Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δυστυχώς δεν είναι καθόλου καλά!!! και τι δεν θα έδινα να γύριζα τα χρόνια πίσω, να τα έκανα όλα "σωστά"...χθες όλη την μέρα έκλαιγα, δεν έφαγα απολύτως τίποτα και έχασα ένα κιλό!!!

απλά πρέπει να αποδεχθούμε το πρόβλημα και να προσπαθήσουμε να το - τουλάχιστον - βελτιώσουμε.....δεν έχουμε χρόνο όμως!!!!....όλα είναι εις βάρος μας!!!! :cry::cry::cry:

θα ξαναγράψω όταν είμαι λίγο καλύτερα, δεν θέλω να ψυχοπλακώνω και το τρενάκι....

:x

Αργυρουλα δε θα ρωτησω τι εγινε αλλα οπως ειπε και η Βένη εσυ πάντα μας δινεις κουραγιο και τα βλεπεις αισιοδοξα!!!!!Και γενικα σε εχω για θετικο άνθρωπο.

ΚΑι επισης δε μας ψυχοπλακωνεις.Ολα ανθρωπινα ειναι!!!

Δε νομιζω οτι υπαρχει "σωστο" και "λάθος".Ο ανθρωπος πρεπει να κοιταει πάντα μπροστα!!!!

Σε φιλω.Οποτε θες μπες και γράψε!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα ρε Χρύσα!!!Ελπιζω να σου περασει ρε κοριτσακι μου!!!

Αναστασια μου εγω που σε εχω δει και απο κοντα επιβεβαιωνω ολα οσα λες!!!!Πραγματικα του φερεσαι με ισορροπια.

Ρε συ δε νομιζω να φταινε τοσο τα σκατολοιδια.Γιατι στο λεω αυτο;;Εγω στο δικο μου δεν εχω δωσει ουτε καρεμελες,σοκολατες,κρουασαν κτλ και παλι τρωει πολυ λίγο.(για μεσημερι και βραδυ απο 5 πηρουνιες.)

Απλως εγω δεν ανησηχω γιατι δεν ειναι πρωορος και εχει και αποθεματα πάχους απο βρεφος.

Εσυ θα πρεπει να επιμεινεις λιγο παραπανω.

Νατασουλα και εγω σημερα φασινα εκανα!!!! :(:(:( Τωρα θα πάμε καμια βολτιτσα να στανιαρω λιγο.

Θουλι να σε τηλ αυριο που θα ειστε όλες στον παιδοτοπο;;;;;

Αφροδιτη μου τι κανετε σήμερα;;;;Καλυτερα ο μικρος;;;;

Αντε ρε κοριτσαρες.Την αλλη Παρασκευη να πάμε και εμεις για το καφεδακι μας!!!Ωραια θα ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι περαστικα του!!!!

αντε σιδερενιος να ειναι και καλη αναρρωση!!!!

παναγιωτα μου τι κανεις??? ο νικολας το μπεμπακι???

ρε συ αργυρουλα ελα τωρα μωρε....τι επαθες???? πες μας αν δεν εχεις προβλημα και δεν ψυχοπλακωνομαστε εμεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την τεταρτη μπηκε ο τολης στο νοσοκομειο κ την πεμπτη εκανε την εγχειρηση

το τι αγωνια περασα την πεμπτη δε μπορω να σας την περιγραψω... για επεμβαση μισης ωρας τον

Λενάκι μου περαστικά σε σκεφτομουν έντονα, αντε τωρα σιδερενιος ο αντρούλης σου, υπομονη..

και τι δεν θα έδινα να γύριζα τα χρόνια πίσω, να τα έκανα όλα "σωστά"...

Συμπεθέρα σε είδα στον υπνο μου πολύ αναστατωμένη.. Καθοσουν σε μια πολυθρόνα, είχες βλέμα χαμένο, σου μιλούσα και δεν μου απαντούσες.. ηταν σε ενα ωραίο λιτό δωμάτιο σκοτεινό..

Μη μου στεναχωριέσαι, εγώ να δεις και τι θα έδινα να γυριζα τα χρονια πισω.. Δεν γινεται ομως,,

Οπότε βλέπουμε που βρισκόμαστε τωρα και ειμαστε αισιόδοξες και δυναμικές.. Καταλαβαίνω ότι κάποιες στιγμές αυτό ειναι πολύ δυσκολο...

Μπήκα να σας διαβάσω λίγο να μην τα βρω μαζεμένα μετά..

Ουτε και εγώ ειμαι καλά σήμερα, ας ελπίσουμε οτι αυριο το μυαλό μου θα με κάνει να δω πραγματικά μια καινούργια μέρα...

Φιλάκια και Σαλονικιές καλά να περάσετε!

Χρυσα μου περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Ευχαριστω για τα περαστικαααα

Λενακη σιδερενιος...ολα καλα απο δω και περα!!!

Αρτζ δε μας ψυχοπλακωνεις..γι'αυτο ειμαστε εδω...εδω λεμε βλακιε ςκαι βλακιεσ..

Να θυμασαι πως ολοι κανουμε λαθος επιλογες στη ζωη μας...

Κοιτα τα δυο πανεμορφα παιδια σου και σκεψου πως αυτα τα δυο ειναι οι ωραιοτερες στιγμες σου.

Παναγιωτα πως εισαι σημερα;;;

η Αφρο που ειναι και πως ειναι;;;

Βενη δεν εχω θεμα με τα μπισκοτα,..εξαλλου εχει φαει και αγοραστα και απ'ολα..δεν ειναι εκει το θεμα μου..αλλα απο τι στιγμη που τρωει σκετο γιαουρτι...γιατι να του βαλω μεσα μπισκοτο και να μη το φαει μετα σκετο;;;

Ειμαι λατρεις των καθαρων γευσεων..ακομα και στα φαγητα που φτιαχνω δεν βαζω πολλα εντονα υλικα.....οποτε γιατι μου χαλανε το παιδι;;;

Για τα μπροκολα παντζαρια καροτα βραστα με λαδολεμονο που πηγαινοφερνει και λιβανιζει γι ανα φαει τα τρωει τωρα...μετα θα τα βαρεθει και σιγα μην τρωει..οποτε το εκμεταλλευομαι οσο παει...χιχιχιχ

Παντως την ψαροσουπ ατην τσακισε.

Εφτιαξα ρολινια με κρεμα...αυτιο θα ξεφορτοθω πατερα και υιο και πεθερα να πανε λαγκαδα να φερουν αυγα κοτοπουλα μπροκολα και πανζαρια και θα σηδεροσω...

Το ματι ξεπριστικε αρκετα αλλα εξακολουθει να δακριζει οποτε ακομα ειμαι σε ματαδοτικο σταδιο

αααα Αναστασια αφου ο Σπυρος τρωει πιτσα φτιαχνε του γεμμυση με κοτοπουλο, με μοσχαρι, με διαφορα λαχανικα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυ

καλησπερα σε ολατα ακουκλακια και τις μαμαδες τους

Αρχικα αν ξεκινησω με το νασας πω

οτι η Σοφια μου ειναι καλυτερα...

πυρετος τελος....!!

εχθες το βραδυ εκανε ενα 37,5 και αυτο ηταν...

Για το καφε ομως θεωρω πρεπον

να μην εμφανιστω...(αν και θα σκασωαπο τη ζηλεια μου

και θα στε και πολυ κοντα...)

οι μυξες της ειναι καταπρασινες και τρεχουμενες( :ymsick::ymsick: ...

σορυ γαι την περιγραφη)

και βηχει κιολας...ασε που με αρχισε και μενα

ενα τσιμπημα στο λαιμο...

ελεγανα ηταν καλυετρα να την βγαλω..αλλα φοβαμαι

μη σας κολησει...σιγουρα ηταν ιωσουλα....

οποτε ευχομαι να το επαναλαβουμε προς τα δω

και να μαστε καλα...

περασαπολυ καλα μαζι σας και πραγαμτικα

ηθελα και να σας ξαναδω και ανα σας γνωρισω καλυτερα

οσες δεν ξερω ...

ευχομαι συντομα.... [smilie=love9.gif]

για τα υπολοιπα τωρα...

argi μου δεν σε ξερω καλα..αλλα

ευχομαι οτι και αν σε στεναχωρησε ή σε στεναχωρει αν το

παλεψεις ακι να χαμογελασεις γρηγορα....

αν θες να μιλησεςι και να βρισεςι ή ν ακλαψεις..

εδω ειμαστε...

ισως μπορεσουμε να σε βοηθησουμε με τα αστεια μας ή τα σοβαρα μας!!!

Λενακι σιδερενιος ο Τολης σου και γρηγορα να τρεχετε παρεα!!!!

Μονο χαμογελα και τερμα τα χειρουργεια....!!!!

Μπεμπουλης ....κοπελα μου μην στεναχωριεσαι.. [-x .(πολυ.......)

ισως ειανι μια φαση...και θα συνελθει...

μηπως κατι τονα απασχολει ...και το βγαζει με την ιδαιοτεροτητα στο φαγητο...

τωρα πια ειναι σε ηλικια που εχει και αποψη...

στηναναπτυξη πως τα παει...?

βαρος - κιλα?

απο υγεινα τι του αρεσει?

μηπως καπου τον βρεις...κανε του τοι θελει για λιγο καιρο

(απο τα καλα..οχι βαλαβερα)

μιλα και με γιατρο και αν νιωθεις οτι δεν τον εμπιστευεσαι...

αλλον-λλη!!!!!

διαβαζω και τις υπολοιπες και ξαναρχομαιιιιιιιιιιιι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα επεφικιτιδα επαθες??? ο μικρος πως ειναι τωρα??

περαστικα σας!!!

αργυρουλα μου δεν ξερω τι εγινε, αλλα μη μετανιωνεις για τιποτα.. σωστες οι λαθος οι επιλογες που καναμε ειναι αυτες που μας εχουν κανει αυτους που ειμαστε σημερα.. μη στεναχωριεσαι, φαινεσαι τοσο χαρουμενο ατομο.. ολα καλα θα πανε

ξερει καμια αν η θουλη πηγε τελικα να αλλαξει το φορεμα?? τα κουτσομπολια τα εχασα τοσες μερες

κοριτσια ευχαριστουμε για τα περαστικα.. ποναει ακομα αλλα γενικα ειναι πολυ καλα

μπεμπουλη αν δεν τρωει δοκιμασε αυτο που λεει η χρυσα.. ειναι πολυ καλη ιδεα!!!

προσπαθω να ανεβασω φωτο στο φεις και δε γινεται.. τα νευρα μου!!!!

συμπεθερα αναστασι αφροδιτη βενετια φρανιτα νατασουλα νατασα μιτσακι και οι υπολοιπες?? τι κανετε? τα φιλια μας!!!

εχασα τιποτα συγκλονιστικο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ δε μας ψυχοπλακωνεις..γι'αυτο ειμαστε εδω...εδω λεμε βλακιε ςκαι βλακιεσ..

Να θυμασαι πως ολοι κανουμε λαθος επιλογες στη ζωη μας...

Κοιτα τα δυο πανεμορφα παιδια σου και σκεψου πως αυτα τα δυο ειναι οι ωραιοτερες στιγμες σου......

δυστυχώς για το παιδί μου πρόκειτε!!! πόσο έχω αποτύχει σαν μητέρα!!!! :cry::cry::cry::cry: και η φατσούλα είναι πραγματική!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουλινακιιιι περαστικα σας ρεσυ!!!!!

ουτε εγω θα παω αν και θελω παρα πολυ

δε θελω να τον αφησω μοναχουλη του αυριο

θα κανονισουμε αλλη συναντηση οταν θα γινετε καλα

σε ποια περιοχη μενεις εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε αργυρουλα πολυ με στεναχωρεις....

τι εγινε??? μη σκεφτεσαι απαισιοδοξα, αν δεν ειναι θεμα υγειας ολα τα αλλα διορθωνονται

εσυ εχεις αποτυχει ως μητερα?????????? μην τα λες αυτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουλινακιιιι περαστικα σας ρεσυ!!!!!

ουτε εγω θα παω αν και θελω παρα πολυ

δε θελω να τον αφησω μοναχουλη του αυριο

θα κανονισουμε αλλη συναντηση οταν θα γινετε καλα

σε ποια περιοχη μενεις εσυ?

Λενακι μου μενω στο παρκο της ν.ελβετιας

Παπαναστασιου.....

ελπιζω να γινουμε γρηγορα καλα..και να το ακνονησουμε

εννοειται οτι δεν αφηνεις τον καλο σου

θελει παρεουλα τωρα και αγκαλιτσες και απο τους δυο

σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αργυρουλα καταρχας να σου πω οτι εγω το εχω πει ΤΟΣΕΣ φορες αυτο το να μπορουσα να γυρισω τα χρονια πισω..Πριν 3 χρονια (προ Σεμπ κ προ δανου, δεν εχουν σχεση με αυτο) πηρα μια τοσο ηλιθια αποφαση, χωρις λογο η οποια αλλαξε τη ζωη μου κ οχι προς το καλυτερο..Ακομα δεν μπορω να το εξηγησω κ ακομα πληρωνω τις συνεπειες...Οταν το σκεφτομαι εχω μια τετοια στεναχωρια κ δεν μπορω να το αντιμετωπισω..Δεν εχει καμια σχεση με γκομενικα παντως, ειναι κατι διαφορετικο για αυτο κ οι συνεπειες πολλες...Ομως φετος το πηρα αποφαση κ ζω με αυτο..

Αυτο που λες για το παιδι σου...δεν πιστευω οτι εχεις αποτυχει σε τιποτα..δεν θα σου πω τα κλισε..Θα σου πω ομως οτι το ζω αυτο με την αδερφη μου-ασχετη περιπτωση με τη δικη σου- αλλα λογω προβληματων με το γιο της (πολυ σοβαρων) πιστευει οτι απετυχε σαν μητερα, οτι τα εκανε ολα λαθος..Εκανε λαθη αλλα οχι στο βαθμο που νομιζει..υποφερει αδικα κ κατηγορει τον εαυτο της διοτι ετσι κανουν οι σωστες μητερες, νιωθουν συνεχως ενοχες κ κατηγορουν τον εαυτο σου...Τα παιδακια σου ειναι πολυ μικρα, ακομα κ κατι λαθος να εχει γινει (που σιγουρα κανω κ εγω τωρα με τον Σεμπ πολλα λαθη) διορθωνεται κ τιποτα δεν ειναι μη αναστρεψιμο...Αυτα απο μενα, δεν θα σ εκουρασω αλλο..

Κατι ασχετο, παω 3 φορες την εβδομαδα κ τρεχω 5χμ στη θαλασσα (ο Σεμπ κοιμαται), αχ πως ηρεμει το μυαλο μου! κ τωρα ηρθα κ τον πηρα οταν ξυπνησε κ κατσαμε ολο το απογευμα στην παραλια..αχ τι ωραια!! θα μου λειψουν αυτα οταν φυγω απο εδω!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς για το παιδί μου πρόκειτε!!! πόσο έχω αποτύχει σαν μητέρα!!!! :cry::cry::cry::cry: και η φατσούλα είναι πραγματική!!!!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!

χαμογελα...παρε αγκαλια ταβλασταρακια σου

και ολα θα γινουν πιο λαμπερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ δεν μπορει να εκανες καποιο τραγηκο λαθος με το παιδι σου...το λεω γιατι τα παιδια σου φαινονται ευτυχισμενα..και πιστεψε με οποια παιδια δεν ειναι ευτυχισμενα οσο και να χαμογελανε αυτο τους βγαινει .

Ολοι κανουμε λαθη, εγω εσυ η γειτονισσα..κανες δεν ειναι αλαθητος.

Οπως ειπε και ο μεγας Σολων..μηδενα προ του τελους μακαριζε...

η ενηλικη ζωη των παιδιων μας θα δειξει εαν και ποσα λαθη καναμε οσο τα μεγαλωναμε.

Εχεις ολο το χρονο μπροστα σου να διορθωσεις καποια πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη μιλάτε για λάθη του παρελθόντος!! Όλο αυτό σκέφτομαι τελευταία αφήστε το

Θα τα πούμε αργότερα...

Έχουμε γάμο 6 και είναι 6 κ μισή και είμαστε ακόμη σπίτι :shock:

Γεια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε αργυρω τι ειναι αυτα που λες κοπελα μου??????

δεν μπορω να το σκευτω οτι εσυ δεν εισαι μια καλη μανουλα και οτι εχεις αποτυχει!!!!!

χρυσα πολυ καλη ιδεα θα φτιαχνω σπιτικα πιτσακια και πιροσκι που του αρεσουν

παιδιατρο κατα 90% θα αλλαξω γιατι μου την δινει η αντιμετωπιση της....τωρα που δεν παμε πλεον στο ιατρειο και δεν τα σκαμε

ο σπυρακος μονο στο υψος ειναι μεσα στην καμπυλη στο βαρος ειναι στα κατωτατα χαμηλα μολις 11500 και ειναι 28 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re περαστικα ρε χρυτσα γαιδουρα εντελως δεν σου ειπα :oops::oops::oops::oops:

αυτο που λες με βρισκει απολυτα συμφωνη! αφου το ττρωει σκετο γιατι να βαλεις μπισκοτα στο γιαουρτ?????????????

περαστικα και στον τολη λενα!!!!!! καλη αναρρωση

αναστασια εγω βρηκα κολπο..αφου τρωει πλιγουρι και τραχανα με ορεξη του τα βαζω εκει μεσα..

π.χ. σημερα ειχα τραχανα με καροτο και κατσικακι..εφαγε εναμιση πιατο..

προχθες πλιγουρι με αρακα και σπανακι καροτο..το τσακισε..ρωτησα και την παιδιατρεο και μου ειπε αφου τα τρωει να τα δινω..

αρα αφου τρωει πιτσα δοκιαμσε να κανεις με μαυρο π.χ. αλευρι(γινεται ωραια τρωω) και με διαφορες γεμισεις..π.χ. σπανακι κοτοπουλο τριμμενο και κασερι..φαντασια να εχεις..

μπορει να θελει να το εχει στο χερι..ειδες με το κοτοπουλο αλα παρμεζανα το εφαγε! :)

ρε κοριτσια..η μια δεν μπορει η αλλη δεν μπορει εγω με την ψυχη σ στομα...

να το κανουνμε την αλλη κυριακη να ειμαστε ολες?????? παλι εκει.... ε???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες θεσσαλονικιές κι εγώ σκέφτομαι να μην έρθω αύριο, η Έλενα έχει λίγες μυξούλες και από το μεσημέρι άρχισε να έχει και βήχα :( δεν φαίνεται κάτι ανησυχητικό αλλά μην είναι καμιά ίωση και σας κολλήσω, την έχω πλακώσει στους ορούς κι ελπίζω να την γλυτώσουμε

Λένα σιδερένιος ο Τόλης, θα σε πάρω τηλ να τα πούμε

Χρύσα περαστικά και σε σένα

Αναστασία εκτός από υπομονή δεν ξέρω τι άλλο να σου πώ και η Έλενα είναι με τις μέρες της μια τρώει πολύ καλά και μια τίποτα σήμερα όλη την μέρα έφαγε:

1 μανταρίνι

1/4 αχλάδι

2 κουταλάκια αρακά και μισή φέτα ψωμί

1 τυροπιτάκι

και θήλασε 3 φορές

Είναι αυτό φαγητο?????????? ότι και να της έδινα το έφτυνε

Παναγιώτα εγώ ακόμα δεν τελείωσα με την φασίνα

Μόλις έκανα κεικ και πίτσα και τώρα θα ξανασκουπίσω και θα ξανασφουγγαρίσω γιατί η κουζίνα είναι χάλια, μετά ένα μπανάκι και χαλάρωμα ελπίχω μόνο να μην ανεβάσει κανέναν πυρετό η Έλενα και ξενυχτήσουμε

Λίνα είστε καλύτερα, μπράβο βρε κορίτσι!

Μαρία καλά να περάσετε

Έρη κι εσύ down είσαι τι έγινε βρε κορίτσια???

Αργυρώ δεν ξέρω τι έχει συμβεί αλλά δεν μπορώ να σε ακούω να λες ότι είσαι κακή μητέρα

Ελπίζω να είναι μια κακή στιγμή και να το ξεπεράσεις γρήγορα, εμείς εδώ έιμαστε για ότι χρειαστείς και εννοείται ότι δεν μας μελαγχολείς, κοίτα τα παιδία σου χαμογέλα και προχώρα μπροστά, λάθη όλοι κάνουμε και αυτά δεν αλλάζουν δυστυχώς πρέπει όμως να κοιτάμε μπροστά και να προχωράμε.

Σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επιτελουσ μπηκα ,ειχε κολισει για ωρες .

αργυρουλα μου στεναχωρηθικα πολυ με αυτα που μασ εγραψες .

δεν μπορει να παει το μυαλο μου πουθενα αλλα ενα ξερω καλα οτι εισαι καταπληκτικη μανουλα .

σημερα απο ο πρωι ειχε φαει μονο μια φετα ταχινι και 2 χυμους και γαλα φυσικα .ξυπναει τωρα το απογευμα και του κανω αυγοφετα του εβαλα και ζαχαριτσα απο πανω να τον δελεασει ...τιποτα δεν ηθελε .

τον στριμοξα καποια στιγμη σε μια γωνια και του εβαλα ενα κομματακι στο στομα ...εκλαψε λιγο τον πηρα αγκαλια και αρχισε να μασουλαει ....του εδωσα αλα 3 κομματακια (τα ηθελε)....συνολο 4 .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανατσασια..και Αφρο..θυμηθηκα μια φιλη μου που ειχε χοντρο θεμα με την διατροφη της κορης της..δεν ετρωγε ΤΙΠΟΤΑ..

Αρχησε να της δινει φαγητα σε αστειες μορφες..πχ εφτιαχνε φατσες με πορτοκαλι κερασι μηλο, της εφτιαχνε κρεατα και λαχανικα σε σουβλακι, περνουσε σε ξυλινο σουβλακι κομματια απο λαχανικα, εφτιαχναν ντιπ λαχανικων στιλ φοντι, η ακομα και φρουτων σε σοκολατα, εφτιαχνε πολυχρομα σαντουιτσ με μοσχαρι λεπτες φετες με διαφορα λαχανικα και σαλτσεσ σπιτικες..οχι οτι ετρωγε ποσοτητες αλλα ετρωγε εστω λιγο..σηγα σηγα αρχισ ενα φτιαχνει..ακομα και τωρα που ειναι κοντα 10 ετων παλη τετοια φτιαχνει..πχ τα φασολια και τις φακιε ςτις τρωει μονο σε σε κεφτεδες η σαλατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκαψα την δεξια μου οαλαμηηηηηηηηηηηηηηηηη

ποναωωωωωωωωωωωωωωωω επιασα το βλημα την χειρολαβη της σιτας που στεγνωνα τα κουλουρακια στον φουρνο με το χεριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γραφω με αριστερο...δεξι κουλο!!!!!

πως θα κανω τωρα δουλειες και φαγητα για αυριο??????????

εβαα κρεμα αλ΄λα ποναει γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν ρε Βένι πως τα κατάφερες?????? έκανε φούσκα?? αν είναι λίγο το κάψιμο βάλε Bepanthol, αν έχεις σπαθόλαδο ακόμα καλύτερα και το καλύτερο γιατροσόφι είναι ασβεστόνερο χτυπημένο με ελαιόλαδο αλλά που να το βρείς, αν δεν το κατάλαβες πρόσφατα καμμένη κι εγώ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αουτσ !!! εχω παθει και εγω παρομοια βλακεια ,εσβησα το φωσ και πηγα κατευθειαν να ξεβιδωσω την λαμπα :o ...αν και εγεινε στην πρωτη λυκειου ακομα το θυμαμαι και ποναω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...