Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

ρε κοριτσια προσπαθω ολο το μεσημερι να σας απαντησω κ δε μπορω.180 η χοριακη μου.τελικα ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!κατερινα μου τα φωτα σου.εσυ τι χοριακη ειχες?καμια αλλη κοπελα?στη 12η μερα της εμβρυομεταφορας ειμαι.αχ!μακαρι να πανε ολα καλα.κ για εσας κοριτσαρες ευχομαι τα καλυτερα.μακαρι το 2011 να μας βρει ολες μανουλες

BRAVOOOOOOOOO :lol::lol::lol::x:x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ANTE PALI SYGGINITHIKA!!!FILAKIA KOPELLA MOU KAI ME TO KALO TO MWRAKI STHN AGGALITSA SOU!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

NIKOOOOOOOOL!!!!!! EIDES TO FASOLAKI SOU??????????? EINAI I KARDOULLA SAS AFTH!!!!!! XAIROMAI NIKOLAKI MOU GIA SENA KAI SYNEXISE NA MAS LES TA EVXARISTA!! H XARA SOU EINAI KAI DIKIA MAS!!! OSO GIA TO KORITSAKI MOU XEREIS ESYYYYYYY!!!!!!!! AISIODOXIA KAI O THEOS EINAI MEGALOS KAI AKOUEI MIKRO MOU!!!! DIDIMAKIA EIPAME DIDIMAKIA!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια προσπαθω ολο το μεσημερι να σας απαντησω κ δε μπορω.180 η χοριακη μου.τελικα ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!κατερινα μου τα φωτα σου.εσυ τι χοριακη ειχες?καμια αλλη κοπελα?στη 12η μερα της εμβρυομεταφορας ειμαι.αχ!μακαρι να πανε ολα καλα.κ για εσας κοριτσαρες ευχομαι τα καλυτερα.μακαρι το 2011 να μας βρει ολες μανουλες

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause: doxa ton theo annoulla mou!!!!!! bravo koukla mou!!!!!! tha gineis manoula!!!!!! filakia!!!!!! kai ola na pane kala sou efxomai kai na to kratas aggalia se ligous mines !!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα.τι μου κανετε\?λοιπον.εμενα νομιζω παει καλα η εγγυμοσυνη.τη 12η μερα ειχα χοριακη 180 κ σημερα 14η μερα η χοριακη μου ειναι 372.κ πηγα κ μιαμιση ωρα νωριτερα απο οτι τη δευτερα.δηλ δεν ειχα κλεισει ακριβως 48ωρο.τι λετε?τα φωτα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρατα την ΛΑΜΠΑ μου να σου δωσω τα φωτα μου ΜΕΜ!!!! :lol:

Παρα πολυ καλη ....αριστη!!!!! Καλη ανοδο!!! Θα πας αλλη μια φορα σου ειπε ή τελος????

Μπραβο κοπελα μου!!! να εισαι χαρουμενη παει πολυ καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα.τι μου κανετε\?λοιπον.εμενα νομιζω παει καλα η εγγυμοσυνη.τη 12η μερα ειχα χοριακη 180 κ σημερα 14η μερα η χοριακη μου ειναι 372.κ πηγα κ μιαμιση ωρα νωριτερα απο οτι τη δευτερα.δηλ δεν ειχα κλεισει ακριβως 48ωρο.τι λετε?τα φωτα σας

μπραβο αννα ετσι πρεπει να διπλασιαζεται καθε 2 με 3 μερεσ η να ανεβενει 75 τισ εκατο καθε 2 με 3 μερεσ. μπραβο και καλη συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε κοριτσια.ευχαριστω για την ενθαρρυνση.μου πε αν θελω να την επαναλαβω τη δευτερα αλλιως σε 2 βδομαδες να παω για υπερηχοαλλα εγω λεω να παω κ τη δευτερα.α!να ρωτησω(ξεχασα να ρωτησω το ντοκτορ).καθε ποτε αλλαζω μηνα?τελευταια περιοδο ειχα στις 19 νοεμβρη κ η εμβρυομεταφορα στις 2 δεκεμβρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρατα την ΛΑΜΠΑ μου να σου δωσω τα φωτα μου ΜΕΜ!!!! :lol:

Παρα πολυ καλη ....αριστη!!!!! Καλη ανοδο!!! Θα πας αλλη μια φορα σου ειπε ή τελος????

Μπραβο κοπελα μου!!! να εισαι χαρουμενη παει πολυ καλα.

zaxarenia mou na kratw tin lampa alla ta fwta sou stin annoula tha ta dwseis egw ton allo mina tha ta thelw xexexexexex :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι, Ζαχαρένια βοήθησέ μας, δώσε τα φώτα σου, γιατί όντως ήμαστε πολλές ακόμα οι κοπέλες που προσπαθούμε....Εγώ την επομενη εβδομάδα θα πάω για υπέρηχο στον γιατρό μου να με δεί πώς είμαι μετά από την (αποτυχημένη) 1η μου εξωσωματική, αν μου έχει μείνει καμιά κυστούλα κτλ κτλ. Πάντως βρε κορίτσια, μετά το τέλος της περιόδου μου, (σχεδόν μέρα παρά μέρα) έχω κάποια ροζ υγρά.Λέτε να πρέπει να ανησυχήσω για κάτι? Σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο? Πολλά φιλιά, κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KONSTANTINA MOU KAI GW PINW TA CYCLACUR GIATI O KUKLOS MOU DEN EINAI KALOS APO TIS KYSTOULES STHN ARISTERH MONO WOTHIKI KAI EIXA STHN ARXH ROZ YGRA KATHE MERA MEXRI POU PIGA META TON PRWTO MHNA KAI FYGAN OI KYSTES KAI EIXA KANONIKOTATO KYKLO!! THA KATHARIZEIS FENETE!!!! POTE THA KANEIS THN EPOMENH PROSPATHEIA XEREIS PERIPOU????? GIA PIO LOGO SOU EIPAN DEN PETYXE H PRWTH ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια... και αγοράκι,διάβασα λίγο γιατί αποκλείεται να προλάβω να διαβάσω τόσα πολλά που έχετε γράψει τόσο καιρό που έχω να μπώ.

Είχα την ανάγκη να μοιραστώ μαζί σας τα νέα μου...Από τις 2 Δεκεμβρίου είχα μπεί σε ενισχυμένο φυσικό κύκλο δηλαδή Clomiphene και ενέσεις menopur. O Γιατρός μου θεωρούσα πως θα είχαμε σίγουρα δύο ωάρια αν όχι τρία...αμ δε.... Τόσα φάρμακα κορίτσια και .....ένα....πάλι καλά θα μπορούσε να μην είναι και κανένα.

Κάναμε ωοληψία εχθές και ευτυχώς γονιμοποίηθηκε και μπήκε κατάψυξη. Παίρνω συνεχόμενα ορμόνες από τον περασμένο Μάιο και αυτή τη φορά με ελαφρύτερη υποτίθεται δόση, τρελάθηκα. Οι ορμόνες με έπιασαν παντού, εκτός από εκεί που έπρεπε...

Εγώ είχα περάσει πρίν κάποια χρόνια ένα πολύ σοβαρό θέμα υγείας από κάποιο ιό που με χτύπησε στο νευρικό σύστημα και κόντεψα να πεθάνω, αυτή τη φορά λοιπόν οι ορμόνες μου πυροδότησαν εκείνο που είχα πάθει τότε, σε ελαφριά κατάσταση ευτυχώς, και μαζί με όλα τα άλλα χτύπησα και υπερκόπωση, από την μιά έκανα ενέσεις για μπεμπέ και από την άλλη σύμπλεγμα βιταμίνης Β, σε ενέσιμο.

Στο μεταξύ δεν μου φτάναν όλα έπρεπε να παραδώσω και μια εργασία για το μεταπτυχιακό μου, μου τελείωσε μόλις εχθές...Τρελάθηκα, έπηξα...

Το σχέδιο τώρα, έχω πολύ φτωχή ανταπόκριση στα φάρμακα έχω φάει σχεδόν όλα τα σχήματα στο κεφάλι και ο γιατρός μου, μου είπε ότι κομμένα τα φάρμακα, δεν έχει νόημα και μήνα, μήνα θα προσπαθεί να μου παίρνει το δικό μου ωάριο μέχρι να μαζέψουμε κάποια, μήπως και βάλουμε 3-4 και δούμε καμιά άσπρη μέρα,σας τη λέω πάντως την αμαρτία μου έχω απελπιστεί.Αυτά τα νέα μου...

Νικόλ μου θέλω να σε ευχαριστήσω, ξέρει εσύ γιατί και να σου πω πως από την ψυχή μου σου εύχομαι μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Χαίρομαι πολύ που είδες το μωράκι σου.

Γιωργάκη να χαίρεσαι τη μανούλα σου, είσα καλά.

Βασούλα μου τι κάνεις ελπίζω και εσύ σύντομα να τα καταφέρεις...

Ζαχαρένια μου ποτέ δεν χάνεις το χιούμορ σου, να είσαι καλά και εσύ και τα μωρά σου! Πέρασαν οι εμετοί;

Η Λόλιποπ είναι καλά; σε κάποιες σελίδες που διάβασα δεν την είδα κάπου.

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις εγκυούλες και συγχαρητήρια και σε σένα Αννούλα.

Τελικά από τα παλιά μέλη στο φόρουμ νομίζω πως μόνο η Βασούλα και εγώ απομείναμε...δεν μπορεί θα βρέξει και για μας.

Να είστε όλοι καλά...Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 μου καλο..........

ταλαιπωρηθηκες παλι!!! Ενα εχω να πω για τα γονιμοποιημενα σου...<ΦΑΣΟΥΛΙ ΤΟ ΦΑΣΟΥΛΙ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΣΑΚΟΥΛΙ> ;););););)

Ισως η λυση του γιατρου σου να μαζευετε καθε μηνα το δικο σου ωαριο χωρις προκληση ειναι η καλυτερη για την περιπτωση σου! Χρονοβαρα μεν αλλα η καλυτερη για σενα!

Ευχομαι να χαλαρωσει η ψυχη σου και το σωμα σου κ με υπομονη (που ολες εχουμε περισια κ ας μην το παραδεχομαστε) να καταφερετε να πιασετε τον στοχο σας! Ειλικρινα σας το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!

Εμεις ειμαστε καλα....οπως τα ξερεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipaki μου και εγώ νομίζω πως θα είμαι καλύτερα έτσι, ελπίζω δηλ. Θα δούμε. Εσύ πως είσαι βγαίνεις έξω τώρα όλα κανονικά; Αισθάνεσαι καλά;Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου.Μακάρι να τα καταφέρω και εγώ και έχεις δίκιο φασούλι το φασούλι μπορεί και να γεμίσει και να φτουρίσει το σακούλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipaki μου και εγώ νομίζω πως θα είμαι καλύτερα έτσι, ελπίζω δηλ. Θα δούμε. Εσύ πως είσαι βγαίνεις έξω τώρα όλα κανονικά; Αισθάνεσαι καλά;Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου.Μακάρι να τα καταφέρω και εγώ και έχεις δίκιο φασούλι το φασούλι μπορεί και να γεμίσει και να φτουρίσει το σακούλι!

=))=))=))=))=))=))=))=))

τι με ρωτησες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :)):)):)):)):)):)):)):))

Αν βγαινω εξω κανονικα;;;;; :o):o):o):o):o)

Τι ακριβως ειναι το <εξω>;;; Μπορεις να μου θυμησεις please!!!!!

Μεσα ειμαι μαναρακι μου απο τοτε που τα ειπαμε τελευταια φορα κ μεχρι να φτασουμε στο τελος!

Δοξα τω Θεω νιωθω καλα,ειμαστε καλα και οι 3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλοι μου!!!!!!!!!!!!Τι κανετε??

Αννουλα τελεια η χοριακη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω ειμαι ψιλοχαλια εως πολυ οταν βραδιαζει..το σπορι δηλωνει εντονα την παρουσια του!!!!!!!Οι ανακατωσουρες ολο και πληθαινουν...Υπομονη λοιπον..

Γι αυτο και χαθηκα..

Φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλοι μου!!!!!!!!!!!!Τι κανετε??

Αννουλα τελεια η χοριακη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω ειμαι ψιλοχαλια εως πολυ οταν βραδιαζει..το σπορι δηλωνει εντονα την παρουσια του!!!!!!!Οι ανακατωσουρες ολο και πληθαινουν...Υπομονη λοιπον..

Γι αυτο και χαθηκα..

Φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!Πως μου ειστε σημερα?Γιωργακη να χαιρεσαι τη μανουλα σου!

Γλυκια μου Eyeore71 στενοχωρεθηκα παααααρα πολυ με οσα περασες..... :(:(:( Ομως συμφωνω με το γλειφιτζουρακι και εννοειται με τον γιατρο σου.Πρεπει κι εσυ και ο οργανισμος σου να ηρεμησετε απο τα φαρμακα και τις πολλες ορμονες.Χρονοβορος ο φυσικος κυκλος αλλα πολυ καλυτερα μαλλον για την περιπτωση σου.Οπλισου με επιμονη και επιμονη (οπως αλλωστε μεχρι τωρα εχεις κανει) και να δεις που το 2011 θα ειναι η τυχερη σου χρονια.Εγω προσωπικα στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου γλυκια μου!Μη το βαζεις κατω.Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια και πολλα φιλια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ :)

ΓΑΙΔΑΡΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΛΕ!!ΠΟΥ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ!!ΠΡΕΠΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΓΑΙΔΟΥΡΙΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!ΑΣΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ,Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ!!40 ΜΕΡΕΣ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ!!ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΑΛΙ ΤΩΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΚΙΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!

ΑΝΤΕ ΜΑΖΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΟ 2011!!ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΑΣ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕ-ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΟ-ΔΙΠΛΕΣ-ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΕΣ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΛΙΓΩΣΑ :roll::roll:

ΔΕΝ ΜΑΣ ΗΘΕΛΕ ΤΟ 10,ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ 11 ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofitsa σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι...Δεν έχουμε μιλήσει πολύ και πραγματικά με συγκίνησες.Κάθε χρόνο παρακαλώ τον Αγ. Βασίλη να μου στείλει ένα μωράκι αλλά ακόμη δεν έχει έρθει, μέχρι και μπισκότα με γάλα του βάζω στο τζάκι, αλλά δεν είμαι φαίνεται ακόμη στη λίστα του.Ποιός ξέρει ίσως φέτος. Εσύ πώς είσα συνήλθες από τους εμετούς;

Barcelonita μου γλυκιά γειά σου,χάθηκα δουλεύω πολύ και το βλαμμένο πρόσθεσα και ένα μεταπτυχιακό τώρα και έχω τρελαθεί από δουλειά και από κούραση. Σχετικά με τις ορμόνες σου που μου γράφεις δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι βέβαια, όμως να ξέρεις πως εμένα το 2009 τον Απρίλιο η FSH μου είχε ανέβει στο 30 και αφού πρώτα είχα χάσει ένα κύκλο και τρελάθηκα όλοι μου έλεγα πως μπήκα σε κλιμακτήριο, ο οργανισμός μου , όμως τους διέψευσε όλους από το Μαίο και μετά η FSH μου είναι από 5 μέχρι 9 και ο κύκλος μου τουλάχιστον μέχρι αυτή τη στιγμή γιατί δεν ξέρω τι γίνεται αύριο είναι συνεπής στις 26-27 μέρες.Αυτό που θέλω να σου πω είναι να μη σε πιάνει πανικός η FSH τυχαίνει καμιά φορά να ανέβει και να ξαναπέσει μετά από κάποιο διάστημα στο φυσιολογικό. Εγώ πάντως σίγουρα δεν έχω πολλά αποθέματα ωαρίων για αυτό και δεν ανταποκρίνομαι και στα φάρμακα και το maximum που έφτασα με 450 μονάδες ορμόνης (τρελό νούμερο) ήταν 4 και αυτά τα πήραν ανώριμα, άρα μηδέν,αλλά τουλάχιστον όσα έχω δείχνουν να είναι καλής ποιότητας, προς το παρόν πάντα.Καλό κουράγιο και σε σένα και εύχομαι ο Αγιος Βασίλης να βάλει στη λιστά του και εσένα και τη Βασούλα και εμένα και όσες τον παρακαλούν.

Λολιπάκι τι εννοείς μέσα μέχρι τέλος. Είσαι ξάπλα δηλαδή; Γιατί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααααααα.μολις ξυπνησα κ ειδα απο το παραθυρο μου χιονι.τι τελεια που ειναι!τι μου κανετε?ολα καλα?εγω μια χαρα.προς το παρον παντα ε?λιγα πονακια εχω ακομα στη κοιλιτσα μου.αλλα ενταξει δε παραπονιεμαι.δευτερα λεω να παω να κανω τη 3η επαναληπτ χοριακη να σιγουρευτουμε οτι ολα πανε καλα.αυτα.κ εσεις θελω να στε χαρουμενες.χριστουγεννα ερχονται ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...