Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

Καλησπεραααααααααα!!!!

Παπιτσα μην ανησυχεις γλυκια μου και αγχωνεις και το μπεμπε σου!Ολα καλα θα πανε!Σου θυμιζω οτι κι εγω οταν ακουσαμε καρδουλες η μια δεν ακουγοταν και μου ειπαν σιγουρα οτι θα παλινδρομησει.Τελικα και τα δυο ζουζουνακια μας ειναι μια χαρα.

Αννουλα ετοιμασου για τα διδυμακια σου!!!!!!!!16η μερα η δικη μου ηταν 998!!!Με το καλο κουκλιτσα μου!

Οι υπολοιπες εγκυουλες τι κανετε?Κοριτσακι μας 4 κ σημερα γλυκια μου!

4 meroules meinane sofitsa m!

makari na mai k gw egkioula kai oses prospathoun kopela m!

annoula m iremia den eipame?to/a mwraki/a sou niwthoune to agxos s!twra prepei na petas apo xara oxi na agxwnesai!vevaia logiko to agxos alla me metro, e?

daddycool78 ti wraia megalwnei o antraklas sas e?:)uperoxaaaaa:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

girl84 ολα καλα θα πανε για ολες μας.σε βλεπω κ σενα εγκυουλα στις 22.ναι κ εγω προσπαθω να μετριασω το αγχος μου αλλα δε το καταφερνω παντα.φιλακια κουκλαρες.τα λεμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA ANNOULA MOU!!! EGW DEN EXW IDEA APO TIKER ALLA GIA THN XORIAKH SOU EXWWWW!!!! TELEIA EINAI!!!!! TA ALLA MHN TA SKEFTESE!! OLA THA GINOUN ME THN VOHTHEIA TOU THEOU KAI THS PANAGIAS!!!!! NA SAI KALA KORITSI MOU KAI NA XEIS MIA TELEIA EGGYMOSYNH!!!! :D:D:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!

Αννουλα φτιαξε το τικερακι σου,αντεγραψε τον κωδικο που σου δινει (τον δευτερο καλυτερα) και μετα πηγαινε στον πινακα ελεγχου μελους-προφιλ-επεξεργασια υπογραφης,στο μεγαλο κουτακι που εχει εκει επικολλησε το,πατα υποβολη και εισαι ετοιμη!!!!Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofitsa σ ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.girl σε 3 μερουλες σε βλεπω ΕΤΟΙΜΗ να γινεις κ εσυ μανουλα.να πανε σ ολες μας καλα ΟΛΑ ευχομαι.κ του χρονου τετοιο καιρο να χουμε τα μωρακια μας στην αγκαλιτσα μας ολες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mem σ ευχαριστω για τις ευχες.καλημερα σ ολα τα κοριτσια.ΚΑΤΕΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,ΖΑΧΑΡΕΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,ΝΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl84 APOLAFSE TO SAVVATOKYRIAKO SOU KAI APO VDOMADAS IS PARTY TIMEEEEEEEEE!!!!!!! 1000 H XORIAKH MAS 1000!!!!!!!! ANYPOMONWWWW NA DW TO MHNYMA SOU THN TETARTH!!! DIDIMAKIA THA KANOUME EIPAME!!!!! FILAKIA MIKRO MOU!!!!!! THA TA POUME DEFTERA!!! MEXRI TOTE EIPAME!!! XARA KAI PROSEFXOULA!!!! :D:D:D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mem σ ευχαριστω για τις ευχες.καλημερα σ ολα τα κοριτσια.ΚΑΤΕΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,ΖΑΧΑΡΕΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,ΝΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ

ANNA MOU AFTH EINAI FOTO GIA TO PWS EINAI SE AFTO TO STADIO TO MWRAKI SOU????? TELEIO!!! DHMIOURGEITAI ENA MWRAKI STHN KOILLITSA SOU!!!! O THEOS MAZI SAS KOUKLA MOU!!! TELEIO AISTHIMA!! BRAVO!!! XXXXXXXXX

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααα!τι κανετε?ολα καλα?εγω δε τη παλευω αλλο με τη συχνοουρια.μπορει να σηκωθηκα 6-7 φορες ολο το βραδυ.λεω απο σημερα το βραδυ να κοιμαμαι στο μπανιο,να γλιτωσω κ τη διαδρομη.κοριτσαρες που ειστε εγκυες ηδη να ρωτησω.τα πονακια χαμηλα στη κοιλια ,ξερετε που μοιαζουν με τη περιοδο,ποτε σας υποχωρησαν?εμενα σιγα σιγα περνανε.ειναι κατι ανησυχητικο? η ου?επισης ναυτιες εχετε?η ου?οποια ξερει ας απαντησει.φιλια φιλεναδες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και χαζομπαμπα!!!!

Αννουλα εμενα τα πονακια πριν 1-2 εβδομαδες ουσιαστικα μου υποχωρησαν.Αλλα στο ξαναειπα μην αγχωνεσαι,και οι δυο γιατροι μου ειπανε οτι ειναι σημαδι οτι η μητρα μεγαλωνει γι'αυτο και ποναμε.Οσο για τις ναυτιες εγω προσωπικα ταλαιπωρηθηκα πααααααααααααααααααααααααρα πολυ.Δεν εκανα εμετους αλλα τα παντα με ανακατευαν.Υποχωρησαν οταν μπηκα στη 12η εβδομαδα.Συχνοουρια κατα ενα περιεργο τροπο ακομη δεν εχω!Ελπιζω να σε καλυψα!

Οι υπολοιπες κουκλιτσες και γλυκες μας εγκυουλες τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!Τι κανετε??

Εμεις ειμαστεμια χαρα και μεγαλωνουμε!!!!!!!Η καρδουλα μας χτυπα πολυ πολυ δυνατα!!!!!!!!!!!!!

Ναι ακουσαμε επιτελους καρδουλα!!!!Τρελλο συναισθημα!!!!!Σε ευχαριστωωω Παναγια μου!!!!!!!Ειχα πολυ παρα πολυ καιρο να χαρω τοσο πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αννουλα τα πονακια ειναι φυσιολογικα οπως λεει κ το Σοφακι μην ανησυχεις!!!!!!Και η συχνοουριες πιεζετε η μητρα που μεγαλωνει και γι αυτο..κ γω ειχα στην αρχη τωρα που ανακατευομαι κ δεν μπορω να πιω ουτε νερο εχουν λιγοστεψει εως καθολου να πω οτι δεν εχω, ενω στην αρχη διψαγα πολυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακι πλησιαζει η μεγαλη μερα!!!!!Μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι να σαι το Θετικο αυτων των Χριστουγεννων γλυκεια μου!!!!!!!!!!

Υπολοιπα παιδακια τι κανετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου πολύ ωραία τα νέα του μωρού σας, ανυπομονώ να την ακούσουμε και εμέις.. :D

Αννούλα μου πονάκια περιόδου έχω ακόμα κάποιες φορές όχι όμως τόσο συχνά όπως πριν και πόνους στη μέση, απο χθες έχω και ανακατωσούρες, το στήθος έχει διπλασιαστεί και συχνοουρία εχω και εγω λόγω του ότι πιέζεται η ουροδόχος κύστη απο τη μήτρα που μεγαλώνει...μην ανησυχείς φυσιολογικά είναι όλα αυτά.

girl ανυπομονούμε μαζί σου ματάκια για τη μεγάλη μέρα. Αντε να περάσουν ..τώρα θέλει υπομονή....αλλά στο τέλος θα ανταμειφτείς....θα δείς....

Γιώργο μου καλημέρες πολλές , δούλευε τώρα όσο μπορέις γιατί μόλις γεννηθεί θα ανυπομονείς να πας σπίτι κ δε θα έχεις μυαλό για δουλειά..

καλημέρα σοφίτσα, Mem, και papitsa μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα!!συγχαρητηρια στις εγκυμονουσες και υπομονη στις υπολοιπες!!!

girl84 καλη επιτυχια!!σου ευχομαι να δεις μια τεραστια χοριακη!!!! :D:D μαζι ξεκινησαμε την εξωσωματικη απλα εγω σταματησα γιατι ειχα μια κυστη και περιμενω ακομα!! ;)

αννα χιλια μπραβο για την επιτυχια σου!!ειδα οτι εισαι απο γιαννενα,στο ζηκοπουλο την εκανες την εξωσωματικη ή αλλου? :roll:

στις υπολοιπες εγκυουλες οοοοοολα να πανε καλα και μην αγχωνεστε! :):) φιλακιααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katia ναι στο ζηκοπουλο την εκανα.ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη.οσες γνωστες μου εχουν παει σ αυτον τα χουν καταφερει ολες.κ αυτη τη φορα τα καταφερα κ εγω.με τη 2η βεβαια αλλα τη 1η ειχα πολλες αναποδιες.

κατερινα ακουσες καρδουλα?μπραβο κοπελαρα μου.ολα καλα πανε κ θα συνεχισουν.

νικολ μου αντε συντομα ερχεται κ η σειρα σου να ακουσεις καρδουλα.

ποτε να περασουν οι μερες να ρθει κ η δικη μου σειρα? :roll:

οι υπολοιπες τι κανετε?τι νεα?ε?τι νεα λεω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε;

Εγώ προσπαθώ να μετριάσω την αγωνία μου μέχρι την Τετάρτη που θα έχω τον κρίσιμο υπέρηχο.

Αννούλα μην ανησυχείς για τα πονάκια, κι εγώ τα έχω που και που και είναι απολύτως φυσιολογικά.

Να σας ρωτήσω κάτι; Το διάστημα μεταξύ της πρώτης χοριακής (οπότε και καταλάβατε ότι είστε εγκυούλες) μέχρι τον υπέρηχο στον οποίο ακούσατε καρδούλα, ποιο ήταν το πρόγραμμα που ακολουθούσατε σχετικά με τις επισκέψεις στον γιατρό; Πηγαίνατε κάθε εβδομάδα για υπέρηχο, κάνατε μόνο χοριακές ή κάτι άλλο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω αν βοηθαω αλλα εμενα ο γιατρος μου ειπε να κανω τελευταια χοριακη αυριο(ΑΝ θελω)κ να παω για υπερηχο στις 28 με 29 του μηνα.δηλαδη στο τελος της 6 κ αρχες 7ης εβδομαδας.μη βαζεις αγχος.ολα τελεια θα ειναι θα το δεις.το θεμα ειναι να σου ανεβαινει η χοριακη καλα.κ αφου σου ανεβαινει δεν υπαρχει κανενα προβλημα.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali sas mera koritsakia1

egw exei ap to prwi p dn eimai poli kala!

exw dei kafe otan skoupistika p piga toualetta!

milisa me to giatro m!m eipe na min anisixw kai oti sixna kopeles to pathainoun logw emfiteusis!

egw pali, exasa tis elpides m!

ti na pw. . . ! O THEOS KAI H PANAGIA KAI H AGIA EIRHNH H XRUSOVALANTOU, O AGIOS STILIANOS AS ME VOITHISOUN eilikrina1

Telika m eipe na paw stis 21 gia xoriaki!diladi tin triti!an k egw exw arxisei idi na skeftomai arnitika!

KALI SINEXEIA SE OLES SAS KORITSAKIA M!NA STE PANTA KALA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali sas mera koritsakia1

egw exei ap to prwi p dn eimai poli kala!

exw dei kafe otan skoupistika p piga toualetta!

milisa me to giatro m!m eipe na min anisixw kai oti sixna kopeles to pathainoun logw emfiteusis!

egw pali, exasa tis elpides m!

ti na pw. . . ! O THEOS KAI H PANAGIA KAI H AGIA EIRHNH H XRUSOVALANTOU, O AGIOS STILIANOS AS ME VOITHISOUN eilikrina1

Telika m eipe na paw stis 21 gia xoriaki!diladi tin triti!an k egw exw arxisei idi na skeftomai arnitika!

KALI SINEXEIA SE OLES SAS KORITSAKIA M!NA STE PANTA KALA!

Θα σε μαλωσω βρε μικρουλα!!!!!!!Ολα θα πανε καλα θα το δεις..το μπεμπε δηλωνει παρουσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl84 μην βάζεις άσχημα στο μυαλό σου. Το καφέ δεν λέει τίποτα αρνητικό, ίσα ίσα που σύμφωνα με πολλούς είναι και καλό σημάδι. Θα δεις, θα έχεις καλά αποτελέσματα.

Αννούλα μου, προσπαθώ να αποβάλω το άγχος. Κι ο δικός μου γιατρός τέτοια τακτική ακολουθεί: να κάνω μια χοριακή ανά εβδομάδα και όταν αυτή περάσει τις 2000 να πάω για υπέρηχο. Απλά ο γυναικολόγος που μου έκανε την εξωσωματική, μου λέει να πηγαίνω κάθε εβδομάδα να με κοιτά και στον δικό του υπέρηχο. Καλοπροαίρετα το κάνει ο άνθρωπος, ούτε λεφτά μου παίρνει και έχω και τη συγκατάθεση του κανονικού μου γιατρού. Απλά με βάζει σε άγχος γιατί αυτή την εβδομάδα είδε τον σάκο λίγο πιο μικρό σε σχέση με αυτό που θα έπρεπε να είναι βάσει χοριακής.

Ουφ, τελικά οι μανάδες μας ήταν οι πιο καλές. Στη δική μου ο γυναικολόγος είχε πει έλα μετά τον 4ο μήνα! Μας τρελαίνουν οι άνθρωποι και μας αγχώνουν, πολλές φορές χωρίς λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παπιτσα το μονο που κανουν οι πολλες εξετασεις ειναι να μας προκαλουν αγχος κ τιποτα αλλο.κ αυτη τη περιοδο δε το χρειαζομαστε.γιατι να σου κανουν κ οι 2 υπερηχο?δε καταλαβαινω!ασε που ο γιατρος που μου κανε την αποξεση περσι(στη παλινδρομη) μου χε πει οτι οι πολλοι υπερηχοι δε κανουν καλο.ασε να περασουν οι μερουλες κ τη τεταρτη να δεις που θα δεις το μωρακι σου μια χαρα.αν ηταν ασχημα τα πραγματα δε θα ανεβαινε η χοριακη σου ομαλα,μη σου πω θα πεφτε κιολας.σου μιλω εκ πειρας.δειχνει το πραγμα απ την αρχη

girl να σου θυμισω οτι κ εγω ειχα καφε σταγονες 8η μερα?εμενα δε πηγαν ολα καλα?εσυ γιατι απαισιοδοξεις?ε?σημαδακι εμφυτευσης ειναι στο λεω εγω.με τα χαπια που παιρνουμε σε πολυ λιγες κοπελες ερχεται περιοδος πριν τη μερα που θα ρχοταν η περιοδος κανονικα.οποτε ανασκουμπωσου κ ετοιμασου για τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου συμφωνώ απολύτως μαζί σου και από εδώ και πέρα έτσι θα κινούμαι. Η μόνη δική μου ανησυχία έχει να κάνει με το εξής γεγονός: την 1η εβδομάδα η χοριακή μου 7πλασιάστηκε και τη δεύτερη 4πλασιάστηκε. Παρ' όλα αυτά και οι 2 γιατροί και ένας 3ος που ρώτησα, είπαν ότι αυτό είναι πολύ καλό και ότι η λογική "2πλασιασμός ανά 2η και 3η μέρα δεν είναι απολύτως βάσιμος". Τι να πω, αυτοί ξέρουν καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...