Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΥΓΡΑ???


sophie_3601

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!!! Να πω και εγω την ιστορία μου!

Τον Ιούνιο έκανα απόξεση σε μια εγκυμοσύνη που είχα και να σημειώσω εδώ ότι είχα μείνει εγκυος απροσδόκητα από τα υγρά.

Τώρα πάλι έχω 9 ημέρες καθηστέρηση, φούσκωμα στην κοιλια, υπνηλία και θερμοκρασία σώματος 27 βαθμούς.

Νιώθω όπως ένιωθα και τότε που είχα μείνει έγκυος.

Είδα στο ημερολόγιο μου ότι είχαμε επαφή με τον άντρα μου την 13η μέρα του κύκλου αλλά όπως πάντα προσέχαμε.

Γίνεται να έχω μείνει ξανά έγκυος από τα υγρά?

Το απόγευμα θα κάνω και ένα τεστ εγκυμοσύνης να μου φύγει η αγωνία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σοφια!

αν εμεινες μια φορα απο τα υγρα- φυσικά κ μπορει να ξανασυμβει!

μαλλον ηθελες να γραψεις θερμοκρασια37 ε?

αντε με το καλο σου ευχομαι !!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ koukida μου! Και πάλι απροσδόκητο θα είναι αλλά το είχα πάρει πολύ βαριά με την απόξεση και θα μου κάνει καλό αν είμαι τώρα.

Λέγαμε με το νεο ετος να καναμε προσπαθειες αλλα το απροσδοκητο ειναι καλυτερο.

Απλά όσο απίθανο μου είχε φανεί τότε το ίδιο μου φαίνεται και τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοπέλα μου- ενα λογο παραπανω που το προγραμματιζατε κιολας!!

τελεια θα εχει προκυψει!

κανε το τεστακι σου και ευχομαι καλα αποτελεσματα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρίν 11 μήνες έμεινα έγκυος απο τα υγρά όπως λές κ εσύ αλλα δυστυχώς κ εγώ το έχασα μετά απο ατύχημα.Οι περισσότερες φίλες κ γνωστές μου έμεινα έγκυος έτσι! Μακάρι να είσαι πάλι κ να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν... έκανα τεστάκι και τελικά δεν είμαι! Τσάμπα ανησύχησα! Μου ήρθε η περίοδος τελικά μετά από 11 (???) ημέρες καθυστέρησης. Παρόλα αυτά όμως ακόμα ανησυχώ μήπως έπαθα/ έχω κάτι και έγινε αυτή η ανωμαλία στον κύκλο μου και την άλλη βδομάδα θα πάω στον γυναικολόγο μου για εξετάσεις και μήπως μου δώσει χάπια που να φτιάξουν ξανά τον κύκλο μου.

Elenako μου και γω όταν είχα μείνει αρνιόμουν να το πιστέψω αλλά τελικά ναι μένεις έγκυος και έτσι! Εγώ είχα δίδυμα και στο τρίμηνο τα έχασα. Από ότι μου είπε ο γιατρός μου δεν ήταν κάτι που ευθυνόμουν εγώ ήταν φυσική αποβολή από τον οργανισμό (ξέρεις αν κάτι δεν δέσει καλά από την αρχη...)

Εύχομαι όταν ξεκινήσω τις προσπάθειες να μην δυσκολευτώ πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν... έκανα τεστάκι και τελικά δεν είμαι! Τσάμπα ανησύχησα! Μου ήρθε η περίοδος τελικά μετά από 11 (???) ημέρες καθυστέρησης. Παρόλα αυτά όμως ακόμα ανησυχώ μήπως έπαθα/ έχω κάτι και έγινε αυτή η ανωμαλία στον κύκλο μου και την άλλη βδομάδα θα πάω στον γυναικολόγο μου για εξετάσεις και μήπως μου δώσει χάπια που να φτιάξουν ξανά τον κύκλο μου.

Elenako μου και γω όταν είχα μείνει αρνιόμουν να το πιστέψω αλλά τελικά ναι μένεις έγκυος και έτσι! Εγώ είχα δίδυμα και στο τρίμηνο τα έχασα. Από ότι μου είπε ο γιατρός μου δεν ήταν κάτι που ευθυνόμουν εγώ ήταν φυσική αποβολή από τον οργανισμό (ξέρεις αν κάτι δεν δέσει καλά από την αρχη...)

Εύχομαι όταν ξεκινήσω τις προσπάθειες να μην δυσκολευτώ πολύ...

e spania tyxainei auto...!!!!den tyxainei panta...kai ama thes paidi giati den kaneis kanonika????? :roll::roll::roll::roll:

euxomai ola na pane kala...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ήθελα παιδάκι ακόμα όταν μου έτυχε γιατί είχα μόλις 3 μήνες παντρεμένη όταν έχασα τα δίδυμα όμως και μετά άρχισα να το σκέφτομαι...

Και τώρα δεν θα έλεγα όχι απλά ήθελα να βάλω κάποια πράγματα σε μια σειρά πρώτα γι' αυτό όπου να'ναι θα ξεκινήσω τις προσπάθειες και επίσημα!!!

Συμφωνώ ότι σπάνια συμβαίνει αυτό (φαντάσου ακόμα απορώ πως μου έτυχε!) αλλά άμα σου τύχει μια φορά μετά σκέφτεσαι ότι αφού έγινε μια δεν αποκλείεται να συμβεί ξανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...