Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

Αφρο αυτα δεν μπορει, ειναι ειδικα τα παιρνει η μανα μου απο ενα καταστημα με ιατρικα ειδη και δεν σκιζονται

Τα χρισημοποιουν στο οδοντοιατρειο που δουλευει για τα χειρουργεια..εγω βεβεια τα εχω για να καθαριζω το μπανιο..χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου σας αφηνω, την κάνω σε λίγο, πάω να δω το ζουζουνάκι μου και να φάω γιγαντες στο φούρνο συνοδεία κρητικού απακίου... Φιλάκιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα παλι....και φυσικα δεν εφαγε μεσημεριανο και τωρα το απογευμα εκλαιγε γιατι δεν ειχα να του δωσω οτι και η γιαγια!!!!!

νευριασε,τσιριξε αλλα εγω δεν ειχα τιποτα τετοιο να του δωσω :lol::lol::lol::lol: τελικα εφαγε σκετο ψωμακι γιατι ουτε γιαουρτι ηθελε ουτε ταχινι

τωρα κοιταει τις γατες μας απο το παραθυρο,βρεχει εξω και εχουν μαζευτει στο μπαλκονι(4 ειναι!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια απο τα ιδια εκανε και ο δικος μου :lol::lol::lol: πωπω πολυ δαγκωνει αυτο το παιδι και δεν λεει να το κοψει.....

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, την κοπανήσατε όλες?

Εγώ μόλις έστρωσα άλλαξα σεντόνια, έβαλα πληντύριο και τώρα θέλω να σκουπίσω να σφουγγαρίσω και να μαγειρέψω, και το μεσημέρι θέλω να ξαναδοκιμάσω τα τυροπιτάκια που δεν μου βγήκαν καλά

Για το αυριανό καφεδάκι δεν βλέπω και πολύ ενδιαφέρον :cry::cry: Λοιπόν προτείνω στις 11 στον παιδότοπο που είπε η Βένι στα Κωνσταντινοπολίτικα Βένι ακούς???????? μπές να μας πείς λεπτομέρειες.

Η Νατάσα που εξαφανίστηκε?????????

Αθηνά μια χαρά την βρίσκω 4300 σκέψου ότι τις 10 πρώτες μέρες χάνουν

Η δικιά μου είχε γεννηθεί 3390 και 10 ημερών ήταν 3140 και την είχα όλη την μέρα στο στήθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

καλό Σαββατοκύριακο, πολλά προβλήματα, δύσκολη γεμάτη στενοχώρια χρονιά, (δεν θα επεκταθώ) ευτυχώς όχι υγείας.....καμμιά διάθεση για να γράψω, διαβάζω όμως τα νέα σας!!

και πάλι καλημέρα............ :x

και καλό καφεδάκι αύριο.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααα δεν παει αλλο θα τρελαθω!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν εφαγε σχεδον τιποτα!!!! την δευτερα πρεπει να παω στην παιδιατρο να δουμε τι θα γινει με αυτο το θεμα

ουτε οι βιταμινες εκαναν τιποτα που υποτιθεται θα του ανοιγαν την ορεξη!!!!

ειμαι να σκασω........μα γιατι να μην τρωει οπως ολα τα παιδακια???? γιατι????

μου κανει την χαρη τρωει μια μερα και μετα τιποτα

δεν το αντεχω αλλο αυτο....δεν αντεξα τωρα και τον εβαλα στο δωματιο του να παιξει,τα νευρα μου ειναι χαλια μα να στερουμαι τα παντα για να εχω ενα ψυγειο γεματο πραγματα για τον σπυρο και να τα πεταμε???? αμαρτια ρε κοριτσια...αλλα παιδακια πεινανε!!!

τα μαζεψα ολα σε μια σακουλα και θα τα παω σε ενα παιδακι εδω στην γειτονια μας που δεν εχουν και ο δικος μου ας φαει αερα!!! αλλα βεβαια αν του ειχες τωρα κρουασαν και φουντουνια που τον εμαθαν θα ετρωγε μια χαρα

εεε οχι ας μεινει νηστικος για να καταλαβει οτι τετοια πραγματα δεν θα ξαναφαει!!!!!!!!!!!

συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα κοριτσια αλλα καπου επρεπε να τα πω,να εκτονωθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

νατασουλα ναι..ας παμε εκει που λεει η βενι..αλλα που ειναι?

εγω συμφωνω,..

αργι τι εγινε?δε ξυπνησες με κεφια ε?

αναστασια τι να πω ρε παιδι μου..θα τη βρει τη ορεξη που θα παει..παντα ετσι ηταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια βιαστικη καλημερα κ απο εμενα!

οι γονεις μου πηραν τον γιωργο κ εγω πρεπει ως το απογευμα να διορθωσω 2 διαγωνισματα,να ετοιμασω αλλα 2,να διορθωσω 4 τεστ,μα τί ηθελα κ τα εβαζα :evil: ,να γραψω 2 μεταφρασεις κ να κανω κ κανενα φαγακι!

τελικα πρεπει να αισθανομαι τυχερη..εγω ειμαι καπως μπουκωμενη,ποναει κ η πλατη μου φοβερα κ ολαιμος,αλλα ο μικρος ντουρασελ!

περαστικα σε ολα τα μωρακια τα αρρωστουλικα!

μπερδεμενα τωρα γιατι δεν καλοθυμαμαι..ψαρακι φαγαμε γλωσσιτσα για αρχη,κ..μαντεψε!ακομη γλωσσα τρωμε!ο μπαμπας μου πηγαινει στην ιχθυοσκαλα στη μηχανιωνα κ παιρνει φρεσκα καθε φορα,δεν ψωνιζω εγω απο τη λαικη ψαρικα..βεβαια δε θα ηξερα κ να τα ξεχωρισω,να πω την αμαρτια μου!

για τον καφε τί θα γινει καλε τελικα;εγω νομιζα πως ηταν σιγουρο..πειτε!χρυσα ευχαριστω για τα δημητριακα!σημερα κιολας θα παω!τα εχει τσακισει τα fitness μου,δεν παει αλλο!να φαει τα δικα του! :evil::lol:

εγω βαζω αμπουλα για τις μυξες,1 σε καθε ρουθουνι κ την παταω ΠΟΛΥ δυνατα,με 1 πατημα αδειαζει ολη να καταλαβετε..καθαριζει πολυ καλα..μερικες φορες βαζω κ δευτερο γυρο!φυσικα παλευουμε,αλλα μεχρι στιγμης κερδιζω! :lol:

σας αφηνω,δε θα προλαβω να κανω παλι ουτε τα μισα κ θελω να παω να παρω κ μια τυροπιτουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε θουλιτσα δεν ηταν ετσι το παιδι γιαυτο ανυσηχω....ετρωγε περιορισμενα βεβαια αλλα ετρωγε και τοστ και γιαουρτι και οσπρια

τωρα τιποτα!!!!!!

πριν λιγο με παρακαλουσε να του δωσω μερεντα!!!! ουτε να την δει τωρα πια...εγω δεν εχω!!!!

αλλα αν ξαναδω να του δινουν σαβουρες παλι θα γινει χαμος

σημερα εχω βαλει γαυρακι στο φουρνο με λαδοριγανη και λεμονακι(ελπιζω να φαει γιατι τα ψαρια τουλαχιστον του αρεσουν)

παντως την δευτερα αν μου πει μαλακιες η παιδιατρος θα παω σε αλλον!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες και καλό Σαββατοκύριακο!! :D

Κοιμηθήκαμε για τα καλά σήμερα, αγκαλιά με τη μικρή μου, το ευχαριστήθηκα! :D

Αργυρούλα, έχετε κάποιο σοβαρό οικογενειακό πρόβλημα; :( Ελπίζω ό,τι κι αν είναι, να το ξεπεράσετε γρήγορα!

Μπεμπούλης μου, υπομονή, δεν ξέρω τι άλλο να σε συμβουλέψω. Ξέρω καλά τι περνάς, γιατί με το φαγητό της Β έχω μόνιμο πρόβλημα, μία τρώει, μία όχι, αλλά σ' αυτή τη φάση, ο Σπυράκος μας ξεπέρασε! :lol: Πιστεύω ότι παιζεί πολύ σημαντικό ρόλο το ότι έμαθε να τρώει τα σκ@τολοϊδια και σαφώς τα προτιμά. Αυτό το έχω διαπιστώσει και απ' τη Β. Συμβουλέψου την παιδίατρο...

natasoula, Lucky, Θουλάκι, καλημέρα και καλό καφεδάκι!!! ~o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα μολις μου εκανε μια σκηνη νευρων γιατι ειμασταν εξω,ειδε την γιαγια του και ηθελε να παει εκει

δεν τον αφησα γιατι ξερω οτι οσο και να της πω μην δινεις τετοια στο παιδι θα του δωσει :evil::evil:

και φυσικα ο μικρος ειναι τιμωρια τωρα γιατι πεταξε το τραπεζακι του στην πορτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! παλι απο τις 7.3 στο ποδι..αχχχχ νυσταζωωωωωωωωω!

εχω δουλεις τωρα αυριο θα περιμενω λιγο κοσμο(λιγο εμεις και εμεις) και ακουστε τι θα φτιαξω:

ταρτα μανιταρια μπεικον

τυροπιτακια

αλμυρα μαφινακια

σφολιατινια με σουσαμι μελι

σφολιατινια με παρμεζανα βασιλικο

τουρτα κορμο

ειναι λιγα? θαειμαστε περιπου 10-12 ατομα και θα ειναι απογευμα...

λοιπον αναστασια σε νιωθω! ειναι σπαστικ ονα μην τρωει και να πετας το ξερω!

αλλα φοβισε ρε σ υ λιγο τους αλλους να μην του δινουν χαζα! με φουντουνια θα μεγαλωσει??? :twisted::twisted: πες ο γιατρος ιεπε πως δεν αναπτυσεται και τετοιες μπουρδες να φοβηθουν!

εγω δεν ειμαι της αποψης παντως ή ταχινι ή φρουτα ή τιποτα!

απλα να εχεις σωστες εναλακτικες οχι φουντουνια :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

δηλ. τυροπιτακια..τραχανα..μακαρονια..ρυζι..κεκακι τετοια δεν τρωει?

ηρεμησε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και μην αφηνεις αλλους να εχουνε το πανω χερι στη νδιατρφη!

απο την μια λεω καλα που εχει αλλεργιακ αι κανεις δεν του δινει τιποτα και γλυτωσα απο τετοια! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!! καλε για καφε λεμε τελικα??? ποιες θα ειμαστε??????

εφω μαρθα ιουλια νατασσα(loview) νατασσουλα

αλλες??????? για που λεμε???

αυτο που λεω ειναι μολις μπεις κωνσατντινοπολιτικα απο περιφερειακο στα πρωτα φαναρια αριστερα και λιγο πιο κατω το βλεπεις RAPUNZEL λεγεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας..επιβιβαζομαι κ εγω..μετα τη λογοδιαρροια μου στο προηγουμενο τρενακι, τωρα δεν εχω πολλα να πω..Τα νεα μας τα γνωστα κ δουλευω κ σε ενα βιβλιο που ειμαι επιμελητρια κ εχω δουλιτσα!

Αργυρουλα ολα καλα..υπαρχουν χρονιες που ολα φαινονται αδιεξοδα...κουραγιο κ κανε οτι σε χαλαρωνει!

Αναστασια θα κανω ενα σχολιο για τη διατροφη του Σπυρακου κ μην παρεξηγηθεις..καλοπροαιρετα τη γνωμη μου θα πω με βαση οσα μας εχεις γραψει κατα καιρους..Καταρχας να σου πω οτι κ εγω ημουν απαισια με το φαγητο κ την τυραννουσα την μανα μου..μου ελεγε να κανεις παιδι να ειναι σαν κ σενα να δεις τι τραβαω, αλλα την πατησε..ο Σεμπ τρωει μαι χαρα! :D:D

Καταρχας να σε ρωτησω, αφου δεν εργαζεσαι, ποσο τον εχουν αλλοι (γιαγια, θεια κλπ)? ποτε προλαβαν να τον μαθουν γαριδακια κλπ? Του τα εδιναν επειδη δεν ετρωγε? Εγω εχω γειτονισσα με κοριτσακι 2.5 ετων το οποιο επειδη δεν τρωει ΤΙΠΟΤΑ ειχε την εξυπναδα η μανα της να την μπουκωνει σοκολατες κιντερ για να την παχυνει..Αποτελεσμα της εσπασαν ΟΛΑ τα μπροστινα δοντια, κ δεν παχυνε κ εχει κ προβλημα υγειας..

Μηπως επειδη ο Σπυρακος ηταν προωρος κ εχεις ταλαιπωρηθει με ολα οσα τραβηξατε, του εκανες λιγα χατηρια παραπανω (λεω τωρα), μηπως χριεαζεται το παιδι λιγο παραπανω ενασχοληση κ ορια? Μηπως καλο θα ηταν να πηγαινε κ παιδικο καποια στιγμη? Να ερθει σε επαφη με αλλα παιδια, να μπει σε ενα προγραμμα, να κανει κ πιο δημιουργικες ασχολιες?

Ειδες με τον υπνο τι ωραια που τα καταφερατε οταν το πηρες αποφαση..Ειναι μεγαλο παιδακι πια καταλαβαινει...Το λεω γιατι κ εγω εχω πιασει τον εαυτο μου να αφηνει λασκα τον Σεμπ επειδη ειμαι κουρασμενη κ μετα βλεπω μια συμπεριφορα ασυχγωρητη εκ μερους του...Ελπιζω να μην παρεξηγηθηκες με οσα εγραψα :oops::oops:

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!

Χάθηκα το ξέρω...

Είχα ένα θέμα όμως (όχι σοβαρό) και έτρεχα λιγάκι!

Για τον καφέ και γω συμφωνώ! Θα είναι πιο εύκολο να το βρούμε!

Οπότε το κλείνουμε!

Αύριο στις 11 στο Rapunzel στα Κων/πολίτικα!

Θα το γράψω και στο άλλο θέμα!

Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααα

τι κανετε;;;

εγω χαλια

ο μικρος εκτος απο επιπεφοικητηδα με κολλησε και αμυγδαλιτιδα..και ειμαι αστα να πανε..ποναει και το αυτι μου

οποτε αυριο χλωμο το βλεπω να ερχομαι

Βενη να κανονισουμε να συνατηθουμε ξερεις γιατι μεσοβδομαδα

Ξυπνησα στις 11 και καθαρισα κατι μερλουτσους φρεσκους που μας εφεραν, κανω τωρα ψαροσουπα για τον μικρο που κοιμαται.

Δεν ειμαι και καλα ψυχολογικα, πολυ νταουν απο χτες..δε βαριεσαι..θα μου περασει

Αναστασια δε θυμαμαι ποια σου ειπε αλλα ειναι καλη ιδεα να βαλεις και τις γιαγιαδες στον ισιο δρομο της ισσοροπημενης διατροφης..ξερεις..οχι βλακιες μεσα στο σπιτι..ελχιστοποισεις τις πυθανοτηες να φαει.

Εμας κτος απο της μανα μου- και που πλεων παει σπανια οπου εχει αλλαντικα μπισκοτα και κρουασαν στο σπιτι και στην πεθερα μου υπαρχουν μονο υγειηνα σνακ.

Δε λεω οτι δεν θα φαει ..απλα να φαει λιγα ισα ισα να παρει γευση που λενε.

Χτες πχ ο Χ κοικλοφορουσε στο σπιτι με εμα κομματι μπροκολο που το μασουλαγε, αμα ηταν στη γιαγια του θα κυκλοφορουσε με μπισκοτο!!!

Η πεθερα μου βεβεια μου εκανε χαλαστρα με το γιαουρτι, εκει που μια χαρα το κατεβαζε σκετο του το εμαθε να το τρωει με μπισκοτο.. :evil::evil::evil::evil:

Φρανιτακι τι κανεις;;;

μη χανεσαι ρε..τι κανει ο Σεμπ

Θα σου στειλω μινημα μετα γιατι σερνομαι

μαλλως θα φαω και εγω ψαροσουπα...χιχιχιχι

Φιλακι κουκλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veni μου ολα αυτα που λες τα ετρωγε και τραχανα και μελι και πατσα ειχε φαει

τωρα δεν θελει τιποτα!!

τυροπιτακια ποτε δεν εφαγε,ταχινι δεν το πλησιαζει,φρουτα σπανια

κεικ εφαγε μια φορα και αυτο ηταν ολο :(:( δεν ξερω πλεον τι να του δωσω...στα φαγητα στραβωνει την μουρη του...στα σκ@τολοιδια οχι :evil::evil:

ενταξη δεν λεω κι εγω του ειχα δωσει μια φορα,εχει φαει και σε παρτυ και σε παιδοτοπο αλλα φυσικα οχι καθε μερα!!!

τωρα εφαγε ενα πιατο γεματο γαυρο με ριγανη :shock::o:shock: περιπου 20 γαυρακια και κοιμαται(τουλαχιστον τον εμαθα να κοιμαται και μονος του χωρις να τον κοιμηζω εγω)

η συγκεκριμενη γιαγια(η πεθερα μου) τον παιρνει μερικα απογευματα για κανα δυο ωρες και βλεπει ο δικος μου ολα αυτα γιατι τα τρωει η ανηψια μου και θελει κι εκεινος!!!!!

η μανα μου ποτε δεν του εδωσε τετοια(παντα του δινει χυμους,φρουτα,κοτοπουλο..φαγητο γενικοτερα)

τωρα ομως δεν τα θελει αυτα.

στον σπυρο επειδη ακριβως ειναι προωρος δινω πολυ μεγαλη βαση στην διατροφη του!!!!

ακομη εχω το τετραδιο που εγραφα τα συνολα που επινε σε γαλα...ακομη ξυπναω στις 6 για να του δωσω το 'πρωινο' του γαλα γιατι αν δεν το πιει τοτε δεν το πινει...ακομη τρεμω γιατι ειναι πολυ αδυνατος και πετανε τα κοκκαλακια του.

δεν του χαριζομαι σαυτο οσο και να αγωνιω

εχω χαριστει στο οτι αν δεν φαει θα του παρω ενα τσουρεκι,μια πιτσα(τρελαινεται),ενα κουλουρι με σουσαμακι η ενα σταφιδοψωμο.

μπορω να πω και ειναι μειον μου αυτο και ας κατηγορηθω οτι ειμαι πολυ σκληρη αλλα θελω να τρωει σωστα και να συμπεριφερεται σωστα χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν τον χαιδολογω.

δεν του κανω παντα τα χατηρια....αν μπορω να του δινω εναλλακτικες του τις δινω...αν αυτο που ζηταει ομως ειναι απαγορευτικο φυσικα και δεν του κανω την χαρη

οσον αφορα τον παιδικο εκανα ενεργειες αλλα δεν τον πηραν

ημουν η πρωτη που εκανε αιτηση στον σταθμο αλλα προτιμησαν τα αλλοδαπα...και να θελω να μην γινω ρατσιστρια γινομαι

σε ιδιωτικο σταθμο δεν εχω την δυνατοτητα να τον παω οποτε θα περιμενω του χρονου και ελπιζω να ειμαστε πιο τυχεροι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι να πω ρε συ αναστασια....υπομονη αλλα αυτο στην πεθερα κοψτο το..με εκνευριζει!!!!!!!!! :evil:

χρυσα το παιδι σου ειναι εξερεση..σιγα μην δοσω μπροκολο και κυκλοφορει στο σπιτι μασουλωνσταςε το!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: δεν θα το πιασει καν!

τα κουλουρακια αμα ειναι σπιτικα θεωρω πως ειναι μια χαρα! κρυβεις και κανενα καροτο σπανακι και μια χαρουλα!!

κοριτσια να σας πω!!!!

ο παιδοτοπος κανει 6-7ε μονο με χυμο...μην με λετε μετα!!!!!!!!!!!!! :oops::oops:

αν εχετ κανενα πιο φτηνο πειτε..

αλλα ειναι μεγαλος χωρις χωρο καπνιστων οποτε δεν εχει καθολου τσιγαριλα και ειναι καινουργιος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα ολα καλα..υπαρχουν χρονιες που ολα φαινονται αδιεξοδα...κουραγιο κ κανε οτι σε χαλαρωνει!

δυστυχώς δεν είναι καθόλου καλά!!! και τι δεν θα έδινα να γύριζα τα χρόνια πίσω, να τα έκανα όλα "σωστά"...χθες όλη την μέρα έκλαιγα, δεν έφαγα απολύτως τίποτα και έχασα ένα κιλό!!!

απλά πρέπει να αποδεχθούμε το πρόβλημα και να προσπαθήσουμε να το - τουλάχιστον - βελτιώσουμε.....δεν έχουμε χρόνο όμως!!!!....όλα είναι εις βάρος μας!!!! :cry::cry::cry:

θα ξαναγράψω όταν είμαι λίγο καλύτερα, δεν θέλω να ψυχοπλακώνω και το τρενάκι....

:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε αργυρω...σε ειχα για αισιοδοξο ανθρωπο! μην ψυχοπλακωνεσαι ολα θα γινουν...

τα χρονια πισω δεν γυρνουν και οτι καναμε καναμε..μπροστα κοιταμε να δουμε πως θα διορθωσουμε αυτα που γινανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειασας κοριτσια!!

ηρθα παλι κ εγω... στο καινουριο μας τρενακι...

συγχωρεστε με πουδε σχολιαζω αλλα δεν εχω ωρα να τα διαβασω οοοολα αυτα

την τεταρτη μπηκε ο τολης στο νοσοκομειο κ την πεμπτη εκανε την εγχειρηση

το τι αγωνια περασα την πεμπτη δε μπορω να σας την περιγραψω... για επεμβαση μισης ωρας τον ειχαν μεσα 3 ωρες τα ειχα δει ολα!!

αλλα ολα πηγαν καλα δοξα στο θεο ολα πηγαν παρα πολυ καλα

την πεμπτη ηταν κομματια δε μπορουσε ουτε να κουνηθει χτες σηκωθηκε λιγο και κατεβηκαμε μια φορα στο κυλικειο αλλα πονουσε φριχτα δε μπορουσε να κοιμηθει

σημερα ειναι πολυ καλυτερα

η επισκληριδιος δεν του εχει αφησει καθολου σημαδι, τζιμανι πρεπει να ηταν ο γιατρος εγω ειχα για 10 μερες μια τεραστια μελανια σαν την παλαμη μου

σημερα γυρισαμε σπιτι μας, ο τολης χαρηκε παρα πολυ ο μικρος τρελαθηκε που ειδε παλι τον πατερα του και ηταν ολο αγκαλιες

τωρα κοιμουνται και τα δυο τα παλικαρια μου κ εγω εχω ενα σωρο δουλειες

για τον καφε αυριο μαλλον δε θα ερθω, δε θελω να τον αφησω μονο του, ακομα δε μπορει να κανει πολλα πολλα

να περασετε τελεια!!

σας φιλω ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...