Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!

girl σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή!! Να μην σκέφτεσαι αρνητικά...σκέψου θετικά για να σου συμβαίνουν θετικά πράγματα!

Περιμένω να ακούσω τα καλά σου νέα!!!

Κατερινάκι τι κάνεις? Υπομονή με τις αναγούλες... θα φύγουν σιγά σιγά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

loipon koritsakia m ta nea m einai akrws apogoiteutika:(

i xoriaki m vgike katw apo monada!ARNITIKOTATI!

eilikrina dn exw dinami gia tipota auti ti stigmi!

twra to mono p thelw einai apla na klaiw sinexws!

tha m perasei!

KALI SINEXEIA SE OLES!

KALI EPITIXIA SE OLES OSES PROSPATHOUNE!

FILAKIA KAI SAS EUXARISTW OLES GIA OLA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl μου να μη στενοχωριεσαι.να πεισμωνεις.κ να εισαι σιγουρη πως ολες μας αργα η γρηγορα θα τα καταφερουμε.στο πα κ για μενα.περσι τετοιο καιρο αρνητικη χοριακη απο εξωσωματικη.στο καπακι πανω στο μηνα επιασα φυσιολογικα κ πριν προλαβω να το χαρω ,παλινδρομη.δε το βαλα ομως κατω.περασε ο καιρος,ηρεμησα κ φτου κ απ την αρχη.σε καταλαβαινω απολυτως πως νιωθεις.κλαψε,κ μερα με τη μερα θα μεινει αναμνηση.πικρη.αλλα αναμνηση.σε φιλω γλυκα στο μαγουλο κ σου κανω μια τεραστια αγκαλια.θα σε εχω μες τη σκεψη μου να το ξερεις.δεν εισαι μονη σου.ειμαστε πολλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Κατερινάκι τι κάνεις? Υπομονή με τις αναγούλες... θα φύγουν σιγά σιγά!!

Καλημερα εγκυουλα!!!καλα ειμαι αν εξαιρεσεις τα ανακατεματα!!!!!!!!Κανω υπομονη κοπελα μου κανω..μπορω να κανω κ τιποτα αλλο?Εσυ ολα καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλα!!!καλα ειμαι αν εξαιρεσεις τα ανακατεματα!!!!!!!!Κανω υπομονη κοπελα μου κανω..μπορω να κανω κ τιποτα αλλο?Εσυ ολα καλα??

Ας τα λέμε καλά... μία απο τα ίδια και εγώ..λές και το πρωί δεν ήρθα με το αυτοκίνητο αλλά με το πλοίο στη δουλειά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω στα ειπα ηδη κοριτσακι μου!!!!

κλαψε,βρισε,ξεσπασε και μετα θα ρθει η ηρεμια και το πεισμα!!!!

Μανουλα θα γινεις!!!Ολες θα γινουμε!!!!!!!!!!!!!

Παρε τον χρονο σου κ ειμαστε εδω για σενα σε οτι χρειαστεις!!!!

Μια μεγαλη αγκαλια απο μενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου γλυκο σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια και πολλα φιλια!Πολυ στενοχωρεθηκα κουκλιτσα μου.ομως συμφωνω με το Κατερινακι...κλαψε και ξεσπασε τωρα οσο θελεις.Μετα πεισμωσε και μαζεψε τις δυναμεις σου για την επομενη προσπαθεια.Κι ολα θα πανε καλα.Αργα ή γρηγορα όλες μανουλες θα γινουμε,απλα για καποιες ειναι ευκολο και για καποιες αλλες λιγο δυσκολο.Κουραγιο και υπομονη μικρη μου και θα ανταμειφθεις συντομα.Σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw oles gia tin stirixi sas!

m einai politimi eilikrina!

twra dn einai tpt toso dinato gia na kataferei na me parigorisei!

eilikrina!

to pira katakarda alla tha m perasei!

dn xerw poso katw tha ftasw alla dn xerw kiolas pote tha vrw ti dinami na xanaprospathisw!

tha xanaprospathisw, den tha paraitithw!

twra omws xreiazomai xrono apla na iremisw!na vrw ton eauto m giati ta xw xasei ligaki!

sas filw oles glika k sas euxomai oti ma oti kalitero!

kali sinexeia se oles sas! O THEOS KAI H PANAGIA MAZI SAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw oles gia tin stirixi sas!

m einai politimi eilikrina!

twra dn einai tpt toso dinato gia na kataferei na me parigorisei!

eilikrina!

to pira katakarda alla tha m perasei!

dn xerw poso katw tha ftasw alla dn xerw kiolas pote tha vrw ti dinami na xanaprospathisw!

tha xanaprospathisw, den tha paraitithw!

twra omws xreiazomai xrono apla na iremisw!na vrw ton eauto m giati ta xw xasei ligaki!

sas filw oles glika k sas euxomai oti ma oti kalitero!

kali sinexeia se oles sas! O THEOS KAI H PANAGIA MAZI SAS!

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::|:|:(:(:(:([smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]:(:([smilie=sad10.gif] oti xreiasteis eimaste edw!!!! akoma kai gia na vriseis!!!!xxxxxx filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου καλό :cry: πολύ λυπήθηκα μάτια μου, επειδή οι περισσότερες το έχουμε περάσει ξέρουμε ακριβώς πως αισθάνεσαι. Κάνε πράγματα, πήγαινε για ψ'ωνια, μη το σκέφτεσαι όσο μπορείς, και σε λίγες μέρες θα σκέφτεσαι θετικά για την επόμενη προσπάθεια. Ξέρω ότι θα το έχεις ακόυσει πολλές φορές αλλα έχεις όλο το χρόνο με το μέρος σου, θα γίνει ματάκια μανούλα δε θα αργήσει απλά θέλει λίγη τύχη παραπάνω. Σε φιλώ, είμαστε εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon koritsakia m ta nea m einai akrws apogoiteutika:(

i xoriaki m vgike katw apo monada!ARNITIKOTATI!

eilikrina dn exw dinami gia tipota auti ti stigmi!

twra to mono p thelw einai apla na klaiw sinexws!

tha m perasei!

KALI SINEXEIA SE OLES!

KALI EPITIXIA SE OLES OSES PROSPATHOUNE!

FILAKIA KAI SAS EUXARISTW OLES GIA OLA!

Μη στεναχωριεσαι κοπέλα μου.....σκεψου οτι υπαρχουν και χειροτερα....π.χ. εγω, αποβολη στη 5η εβδομάδα...ή η φιλη μου με τη διδυμη κυηση ,παλινδρομη στο 5ο μήνα. θα τα καταφερουμε την επομενη φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kopeles m!

sas euxaristw oles p eiste edw gia mena!

na ste kala!

egw dn iremisa, skeftomai sinexws!

ola pleon gia mena fantazoun vouno!k einai nomizw!

ok xerw pws prepei na ta vrw me ton eauto m!

isws auto xreiastei arketo xrono!

kai tha ton exw!tha kanw pragmata gia mena twra!

den mporw pros to paron na skeftw kan pws tha nai kai poia tha nai i epomeni prospatheia!

perasa poli asximi mera simera!ap tis xeiroteres isws tis zwis m!

ponaw mesa m!giati?giati eixa polles elpides kai ekana arketa oneira!

kai epeidi xerw pws einai i teleutaia lisi gi auto me pairnei teleiws apo katw!

H EPOMENI PROSPATHEIA EINAI DIKI MAS OMWS!

OPOTE KAI OPOIA KAI NA NAI AUTI!

KALI SINEXEIA SE OLES KAI NA XAMOGELATE!

FILAKIA APO MENA KAI KALI EPITIXIA SE OLES SAS!

aurio ximerwnei mia kainouria mera, kainouria arxi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΙΔΥΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl84 λυπαμαι παρα πολυ για το αποτελεσμα σου! Πιστεψε μας οτι οι περισσοτερες απο εμας εχπειδη τα εχουμε περασει ξερουμε ακριβως πως αισθανεσαι και τα λογια που σου λεμε δεν ειναι απλα για να σε παρηγορησουμε!

Ειμαι σιγουρη οτι θα το ξεπερασεις και σε λιγο καιρο θα συζηταμε για την επομενη προσπαθεια σου! Δυστυχως ματακια μου για καποιες κοπελες ειναι λιγο πιο δυσκολο αλλα σημασια εχει οτι θα τα καταφερουμε!!!!

Δεν θελω να σου γραψω προς το παρον αλλα πραγματα εκτος απο το οτι με τον ενα ή με τον αλλο τροπο ολες μας ειμαστε παντα διπλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον τωρα που περασε το πρωτο σοκ σας τα λεω αναλυτικα.πηγα σημερα σε ενα γνωστο γυναικολογο(στο νοσοκομειο) κ μου εκανε κολπικο υπερηχο.ειδε 2 εμβρυακια 9 χιλιοστα περιπου.μου ειπε οτι διεκρινε εμβρυικα στοιχεια αλλα μου ειπε οτι σ αυτο το σταδιο δε μπορει να δει κατι αλλο γιατι ειναι παρα πολυ νωρις.

την τριτη που μας ερχεται εχω ραντεβου με το γιατρο της εξωσωματικης που μου ειπε να παω να κανω υπερηχο(δε ξερει οτι πηγα στον αλλο γιατρο).

αλλα ερχομαι εγω κ αναρωτιεμαι.ΜΗΠΩς δε κανει να κανω 2 υπερηχους μεσα σε διαστημα 5 ημερων?ε?τι λετε ρε κοριτσια

ασχετα απο ολα αυτα εχω κατουρηθει απ τη χαρα μου :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα!!!! Μπραβο Αννακι..με το καλο...καλη συνεχεια και γερα μωρακια!!!!!

Βασω μου τι κανεις???

Πιτσιρικι μου 84 ΛΥΠΑΜΑΙ παρα πολυ.Ευχομαι να ηταν το τελευταιο δυσαρεστο νεο που μας λες...ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ την ΠΙΣΤΗ σου...αυτο μονο αρκει. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον τωρα που περασε το πρωτο σοκ σας τα λεω αναλυτικα.πηγα σημερα σε ενα γνωστο γυναικολογο(στο νοσοκομειο) κ μου εκανε κολπικο υπερηχο.ειδε 2 εμβρυακια 9 χιλιοστα περιπου.μου ειπε οτι διεκρινε εμβρυικα στοιχεια αλλα μου ειπε οτι σ αυτο το σταδιο δε μπορει να δει κατι αλλο γιατι ειναι παρα πολυ νωρις.

την τριτη που μας ερχεται εχω ραντεβου με το γιατρο της εξωσωματικης που μου ειπε να παω να κανω υπερηχο(δε ξερει οτι πηγα στον αλλο γιατρο).

αλλα ερχομαι εγω κ αναρωτιεμαι.ΜΗΠΩς δε κανει να κανω 2 υπερηχους μεσα σε διαστημα 5 ημερων?ε?τι λετε ρε κοριτσια

ασχετα απο ολα αυτα εχω κατουρηθει απ τη χαρα μου :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

EDW KATOURITHIKAME EMEIS GIA SENA KAI TO SKEFTESE [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd BRAVO KORITAKI MOU DIDIMAKIA E??????? XAIROMAI GIA SENA!!!!!!!!BRAVO!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον τωρα που περασε το πρωτο σοκ σας τα λεω αναλυτικα.πηγα σημερα σε ενα γνωστο γυναικολογο(στο νοσοκομειο) κ μου εκανε κολπικο υπερηχο.ειδε 2 εμβρυακια 9 χιλιοστα περιπου.μου ειπε οτι διεκρινε εμβρυικα στοιχεια αλλα μου ειπε οτι σ αυτο το σταδιο δε μπορει να δει κατι αλλο γιατι ειναι παρα πολυ νωρις.

την τριτη που μας ερχεται εχω ραντεβου με το γιατρο της εξωσωματικης που μου ειπε να παω να κανω υπερηχο(δε ξερει οτι πηγα στον αλλο γιατρο).

αλλα ερχομαι εγω κ αναρωτιεμαι.ΜΗΠΩς δε κανει να κανω 2 υπερηχους μεσα σε διαστημα 5 ημερων?ε?τι λετε ρε κοριτσια

ασχετα απο ολα αυτα εχω κατουρηθει απ τη χαρα μου :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αννα μου τελεια τα νεακια σου!!Διδυμακια!!!!!!!!!!Να σου πω ομως 9 χιλιοστων και εισαι 5 βδομαδων περιπου??πολυ δεν ειναι??Εμενα ηταν 9.5 χιλ στις 7+2μερες...

Εγω εκανα εναν κολπικο υπερηχο στις 6+2 ο εξωσωματικος και στις 7+2 που ξαναπηγα στον δικο μου μου εκανε πανω απο την κοιλια..στις 8+ 2 ο εξωσωματικος κολπικο...Πες στον γιατρο ομως οτι εκανες υπερηχο κολπικο η ρωτα τον γιατρο που σου κανε τον υπερηχο αν υπαρχει προβλημα..δεν νομιζω να υπαρχει ομως!!!

Φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω κατερινα μου δε το πολυκαταλαβα κ τι μου ειπε για τα χιλιοστα,κατι μουρμουρισε κ το αυτι μου πανω στη χαρα του μαλλον ακουσε λαθος :oops: sorry λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
    • Έχεις απόλυτο δίκιο, δεν είσαι μόνη σου όμως! Όλες ε΄δω είμαστε με τα ίδια όνειρα, τις ίδιες αγωνίες και τους ίδιους φόβους. Θα το δεις στο τέλος όλα θα είναι μια κακή ανάμνηση. 🌈 Όχι δεν στενεύουν τα περιθώρια. Είσαι ακόμα 38! Το ποτήρι είναι μισογεμάτο❤️
    • Λογικό φίλη μου να λυγίσεις! Έχεις τη δύναμη όμως και θα τα καταφέρεις!!! Όλα θα γίνουν, τώρα το ξέρω ότι έχουμε τελικά δύναμη εσωτερική που δεν τηνξέρουμε! Απορώ και εγώ πως μετά από όλα αυτά στάθηκα όρθια, είδα εικόνες άσχημες αλλά ευτυχω΄ς δεν με έχασα! Γιατί το σώμα οκ θερεπευεται αλλά η ψυχή θυμάται! Την επόμενη φορά εύχομαι να μας πεις τις χαρές σου!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...