Μετάβαση σε περιεχόμενο

διαφραγμα


xenaki

Recommended Posts

κοριτσια ακουστε τι επαθα. μετα απο σαλπιγγογραφια που μου συνεστησε ο γυναικολογος ναι μεν οι σαλπιγγες ηταν οκ αλλα η μητρα ειναι τοξοειδης και εχει και διαφραγμα. :cry: Πρεπει να το βγαλω με υστεροσκοπηση για να μεινω εγκυος γιατι απο οτι καταλαβα αλλιως ειναι δυσκολο.Γι αυτο δεν εμενα τοσο καιρο.Αναρωτιεμαι αν ο προηγουμενος γυναικολογος μου που μου χε κανει υστεροσκοπηση για αφαιρεση πολυποδα ενδομητριου δεν το χε δει το διαφραγμα.Μα καλα τοσο αχρηστος ? Αφου υποτιθεται πως μπαινει καμερα,δεν φαινονται ολααα???

Ειχε καμμια εμπειρια με διαφραγμα? πονας μετα? ποσο κοστισε σε ιδιωτικο μαιευτηριο? οτι γνωριζετε απαντηστε μου... :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera xenaki

ekana kai ego aferesi diafragma kai den ponesa. Sti kypro to ekana ego, einai to idio opos kai i isteroskoposi!! kai emena i proti mou gynekolos de to prosexe kai meta otan allaxa ginekologo to prosexe kai to aferesa. meta apo 3 mines katafera kai emina eguos!!! min achonese kai ola tha pane kala

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...