Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

ουφ , εφυγαν τα μουσαφιρια!!! θα ξυπνησει η μικρη και θα τους ψαχνει ... :cry: Χρυσα μου δωστου οσο θελει καλε,αφου κοιμαται μετα...κοιμησου κ εσυ!! Νατάσσα μου κοντευεις !!!πωπω!!!! Αφροδιτη μου πολυ ευχαρίστως!!!! Λενακι μου και εγω ολως περιέργως πιστυω οτι θα ζοριστω και στο δεύτερο,εαν αποφασισουμε ποτε να κανουμε! κατι ηθελα να γραψω και το ξεχασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ τελεια!!Ζηλευω!!!!

Θα τα σιδερωσεις μετα?χοχοχοχο

Της βαζω την κουβερτουλα της διπλωμενη στα 4...

Εγω χαλαρα κ ελευθερα εκανα απο 1 φορα τους 2 πρωτους μηνες....Και ειχα κ αγχος τρομαρα μου!!!

Τον 3ο ειμασταν τυχεροι κ το τσακωσαμε το πιο τσαχπινικο νινι!

Λενα μου :lol::lol::lol::lol:

Βρε ποσα λεφτα εχεις για πεταμα?????

Ποτε περιμενεις περιοδο???Εισαι τρελλη?Ναι!Εισαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα μου ποιους ειχατε? περασατε καλα??

τι καιρο εχετε εκει/?? εδω εχει ζεστη.. αι στο καλο επιτελους,, θελε κρυο παγωνια και χειμωνα!!!

αχ αναστασι περαστικα μωρε

ταλαιπωρειται η φατσουλα

τι γλυκο κοριτσακι που εχεις

να σε ρωτησω κ στο σπιτι ειναι τοσο ησυχη οσο φαινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασι :lol::lol::lol::lol:

κατι φτηνα πηρα.. της hometest. λενε οτι ειναι πολυ αξιοπιστα

σκατα

νομιζα οτι περιμενω τη δευτερα αλλα τελικα περιμενω την τεταρτη

αλλα θα ερθει η ρουφιανα με πονανε τα βυζια μου σημερα και η μεση μου

βγηκε κ αρνητικο το τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena ti na sou pw emena 3 fores prolabe na mou erthei h periodos kai tous tris autous mhnes den eixame epafes oute kata diania konta stis gonimes giati eite den iksera oti tha mou erthei (thn prwth fora) eite giati ekane kuklo saranta meres thn deuterh fora ,eite giati eleipe o kwstas thn trith fora .

thn tetarth fora pou eftiakse kai o kuklos mou piasame to sporaki .

mhn kaneis tzampa test mexri thn prwth mera kathisterishs ola tha sou bgenoun arnitika !!!!pistepseme

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena ego thelo na paro ta ooriksias tis home test! a eixe mia sunadelfos k epiase amesos!!! to trito!

thumamai oti kapoia exei britax deite ligo http://www.babycenter.com/204_recalled- ... pe=2UwdqVR

Lena itan i kouniada mou edo me ton antra tis apo tin Tetarti...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω εχω μπροταξ αλλα οχι αυτο, το μεγαλυτερο μεγεθος

αχ ρε αφρο.. μπραβο, μια χαρα τα καταφερατε...

μακαρι να γκαστρωθω γρηγορα, με εχει πιασει αγχος

γιωτα απο γεναρη που θα ξαναρχισουμε (μεχρι να αναρρωσει οτολης ) θα παρω ενα πακετακι με τεστ ωορηξιας και τεστ εγκυμοσυνης. τα εχει σε πολυ καλη τιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες τι κάνετε?

Εμείς σχετικά καλά, οι μύξες συνεχίζονται και λίγος βήχας αλλά ευτυχώς τίποτα άλλο

Βενετία μου να χαίρεσαι τον Φιλιππάκο, να είναι πάντα ευτυχισμένος και να τον καμαρώνεις

Παναγιώτα όταν είπα να ξανασκουπίσω και να ξανασφουγγαρίσω εννοούσα κι εγώ όλο το σπίτι

:shock::shock: είμαι κι εγώ λίγο υστερική στο θέμα απλά δεν προλαβαίνω να τα κάνω όλα όπως θέλω, χθες όμως στην κυριολεξία έλιωσα στις δουλειές, καθάρισα όλο το σπίτι και έκανα τυροπυτάκια (οιυ ξαναβγήκαν αποτυχία) κεικ, πίτσα και κοκκινιστό. Και το βράδυ έφαγα 4 κομμάτια πίτσα, 1 κομμάτι κέικ και μετά δεν μπορούσα να κοιμηθώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσα βγήκες τελικά?

Ρε Λένα γιατί κάνεις τεστ χωρίς να έχει καθυστέρηση??????????????????????

Γιώτα τι λέει η Χίος????????

Χρύσα βγάλε λίγο με το χέρι μόνο αν το αισθάνεσαι πολύ πρησμένο και σε ενοχλεί

Αναστασίες, Αφροδίτη :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίδερο;;;;

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Τί είναι αυτό;;;;;;

Σιδερώνει η γυναίκα μια φορά στις 15 μόνο σεντόνια και τις μπλούζες της δουλειάς του Δημ. Αν δεν είχα αυτήν πολύ απλά δε θα σιδέρωνονταν ούτε και αυτά τα ρούχα!!!!

Μη σιδερώνετε καλέ!!!!!

Χάσιμο χρόνου είναι!!!

Λένα μας έχεις ταράξει μιλάμε...

Μια με τον κατακόρυφο μια με τα τεστ....

Μην το σκέφτεσαι ρε τόσο. Δε θα έρθει αμέσως και θα σαλέψεις.

Νατάσα η Έλενα πως είναι;;;

Γιώτα εγώ λέω πως έχω καιρό ακόμη!!!!

:lol::lol::lol::lol:

Αφροδίτη λυκειόπαιδο φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας........α εγω δεν εχω καλες σχεσεις με το σιδερο σπανια σιδερωνω και μονο ρουχα που πρεπει

σεντονια και τετοια απαπαπαπα

εχω εναν πονοκεφαλο αστα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω κατι εδω και ευδομαδεσ .

ειδα μια ταινια καταπληκτικη ,λεγετε babies και δειχνει πως γεννηθηκαν και μεγαλωσαν 4 παιδια απο ολων τον κοσμο μεχρι τα πρωτα τουσ βηματα .

http://www.i-live.gr/news-babies-movie/

μπορειτε και να την κατεβασετε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!

Επειδή ξέρω οτι οι περισσότερες από σας είχατε την εμπειρία του θηλασμού,θα μπορούσατε να μπείτε στο παρακάτω θέμα:http: http://www.mammyland.com/forum/8/16186?p=629516#p629516

και να μας βοηθήσετε?

Ευχαριστώ πολύ όσες κάνουν τον κόπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Εχθες έστρωσα τα χαλια που σημαίνει οτι έφερα στο σπίτι τα πάνω κάτω, πήρα και μεσουλίντ για να σταματήσει ο πόνος στα χέρια. Μου έμειναν οι ντουλάπες βέβαια (δεν έχω κατεβασει ακόμα χειμωνιάτικα), αλλά τη Δευτέρα θα είμαι έτοιμη. Τελικά το σπίτι δεν τελειώνει ποτέ.

Διαβασα πολλά που δεν τα θυμάμαι όλα, αυτά που μου έμειναν είναι

Το κάψιμο της Βένης!! Είμαι ειδική στα καψίματα .Να φανταστείς έχω πάθει ανοσία. Για μενα η καλύτερη κρέμα είναι η flogo calm cream. Αυτή έβαλα όταν μου έπεσε η κατσαρόλα που έβραζα ρύζι από τα χερια και κατακάηκα με το βραστό νερο στα πόδια και την κοιλιά. Αααααουτς!

Αργυρούλα δεν ξέρω σε τί αναφέρεσαι, δε θα μπορούσα να σου πω κάτι άλλο εκτός από όταν αποφασίσεις να μιλήσεις θα είμαι και εγώ εδώ για σενα.

Έρη τα είπαμε χθες!

Λένα περαστικά στο σύζυγο. Όταν μιλατε γαι τεστ ωορηξίας με αγχώνετε! Και φανταστείτε οτι θα αρχίσουμε προσπάθειες μετά το Πασχα;

Λέτε αυριο να εξαγγείλουν νέα μέτρα;; Δε θα το αντέξω να το ξερετε!!

Επίσης ευρέθησαν τα ίχνη της αιματολόγου μου. Είναι σε συνέδριο στη Θεσ/νίκη. Παρακαλούνται οι Βόρειες φιλεναδες μου να τη βρουν και να της δώσουν ένα χέρι βρωμόξυλο!!!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερω. Πάντως στην Ελλάδα τα πουλάνε.

Έχω κάνει μακροχρόνια χρήση μεσουλίντ απο τα 17-16 μου μέχρι και που γέννησα έπαιρνα 2-3 μεσουλίντ κάθε μήνα με την περίοδο.

Πρότι το ήξερα οτι βλάπτουν τα έπαιρνα επειδή με ανακούφιζαν μόνο αυτά. :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta naprozin den se pianoun? einai twn 500 ....egw ayta eperna gia xronia gia ta podia mou kai otan mou telionan epetna mesoulit .ase kai egw sta antiflegmonodi xronia twra alla oxi gia thn periodo ...se authn mono ta ponstan me pianane .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα

τι κανετε;;;;

εμεις καλα

Σισσιω ξεκουρασου και λιγο καλε

νατασα δε σηδερωνεις...ιιιι.φτου σου!!! χαχαχα

Ρε Λενακι..μην αγχονεσε καθολου...θα ερθει..οσο λιγοτερο το σκεφτεσαι τοσο το καλυτερο!!!

Ακου και εμενα..φεεετττταααα...χαχαχα

Δε θυμαμαι και πολλα απ'οσα ειπατε γιατι σας παρακολουθω σταδιακα σημερα

Πηγε ο Ο με τον μικρο στον λαγκαδα..ο Χ περασε τελεια!!

Χαιδευε - και μαδησε- την γατα...επαιζε με το σκυλακι...φερανε και δυο κοτοπουλα..τα μαδαει η πεθερα κατω στην αυλη...χιχιχι

Εγω περασα χαλαρα, ειχα μια φιλη μου ηπιαμε καφε, φαγαμε μεσιμεριανο...ηρεμα πραγματα..

Τωρα μαγειρευω..θα κανω φασολαδα πικαντικη, ταλιατελες σουφλε, και κεκακια μαφιν με καρυδι και γεμμυση σοκολατα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

t i κανετε?

περαστικα στον Τολη

χρονια πολλα στο Φλιππακο

Αργυρουλα ...εισαι πολυ καλη μανουλα!

μην σκεφτεσαι χαζα ....κανετα μαι αγκαλι και θα το καταλαβεις!

Χρυσα ασε το παιδι να πιει οσο γαλα θελει....

Νατασουλα γιατι τα τυροπυτακια? τι επαθαν?

η Ελενα τι κανει?

Αφροδιτη την εχω δει την ταινια....πολυ ωραια!

Αναστασια απομακρυνε τον Σπυρακο απο την πεθερα....

σημερα ειχαμε βαφτιση....κουραστικα.....!

αλλα ειδα και διαφορετικη σε ιεροτελεστια βαφτιση

- ο νονος ειπε 3 φορες το πιστευω

- και το μωρο ντυθηκε στο τελος και αφου τελειωσΕ η βαφτιση

-η μαμα λες και παει για καφε και η νονα λες και παει σε δεξιωση

η κορη μου με το που μπηκαμε στην εκκλησια ζητουσε ψωμακι....και ειχε φαει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Λενα δεν σου ειπα περαστικα για τον Τολη! αντε ολα καλα..

η Γωγω που ειναι καλε???? Γωγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω????

Βενη γιορταζει ο γιος σου? να τον χαιρεσαι? ειναι του Αγιου Φιλιππου? υπαρχει κ τετοιος αγιος??? πολλοι αγιοι βρε παιδια! ο Σεμπ δε νομιζω να γιορταζει ποτε παντως....δεν ξερω κιολας...

Αχ πως βαριεμαι σημερααααααααα...δεν παλευεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...