Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

αμαν ρε βενετια!!! προσεχε κοριτσι μου!!!

γιορταζει ο μικρος αυριο ε?? να τον χαιρεστε παιδια μου!!!

αφροδιτη ευχαριστουμε πολυ κοριτσι μου!!!

παλι δεν ειμαι εγκυος σνιφ σνιφ σνιφ τωρα απο το νεο ετος

τους επομενους δυο μηνες θα πιασουμε νυχτεριδες κ αραχνες γλυκεια μουυυυ

σεσιλια κ μια θεια μου το εκανε αυτο που λες κ επιανε

δοκιμασε το μπεμπουλης

νατασουλα σας πεθυμησαμε

τι κανει η μικρη ο μιχαλης τι λεει με το σχολειο ολα καλα/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δε εχω χρονο να πω πολλα..εχω κοσμο..

αργι σταναχωρεθηκα παρα πολυ...ελα μη σε παιρνει απο κατω...κ γω σε θεωρω δυνατο ανθρωπο..δε σε φοβαμαι...κλαψε να σου φυγει το βαρος..εγω παντα νιωθω καλυτερα...μια τερΑστια αγκαλια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x:x:x

λενα περαστικα στο τολη ρε...με το φορεμα.. :lol::lol::lol:

το πηγα δε με πισττεψε κ θα το ξαναπαω να το στειλει στη εταιρια κ αν το δεχτουν θα το αλλξουν..αλλα θα το αλλαξουν θελουν δε θελουν..κ τα αλλα που εχουν ειναι ελλατωματικα..αλλα ο μαλακας εκει το χαβα του..ααααααααααα

στο κιριτσι ειναι το μαγαζι..ξες δυσφημηση..

ευχαριστω για το ενδιαφερον ;)

βενι σπαθολαδο βαλεεεε

αυριο οποτε ακυρο ε?οκ...το αλλο σκ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετία μου, αουτς!!! Σου μιλάει μια κατακαμμένη απο τέτοια πράγματα... Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα τώρα.. μονο υπομονή. Αλλά δεν πρέπει και να το καλύψεις.. Πρέπει να αερίζεται..

Αργυρούλα μου, νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς για να βγάλεις το συμπέρασμα πως δεν εισαι καλή μανούλα :D Περίμενε καμιά εικοσαριά χρόνια ακόμα και μετά το λες. :D

Τα παιδάκια σου ειναι μικρά, δικαιούνται και αυτά να αποκλίνουν καμια φορά απο αυτά που τους παραδειγματίζουμε να κάνουν. Σε παρακαλώ προσπάθησε να συγκεντρωθείς, μην χάνεις την δύναμη σου και το κουράγιο σου. Τέλος, θα ήθελα να σου πω ότι για μενα ειλικρινά είσαι μητέρα πρότυπο. Θυμάμαι τότε που γέννησα πόσο με βοήθησες που ημουν χαμένη με το μωρό... Όλη αυτη τη γνώση την απέκτησες επειδή λατρεύεις τα παιδιά σου. Πως ειναι δυνατον λοιπον να σου περνάει απο το μυαλό οτι μπορει να μην είσαι καλή μητέρα.? είσαι η καλύτερη και στο λέω εγώ :x:x:x

Και φάε κάτι σε παρακαλώ :-w

Φιλάκια σε όλες κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια απο χθεσ θελω να σου πω ποσο ζουζουνακι φαινεται ο γιοσ σου και ποσο σου μιαζει .

δυστυχωσ ο δικοσ μου δεν καθετε πια να τον βγαλω μια φωτογραφια ....τρεχει να μου την αρπαξει η κανει σαν την βουγιουκλακη τσαχπινιεσ που βγαινουν κουνιμενεσ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν και εγεινε στην πρωτη λυκειου ακομα το θυμαμαι και ποναω .

Πρόπερσι δηλαδή!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πως να μην το θυμάσαι τότε!!!!

Argi γλυκιά μανούλα ελπίζω ό,τι σε στεναχωρεί να σου περάσει σύντομα....

Μην το βάζεις τόσο κάτω μωρέ...

Χρύσα περαστικά σας!

Νατασούλα επίσης...

Πολύ μήξα ε;;;;

Λίνα φιλιά στην υπναρού!!!

Ελπίζω η πράσινη μύξα να φύγει σύντομα!!!

Λένα περαστικά στον Τόλη!! Σιδερένιος μωρέ...

Όλα καλά πήγαν! Μπράβο!!!!

Θου ποιον έχεις σπίτι και μένα δε με καλεσες;;;;;

:twisted::twisted::twisted:

Κοπελία ψηλή και άχαρη τί χαμπάρια;;;;;

:lol::lol::lol:

Έρη έκανα το ζώον σήμερα τα κανελόνια και δεν έβγαλα φώτο...

Το ξέχασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια απο χθεσ θελω να σου πω ποσο ζουζουνακι φαινεται ο γιοσ σου και ποσο σου μιαζει .

δυστυχωσ ο δικοσ μου δεν καθετε πια να τον βγαλω μια φωτογραφια ....τρεχει να μου την αρπαξει η κανει σαν την βουγιουκλακη τσαχπινιεσ που βγαινουν κουνιμενεσ .

Αχ βρε Αφροδίτη και εγώ τα ίδια περνάω, Τον τραβάω χιλιες για να έχω μια καθαρή.. Ειπα να τον βγάλω καμια φωτό τώρα πριν κλείσει τα 2 και μου βγάζει το λάδι.. Τι καλά όταν ήταν μωράκι τον εβγαζα όσες ήθελα... Τωρα που λες ότι μου μοιάζει.. γκουχου γκουχου... Δεν μου έμοιαζε και τόσο.. Τωρα τελευταία όσο μεγαλώνει δηλαδή βλέπω κάτι να γίνεται...

Νατάσσα δεν πειράζει ρε συ, άλλη φορά αν κάνεις κανα καλό ξέρεις εσύ.. εδώ είμαι εγώ :P

Εχω πιάτα να πλύνω και βαριέμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egw auto blepw , oti arxise na sou miazei giauto sto lew twra kai den sto eipa palioera :lol::lol::lol::lol::lol:

kalinixta kortsakia ,ebala to teras gia nani afou eide to gourounaki sthn tv (to klisame ligo grigorotera )eixe kai loksiga kai argise na ton parei o upnos .

tha ta poume aurio ,onira glika

lovie mhn mou bazeis xronia ....perish htan :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα!!!!Καλη Κυριακη να έχουμε!!!!!!

Τι μου κάνετε;;;;

Βένη μου να χαιρεσαι το ζουζουνο σου!!!!ΝΑ ειναι πολυχρονος καο γερός!!! :x:x Καλα να περασετε σήμερα!!!

Ρε Νατασα αμαν πια!!!Πως με κολαζεις!!!!Κανελόνια ρε συ;;;;Αχ αχ!!!Θα φτιαξω και εγω τώρα.Ζήλεψα!!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Ερη και εγω αυτο ειδα.Οτι σου μοιαζει πολυ ο γιος!!!!

Αφροδιτακη αυριο ερχεται η μαμα σου;;;Αντε την Τεταρτη θα δουμε την κιντερ εκπληξη.Ρε συ και ο δικος σου λίγα τρωει.Αμαν αυτα τα παιδια.Με γαλα θα μεγαλώσουν;;;;

Εχε χαρη που εχω φαει στη μάπα πολλα κιλα (καθοτι αφρουτουλα μια ζωη) οποτε καπου εχω απομυθοποιησει το θεμα "ποσο τρωει το παιδί" αλλά μερικες φορες σκέφτομαι μηπως δεν παιρνει ολα οσα χρειάζεται.Τεςπα, αποριες χαζομαμας.

Α και επισης εγω απο φαντασια μηδεν.Του το δινω οπως το τρωμε και εμεις.Και οσο φάει!!!!

Αργυρουλα :x:x

Νατασουλα καταλαβα!!!Καλοπερασες χθες.Εν'τω μεταξυ εγω ειμαι και παρανοικη ρε κοριτσια.

Ασ πουμε σκουπιζω.Μετα αν φτιαξω κανα γλυκο και γινει χαλια η κουζινα ξανασκουπιζω παλι ολο το σπιτι γιατι νιωθω οτι τα πατησαν ο Γ και ο Ν και τα εχουν πάει παντου. :-o:-o=;=;:-?:-? Μαλλον θελω ψυχιατρο εεεεε;;;; :lol::lol::lol:

Αντε πολλα ειπα για πρωι!!!Σας φιλω!!!Παω να κανω τπτ και μετα να βολταρουμε.Εχει πολυ ωραια μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

αυτον τον αντρα μου θα τον σκοτωσω :evil: ειναι πρωινος και μου ξυπναει τον μικρο στις 4!!!!!!

αμαν και αυτο το παιδι ρανταρ εχει στα αυτια του???

τωρα κοιμαται και εγω πινω καφεδακι ηρεμα και μονη μου για να ξυπνησω

καλη κυριακη!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΧΑΘΗΚΑ!ΕΧΩ ΜΟΥΣΑΦΙΡΙΑ!!!

Αργυρουλα μου εισαι πολυ καλή μανα...

Βενι αουτς!

Αφρο παλι άουτς!!

Χρυσα περαστικα..

Βένι περαστικά!

Λένα περαστικα και καλη ανάρρωση!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα

Βενη μου χρονια πολλα στον Φιλιππακο..να ειναι γερος δυνατος και να ξεπερασει γητρηγορασ τις αλλεργιες του!!!!

Εγω εχω ακομα τσιμπλες, ειναι πολλες μερες .....

Παναγιωτα και Αναστασια πρωινες πρωινες τα φιλια μου

Ρε κοριτσια να ρωτισω κατι..χτες ο μικρος δεν εφαγε καθολου μεμε..δεν ζητησε..αλλα εχω γαλα στο στηθος, το να κανω με αυτο το θεμα;;;;

Γιωτα φιλια στην Κωνσταντινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

καλα παναγιωτα εισαι πολυ φρικ με την καθαριοτητα :-o

που να ειχεσ τον μανωλη που τρωει σε ολο το σπιτι ,θα εκανεσ ετσι 8-}

οχι η μαμα μου δεν θα ερθει ,θα μου κρατησει τον μικρο η γειτονισσα και θα παω για αυχενικη ,ευτυχως ειναι απογευμα γιατι τα πρωινα δεν μπορει .

την παρασκευη το πρωι ερχετε ο Κ ,αρα το απογευμα μπορω ανετα (εκτοσ απροοπτου )

χρυσα δεν ξερω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

ρε κοριτσια..να 0πω το παραπονο μου??? ερεται σ/κ και δεν το καταλαβαινω!!!!! δεν ξεκουραζομαι!!!!

δεν μπορω αλλο!!!!!!!!!!!!! και δεν λεω για το παιδι!! αλλα για το σπιτι και το σιδερο και τις δουλειες...βαρεθηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τελοσπαντον!!

για το χερι εβαλα μια κρεμα την aquathenol που ειχα για το παιδι απ οτο γενεσσις μο υτη νειχανε δωσει!!! επαθα πλακα!! καινουργιο το χερι!!!!!!!!!!! σαν να μην καηκε ποτε!! οπαρτε μια να εχετε για ωρα αναγκης!! και σε τσουκνιδα που την ειχα βαλει ειχε κανει αλλα στο καψιμ οδεν το περιμενα!!!!!

ευχαριστω για τα απεραστικα και τις ευχες!! :):):):):):):)

πηγα τον μικρο να κοινωνησει..ειχα καιρο δεν λεω..βαριεμαι τις κυριακες..αλλα αυτο δσεν το περιμενα!!!

εκλαιγε και δεν καθοτανε μας εδιωξε ο παππας με ομορφο τροπο και μετα πηρε το αντιδορο και το πεταξε :o:o:o:o:o στεναχωρεθηκα...

εντωμεταξυ λενε δεν κολας απο την θεια κοινωνια..α΄ά ρε κοριτσια με γαιδουροβηχα με φλεμμα και πιτα στην μυξα δεν το πας!!!!!!! και αμα λεμε αμα κολησεις κια τα αλλα??? κριμα δεν ειναι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα

Βενη μου χρονια πολλα στον Φιλιππακο..να ειναι γερος δυνατος και να ξεπερασει γητρηγορασ τις αλλεργιες του!!!!

Εγω εχω ακομα τσιμπλες, ειναι πολλες μερες .....

Παναγιωτα και Αναστασια πρωινες πρωινες τα φιλια μου

Ρε κοριτσια να ρωτισω κατι..χτες ο μικρος δεν εφαγε καθολου μεμε..δεν ζητησε..αλλα εχω γαλα στο στηθος, το να κανω με αυτο το θεμα;;;;

Γιωτα φιλια στην Κωνσταντινα

μηπως να βγαλεις λιγο με το χερι? ναμ ην σε ποναει? αφου δεν θηλασε καθολου καλα πατε στον αποθηλασμο! και οσο δεν θηλαζεις θα κοπει οπως και εμενα..δεν πηρα ουτε χαπι ουτε τιποτα..σταδιακα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μια χαρα παει ο αποθηλασμος ε???? μπραβο σας!!!!!

veni να χαιρεσαι το αντρακι σου!!!!!

ετσι ειμαι κι εγω με την καθαριοτητα...μονιμως με ενα σκουπακι ειμαι,μην δω ψιχουλα κατι παθαινω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa Αναστασια και Παναγιωτα κουμπαρουλα ειστε τρελεεεεςςςςς..

εγω αν δεν ειχε αλλεργιες ο μικρο ςσηγα μην τα εκαν αμερα παρα μετα...

Σορυ αλαλ ειμαι λιγο τεμπελακοσ...χιχιχι

Ναι παιδια ζηριστικα για να τον σταματισω τη νυχτα αλλα αρχησε να μη ζηταει καιτη ημερα..

και οσο διαστημα καθετε σπιτι και δεν παει παιδικο δεν ζηταει ουτε την ημερα πολυ.

Χτες τιποτα ολη μερα..σημερα απο το πρωη παλη τιποτα..δεν του πρωτεινα και εγω ειναι η αληθεια..οποτε φανταζομαι παμε καλα..θα δειξει..μακαρι

Δεν εχω τοσο πολυ ωστε να βγαλω γαλα απλα τα νιοθω λιγο προσμενα λιιιιγο ομως και αμα ζουλιξω την θηλη βγαινουν σταγονιτσες.

Λετε να πειραζει;;;

δεν ξερω κιόλας, δεν πετυχαινω και τη λαλα μεσα να τη ρωτισω..

θα τη στειλω πμ..την ειχα πρηξει παλια την κοπελα..

ΑΑΑ ερωτηση Νο 2...

Απο τωτε που σταματισε να ζηταει μεμε..εχει λυσσαξει για γαλα..και ρωταω εγω τωρα..πινει πολυ γυρω στα 750 μλ την ημερα..πως να τον αποτρεψω..

\χτες πχ πριν κοιμηθει ηπιε 1,5 ποτυρι απο τα μεγαλα..γυρω στα 300 με 350..ξυπνησε στις 3 ηπιε ενα γεμματο ποτυρακι γυρω στα 200 μλ..και μετα παλη στις 7..δοκιμασα να του φτιαξω χαμομιλι σκετο αλλα δεν συγκηνηθηκε ..το κακο ειναι πως ουρλιαζει σιτερικα, καθετε στο κρεβατι του και δεν ερχετε αγκαλια παρα ουρλιαζει γαγαααααα..και αμα του το δοσεις, πινει και ξερενετε στον υπνο...

λετε πειναει;;;; η αληθει ειναι πως μια φορα ακολουθωντας τη συνταγη της Παναγιωτας ειπα να του μειοσω την ποσοτητα του νυχτερινου..φτιαξαμε 175..ε δεν μπορειτε να φανταστειτε τι σαματα εκανε για 25 γραμμαρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ena exw na pw .

EUXARISTW POLU PANAGIWTA (xio) gia thn fwtografia me ta makaronia ...tou ekana kai efage olokliro piato!!!

lipon kathe mera tha anebazeis kai mia fwto ths mikrhs na trwei ena diaforetiko fagito kai etsi tha arxisei na trwei kai o dikos mou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετια μου να χαιρεσαι τον μικρουλη σου!!! να ειναι παντα γερος και χαρουμενος!!!! να εισαστε κ εσεις παντα αγαπημενοι και να κανετε κ ενα ακομα πανεμορφο αδερφακι στο φιλιππακο σας!!!

αφροδιτη μπραβο στο μανωλακη!!! μπραβο το μαναρι μου!!!

χρυσα κ ο δικος μου ετσι κανει.. απο τοτε που κοψαμε το βυζι πινει κοντα στο ενα λιτρο τη μερα.. μιλαμε για πολυ γαλα!!! με αγχωνει λιγο αυτο αλλα ας ειναι... ας πιει οσο θελει.. θα το μειωσει που θα παει..

καλα μπεμπουλης και παναγιωτα θυμιστε μου οταν σας καλεσω σπιτι μου να το γλυψω αποπανω μεχρι κατω για να μη με κακοχαρακτηρισετε!! :lol::lol:

ουφ τι ζεστη ειναι αυτη σημερα... αντε ποτε θα κρυωσει ο καιρος.. σιχαθηκα πια να βγαινω εξω και να ιδρωνω.. ελεος πια... σε ενα μηνα ερχονται χριστουγεννα και εξω θα σκαει ο τζιτζικας!!! θελω να βγαιν εξω και να ειμαι κουκουλωμενη με τα κασκολ, τα γαντια, τα σκουφακια.... αντε αντε θελω κρυο παγωνια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα φιλακια!!!!

καλε πως μεγαλωσε ετσι η μικρη!!! ολοκληρο κοριτσακι εγινε!!! φτου φτου!!!

θελω να σας κανω μια ερωτηση..

ουτε τωρα γκαστρωθηκα... :cry::cry::cry::cry::cry:

και τους επομενους δυο μηνες μεχρι να αναρρωσει ο τολης δεν προβλεπεται αφου θα πιασω νυχτεριδες κ αραχνες..

εσεις που εχετε το δευτερο η εισαστε εγκυος στο δευτερο παλι...

σας ηρθε απο μονο του, χωρις να προσπαθειτε? μετα απο ποσο καιρο σας ηρθε το μπεμπε?

και δε μιλαω για τα απαραδεκτως καρπερα ζευγαρια (βλεπε συμπεθερια και νατασουλα...) :lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα για τα φυσιολογικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Τί μου κάνετε;;;

Βενετία να χαίρεσαι το Φιλιππο!!!!!! Να ναι πάντα φάτσα και γελαστός!!!!! Μόνομ χαρά να σας δίνει το ζουζούνι!! Καλά να περάσετε στο παρτάκι !!!!

Λένα γιατί τόσο άγχος ρε κοπελιά;;;

Χαλάρρωσε λίγο γιατί μόνο το αντίθετο καταφέρνεις με το να το σκέφτεσαι τόσο πολύ...

Εγώ να σου πω πως αφού μου ήρθε περίοδος 9 μήνες μετά τη γέννα πρόλαβα να τη 'χαρώ' μόνο 4 μήνες. Είμασταν στο ελέυθερο και χαλαρά.

Γιώτα πολλά φιλάκια στην Κωνσταντίνα!!!!

Αφροδίτη μια χαρά ο Μανώλης!!! Βρήκε το μάστορά του!

Παναγιώτα ξέχασα να το σχολιάσω...

2700 ρε θηρίο;;;;;;;;;;;;;

Ουάου!! :lol::lol::lol:

Η Ειρήνη στις 38,5 εβδομάδες γεννήθηκε 2890! Προβλέπεται να γίνει γιγαντάκι ο γαμπρός!!!!!!

Χρύσα μάλλον τα πάτε καλά με το αποθηλασμό!!!!

Είδες τελικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!Τι κανετε??

Εμεις καλα...Μονο που την ταλαιπωρουν ακομα οι μυξες,ειδικα οταν παμε για υπνο..

Βενετια να χαιρεσαι τον Φιλιππακο σου!!!Τα φιλια κ τις καλυτερες ευχες μου!

Μηπως να επαιρνες γυναικα για 2-3 ωρες τη βδ?Εστω να σε βοηθαει οταν κανεις δουλειες για

να τελειωνεις πιο γρηγορα...

Λενακι μου νομιζω πως το σκεφτεσαι πολυ ή κανω λαθος?

Αυτο το αχγος ρε παιδακι μου νομιζω πως το εχουμε(ειχαμε! :P ) οι περισσοτερες απο την 1η επαφη!

Απορω με αυτες που το ξεχνανε τελικα!

Εγω δεν εχω 2ο οποτε...Δεν εχω γνωμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα να σου πω;;;;;

Κάτι σαν το ανέμελα και ωραία!!!!

Όποτε έρθει καλώς να ορίσει που λένε....

Βάλτης ένα μαξιλάρι προσωρινά για να είναι σε ανάκληση και να τη βοηθάει να αναπνέει!

Παλιομύξα....

Παώ να άλω μπεμπε-πλυντήριο.

Έχω βάλει 3 από το πρωί και συνεχίζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ νατασα.....

ΠΑΛΙ στον υπνο μου σε ειδα....

αμαν βρε κοπελια, σταματα να με καταδιωκεις!!! :lol::lol::lol:

αναστασια η αληθεια ειναι οτι το σκεφτομαι πολυ

παρα πολυ

παρα παρα πολυ ομως!!

δε μπορω θελω να γινω παλι διπλασια!!

και τωρα γιατι να μην εχω μεινει, ειχαμε τοσο καλες επαφες.. τοσο κατακορυφα γιατι να πανε χαμενα...

(δε μου εχει ερθει περιοδος ακομα, αλλα εχω λιωσει τα τεστ :lol: )

παναγιωτα 2700??? θηριο θα βγαλεις καλε εσυ!!!!

καπως ετσι κ η γυναικα του πρωτου ξαδερφου του αντρα μου

γεννησε το δευτερο 55 εκ και 4500 κιλα!!!! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...