Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ!!!


giavraki

Recommended Posts

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ;ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Η ΣΑΒΒΑΤΟ.

ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ;;;ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ;ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα κάνει το τεστ την ημέρα που περίμενα την περίοδο.

Θα σου πρότεινα περιμένεις...

Αντιλαμβάνομαι οτι η αγωνία σου είναι μεγάλη... αλλά οι πιθανότητες να δείξει λάθος αποτέλεσμα, είναι πολλές...

Σου εύχομαι να υπάρχει 1 φασολάκι στην κοιλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΟΧΙ μην κανεις τα λαθη τα δικα μας.Περιμενε καθυστερηση και μετα.Ξερω ειναι δυσκολο αλλα για να μην απογοητευεσαι αδικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα κάνει το τεστ την ημέρα που περίμενα την περίοδο.

Θα σου πρότεινα περιμένεις...

Αντιλαμβάνομαι οτι η αγωνία σου είναι μεγάλη... αλλά οι πιθανότητες να δείξει λάθος αποτέλεσμα, είναι πολλές...

Σου εύχομαι να υπάρχει 1 φασολάκι στην κοιλίτσα σου!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ.ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΗΚΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.ΝΑΝΟΥΚΑ ΠΟΙΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΟΥ;ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΤΖΑΜΠΑ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαίνω την αγωνία σου..οι περισσότερες έχουμε βρεθεί στη θέση σου..καλύτερα να περιμένεις μέχρι κ τη Παρασκευή κ άν δεν έρθει που στο εύχομαι τότε πήγαινε για χοριακή που θα έχεις σίγουρο αποτέλεσμα κ έχει ίδια τιμή με τα τέστ φαρμακείου!Άσε που αυτά βγαίνουν πολλές φορές λάθος! Ότι καλύτερο κ υπομονή λίγο ακόμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...