Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρι Γιώτα τι εννοεις;;;Οτι τα σουβλακια τα δικα μας ειναι τσουρουτικα;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Μου αρεσει που μας λενε Αθηναναιες και ήμασταν

Εγω απο Αγρινιο_σιτι

Η Ερη απο Ξανθη

Η Αφρο απο Τρικαλα

Η Γωγω απο Θηβα

και μονο η Σισσιω απο Αθηνα!!!!

Τι να σου πω.Ολες πρωτευουσιανες!!!!!!!! 8-}8-}8-}8-}8-}

Βικυ αν ειναι τσεκαρισμενος ο παιδοτοπος μεσαααααααα!!!!!Τις επομενες 2 Κυριακες δε μπορω οποτε λεω για 11/12.Λογικα δε θα εχω γεννησει μαλλον. :?

Και ναι οπως καταλαβατε ειμαι πολυ του προγραμματος κια του καρνε.Χα χα χα!!!!!

Συμπεθερουλα εγω εβγαλα καποιες φωτο αλλα θα τις βαλω κ α π ο ι α στιγμη!!!Φεταααααααααα!!!!!

Ρε συ και η δικια σου συγκαμενη ειναι ε;;;Χαλια και ο δικος μου!!!!Θα παω να παρω και την κρεμα που ειπε η Βίκυ και οτι βγει!!!!!

Ερη μου καλα να περασετε το βραδυ!!!!Το ξερεις αυτο το σαιτ ;;;http://www.imdb.com

Εχει κριτικες κοινου για ταινιες.Το inception το εχετε δει;;;;(http://www.imdb.com/title/tt1375666/)

εχει παρει 9 στα 10 απο θεατες και οχι απο το Δανίκα!!! :evil:

Πω πω Θουλι και εγω ετσι μαγειρευω.Τιποτα τηγανι και σχεδον αναλατα.Εμενα παντως θα μου αρεσει το φαγητο σου!!!!! :D:D

Μαρια Ιωαννα ενταξει ο αντρας σου απο την τσιπουρα;;;;Βρε τρελη ανα ειναι να μη φας τι τα μαγειρευεις;;;;;

Αφρο,Χρυσα,Γωγω,Νατασουλα (μαλλον φασιναρεις εσυ;;;;),Σισσιώ που ειστε καλε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα εμείς έχουμε Sony Bravia kdl40ex700 40 ιντσών, έχει wireless internet και ενσωματομένο application για youtube, για τα ζουζουνοβιντεάκια που λέγαμε... [smilie=toothy4.gif] Με εχει σώσει για όταν έχω δουλειές...

Ερη μου Sony Bravia παραγγειλαμε αλλα δε θυμαμαι μοντελο.Τα ανελαβε ο προφεσορ (για αυτο αφησε και το παιδι νηστικο χθες :evil: ).

Τες πα.Την πηραμε απο κωτσοβολο σαιτ 512 αντι για 700 που ειχε στο καταστημα. 8-)8-)

Επειδη εχουμε και γνωστη στις αποθηκες την παραλαμβανει τωρα ο Γ. οποτε το βραδυ θα βλεπω απο την καινουρια μου τιβι που εχει και mpeg4!!!!!

Ουαου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-bd:-bd \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

t

η μαμα στο ισογειο παρακολουθει τα παντα!

απο τι ωρα ηρθαμε , αν ξεχασαμε κανενα φως αναμενο ως ποσες σακουλες ψωνισαμε απο το σουπερ μαρκετ....και καταφερνει να μας βγαζει απο τα ορια μας!

αλλα την εχουμε συνηθησει!

Ουτε πεθερα να ητανε!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν στη δικιά μας οικογένεια πάντως πιο πιθανό είναι να συμβεί το αντίστροφο

Εγώ είμαι ντιπ και ο Γ τις περιποιειται περισσότερο, τις χτενίζει, τις ντύνει, τις κάνει μπάνιο, τις βάζεις κοκκαλάκια κλπ κλπ :lol::lol::lol:

Εγώ αμα μυρίσω σκατό στη μικρή λέω "πήγαινε λίγο στο μπαμπά σε θέλει :mrgreen: και πάει ε και την αλλάζει ο Γ τελικά

Πού τον πέτυχες αυτόν τον άντρα?!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως περασατε καλε????

Μια συναντηση για μενα δεν θα κανετε?????θα φυγω κ δεν θα σας δω :cry: ...

Κοριτσια δεν θα σχολιασω..απλα με αφορμη τα γεννεθλια μου την δευτερα και την επετειο γαμου την παρασκευη (κλεινουμε 2 χρονια) εφτιαξα ενα βιντεακι με στιγμες απο τη ζωη μας, τη δουλεια μας, τα ταξιδια μας...Υπαρχει στο ΦΒ αλλα θελω να το παραθετω κ εδω....Πως γινετε αυτο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα κανεις δεν μου απανταει??? :cry::cry:

αντε σας χαιρετω για την ωρα..παμε σε κινεζικο εστιατοριο με τον σεμπ κ την μητερα μου...ο Σεμπ τρωει σπρινγκ ρολς κ ρυζι...χι χι...αλλα τον εχω ηδη ταισει οποτε δεν με αγχωνει τι θα φαει εκει!

Σας φιλω, θα σχολιασω αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα πήγαινε στις οδηγίες προς ναυτιλομένους!!!...στις οδηγίες πώς να βάζεις φωτό, βίντεο κ.λπ.

εγώ σήμερα μαγείρεψα τορτελίνια στον φούρνο με λουκάνικο Φρανκφούρτης, τυριά και κρέμα γάλακτος με γεύση κάρυ και ανανά....ο άντρας μου μόλις είδε το λουκάνικο του ήρθε να κάνει εμετό!!! :shock::? ...ωραίο ήταν αλλά δεν με ξετρέλανε κιόλας!!! :roll::roll:

Φρανίτα δεν μας είπες πώς ήταν το δείπνο στο καλό εστιατόριο και πώς πήγε η συζήτηση στρογγυλής τραπέζης?

ποιό ήταν το μενού?

τώρα πίνω σκοκοκαφέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με αφορμη τα γεννεθλια μου την δευτερα και την επετειο γαμου την παρασκευη (κλεινουμε 2 χρονια) εφτιαξα ενα βιντεακι με στιγμες απο τη ζωη μας, τη δουλεια μας, τα ταξιδια μας...????

βλέποντας το βιντεάκι σου δάκρυσα κιόλας, μου φαίνεται έχω παραγίνει ευαίσθητη!!!! :-?

Καληνύχτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω ειμαι Αθηναια!

χιχιχι!

ειμαι απο ΤΡΙΠΟΛΗ

νομιζω η μονη απο πελλοπονησο!

αχ μοναξιες!

τελικα εγιναν πολυ ωραια τα μακαρονια στο φουρνο!

και εβαλα και τις πιπεριες!

Παναγιωτα ειναι πολυ καλος παιδοτοπος!

οργανωμενος!

τωρα η Γωγ δεν ξερω αν αθ τιμησει τα δυτικα προαστια!

αραγε να ξερει που πεφτουν?

;);););););););););););)

μη θυμωσεις καλε!

και ναι η μαμα ειναι χειροτερη απο πεθερα!

Γιωτα τι θες να πεις οτι τα σουβλακια μας ειναι μικρα?

σουβλακι το λες ολο με την πιτα υποθετω!

Franita εγω σε εχω φφιλη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοίτσια

ερώτηση:

όταν λέμε σουβλάκι εννοούμε το σουβλάκι οκ??

και ο γύρος είναι ο γύρος με την πίτα ε?

Εγώ από Λάρισα και Λάρισα μένω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουβλακι ειναι αυτο με την πιτα!

αν ειναι με γυρο ¨ειναι σουβλακι με γυρο "

αλλιως πιτογυρο!

σουβλακι λεμε και αυτο που εχει καλαμακι η κεμπαπ !

το σουβλακι εχει πιτα!

τα υπολοιπα ειναι σκετα καλαμακι η κεμπαπ!

ειναι η διαφορα οπως με την τυροπιτα η οπως εσεις λετε αν θυμαμαι καλα

"μπουγατσα με τυρι¨

εμεις μπουγατσα λεμε αυτη που περιεχει κρεμα κα βαζεις αχνη και κανελα!

μιαμ μιαμ ...θελω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h mpougatsa den einai tiropita h genika kapoia pita ...to fulo einai polu diaforetiko apo tis ales pites ...einai fulo mpougatsas ...o tropos psisimatos einai diaforetikos ,genika olh h ektelesh einai diaforetikh apo tis pites .

etsi einai mpougatsa me tiri ,mpougatsa me krema kai mpougatsa me kima ....mpougatsa legete to filo kai o tropos paraskeuh kai ekteleshs tou oxi to ti exei mesa .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

shmera to mesimeri ekana paelia ....paw na dokimasw an eginan kai ekana emeto :(

etrexa mesimeriatika na brw tipota na faw sto souper giati trupouse to stomaxi mou apo thn peina .

(thouli ayto epatha ekeinh thn stigmh :lol::lol::lol: )

tora to apogeuma kaname 3 fagita ,mpamies gia ton kwsta (mpiax) kotosoupa gia mena kai makaronia me karoto gia ton mikro .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Σαλονικιες αυριο ποιες θα ειστε?Να ξερω για να μην ερθω! :lol:

Βικυ δε φτανει που τα λες λαθος,τα ανελυσες κιολα!!! :P

Μα γιατι επιμενετε τοσο πολυ οι Αθηναιοι????Ελληνικα μιλαμε!(με πολλα Λ το μιλλλλαμε! :lol: )

Σουβλακι ειναι κατι που περνιεται σε μικρη σουβλα!

Πιτογυρο ειναι πιτα με γυρο....!Σαντουιτς ειναι οποιοδηποτε ψωμακι περιεχει μεσα κατι...

Καλαμακι ειναι κατι μακρουλο με τρυπα κ σε βοηθαει να ρουφηξεις την φραπεδια σου!

Για την μπουγατσα τα ειπε καλα η Αφροδιτη.

Για τις αλοιφες τα λεει κ γελαει καλα η Γωγω!!!

Επισης το σωστο ειναι γελουσαμε,μιλουσαμε γα...σαμε κ οχι μιλαγαμε,γελαγαμε,γα...γαμε!!! :)):)):))

....ειπε ο σπαζοκλαμπανιας κ καληνυχτησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κ εγω...ακομα προσπαθω να ανεβασω το βιντεο εδω..βρηκα τον τροπο αλλα μαλλον ειναι μεγαλο αρχειο...

Αναστασια/Μπεμπ μου 9 Δεκεμβριου ερχομαι κ φευγουμε 21 Δεκ για διακοπες...μετα θα ειμαι Ελλαδα μεχρι τελη μαρτιου πιστευω (μεχρι να αφησω το σπιτι, να κανονισω λεπτομερειες για τα πραγματα, να δουμε για εμβολια-γιατι δεν ξερουμε κ που θα παμε)

Βικυ πρεπει να σου εκανα αιτηση στο ΦΒ...γνωρισα την κορη σου :) ..Αληθεια στο Δαφνι ξερεις ενα ειδικευομενο ψυχιατρο τον Γιωργο Ντανη??? Δουλευαμε μαζι στην Ιορδανια με τους ΓτΚ κ ξερω οτι κανει ειδικοτητα...

Ουφ εσκασα στο κινεζικο..κ παχαινει το ατιμο..ο Σεμπ σχεδον λουστηκε με μια σος γλυκεια αλλα γενικα μας αφησε να φαμε ανετα (ειχε ασχολια να ανακατευει ρυζι, νουντλσ,σπρινγκ ρολσ... :? )

Οσο για το γευμα χτες...πολλα ειπωθηκαν κ εμαθα...Θα πω μονο για το φαγητο..αψογο κ το εστιατοριο απο τα ακριβοτερα εδω...παλι εφαγα πολυ..ουφ θα παω για τρεξιμο αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουβλακι ειναι αυτο με την πιτα!

αν ειναι με γυρο ¨ειναι σουβλακι με γυρο "

αλλιως πιτογυρο!

σουβλακι λεμε και αυτο που εχει καλαμακι η κεμπαπ !

το σουβλακι εχει πιτα!

τα υπολοιπα ειναι σκετα καλαμακι η κεμπαπ!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πραγματικά δεν κατάλαβα τίποτα!!!

ειναι η διαφορα οπως με την τυροπιτα η οπως εσεις λετε αν θυμαμαι καλα

"μπουγατσα με τυρι¨

εμεις μπουγατσα λεμε αυτη που περιεχει κρεμα κα βαζεις αχνη και κανελα!

μιαμ μιαμ ...θελω!

Άλλο η μπουγάτσα και άλλο η τυρόπιτα!!!

Έχεις μπουγάτσα με τυρί, μπουγάτσα με κρέμα και μπουγάτσα με κιμά!

:lol::lol::lol::lol:

Αυτό με τα καλαμάκια πως καθιερώθηκε;;;

Αναστασία μαύρα σύνννεφα καπνού σκεπάζουν τον αυριανό καφέ μας....

Ούτε φωνή ούτε ακρόαση από καμία...

Εγώ είμαι μέσα πάντως.

Σπαστικιά!!!!!

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μαύρα σύνννεφα καπνού σκεπάζουν τον αυριανό καφέ μας....

Ούτε φωνή ούτε ακρόαση από καμία...

Εγώ είμαι μέσα πάντως.

Σπαστικιά!!!!!

:lol::lol::lol:

Kala koritsaki!Θα μπω το πρωι να δω αν αποφασιστηκε...

Κ εγω τζαμπα της ελεγα με ποια παιδακια θα παιζει αυριο?Κ η καημενη ελεγε "νιε!"!!!

Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...