Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

geia sas koritsia!

me piran til ap to kentro!

aurio stis 9 kai tetarto tha mai sto kentro gia tin emvriometafora!

AX KALE M THEOULI KAI PANAGITSA M KANE NA PANE OLA KALA!

m eipe o exwswmatistis oti einai 4 emvriakia kalis poiotitas!

t lew proxwrisan?m leei exoume 4 emvriakia, perimena 4 kittara simera kai ta exw leei m :D

aurio tha sizitisoume posa tha valoume, tha mas pei k autos ti gnwmi tou!

itan arketa aisiodoxos alla egw krataw xamilous tonous giati den thelw na pairnoun ta miala m aera!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsaki 84 tous tonous na tous afiseis psilaaaaaaa!!!!!!! tha kaneis mwraki tha deis!!!!! eipame tha ta katafereis kai gia mena pou tha to kaname mazi alla egw emeina pisw!! gi aftooooooo tha kaneis didimakia na anaplirwseis to diko mou keno :lol: lipon se thelw sigouri kai me kefia avrio!!!!!! sigouraki to xoume eipame!!!!!!!!! filouthkia polla polla kai xamogela!!! egw edw tha prosefxomai gia sena!!!!xxxx :P:P:P:P:lol::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Όλα καλά με μένα, η χοριακή μου επταπλασιάστηκε μέσα σε μια εβδομάδα, ενώ ο σάκος μεγάλωσε κατά ένα χιλιοστό! Μια χαρά λοιπόν, ραντεβού με τον γιατρό σε 10-15 μέρες μήπως και ακούσουμε την καρδούλα του μπεμπέ μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπιτσα συγχαρητηρια κοριτσακι μου!Καλη συνεχεια και συντομα να ακουσετε και την καρδουλα του μπεμπε σας! :):)

Κοριτσακι καλη εμβρυομεταφορα αυριο!Με το καλο να παρετε τα μωρακια σας σπιτι και να τα κρατησετε εκει για τους επομενους 9 μηνες!

Γιωργακη να χαιρεσαι την γυναικα σου και με το καλο να σας ερθει το μωρακι!!

Φιλια σε ολα τα κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπιτσα τελειαααα τα νεα σου!!!Με το καλο η καρδουλα τωρα!!!!!

Ανεμεεε να χαιρεσαι την γυναικα σου!!!Με το καλο να κρατησετε το μωρακι σας αγκαλια!!!!!

Κοριτσακι μου γλυκο καληηηηηη επιτυχιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Οχι αγχος θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα!!!!!Περιμενουμε νεα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου η παναγια μαζι σου!!! ολοι προσευχομαστε για σενα!!!!! καλημερα σε ολες και στον μπαμπα!!! εγω μολις ηρθα απ τον γιατρο και μου ειπε να αρχισω τελικα την 15η μερα ( μετα την σιχαμερη αυτη ακατανομαστη που ερχεται καθε μηνα) τα superfact αντι την 2η μερα!!! τι σημαινει αυτο κοριτσακια μου ξερετε???? μου πε ολα τελεια με την μητρα και τις ωοθηκες ολα καθαρα!!! ποια η διαφορα αυτου του προτοκολου απο το αλλο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Όλα καλά με μένα, η χοριακή μου επταπλασιάστηκε μέσα σε μια εβδομάδα, ενώ ο σάκος μεγάλωσε κατά ένα χιλιοστό! Μια χαρά λοιπόν, ραντεβού με τον γιατρό σε 10-15 μέρες μήπως και ακούσουμε την καρδούλα του μπεμπέ μας!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::-bd:-bd μπραβοοοο παπιτσα μου τελεια τα νεα σου!!!!! με το καλο να ακουσεισ την καρδουλλα να δεισ τι συγκινιτικο ειναι !!!! :x:ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας! Σας ευχριστώ όλες (και όλους!!) για τις ευχές, μετράω τις μέρες για να έρθει η στιγμή που θα ακούσω την καρδούλα του, είναι ο πρώτος σημαντικός σταθμός αυτός.

Mem, μάλλον αυτό σημαίνει ότι θα ακολουθήσεις άλλο πρωτόκολλο, όταν αρχίζεις από τη 2η μέρα είναι το βραχύ, όταν αρχίζεις από τη 15η είναι το μακρύ (ή ανάποδα, δεν είμαι 100% σίγουρη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου η παναγια μαζι σου!!! ολοι προσευχομαστε για σενα!!!!! καλημερα σε ολες και στον μπαμπα!!! εγω μολις ηρθα απ τον γιατρο και μου ειπε να αρχισω τελικα την 15η μερα ( μετα την σιχαμερη αυτη ακατανομαστη που ερχεται καθε μηνα) τα superfact αντι την 2η μερα!!! τι σημαινει αυτο κοριτσακια μου ξερετε???? μου πε ολα τελεια με την μητρα και τις ωοθηκες ολα καθαρα!!! ποια η διαφορα αυτου του προτοκολου απο το αλλο???

Θα ξεκινησεις με καταστολη..και μολις αδιαθετησεις ξανα θα ξεκινησεις την διεγερση!!Αυτο ειναι το μακρυ πρωτοκολλο..

Καλη αρχη κοπελα μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου και Γιώργο μας, να χαίρεσαι τη κούκλα γυναίκα σου και φυσικά το μπεμπέ σας.

Girl Μου ευχομαι όλα να πάνε τέλεια, κ απο σήμερα να γίνεις μανούλα. Θα περιμένουμε τα νέα σου.

Mem όπως τα λέει το Κατερινάκι είναι, αντε πλησιάζεις κ εσύ.

papitsa μου με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα του, μπράβο ευχάριστα τα νέα σου.

συννεφακι μου πολλές καλημέρες κ σε εσένα..

Στο Ευάκι και τη Βασούλα μας πολλά φιλιά, που είστε κοριτσάκια να μας πείτε τα νεάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!Ή καλυτερα να πω καλησπερα??

Κοριτσακι περιμενουμε τα νεα σου σημερα!!

Μεμ μου ακριβως το ιδιο πρωτοκολλο εκανα κι εγω!Suprefact την 15η μερα και μετα ενεσουλες Gonal.Καλη αρχη λοιπον και οπως ειπαμε,ηρεμα και χαλαρα!!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσακια μου και ο θεος μαζι σας!!!!!! εισαστε πολυ καλες :D οταν μου λυνετε αποριεσ εσεισ μετα ηρεμω :P ¨φιλουθκια!!!!! το κοριτσακι μας θα μεινει στα σιγουρα εγκυουλα με τα 4 αυγουλακια της!!! παναγιτσα μου βοηθα το μικρο μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διδαχές Γέροντα Παϊσιου

Γέροντα, κάθε μέρα λέω: «Από αύριο θα προσέχω, θα διορθωθώ», αλλά και πάλι πέφτω στα ίδια.

- Να βάζης τον Θεό μπροστά να λες: «με την δύναμη του Θεού , θα προσπαθήσω να διορθωθώ», ώστε να βοηθήση ο Θεός. Το ότι θέλεις να διορθωθείς, αυτό σημαίνει ότι δέχεσαι βοήθεια. Ζητάς και από τον Θεό να σε βοηθήση και ρίχνει ο Θεός το βλέμμα Του επάνω σου. Κάνεις και την μικρή σου προσπάθεια και προχωρείς. Ποιός, όταν δη ένα μικρό παιδάκι να προσπαθή με τα χεράκια του να κυλήση μια κοτρώνα ,δεν θα τρέξη να το βοηθήση, για να μην παιδεύεται; Έτσι και ο Θεός, όταν δη την μικρή σου προσπάθεια, θα σε βοηθήση να νικήσης.

αυτο ακριβως σκεφτομουν χτες!!!!!!μου ελυσες μια απορια με αυτο!!! ευχαριστω!!δεν ξερω τι συμβαινει αλλα πολλα ασχημα τα ονειρα μου και...........σαν καποιος θελει να με κρατα πισω..... με φοβιζει..... αλλα θα συνεχισω.......και ο θεος μαζι μου!!!!!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα κ απο μενα.ευχομαι καλη επιτυχια σε οσα κοριτσακια πηγανε σημερα για εμβρυομεταφορα κ σε οσα θα πανε τη βδομαδα που ερχεται.αντε να περασουν οι μερουλες να παω κ εγω τη τεταρτη για τη χοριακη μου.εχω αρχισει κ τσιτωνω.ποναει η μεεεεεεση μου.λες κ μου χει ανοιξει στα 2 αισθανομαι.να περασετε ενα ωραιοτατο κ ηρεμο σαββατοκυριακο ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera se oles sas koritsakia m!

sas euxaristw oles kai olous gia tin stirixi sas!

na ste oles sas kala kai O THEOS KAI H PANAGIA MAZI SAS!

loipon. . . pigame simera sto kentro stis 9 kai 15 to prwi!

m eipane oti 4 sta 5 einai exairetika kalis poiotitas kai ta valame k ta 4!

exoyme polles pithanotites k polla entharrintika m eipane!

thelw omws na mai aisiodoxi kai thetiki!

O THEOS KAI H PANAGIA NA NAI DIPLA SE OLES EMAS P PROSPATHOUME GIA ENA POLIPOTHITO MWRAKI!

Twra perimenoume ws tis 22 tou minos, imera tetarti!

ap to mesimeraki eimai sto kanape k xaplarw!ti wraiiiaaaa:)

xekourazomai k to diaskedazw na sas pw tin alitheia!

xerw oti i anamoni einai oti xeirotero kai to xeirotero kommati tis exwswmatis!

auta ta neakia m!:)

papitsa m xarika poli gia ta neakia s kai sintoma na akousete k kardoula!

nikol m pws pame?

katerinaki?zaxa?

memaki m kai gw se enan kiklo arxisa tin 15i mera me suprefact!

meta eida periodo kai arxisa tin 2i mera me tis eneseis diegersis!

to makri prwtokollo einai!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και αγορακι! Χαθηκα λιγο αυτες τις μερες γιατι ημουν αρρωστουλα με γαστρεντερικες διαταραχες!!!

Κοριτσακι84 συγνωμη που δεν μπηκα νωριτερα να σου ευχηθω. Διαβασα τα νεα σου και ειδα πως ολα πηγαν τελεια!!! Τουλαχιστον διδυμα μυριζομαι. Αντε με το καλό να μας ανακοινωσεις σε λιγες μερες το θετικο σου!

Αννουλα καλα αποτελεσματα να εχεις την Τεταρτη και αυχομαι η Αγ. Αννα να σε εχει βοηθησει σε αυτο!!! Πολυχρονη κιολας!

Φιλακια φιλακια σε ολα τα κοριτσακια μςα, στις εγκυουλες μας, σε αυτες που ειναι στην αναμονη και στις υπολοιπες που σε λιγο καιρο θα ξεκινησουν την προσπαθεια τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!Τι κανετε?

Κοριτσακι μας τελεια τα νεα σου!Να δεις που σε λιγες μερες θα γιορτασουμε τα μωρακια σου!!!

Αννουλα υπομονη γλυκεια μου.5 μερουλες μεινανε για τη ++++++++++++++++++++++++++ χοριακουλα σου!

Βασουλα περαστικα κοριτσακι μου,ελπιζω να εισαι καλυτερα!

Οι υπολοιπες εγκυουλες τι μου κανετε?

Καλο ΣΚ να εχουμε ολοι!Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apo kypro eisai daddycool???? kai gw!!!!! :lol: den einai apla oneira einai kati metaxy oneirou kai pragmatikotitas den mporw na to exigisw!! opote niwsw kala kai kanw kai tin prosefxi mou tin syggekrimmeni stigmi me pnigei olo kai pio poly!!! tha paw ston pnevmatiko mou giati se kapoion den arese fenete pou allaxa kai me enoxlei!!!! koritsaki mou 84 sto pa apo tin arxi pws tha kanoume didimakia kia den me pisteves!!!!! na ta twra ta tessera emvriakia aristis poiotitas :P:P:P:P:P o theos akouse tis prosefxes mou!! se eixa synexeia sto myalo mou san na ekana egw tin diadikasia!!!!! :lol: xalarwse kai o theos tha sou dwsei to dwraki sou gia ola afta pou prospathises!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοο girl 84!!!!!!!!!! Ολα να πανε καλα και να σε δω με δυο μωρα στην αγκαλια!!!! :D:D

καλημερα καλε δεν ειπα....ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!! κανει κρυοοοοοοοοοο μπρρρρρρρ!!!!

Εγω εδω ησυχα....με τα αγχη μου. βγηκα και μια βολτα προχθες το βραδυ, ε παω και στο ικα και ξανα παω βολτα ε φτανει!!!! χαχαχα

Ειναι καμμια εδω σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kopelitses kai daddycool!

sas euxaristw gia ola!m dinete thetiki energeia to xerete?

kai auto einai poli simantiko gia auti ti fasi tis diadikasias!

eseis ti kanete??

oi egkioules mas? sofitsa?katerinaki?nikol?zaxarenia?papitsa?

vre auxanomaste:)teleiaaaaaa:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως το κοριτσακι!!!! Πως παει η αναμονη και η ξαπλα???

Εμεις εδω τα ιδια!!!!

Ρε συ νταντι κουυυυυυυυλλλλ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για την γυναικα σου....με το καλο το μωρακι σας!!!!! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια εμένα ο τράχηλος είναι πάντα εκεί στο 4,5.. αναρωτιέμαι αν θα μικρύνει για να γεννήσω..😕 Απ' ότι διάβασα γύρω στο 3,5 είναι ο μέσος όρος για αυτές τις εβδομάδες..μόνη μου τονίζω το έψαξα δεν είναι απάντηση γιατρού..μη σας παραπλανήσω..
    • Μια χαρά είσαι, τι να πω κι εγώ; 😀
    • Μα του είχα πει στην επίσκεψη ότι έχω λίγο τσιμπημένο ζαχαρο και στην πρώτη εγκυμοσύνη το ίδιο και ότι δεν είχα κάποιο θέμα σοβαρό με ρώτησε αν πήρα ινσουλίνη ειπα όχι απλά προσεχα λίγο την ζάχαρη και υδατάνθρακα και ότι κάνω μετρησεις με μηχανάκι αν ήταν θα μου έλεγε να τα στείλω μόλις βγουν 🤷‍♀️
    • @Mommyel εμένα κορίτσι μου ήταν 35,1 και εμένα από την κοιλιά το μέτρησε εσενα ποσο είναι; 
    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...