Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

τι μου κανετε???????????/ Καλησπερα σας κυριες μου!!!!!

Ρε γκερλ μου αφου στο ειπε ο γιατρος να μην αγχωνεσαι με το καφε....(ειναι και ωραιο χρωμα...ταιριαζει και με το μωβ πολυ, με κιτρινο σε τοιχους...χαχα) εσυ κυρια μου γιατι παρνεις πρωτοβουλιες και ταραζεσαι??? ε????

Ολα καλα σου ευχομαι να ειναι αγαπη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοπελιες!!!!!!!!!!

Ρε κοριτσακι μας τι χαζομαρες ειναι αυτες?Γιατι ταραζεσαι και αγχωνεσαι αδικα?Το/α μωρακι/α σου δηλωνουν παρουσια βρε κουτο!Οι μεχρι τωρα εμπειριες μας λενε οτι λιγο αιματακι μετα την εμβρυομεταφορα(ανεξαρτητου χρωματος-αν και συμφωνω με Ζαχα,το καφε παει με ολα...!!!) ειναι σημαδκι εμφυτευσης!Χαλαρωσε γλυκια μου,ολα τελεια θα πανε!

Κατερινακι τελεια τα νεα σου.Πραγματι οταν ακους καρδουλα ειναι μοναδικο συναισθημα!!Νικολ συντομα να την ακουσετε κι εσεις κοριτσακι μου!

Σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

ti m kanete?

egw . . . kapws kalitera mporw na pw!

ayrio paw gia xoriaki!

kante proseuxoula gia mena!

euxomai ola na pane kala gia oles mas eilikrina!

dn xerw ti mporei na simainei to kafe aimataki alla emena katafere na me kanei na tromokratithw!

tha deixei ayrio vasika!

O THEOS EINAI MEGALOS!EXEI GIA OLES MAS!H PANAGIA MAZI MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γκερλ.σου ευχομαι τα καλυτεροτερα αποτελεσματα.να εχεις μια ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ χοριακη.εγω παω να κανω σημερα τη 4η κ τελευταια χοριακη μου.θα τα πουμε αυριο γιατι μετα απο τη χοριακη θα κανω ενα συντομο ταξιδακι.να μας εχει ο θεος ολες καλα.φιλια πολλα στα μουτρα σας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια, καλή εβδομάδα και εύχομαι τα νέα για όλες να είναι τα καλύτερα.

Σήμερα λέω να "καταχραστώ" τον χώρο του φόρουμ για να κάνω μια ερώτηση εκ μέρους μιας φίλης μου. Η Μαρία είναι έγκυος 5,5 εβδομάδων με φυσιολογική σύλληψη. Δεν έχει ακούσει ακόμα καρδιά, μόνο έχουν δει έναν μικρό σάκο. Ο γιατρός της, τής είπε πως υπάρχει ακόμα μια μικρή πιθανότητα εξωμητρίου κύησης και την τρόμαξε.Όλα αυτά, ενώ η Μαρία δεν έχει κανένα από τα συμπτώματα εξωμητρίου κύησης: μεγάλους και συνεχείς πόνους, αιμορραγία κλπ. Επίσης, στον κολπικό υπέρηχο ο σάκος φαινόταν μέσα στο ενδομήτριο. Επειδή λοιπόν έχει τρομάξει και είναι από την επαρχία και σκέφτεται να έρθει στην Αθήνα σε άλλον γιατρό, τι γνωρίζετε εσείς από την εμπειρία σας; Υπάρχει πιθανότητα εξωμητρίου κύησης με βάσει τα παραπάνω δεδομένα; Σας ευχαριστώ εκ μέρους της και καλή σας μέρα και πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια...

papitsa Ξέρω ότι αν δει σάκο μες στη μήτρα δεν τίθεται θέμα εξωμητρίου, τώρα γιατρός είναι ....ποιος ξέρει τι είδε.......ευχομαι να είναι όλα καλά, δεν θέλω να ακούω τέτοια για καμιά κοπέλα. Θα είναι μωρέ αφου είδε σάκο, δεν μπορεί.....

Girl, είσαι έγκυος το πιστευω, τόσο καιρό εδω όσες έγραψαν καφέ αιματάκι κ μετα σταμάτησε, ήταν εμφύτευσης.. :D Αυριο μαναράκι μου υπομονή, ......υπομονή κ σε μένα γιατί έχω χάλια στομάχι....καλά να πάθω ανησυχούσα που δεν είχαν ξεκινήσει...πωπω μαζοχισμός....

Φιλάκια σε όλες....σμουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!!!

Νικολ υπομονη με τις ναυτιες,ασχημο συναισθημα το ξερω αλλα τι να κανουμε.....

Κοριτσακι μια μερα εμεινε!Αυριο θα μας ανακοινωσεις μια τεραααααααααααααστια χοριακη,το νιωθω!!!

Παπιτσα δεν μπορω να σ εβοηθησω για τη φιλη σου.Η λογικη μου λεει οτι αφου ειδε σακο στη μητρα δεν θα ειναι εξωμητριο αλλα σαν γιατρος μπορει να ειδε και κατι αλλο.Παντως για να ακουσει καρδουλα ειναι πολυ νωρις ακομη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to koritsaki mou eimai xilia ta ekato oti einai eggyoulla!!! to kafe simadi einai oti egine emfytefsi!!!! glyko mou avrio tha nai mia apo tis eftyxesteres meres tis zwis sou!!!!!!!!!!!!!! egw eimai ligo down alla den xerw oute ton logo!! vasika kourastika na perimenw!!thee mou dwse mou ypomoni na antexw ola afta!!!! einai poly psyxofthwro!!!! mporei na mou pei mia kopellitsa ti ennoei o giatros oti to mono mas meionektima einai i kinitikotita tou spermatos alla einai kali i posotita!! 76 ekatomyria alla exoume ligi kinitikotita!! einai polu kako afto gia tin exwswmatiki??? ta alla ola einai teleia!! efxaristw kardoules mou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας μερα κοριτσια...καλα αποτελεσματα σε οσες περιμενουν και φιλια στις κοιλιτσες...

ζαχαααααα που εισαι μαρη..ανεκδοτο θελω....ελα και μαλλον θα ερθει νωριτερα η μπεμπα..ειπε ο ντοκ....βιαζεται σα τη νονα της :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mem μου σου προτείνω να κάνεις μικρογονιμοποίηση όπως έκανα κ εγώ. (εφόσον το συζητήσεις με το γιατρό σου) Εμας το δείγμα του άντρα μου ενω είναι πολύ καλό τη μέρα της ωοληψίας δεν είχε την καλύτερη κινητικότητα, απο αριθμό σούπερ, μας πρότειναν μικρογονιμοποίηση στην οποία βάζουν τα πιο γρήγορα κ καλά σπερματοζωάρια, γίνεται μια επεξεργασία τέλος πάντων. Το κάναμε για να αυξήσουμε τις πιθανότητες...αλλα 500Ε αλλά αξίζει.

Μην αγχώνεσαι δεν είναι κάτι που δεν αντιμετωπίζεται....ρώτα κ το γιατρό σου γιαυτο που σου λέω.

φιλάκια,κ ανέβα γιατί περνάει ο καιρός....τώρα σου φαίνεται σταματημένος.................... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ma kati tetoio elege oti tha dialexei ta kala gia na min exoun kai to stigma epeidi to xei o antras mou!!!! xerw gw??? mas edwse kai kati vitamines na pinei o antras mou gia na zwirepsoun ligo leei :roll: paraxena mou akougonte ola afta!! hmoun xaroumeni kai twra pou vrikame ena ampodio amesws egina etsi!! thymwnw otan peftw etsi psyxologika! mallon epeidi teleiwsan ta xapia mou kai perimenw tin akatanomasth xristougeniatika gi afto!! ante na xekiname me to kalo kai o theos mazi mas!! tha ton rwtisw an einai afti i methodos kai tha sou pw nikol mou. se efxaristw gia ola!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας γεια σας!!!!!Οπως λεει κ η ανηψια μου!!!!!!!Την ρωταω χτες τι θες να σου φερει οΑγιος Βασιλης κ μου λεει το ξαδερφακι μου!!!Το μωρο μου ειναι τοσο συναισθηματικη και ειναι μολις 5..

Λοιπον σημερα πηγα και εκανα τις εξετασεις του προγεννητικου και ανακατευομαι συνεχειαααααα!!!!Ο αντρας μου εφτιαξε καλαμαρακια γεμιστα κ γω εφαγα παστιτσο απο την κουμπαρα μου!!!Μακαρονια κ παλι μακαρονια....Κατα τ αλλα χτες ειχα κατι εντονα πονακια αρκετα εντονα και πηρα ενα μποσκοπαν..σημερα καλυτερα!!!!

Ψωνισαμε για τα βαφτιστηρια,ααα καλα πηγα στο ΙΚΑ να παρω την επιστροφη απο τις εξετασεις του Αρεταιειου απο 625 ευρω πηραμε 400!!!!Τελειο δωρο!!!!!!!!!!!!!!!Και μετα λεω του αντρα μου δεν κοιτας τον οαεδ που ημουν ταμειο μεχρι τον Οκτωβρη μηπως εχω δωρο??Και μου χαν βαλει αλλα 460!!!!!!!Τελεια πιο τελεια δεν γινοταν!!!!!!!!!!!!!!!!Ηρθαν στην καταλληλη στιγμη!!!!!!!!!!!!

Εσεις τι νεα???

Παπιτσα μου εγω που ειχα εξωμητριο θα σου πω οτι η χοριακη μου δεν ανεβαινε σωστα,ειχαπονους εντονους και λιγο αιματακι οχι πολυ!!!!!!!Προτελευταια μερα πριν την ανακαλυψη κοντεψα να πεθανω απο τους πονους δεν μπορουσα να κανω βημα!!!!!!!!!

καθησυχασε την φιλη σου κοπελα μου..η χοριακη της ανεβαινει οκ??εχει πονους εντονους??αιμα κοκκινο??Αν οχι τοτε λογικα δεν ειναι..κ εφοσον ειδε σακο ενδομητριο δεν καταλαβαινω γιατι την αγχωνει..ας παει κ αλλου!!!!!!Κ εσυ μην ανησυχεις για τον Σακο συμβαινει...θα δειτε μπεμπακι κ ολα θα ναι καλα!!!!

Ζαχα τι λενε τα μπεμπακια??Σοφιτσα??Μαριλου???Λολλιποπ???

Ανεμε 383 γραμμαρια ε?/Αχ τι τελειαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακι μου κατι λιγοτερο απο 1 μερουλα για τα καλυτερα νεα γλυκεια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να πας στο κεντρο που βγαινει γρηγορα η χοριακη!!!!!!!!!!!Αν μπορεις..

Αυταααααααααααααα!!!!Σας φιλωωωωωωωωωωωω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!! Καλα εμεις εδω...δοξα το Θεο.αυριο παω για εξεταση θρομβοφιλιας κλπ κλπ

Κατερινα τελεια νεα...οταν μπαινουν λεφτα στις τσεπες μας!!!! :lol:

Νταντι κουλ αντε μεγαλωσε το παιδακι σας...με το καλο ολα!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ και στο girl84 το μικρουλι μας να της χαρισει αυριο ο Θεος το ομορφοτερο νεο!!!!! :D

Θα μπω αυριο οταν επιστρεψω απο αθηνα να μαθω νεα!!!!

φιλακια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia m!

ti m kanete?

egw prospathw na kratithw oso pio iremi mporw vasika!

kathomai ston kanape k vlepw master chef:)

mporw na pw oti me iremisate kapws se sigkrisi me tin psixologia m xtes!

aurio tha xeroume sigoura!

mono O THEOS KSI H PANAGIA xeroun!kai as mas voithisoun oles mas!

tha prospathisw na sas enimerwsw to sintomotero koritsakia m!

euxomai ta nea na nai thetika k na xw tin kali diathesi na mpw na sas pw ta thetika neakia m!eilikrina!

filakia kai kali sinexeia se oles mas!

O THEOS, H PANAGIA, H AGIA EIRINI H CHRUSOVALANTW KAI O AGIOS STILIANOS NA NAI SE OLES DIPLA MAS KATHE STIGMI!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κατερίνα μου, μακάρι να είναι όπως τα λες και θα σου στείλω κι εγώ με τον Αγ. Βασίλη κάτι. Είμαι 7 εβδομάδων και 2 ημερών, αν είχα εξωμήτριο δεν θα είχα έστω κάποιο από τα συμπτώματα που λες; Αίμα έχω να δω από την τελευταία μου περίοδο, μικρούς πόνους αισθάνομαι μόνο όταν κουράζομαι στη δουλειά και ποτέ άλλοτε. Τι στο καλό, τόσο άτυχη να είμαι; Εσένα σε ποια εβδομάδα παρουσιάστηκαν τα έντονα συμπτώματα που είπες; Το ίδιο φυσικά ισχύει και για τη φίλη μου, αν και είναι 2 εβδομάδες πιο πριν από μένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas kalimerizw koritsia m!

piga k ekana ti xoriaki kai perimenw apotelesmata!

vevaia eimai sxedon sigouri pws apotixame!k auto giati simera to aimataki exei ginei pio entono se xrwma (kokkino) kai perissotero se posotita!

den ithela na paw gia exetasi na sas pw tin alitheia!alla estw k an iparxei mesa m mia mikri elpida ithela na ti svisw k auti!

i apotixia mallon einai sigouri pleon apla i exetasi tha to epivevaiwsei!

den xerw ti na pw!

kali sinexeia se oles kai tha sas enimerwsw gia oti neotero!

filakia!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou mikroooo!!! min mou marazwneis!!!! i elpida den teleiwnei edw!! ase na vgoun ta apotelesmata kai oti ginei tha maste oles dipla sou!!! mikroulla eisai akoma!!!! o theos xerei pws pote kai giati!! exe tou empistosyni!!! s agapame mikro mou!!!!! ola tha pane kala!!!! pses prosevxomoun gia sena!! twra as ginei to thelima tou!!!!!!! afto na les!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ti kanete?καλημερα σας.εγω σημερα επεστρεψα απ το συντομο ταξιδι μου.ταλαιπωρηθηκα λιγο η αληθεια ειναι.η χοριακη μου ανεβηκε απο 1000 τη παρασκευη σε 4700 χτες.την επομενη τριτη μου πε ο γιατρος για υπερηχο.αλλα πιστευω οτι πανε ολα καλα.εσεις τι λετε?α!χτες μ επιασαν κατι εντονα τσιμπηματα κατι σα μικρες κοφτες σουβλιες.ειναι φυσιολογικο?

γκερλ καλα αποτελεσματα μεσα απ τη ψυχη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακιιιι θετι σκεψη δεν ειπαμε???Ευχομαι να παρεις το καλυτερο δωρο!!!!!!!!

Παπιτσα μου εγω με 5 μερες καθυστερηση εκανα το τεστ κ την επομενη ειδα και πονακια εντονα κ αιματακι..λογικα μου ελεγαν συμβαινει κ σε μια φυσιολογικη εγκυμοσυνη...ετσι με τις μερες το αιμα εξαφανιστηκε...Στις 7 βδομαδες ξυπνησα το πρωι απο δυντους πολυ δυνατους πονους,νομιζα οτι με κοβουν στη μεση την κοιλια δεν μπορουσα να κουνηθω..με το μποσκοπαν υποχωρησε ο πονος κ ο γιατρος το καταλαβε βεβαια αλλα δεν με πανικοβαλε μου πε ναπαω την επομενη για υπερηχο στο μεαιυτηριο..εμενα μου χαν περασει οι πονοι κ ημουν μες στη τρελλη χαρα..εκανα τον υπερηχο και σε 15 λ βρεθηκα χειρουργειο!!!!!Εσυ δεν εχειςτιποτα απο αυτα αρα δεν θα χεις κ κατι τετοιο!!!!

Μην αγχωνεσαι ολα καλα θα ναι!!!!!!!!!Ποτε θα πας για υπερηχο??

Τελειααααα Αννα μου ολα πανε μια χαρα με το καλο ο υπερηχος!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!

Κοριτσακι περιμενε βρε χαζουλα να βγει η χοριακη!!!Ποτε δεν ξερεις....ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να πανε καλα γλυκια μου.

Παπιτσα το ιδιο ισχυει και για σενα.Μολις με το καλο κανεις τον επομενο υπερηχο θα δεις οτι αδικα αγχωνοσουν,και αγχωνεις και το μωρακι σου!!

Αννουλα τελεια η χοριακη,ειμαι πλεον σιγουρη οτι θα εισαι κι εσυ διδυμομανουλα!!!!

Κατερινακι καλημερα!!!Πως πανε οι ναυτιες?Ελπιζω να ηρεμησες λιγο γλυκεια μου!

Ζαχα εσυ?Πολυ καλη επιτυχια με τις εξετασεις σου σημερα αν και ειναι δεδομενη ;);)

Μεμ μου ολα καλα θα πανε κ σε εσας.Κ εμεις μικρογονιμοποιηση καναμε και ολα πηγαν τελεια.Σκεψου θετικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Κατερίνα μου. Αύριο είναι προγραμματισμένο να πάω. Αίμα δεν έχω δει ποτέ και πόνους μόνο όταν κουράζομαι και όχι πολύ έντονους. Σε πολύ ήπια μορφή και για πολύ λίγη ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!

Κατερινακι καλημερα!!!Πως πανε οι ναυτιες?Ελπιζω να ηρεμησες λιγο γλυκεια μου!

Οχι Σοφιτσα μου...το πρωι ειμαι καλα αλλα μετα το μεσημερι χαλια..τελειως χαλια ειμαι σαν αρρωστη συνεχεια χλωμη εχω μια απαισια γευση στο στομα δεν ξερναω με τιποτα μονο αναγουλιαζω,αυτα!!!Κανω υπομονη ομως θα περασει λιγες βδομαδες μεινανε ακομη ελπιζω να μαι απο τις τυχερες που στο τριμηνο σταματανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...