Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kοριτσακια και αγορι ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!Ειμαι κ γω λιγο εγκυουλα!!!!!!!!!

Δεν το πιστευωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστω για ολη τη στηριξη,σας ευχαριστωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστω Παναγιτσα μου και Αγ.Ειρηνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wav.gif]

Κατερινακι μου,συγχαρητηριααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαρηκα πολυ με τα νεα σου!!!!!!!!!!!

ευχομαι ολα να σας πανε τελεια κ σε λιγους μηνες να κρατας στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μωρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΑΑΑΑ Κατερινακιιιιιιιιιιιιιι ηρθε η σειρα σου μαναρακιιιιιι!!!!! [smilie=love9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif]

μπραβοοοοοοοοοο κοπελα μουυυυυυ!!!!! Ολα να πανε σουπερ το υπολοιπο 9μηνο!!!!!

Με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!! <3 <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Κατερινάκι :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστωωωωωωωωωωω μεσα απο την καρδια μου παρα παρα πολυ!!!!!!!!!!!!Ακομη ειμαι μουδιασμενη...θα το πιστεψω που θα παει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια Κατερινακι!ειδεσ που ηρθε και η δικη σου σειρα?αντε ευχομαι να ακολουθησουμε και εμεισ οι παλιεσ γιατι δεν παει αλλο....σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω Ρουλινι μου!!!Σου ευχομαι συντομα να ρθει κ η δικη σου σειρα!!!Πιστεψε το κ θα γινει κοριτσακι!!!!!Αρκει να το πιστεψεις..

Σε ποια φαση βρισκεσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerinaki μου ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif] ΠΟΛΎ χάρηκα κοριτσάκι μου, λες κ το ήξερες, η ηρεμία σου ανταμοίφθηκε, εύχομαι και μια τέλεια εγκυμοσύνη, μπράβο κοριτσάρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ !!!!!! ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ Η ΧΑΡΗ ΤΗΣ !!! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ !!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!! [smilie=wav.gif]:clap::clap::clap:[smilie=angel13.gif] IS COMING TO YOU!!!!

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΛΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΓΟΡΑΚΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΛΕΓΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ , ΧΑΧΑΧΑ ΕΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΣΝΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ Ε? ;);) ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΛΛΙ ΜΑΣ!!!! :x:x:x:ymparty::ymparty:8-}8-}[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=laughing7.gif] [smilie=wav.gif]

ΦΙΛΙΑΑΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!

ΑΝΕΜΑΚΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΣΕ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΑΣ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΘΑ ΣΤΟΝ ΑΡΠΑΞΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ( ΚΟΙΝΩΣ ΘΑ ΣΤΟΝ ΤΥΛΙΞΟΥΜΕ ΧΑ ΧΑ)

ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΟΔΕΥΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΣΕ ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ , Η ΑΜΗ ΕΔΕΙΞΕ ΠΩΣ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΧΑΜΗΛΗ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΑΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΞΕΝΑ .ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΑ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΤΩ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙΡΟΣ .ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ .(ΑΝ ΠΑΛΙ Η ΖΑΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ , ΑΣ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ , ΑΣ ΤΑ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΕΤΕ , ΣΑΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΩ.ΧΑ ΧΑ ΧΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα παιδακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιωργο,συννεφακι,Ευακι μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες!!!!!!!!Γιωργο μου με το καλο ο γιος!!!!!!!!!!!!!!!Γερος και δυνατος να ναι το μωρο μου!!!!!!!

Συννεφακι μου θα τα καταφερεις!!!!Πρεπει να το πιστεψεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σε ποιο γιατρο πας?Μηπως ηρθε η ωρα για αλλαγη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!

Κατερινακι μου και απο εδω θελω να σου πω για αλλη μια φορα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη για αυτο!!!

Γιωργοοοο μου αχ μπραβο βρε. Πολυ χαρηκα για το αγορακι!!! Ειμαι σιγουρη πως ο γιος σας θα παρει απο εσενα και τη γυναικα σου και θα γινει ενας παρα πολυ καλος ανθρωπος!!!

Τι ργινε τι κανετε οι υπολοιπες? Νικολ αυριο θα εχουμε νεα ε???

Σας φιλω ολους και ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω άλλη μία αλλα είναι χαμηλά στο πίσω μέρος..... [smilie=bootyshake.gif] :lol:

Του έβαλα ελαιόλαδο που είναι ελληνικό και νόστιμο.........δεν καθόταν αλλα του έβαλα παντού...

και απο πίσω.....δείξε αι Βασίλη.............. x_x

Για να γλιστρήσει βρε απο την καμινάδα..........μην πονηρεύεστε.............

ΚΑΛΑ Ε ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΠΙΣΤΕΨΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ.ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΠΕΦΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΜΟΥ ( ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ) :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα παιδακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιωργο,συννεφακι,Ευακι μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες!!!!!!!!Γιωργο μου με το καλο ο γιος!!!!!!!!!!!!!!!Γερος και δυνατος να ναι το μωρο μου!!!!!!!

Συννεφακι μου θα τα καταφερεις!!!!Πρεπει να το πιστεψεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σε ποιο γιατρο πας?Μηπως ηρθε η ωρα για αλλαγη?

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΣΟΥ,ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΨΥΧΑΚΙ.ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΧΩ ΓΥΡΙΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΩ. :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera sas koritsia m!

loipon katerinaki m SIGXARITIRIA!ante me to kalo koritsi m!o AGIOS VASILIS arxise kai moirazei dwra apo twra kai ton euxaristoume:)

giwrgo sigxaritiria gia ton gioka sas!me to kalo na to kratisete sta xeria sas gero kai ugiestato!

nikol m ti ginete?egw simera aurio perimenw!idi simera arxise na katevainei me ligo kafe!ws aurio tha exw adiathetisei kanonika kai arxizw k gw siga siga!fovamai ligaki:(

zaxa m pws ta pas?to bebe?:)exeis paei gia yperixo i akomi?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! κατι πηρε το ματι μου για παντρολογηματα της κορης μου?????? σουργελαααααααα!!!!! :lol::lol:

Με το καλο ο μπεμπηςςςςςςςςςςςςς ΑΝΕΜΕΕΕΕΕΕ!!!!!

Τι κανετε??????? πως μου ειστε?????ξεκιναει καμμια τωρα? Ειναι καμμια για χοριακη???

Εγω τιποτα απο νεα!!!!! Δεν θα πρεπε να ειχα κατι ενα συμπτωμα ενα κατι??? μονο νυστα εχω και πρησμενη κοιλια λογω φαρμακων!!! δεν ξερω πως να την μαζεψω!!! Να βαλω λαστεξ??? χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρο μου φοβασαι???μη φοβασαι καθολου!!! δεν ειναι τιποτα!!!! Να πας ενθουσιασμενη γιατι ξεκινας

μια διαδικασια που θα σου φερει το/τα μωρ/α σου!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! κατι πηρε το ματι μου για παντρολογηματα της κορης μου?????? σουργελαααααααα!!!!! :lol::lol:

Με το καλο ο μπεμπηςςςςςςςςςςςςς ΑΝΕΜΕΕΕΕΕΕ!!!!!

Τι κανετε??????? πως μου ειστε?????ξεκιναει καμμια τωρα? Ειναι καμμια για χοριακη???

Εγω τιποτα απο νεα!!!!! Δεν θα πρεπε να ειχα κατι ενα συμπτωμα ενα κατι??? μονο νυστα εχω και πρησμενη κοιλια λογω φαρμακων!!! δεν ξερω πως να την μαζεψω!!! Να βαλω λαστεξ??? χαχα

Ζαχαρωτό δεν ξέρω αν το ξέρεις................. η νύστα είναι το νο 1 σύμπτωμα, ελα σε λίγο θα κατουριεσαι κιόλας θα γίνεις κατρουλού :lol: τα άλλα αστα τι τα θες ....είμαστε τώρα για ανακατοσούρες? όχι δεν αντέχονται..........

Κατερινάκι μου ΞΑΝΑ ΜΠΡΑΒΟ, φιλιά πολλά πολλά

Γιώργο μου μπράβο στην αγοράκλα σας..................να είναι καλό κ ευγενικό σαν τον μπαμπά του κ όλα θ απάνε τέλεια.

Girrl μου με το καλό καλή αρχή ματάκια...μην ανησυχείς δεν είναι τίποτα...νομίζω ότι δεν έχω κάνει τίποτα μέχρι στιγμής..ξεχνιούνται όλα.

συννεφάκι μου ευχομαι να μην χρειαστεί να βάλεις άλλα ωαριάκια, αν όμως γίνει ...δεν μας νοιάζει μωρό θέλουμε...εγω σκέφτομαι κ την υιοθεσία πολύ σοβαρά..αν δω κ απο δω..

Εγω λοιπόν αυριο θα υποδεχτώ τα μωράκια μου, θα βάλουμε βλαστοκύστες 5 ημερών, έχουν καταψύξει ήδη 3 και θα μάθω τελευταία στιγμή πόσα άλλα θα τα καταφέρουν. έχω μέγάλη ανυπομονησία....θα σας ψιλοχάσω γιατί θα κάτσω στο κρεβάτι καρφωμένη 2-3 μέρες...

Φιλάαααακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααα!!!!!!!Τι κανετε???Εγω μια χαρα σπιτακι μου με το σπορι μου και τον μπαμπα του!!!!!!!!

Απο συμπτωματα??Μια νυστα την εχω..οχι παρααα πολυ ομως,στηθος εχω,και πολυ γουργουρισμα τα εντερα ρε παιδια...ολη μερα κανουν γρου γρου!!!!!Επισης μπερδευω τα λογια μου κ ψιλοξεχναω..αυτο ειναι συμπτωμα??Το χα κ στην προηγ εγκυμοσυνη...

Περιμενω την αυριανη μερα για την επαναληψη και τον υπερηχο..

Ζαχα ποτε σου ειπαν για υπερηχο??

Νικολ μου μεσα απο την καρδια μου να ναι η τυχερη σου προσπαθεια!!!!!!!Απεβαλε το αγχος οσο μπορεις...θα τα καταφερεις πιστεψε το!!!Πες αυτη η φορα ειναι δικη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...