Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

Γεια σου ρε Χρυσα!!!!!

Ουτε εμεις καναμε κατι ιδιαιτερο...σπιτι κατσαμε...αλλα <μασκαρα> ειχαμε.....τον <καραγκιοζη> τον πεθερο μου! ΦΤΟΥ ΚΑΚΑ!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

xa xa xa!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμεις τσικνισαμεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!ντυθηκαμε πολυ πολυ απλα καρναβαλακια και πηγαμε σε κατι φιλους!!!!!!περασαμε ομορφα!!!!!!!και του χρονου αγκαλια με τα πιτσιποπακια σας ολες εσεις που φετος ντυθηκατε εγκυουλες!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Χρυσα!!!!!

Ουτε εμεις καναμε κατι ιδιαιτερο...σπιτι κατσαμε...αλλα <μασκαρα> ειχαμε.....τον <καραγκιοζη> τον πεθερο μου! ΦΤΟΥ ΚΑΚΑ!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

=))

Παντού υπάρχει ένας καραγκιόζης..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τσικνισαμεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!ντυθηκαμε πολυ πολυ απλα καρναβαλακια και πηγαμε σε κατι φιλους!!!!!!περασαμε ομορφα!!!!!!!και του χρονου αγκαλια με τα πιτσιποπακια σας ολες εσεις που φετος ντυθηκατε εγκυουλες!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι κάνετε??? Ούτε εγώ έκανα κάτι χθες..Εψησε ο μπαμπάς μου το βράδυ αλλά το άτιμο το κρέας δεν με εμπνέει καθόλου τώρα!! Λέτε να μου βγει χορτόφάγος ο μικρούλης??

Γυρισα σπιτάκι μου και περιμένω να έρθει ο άντρας μου το βραδάκι..Μας έφεραν και τον καινούριο καναπέ και λιώνω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι μαρακι μου!δουλευω και σερφαρω μαζι!καταλαβαινεις τωρα!!!

εσυ τι κανεις?οι αλλες τσουπρες και ο τσουπρος που ειναι?ξερεις??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβα!! Δουλεύεις πολύ!!!! :lol::lol:

Εγώ τα ίδια κορίτσι μου..Στον καναπε και χαζεύω μια στο ιντερνετ και μια στην τηλεοραση!!!

Δεν ξερω που χάθηκαν οι άλλες...Η Νινα μάλλον κοιμάται ακόμα, η Χρυσα σίγουρα στη δουλεια...για τους άλλους δεν ξέρω!!! Μας ξέχασαν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ου ουυυυυυυυ!!!!!!

Εδω ειμαι κ εγω!!!!! Ακομα με την κοιλια τουρλα κ την υπομονη να εξαντλειται!!!! :lol::lol::lol::lol:

Τι κανετε; πως πανε τα κεφια! Εδω χιονιζει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλι μου τι κάνεις??? Αρχισε η αντίστροφη μετρηση ε?? Οπου να ναι θα εχεις τα κοριτσακια σου αγκαλια..αυτο να σκέφτεσαι...βασικά μόνο που το σκέφτομαι με πιάνει αγωνία πόσο μάλλον εσύ!!!

Χιονίζει ε??? Εμάς εδώ είναι πολύ καλή μερα..ανοιξιάτικη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε χαμενες καλε;;;;;;; Θα παω να γεννησω και δεν θα σας εχω <δει>....αντε μαζοχτειτε!!!!

ΜΑΡΑΚΙ μου οταν θα πλησιαζει η ωρα σου ουτε που θα το σκεφτεσαι...!!!!! ;););) Προς το παρον τουλαχιστον δε με απασχολει ουτε η καισαρικη ουτε τιποτα...Δεν εχω αγχος....θελω να γεννησω,να πανε ολα καλα με μενα κ με τα μωρα κ να παω στο σπιτακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Λολλι μου όλα μια χαρά θα πάνε και θα είσαι μια ευτυχισμένη μανούλα...Την Τετάρτη ειναι η καισαρική ε? Αντε κοριτσάκι μου η σκέψη μας θα ειναι μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε παιδια εγω γιατι ζω στον κοσμο μου?την τεταρτη γενναει η γιωτα????

Kaleeeee που ζεις;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Μεχρι και οι εφημεριδες το εγραψαν!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτουλα μου!!!!!!!!!!!!!!με το καλο να υποδεχτητε τα κοριτσακια σας!!!!!!!αν και προσβληθηκα λιγο που δεν με εμπιστευθηκες για την καισαρικη σου,τελος παντων!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευχομαι να μην καταλαβεις τιποτα απ'ολη τη διαδικασια i-)i-)i-)i-)i-) και να παρεις στα χερια σου 2 υγιεστατα ομορφα και ζουμπουρλουδικα κοριτσακια που να σου μοιαζουν κιολας ε?!!! [smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif]

και μην μας ξεχνας!με την πρωτη ευκαιρια ενημερωσε μας ετσι?????? :)] [smilie=computer.gif] :)] [smilie=computer.gif] :)] [smilie=computer.gif] :)] [smilie=computer.gif] :)] [smilie=computer.gif]

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Τι κάνετε?? Πού χαθήκατε??

Λολλιποπάκι μου εσύ μάλλον τέτοια ώρα έχεις αγκαλίτσα τα κοριτσάκια σου!!! Ολα καλά να πάνε κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολους!!!!!!!!!!τι κανετε???????εμαθε μηπως κανεις τι εγινε με το γλυφιτζουρακι και τα κοριτσακια της να μας ενημερωσει κι εμας???

που χαθηκατε παλι ολοι καλε????

γιελιζ,χρυσα,νινα,δημητρα,γιωργο,μαρακι ....................!!!!!!!ποιους ξεχασα???που εισστε ολοι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!! Το γλυφιντζουράκι μας γέννησε από ότι διάβασα που είπε μια κοπέλα και είναι πανευτυχείς!!

Δυο κουκλίτσες εχει στην αγκαλίτσα της! ΝΑ της χαίρονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Ναι είχα παλινδρομη τον Ιανουάριο στην 8η εβδομάδα.Ευχομαι αυτή τη φορά να σταθώ τυχερή.
    • Το ξέρω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς.Προσπαθω να απασχολω το μυαλό μου με άλλα πράγματα για να μην αναλύω τόσο αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα και σήμερα είναι μια τέτοια μέρα.Σ ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση.❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...