κρατανε..τι μπορω να επωφεληθω σε καθε 2 εβδομαδες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει βρε Βενετάκο μου, καταλαβαίνω ότι ειναι απογοήτευση να κάνεις τόσο κόπο και να μην εισαι ευχαριστημένη, αλλά έτσι πάει το πράγμα. Εγώ να δεις τι πατάτες έχω κάνει.. Αλλά δεν πτοούμαι. Μ'αρέσει τόσο πολυ το αντικείμενο που πραγματικά και κανείς να μην τα έτρωγε εγώ πάλι θα μαγειρευα συνεχώς.

Εκανα χθες μια τάρτα με ξερά συκα, κρασί και σοκολάτα, του Παρλιάρου, θα την σηκώσω αυριο, εβαλα μέσα και αχλάδι και ηταν πολύ ωραία. Πρέπει να ηταν δηλαδή γιατι εξαφανίστηκε.

Λένα και εγώ σαν εσένα ειμαι, μου έχουν κατσικωθεί τα κιλά και δεν κάνω τιποτα γι αυτο..

Γλυκά δεν τρώω αλλά τσιμπολογάω όλη μέρα. Λες και αν δεν μασάω δεν μπορώ να αναπνεύσω..

Εγώ ελεγα να στολίσω το άλλο σκ αλλα με ξενέρωσες ρε Λένα χαχα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI Ευχαριστω πολυ!

χθες ηρθαν οι κουμπαροι σπιτι....και ενω ειχα πει οτι θα βγαλω μονο γλυκο και ποτο....δεν μπορεσα!

τελικα εβγαλα να ψησω πιτσες....απο τις 6 εκαψα τις2 αλλα τις εκαψα....εγιναν μαυρες!

μα ουτε την ετοιμη δεν μπορω να ψησω?

δεν ειχα καν μυαλο!

αλλα μαλλον δεν ηθελαν να φαγωθουν!

επαναστατισαν οι πιτσες αντι εμενα....

αλλα θα μαθω....!

Χρυσα για εμενα ειναι το πακετο?

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!

σλρπ....!

χιχι

εμεις λεμε να στολισουμε το 1ο σκ του δεκεμβριου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Βενετια μ'αρεσε η βαθμολογια σου!!! :lol: Αυτες οι εκπομπες μαγειρικης μας εχουν καψει....

Μεχρι κ ο Α(που μονο αναγκαστηκα το βλεπει αν βλεπω εγω) μου ειπε 4 φορες σημερα πως

ο πουρες μου ηταν χαλια γτ τον εκανα στο μιξερ

κ οχι στον μυλο που λεγαν στο μαστερσεφ! :shock:=))=)) Ασχετο αν δεν ξερει τι ειναι ο μυλος!

Η γυναικα εμενα μου βγαζει τα χαλια(εκτος απο ενα) εξω ,τα τιναζει,μετακινει καναπεδες (εγω δεν το εκανα συχνα οποτε μαζευονταν χνουδια κ ηταν μια ζωη χαλια),τιναζει μαξιλαρια,τζαμια(παντζουρια δεν εχω :evil: ),μπαλκονια...Ολα αυτα κ καθε 2 βδ να γινουν πιστευω πως βοηθαν πολυ ωστε να μη

συσσωρευεται βρωμια πολυ...

Λενα μου με ρωτησες πριν πολλες σελ για την Αννυ!

Μεσα στο σπιτι τρεχει περαδωθε,πηδαει απο τραπεζι κ καναπεδες,γλυφει λιγακι πατωμα,φτυνει νερο,

χορευει ή θελει να χορεψει συνεχεια,παιζει μονη της αλλα κ μαζι μου

κ γκρινιαζει μονο οταν νυσταζει ή την παραμελω(κατα τη γνωμη της)...

Αρα,...Ναι!Ειναι ενα πολυ γλυκο μωρακι!!!!! :D:D

Ερη να στολισεις!!!!!Ετσι κ αλλιως η Λενα σιγα μην ερθει σπιτι σου! :lol:

Το σιδερο κοριτσια εμενα με φτιαχνει!

Κ γτ την ωρα που σιδερωνω ξεχνιεμαι κ γτ μ'αρεσει πολυ να ειναι ωραια διπλωμενα τα ρουχα

στις ντουλαπες!

Χασιμο χρονου θεωρω τα τζαμια τρεις κ λιγο ή τα μπαλκονια το χειμωνα αφου δεν καθομαστε εξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετια μ'αρεσε η βαθμολογια σου!!! :lol: Αυτες οι εκπομπες μαγειρικης μας εχουν καψει....

Μεχρι κ ο Α(που μονο αναγκαστηκα το βλεπει αν βλεπω εγω) μου ειπε 4 φορες σημερα πως

ο πουρες μου ηταν χαλια γτ τον εκανα στο μιξερ

κ οχι στον μυλο που λεγαν στο μαστερσεφ! :shock:=))=)) Ασχετο αν δεν ξερει τι ειναι ο μυλος!

:lol::lol::lol::lol::lol: Εισαι προτεινόμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οταν εφερνα γυναικα.... αχ καταραμενο μνημονιο.....!

την εβαζα να μου κανει τα χοντρα....

-πατζουρια

-καγκελα με το βιτεξ

-κουζινα(μεσα ,εξω, απο πανω)

-μπανιο(τα ντουλαπια μεσα εξω)

- φωτιστικα- κουρτινοξυλα

-ντουλαπες(τα πορτακια μεσα εξω)

-σουφατεπι..με το χερι....και κατω απο το καλοριφερ...

- χαλια

-τα ποδαρακια απο καναπεδες και καρεκλες(πιανουν χνουδακια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ερη να μη στολισεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε δεν ξερω μου φαινεται πολυ νωρις!!

αχ ασε ερη... εγω τσιμπολογαω και γλυκα.. οποτε καταλαβαινεις..

αλλα ευτυχως ο αντρας μου με θελει ακομα :lol::lol::lol:

αναστασι δεν ερχεσαι καμια μερα απο το σπιτι μου, αφου φτιαχνεσαι με το σιδερο??

σου εγγυωμαι πολλαπλους οργασμους!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

βενι θα μου ερθει, με ποναει η μεση τα βυζια μου και απο το απογευμα με ενοχλει που και που η κοιλια μου.. οποτε.. ειναι θεμα ωρων

καλε μη στεναχωριεσαι..σιγα..

εγω στα γενεθλια του ανασταση τα ειχα κανει ολα εγω!! ενω ηταν πεντανοστιμα απο εμφανιση ηταν ολιγον αθλια και δεν εφαγε κανεις τιποτα :lol::lol::lol::lol::lol:

ειχαμε φαι για ολη την εβδομαδα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στα γενεθλια του ανασταση τα ειχα κανει ολα εγω!! ενω ηταν πεντανοστιμα απο εμφανιση ηταν ολιγον αθλια και δεν εφαγε κανεις τιποτα :lol::lol::lol::lol::lol:

ειχαμε φαι για ολη την εβδομαδα :lol::lol:

xaxaxaxaxa!!!! :lol::lol: Άλλο και τούτο!!! Αλλά καλή φάση γιατι αφού ηταν νόστιμα τα ευχαριστηθήκατε....

εγω οταν εφερνα γυναικα.... αχ καταραμενο μνημονιο.....!

:lol::lol: Αχ και πάλι αχ! Εγώ είμαι ανάποδη.. είχα γυναίκα πριν την γέννα.. μετά την έκοψα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oυφ! Τα κατάφερα, σας διάβασα!!! :-bd Πολυλογούδες μου εσείς!! :-@

Πόσα να χωρέσει το έρμο κουρκουτιασμένο μυαλουδάκι μου; :lol:

Αργυρούλα, πραγματικά στεναχωρήθηκα με όσα έγραψες, εύχομαι στ' αλήθεια να μην είναι κάτι σοβαρό ή ζήτημα υγείας. :( Εννοείται πως είμαστε εδώ, αν θελήσεις να το μοιραστείς. ;)

Χρυσοκουμπαρούλα, περαστικά!!! Όλα μαζεμένα σας πέσανε βρε παιδί μου! :?

Λενάκι, μέλλουσα συμπεθερούλα, σιδερένιος ο αντρούλης σου! Χαίρομαι πολύ που πήγαν όλα καλά! :) Θα σε μαλώσω όμως... Τι τεστ ωορηξίας και βλακείες μωρέ; Είστε με τα καλά σας;;; [-x Απολαύστε τον έρωτα και σαν είναι να 'ρθει, θε να 'ρθει!!! Αγχώνεστε προκαταβολικά, χωρίς να υπάρχει κανένα πρόβλημα;;; Συνέλθετε!!! :-w

Σαβρογιώτα, πέθανα στο γέλιο με την Κ!!! :)) ok, ok, το πιστεύω ότι αν ήταν στο δικό μου το χαλί δεν θα ήταν τόσο αστείο, αλλά αφού το παιδί δε θέλει πάνα; Με το ζόρι; :lol: Αστεία, αστεία, μήπως είναι έτοιμη; ;)

Παναγιωτοσυμπεθερούλα, natasoula και Μπεμπούλης, κρυφές πληγές κι εσείς με την καθαριότητα και κοροϊδεύαμε τη Σισσιώ! Είναι δυνατόν να σκουπίζεις ΟΛΟ το σπίτι, γιατί μαγείρεψες στη κουζίνα; =)) Του γιατρού είστε μου φαίνεται!!! :P

Βενετία, χρόνια πολλά στον Φιλιππάκο σου!!! :D Να ζήσει, να τον χαίρεστε, να 'ναι πάντα καλά και να τον καμαρώνετε!!!

Νατασούλι, χρυσοχέρα, στείλε κανά κανελόνι κι από 'δω!!!

Κοριτσάρες μου, σας φιλώ όλες, πάω να φάω ΠΑΛΙ... :lol: Έχω ξεφύγει εντελώς μιλάμε, με κοιτάνε όλοι στην οικογένεια περίεργα!!! :lol: Δεν θυμάμαι άλλα να σχολιάσω, αλλά θα επανέλθω ελπίζω! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασι δεν ερχεσαι καμια μερα απο το σπιτι μου, αφου φτιαχνεσαι με το σιδερο??

σου εγγυωμαι πολλαπλους οργασμους!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))

Αντε βρε κρυφοεγκυουλα! :P

Ερη βλεπεις....Καποιοι(πολλοι) εχουν τρελλο χιουμορ κ ψηφισαν τον Μακεδονα της καρδιας τους! =))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη βλεπεις....Καποιοι(πολλοι) εχουν τρελλο χιουμορ κ ψηφισαν τον Μακεδονα της καρδιας τους! =))=))=))=))=))=))=))=))

=))=))=))=)) Αυτο ακριβώς κορόιδευα τώρα στον αντρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ετσι ειναι....

οταν στους 100 οι 95 απεχουν, οι 5 ηλιθιοι βγαζουν κυβερνηση....

μιτσακι δε μπορω, ασε, εχω καταστεναχωρεθει σημερα... ατιμη περιοδος.... δε θα ερθει η στιγμη που θα την ψαχνω??? θα λεω "ελα αλεκα που εισαι???"

κοριτσια μου εχει σπασει τα νευρα ο μικρος

απο τις10 στο κρεβατι του και τωρα μιαμιση ωρα μετα ακομα δεν εχει κοιμηθει γκρρρρ

σας καληνυχτω τα λεμε αυριο φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...