Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

ela zaxarwto m i anamoni paleuetai pros to paron giati akoma xthes ekana tin emvriometafora!

stis 22 t minos paw gia xoriaki k elpizw na xoume thetika nea!

eimai apo xtes ap ton kanape sto krevati k antistrofa:)

eutixws exw o kairos einai xalia k auto me parigorei giati m aresei otan exei varixeimwnia na menw sto spiti k na xaplarw:)

esi zaxarwto m pws pane ta mpempoulia mas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οντως ναι με τετοιο καιρο σε προδιαθετει για χαλαρωμα στο σπιτι!!!

Τα μικρα μου καλα ευχομαι να ειναι. Να σε πω κατι να γελασεις???χθες βαλαμε το στηθοσκοπιο με τα ακουστικα, ξερεις, να ακουσουμε και καλα καμμια καρδουλα!!!! Ο αντρας μου πεταχτηκε (ενω με κροροιδευε) οτι κατι ακουσε...πολλα ντουπ ντουπ αλλα οχι δυνατα...ασε πολυ γελιο...θα ρωτησουμε τον γιατρο οταν παμε και ελπιζω να ΜΗΝ γελασει ΠΟΛΥ!!!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι μου κανετε?ελπιζω να ειστε ολες με ηθικο ακμαιο ζωηρες κ χαρωπες.εγω ξεμυτισα λιγο σημερα κ πραγματικα κρυσταλιασα απο το κρυο κ τον αερα.10η μερα σημερα.4 μειναν ακομα.τη μια ειμαι στη κοσμαρα μου κ λεω οτι γινει κ την αλλη παω τουαλετα να δω αν ξεπρηστηκε το στηθος.οτι να ναι δηλαδη η κατασταση.τελος παντων.θα τα ξεχασω ολα κ σημερα το βραδυ θα βγω.ναι ναι θα βγω.αν μου χωρεσει δηλ καποιο ρουχο(γιατι η κοιλιτσα εχει γινει κοιλαρα), κ αν δε νυσταζω(γιατι καθε βραδυ στις 9 αρχιζω τα χασμουρητα).να περασετε κ εσεις ενα ωραιο σαββ.κο κ να αποβαλλετε καθε αγχος απο πανω σας.απο δευτερα αγχωνομαστε παλι.φιλια πολλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες μου και Γιωργακη?Πως περασατε το ΣΚ σας?Εγω επειτα απο 3 μηνες επιτελους περασα ΣΚ εκτος πολης και το καταευχαριστηθηκα!!Αυριο παω για αυχενικη διαφανεια και ειμαι ενθουσιασμενη!Το περιμενω πως και πως!!!Εσεις τι μου κανετε?

Ζαχα κι εσυ αυριο για υπερηχο?Τελεια!!Με το καλο να δειτε τα ζουζουνακια σας!!

Κοριτσακι μας πως παει η αναμονη?

Νικολ, Κατερινακι,Παπιτσα,πως ειστε γλυκες μου?

Αννουλα 3 και σημερα!!!Περιμενουμε πως και πως τα νεα σου!!

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kopelitses m!

ti m kanete?

zaxaroula ola kala?

katerinaki m pws pane oi anakatwsoures?

papitsoula m pws paei to bebe?:)

sofitsa m euxomai na perases kala sto triimero s!ax ti wraia pas gia auxeniki aurio!tha ta deite ola!

ante na dwseis filakia sta zouzounakia s e?:)

egw edw eimai xekourazomai koritsakia m!i anamoni kapote einai glikia kapote anipofori!22 t minos paw gia xoriaki!KANE THEE MOU KAI PANAGITSA M OLA NA PANE KALA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:? καλησπερα κοριτσιααααααααα.στελνω αγωνιστικους χαιρετισμους κ φιλια γλυκα στα μαγουλακια σας.αυριο+2.αχ να περασουν οι μερουλες να περασουν! :oops:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Εγώ πέρασα ένα Σ/Κ ξάπλα, να σκεφτείτε πως τώρα μπήκα πρώτη φορά στο Ιντερνετ! Γενικά καλά εξελίσσεται η κατάστασή μου. Το μόνο που με έχει ανησυχήσει είναι ότι 2-3 φορές, την ώρα που κοιμάμαι ξυπνάω με πολύ έντονους πόνους χαμηλά, οι οποίοι περνούν μετά από 5 λεπτά. Έχει συμβεί 3 νύχτες αυτό, μόνο όταν κοιμάμαι. Πήρα τον γιατρό σήμερα και είπε να μην ανησυχώ αλλά όσο να είναι έχω την αγωνία μου για το αν είναι καλά το φασολάκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και αγορι!!!Τι κανετε??

Κοριτσακι μου ολα θα πανε μια χαρα και θα ανακοινωνεις τα θετικα αποτελεσματα στις 22 θα δεις!!!!

Αννα μου γλυκεια κ συ το ιδιο μεθαυριο θα χεις ενα θετικοτατο αποτελεσμα ο Αγ.Ελευθεριος θα ναι κοντα σου!!!!!!!!!!

Σοφιτσα μου με το καλο οι αυχανικουλες αυριο!!!!Αχ τι τελεια θα τα δειτε ολα!!!!!!

Παπιτσα,Ζαχα,Γιωργακη,Νικολ μου τι κανετε???

Βασουλα Μεμ??Ετσια σας θελω θετικες και αισιοδοξες!!!!!!!!!!!!

Τα νεα μας..

Μεγαλωσαμεεεεεεεεεε γιναμε ενα ολοκληρο εκατοστο!!!!!!!!!Η καρδουλα μας χτυπα μια χαρα αλλα θα την ακουσουμε στην 8η βδομαδα..δεν κανει νωριτερα στα εμβρυα εξωσωματικης να τα πιεσουν..

Οποτε το Σαββατο θα ξαναπαμε για υπερηχο!!!!

Οι ανακατωσουρες ποτε σταθερες ποτε αυξανονται χωρις εμετους ακομη...δεν αντεχω καθολου μα καθολου τιςμυρωδιες απο τα φαγητα..απο ολα τα φαγητα..ειτε μαγειρευονται ειτε ζεστενονται..χαλια χαλια χαλια αλλα χαλαλι!!!!!!Υπομονη και θα περασουν οι βδομαδες!!!

Την Τριτη εχω ραντεβου στον αιματολογο και μεχρι το τελος της βδομαδας θα κανω κ τις εξετασεις που μου γραψε ο γιατρος!!!!!

Αυτα τα νεα μας τα λεμε παλι αυριο!!!!

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KATERINAKI MOU!!!!!! TELEIA NA AKOUS THN KARDOULLA TOU!!!! EGW PERIMENW TIS GIORTES GIA NA ARXISW TIS ENESEIS MOU KATA TA ALLA PERIMENW TO MAKRYYYYYYYYY PROTOKOLO NA ARXISEI!!!! PRWTH FORA ANYPOMONW NA DW THN AKATANOMASTH GIA NA XEKINISW XEXXEXEEXX!!!! :lol: EIMAI KAI SIGOURH VLEPEIS PWS THA PETYXW KAI DEN THELW NA ARGEI ALLO NA RTHEI TO FASOLAKI MOU ;):lol: ANTEXA TOSA XRONIA KAI TWRA KANW SAN PAIDAKI POU THELEI TO DWRAKI TOU TWRAAAAAAAAA!!!!! :roll::lol: KALHMERA SE OLOUS KAI KALH EVDOMADA!!!!!! FILOUTHKIA!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

ti m kanete?

oles kala?

egw kala eimai!pernane oi meres siga siga!

9 meres mas meinane!axxx!

simera irtha ligaki douleia na xedwsw gia na min trelathw sinexws sto spiti!

i douleia m einai kathistiki, se grafeio kai dn piezomai katholou!

eseis pws ta pate?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!

Κατερινακι τελεια τα νεα σου!!Αντε να ερθει το Σαββατο και να ακουσετε την καρδουλα του μπεμπε σας!Οσο για τις αναγουλες κανε υπομονη,θα περασουν χωρις να το καταλαβεις!!

Κοριτσακι μας γυρισες δουλιτσα ε?Αφου δεν κουραζεσαι καλα εκανες!Να περναει λιγο και ο χρονος σου ;)

Γλυκια μου Μεμ το μωρακι σου ειναι στο δρομο......Πιστεψε το!!

Οι υπολοιπες εγκυουλες τι κανετε?

Φιλια πολλα σε ολες και στον Γιωργακη μας φυσικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου κ αγοράκι μας,

girl υπομονή μαναράκι μου καλά έκανες κ ξεκίνησες να μη το σκέφτεσαι, Κατερινάκι μου γλυκό πολύ χαίρομαι για την εξέλιξη του μωρού σας, 1 εκατοστό ε ? :D ψυχούλα μου....

Mem μου πλησιάζεις....αντε με το καλό ματάκια.

sofitsa ΜΟυ πολλές καλημέρες, πως πάει η κοιλίτσα σου?

papitsa μου ξεκούραση κ όλα καλά θα πάνε, εγω θέλω ξύλο γιατί ξεχνίεμαι κ παίρνω θάρρος κ κάνω μικροδουλειές η $%#$$%#Ε%$#%^ μένη........

Εγω περιμένω αυριο το βράδυ να δω το/τα μωράκι/ια μου στον πρώτο υπέρηχο και έχω τρελαθεί απο την ανυπομονησία μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και αγορακι! Χαθηκα λιγο αυτες τις μερες γιατι ημουν αρρωστουλα με γαστρεντερικες διαταραχες!!!

Κοριτσακι84 συγνωμη που δεν μπηκα νωριτερα να σου ευχηθω. Διαβασα τα νεα σου και ειδα πως ολα πηγαν τελεια!!! Τουλαχιστον διδυμα μυριζομαι. Αντε με το καλό να μας ανακοινωσεις σε λιγες μερες το θετικο σου!

Αννουλα καλα αποτελεσματα να εχεις την Τεταρτη και αυχομαι η Αγ. Αννα να σε εχει βοηθησει σε αυτο!!! Πολυχρονη κιολας!

Φιλακια φιλακια σε ολα τα κοριτσακια μςα, στις εγκυουλες μας, σε αυτες που ειναι στην αναμονη και στις υπολοιπες που σε λιγο καιρο θα ξεκινησουν την προσπαθεια τους!!!

καλημέρα Βασούλα μου γλυκιά, τώρα είσαι καλα φαντάζομαι ,πωπω κ δεν το αντέχω αυτο το πράγμα όταν το παθαίνω, δεν έχω χειρότερη. Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock: κοριτσια καλημερα.12η μερα σημερα κ την εκανα τη μ........... μου.πηρα ενα τεστ εμποριου ψηφιακο.εδειχνε ενα αχνο εγκυος.αλλα μετα δεν εδειξε τιποτα.κενη η οθονη.εχετε υποψη σας τιποτα?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα τασ τεστ εμποριου μετα απο 10 λεπτα λενε να μην τα περνεις υποψην γιατι αλλοιωνεται το αποτελεσμα τους....ευχομαι να εισαι εγκυουλα...για να εδειξε θετικο λογικα εισαι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το που εκλεισα το καπακι το εδειξε.κ μετα για κανα 2 λεπτα φαινοταν αχνα.κ μετα κενο.τιποτα.ξερω δεν επρεπε να το παρω.υπαρχει κανα κοριτσι με σχετικη εμπειρια?ειναι τα ψηφιακα που γραφουν εγκυος η οχι εγκυος κ τις εβδομαδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφοσον εκανες τα ψηφιακο σου εγραψε εγκυος!ετσι δεν ειναι;;;;

η ρουμπελα απο οσο θυμαμαι που ειχε κανει εξωσωματικη ειχε κανει το ψηφιακο πριν την χοριακη και τις ειχε δειξει εγκυος 1-2 εβδομαδων και τελικα ηταν...γιατι δεν πας να κανεις μια χοριακη για να εισαι σιγουρη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια!

Κατερίνα μου, πολύ ωραία, αφού εσύ αυτή την εβδομάδα θα ακούσεις καρδούλα, την άλλη έρχεται η σειρά μου! Είπαμε, είσαι η οδηγός μου με μια εβδομάδα διαφορά!

Nikol κι εγώ καμιά φορά ξεχνιέμαι και κάνω δουλειές και ο άντρας μου φωνάζει! Έχει αναλάβει ο κακομοίρης σχεδόν όλες τις δουλειές, μαγειρεύει, σκουπίζει, μόνο να σιδερώσει δεν τον αφήνω γιατί θα τα κάψει!!

Άννα, κάνε υπομονή για την χοριακή, εκεί θα τα διαπιστώσεις όλα. Εγώ δεν έκανα τεστ εμπορίου, ακριβώς γιατί ήθελα να αποφύγω τα διλήμματα που έχεις εσύ τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου κ γω πηρα το τεστ αυτο ετσι για να το κρατησω ενθυμιο!!!Μετα τον υπερηχο φαντασου..Εγραψε εγκυος 3+ και την επομενη που κοιταξα ειχε σβησει..Τσαμπα τα 22 ευρω για ενα τεστ..ενω το διπλο εχει τοσο το σελφ κλιαρ..και μενει κ το αποτελεσμα...

Γιατι δεν πας να κανεις μια χοριακη??Θα δειξει σιγουρα..

Εγω 12η μερα ειχα κανει..τοτε μου ειχαν πει.

Τι κανετε οι υπολοιπες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ !!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ!!!!!!!ΑΛΛΙΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ειλικρινά που τα καταφέρνεις μόνη σου τόσες πολλές ώρες σερί. Είσαι μάχιμη και αγωνίστρια. Δεν είναι εύκολο ούτε ψυχολογικά, ούτε σωματικά, ειδικά τώρα που έχουν μειωθεί οι ημερήσιοι ύπνοι - εμένα πχ κοιμάται το πολύ 2-3 ώρες κατά τη διάρκεια της ημέρας, που σημαίνει ότι είναι δύσκολο να προλάβω να κάνω τα πάντα σε αυτό το μικρό χρονικό παράθυρο.  Ο δικός μου άντρας λείπει από τις 9.00 και επιστρέφει στις 17.30. Δεν είναι το καλύτερό μου να μένω σπίτι τόσο πολύ και έτσι κάνω τουλάχιστον 2 βόλτες με το καρότσι στη γειτονιά και μάλιστα τη μία επιλέγω να πηγαίνω σε φούρνο ή καφετέρια, γιατί εκεί συνήθως ξοδεύουμε λίγο περισσότερο χρόνο~ @Eliza Kats @peacock Ρε παιδιά, σήμερα ξεμύτισε και το έβδομο (7ο) δοντάκι.... Επειδή με δαγκώνει αρκετά πλέον (έχει βαρεθεί όλα τα μασητικά του), σε σημείο τέτοιο που πονάω ΠΟΛΥ, θα ξεκινήσω άμεσα τα πατημένα, μήπως πάμε και σε κομματάκια πριν κλείσουμε το έτος.. Το έτος.. πόσο απίστευτο, πόσο ονειρεμένο.  Ακόμα συνέρχομαι ψυχικά, νοητικά, σωματικά από την κύηση, τον τοκετό, το νεογέννητο. Πόσο πανδύσκολο ήταν και είναι, μα και π΄όσο ανταμειφτικό. Ένας παραμυθένιος, συγκλονιστικός χρόνος... ❤️❤️❤️❤️❤️               
    • Με το καλό κορίτσι μου!! Η γλυκουλα πλέον συνήθισε ❤️❤️ ο ύπνος γιατί; Ο βραδινός; Εμείς καλά! Αρχίσαμε εδώ κ μια βδομάδα λαχανικά κ σιγά σιγά κάτι τρώει η μπουμπου μου. Είχε κ παλινδρόμηση με το γάλα κ ελπίζουμε τώρα με τις τροφές να στρώσει. Γενικά το θέμα γάλα, δεν μας πάει καλά απ την αρχή 😂 κατα τα αλλά καλά…εγώ αρχίσει κ κουράζομαι λίγο παραπάνω πλέον, γιατί βαριέται εύκολα κ θέλει συνέχεια ενασχόληση, ενώ ήταν αρκετά ανεξάρτητη. Την μέρα κάνει 3 μισαωρους ύπνους κ δεν προλαβαίνω καθόλου να ξεκουραστώ…
    • Νομίζω ότι αυξάνονται και οι ανάγκες τώρα όσο προχωράει η εγκυμοσύνη οπότε αν είχες χαμηλό κι από πριν λογικό τώρα να κατεβαίνει κι άλλο  Εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι λογικά κάποια στιγμή θα χρειαστεί να αυξήσουμε τον σίδηρο, οπότε ίσως και σένα να παίρνεις παραπάνω. Τώρα που θα πάω κι εγώ θα μου γράψει εξετάσεις να δούμε πού είμαστε 
    • Μπορεί! Τι να πω ..πάντα είχα χαμηλή αιμοσφαιρίνη.. για να δούμε και την τιμή..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...