Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

αυτη τη φορα θα πανε ολα τελεια και θα παρεις αγκαλιτσα ενα γερο κι ομορφο μωρακι!!!οσο για τα συμπτωματα,αστα!μην τα μελετας!!!!

εγω καλα ειμαι!πηγα τον σπορο μου σχολειο και ειπα να κατσω να πιω ενα καφε ηηηηηηηηηηρεμηηηηηηηηηη!!!!!!!αν κι εχω σιδερο ειπα να απολαυσω για λιγο την μοναξια μου,μεχρι τις δωδεκα δηλαδη και μετα βλεπουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αυτη τη φορα θα πανε ολα τελεια και θα παρεις αγκαλιτσα ενα γερο κι ομορφο μωρακι!!!οσο για τα συμπτωματα,αστα!μην τα μελετας!!!!

εγω καλα ειμαι!πηγα τον σπορο μου σχολειο και ειπα να κατσω να πιω ενα καφε ηηηηηηηηηηρεμηηηηηηηηηη!!!!!!!αν κι εχω σιδερο ειπα να απολαυσω για λιγο την μοναξια μου,μεχρι τις δωδεκα δηλαδη και μετα βλεπουμε!!!!!!!

μακαρι μακαρι ..να πανε ολα καλα...

οχχχχ σιδερο...καπου ..καπου το κανο και εγο...οταν δεν το παιζο βασιλισα!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τορα που το σκεφτουμε...περισοτερα κοτα πανο στο αυγο ..παρα βασιλισα.... :lol::lol::lol::lol:

διλαδι περιπου ετσι ιμε...αφου εχο και μια γατα που ολο προσπατηι να βουλεφτη στα ποδια μου... :lol::lol::lol::lol: αλα δεν την αφινο!!!

post-12392-13873936208872_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν οι ομορφούλες??? Χρονια πολλά και ερωτευμένα!!

Εγώ γυρισα από το γιατρό..ειδαμε τον παίδαρο μας...Μεγάλωσε..144 γρ.!! Μας άλλαξε τη ΠΗΤ γιατί οι μετρήσεις με βγάζουν 16+1 εβδ και γεννάω με το καλό 31/7!! Την ημέρα των γενεθλίων μου δηλαδή!

Μου επέτρεψε και τις βόλτες με μέτρο ομως..Οχι σκάλες και όχι να σηκώνω βαριά πράγματα..Μου είπε πως αν νιώθω καλά θα μπορούσα αργότερα να παω δουλειά αλλα να μην κουράζομαι...Φοβάμαι ομως και δεν λέω να το ρισκάρω!

Αυτά τα νέα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπεροχο το δωματιο του γιου σας γιωργο μου!!!!!!!!φαινεται οτι ειναι φτιαγμενο με πολλυ πολλυ αγαπη!θα ειναι πολυ τυχερο παιδακι!!!!!!!!!!!με το καλο να τον υποδεχτητε τον μικρο σας πριγκιπα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax to ksero maraki to ksero...

fenete pos simera ine diskoli mera....

ixa kai ena oniro ..san kratoysa aggalia to moraki moy..kai imoyn toso xaroymeni..poy girise se mena...kai ta toyn kano kai adelfaki....ksipnisa mesa sta klamata...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νινα μου...το ξέρω ότι είναι δυσκολη μέρα αλλά προσπάθησε να ξεχαστείς...περισσότερο για να μην στεναχωρείς και το μωράκι που έρχεται. Πήγαινε αναψε ένα κεράκι για την ψυχούλα του..κι εγώ έτσι έκανα κι ένιωσα πολύ καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!

Καλως την ΧΡΥΣΑ!!!!

ΝΙΝΑ απο χτες στο λεω....δεν θα τον γλιτωσεις τον βιασμο τελικα!!!!!!!!!!!!

Μπορω να δω ενα τεραστιο χαμογελο παρακαλω; :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!

Καλως την ΧΡΥΣΑ!!!!

ΝΙΝΑ απο χτες στο λεω....δεν θα τον γλιτωσεις τον βιασμο τελικα!!!!!!!!!!!!

Μπορω να δω ενα τεραστιο χαμογελο παρακαλω; :D:D:D:D:D:D:D:D

post-12392-13873936219582_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!

Καλως την ΧΡΥΣΑ!!!!

ΝΙΝΑ απο χτες στο λεω....δεν θα τον γλιτωσεις τον βιασμο τελικα!!!!!!!!!!!!

Μπορω να δω ενα τεραστιο χαμογελο παρακαλω; :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...