Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

Τι τον παιδεύεις καλέ τον χυμό??? τώρα που το είπες θα φτιάξω κι εγώ ένα!!!

Κι εγώ μια από τα ίδια...πιο ήσυχα δεν γίνεται!!!

Βαριέμαι που δεν κάνω τίποτα..όλη μέρα ξάπλα!!

Εσύ πώς τα πέρασες τόσους μήνες??? Σε επιανε κι εσένα φαντάζομαι αυτή η βαρεμάρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ααααα τρελλο ξεφαντωμα τοσους μηνες!!!!

Η κολλητη μου, μου λεει : < Χαρα στο κουραγιο σου.....κλεισμενη μεσα - ακαπνιστη - αγ...τη - πεινασμενη!!! >

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Δυσκολο πραγμα....να νιωθεις καλα κ να πρεπει να συμπεριφερεσαι σαν "αρρωστη" !!!

Και αυτη η υπομονη πια!!!!! Ποση να εχεις;;;; Αλλα δεν θα τον βρω τον κερατα που εβγαλε αυτη τη λεξη;;;;;;;;;; Θα του δαγκωσω τον λαιμο! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως τα λες Λολλι μου! Συμφωνώ απόλυτα!!!

Χαλάλι οτι κανουμε για τα μωράκια μας...Ειναι στιγμές όμως που δεν παλεύεται η κατάσταση...

Εσύ τουλάχιστον οπου να ναι θα τρέχεις και δεν θα προλαβαίνεις με τις μικρές!!1 :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως τα λες Λολλι μου! Συμφωνώ απόλυτα!!!

Χαλάλι οτι κανουμε για τα μωράκια μας...Ειναι στιγμές όμως που δεν παλεύεται η κατάσταση...

Εσύ τουλάχιστον οπου να ναι θα τρέχεις και δεν θα προλαβαίνεις με τις μικρές!!1 :lol:

Σιγουρα χαλαλι...Το αποτελεσμα μετραει ;);););););) ......αλλα αν μου ελεγαν να το ξαναπερασω θα το σκεφτομουν παααααααααααρα πολυ

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Οι υπολοιπες γιατι ειστε χαμενες;;; Τι εξαφανιζολ ειναι αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Νινα απο οτι πήρε το αυτί μου εχει επισκέψεις...Η Χρυσα σίγουρα δουλεια...οποτε...

Η Καλι τώρα δεν ξέρω πού κρυβεται!! Οι υπόλοιπες??

Λολλι μου ετοίμασες τα πράγματα για το δωμάτιο των μικρών?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανεις μικρη τσαχπινογαργαλιαρα μελλουσα διδυμοκοριτσομανουλα???????????????ολα καλα?????????απολαμβανεις τις τελευταιες "μοναχικες" στιγμες σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανεις μικρη τσαχπινογαργαλιαρα μελλουσα διδυμοκοριτσομανουλα???????????????ολα καλα?????????απολαμβανεις τις τελευταιες "μοναχικες" στιγμες σου????

δεν το απολαμβανω καθολου!!!

ξερεις να κανεις καισαρικη να ερθω να μου κανεις μια τσακα-τσακα;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θυμαμαι καποια πραγματα απο την δικια μου!θελεις να δοκιμασουμε?κι αμα τα βρω μπαστουνια σε παραπεμπω στον γιατρο σου!!!!!!!

η αληθεια ειναι οτι ο τελευταιος μηνας και ειδικα οι τελευταιες μερες ειναι οι πιο ψυχοφθορες και σε καταλαβαινω απολυτα αλλα μετα απο την καισαρικη που θα σου κανω ολα θα ειναι τελεια!για πρωτη φορα θα κουραζεσαι και θα σου αρεσει!!!!!!!!μαζοχισμος κανονικος!!!!!!!

και επισης θα ηθελα να τονισω οτι γεννας τηνπιο ομορφη εποχη!σε λιγο μπαινει η ανοιξη κι εσυ θα εισαι τρισευτυχισμενη!!!!!!!!!

ποτε να κλεισουμε εκεινο το ραντεβου που λεγαμε,για να μην ξεχνιομαστε κιολας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην πες μου ποσα παιρνεις για την καισαρικη για να δω αν με συμφερει....σε ρωταω γιατι εχω ξκαι προσφορα απο τον χασαπη της γειτονιας! χαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ειναι το δωρο μου για τις μικρες τσαχπινογαργαλιαρες!!!!!!ο χασαπης ποσα σου δινει?χα χα χα!!!!!!!

Εεεε θα προτιμησω εσενα!!! Δεχομαι δηλ το δωρο σου κ σου κανω κ εγω δωρο την φουσκοκορμαρα μου!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Ασε που φοβαμαι οτι ο χασαπης στην καλυτερη περιπτωση θα μου τυλιξει τα μπεμπακια μου σε χασαποχαρτο και στην χειροτερη θα τα μπερδεψει κ θα τα βαλει στην βιτρινα για πουλημα!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

Τι κανετε κοριτσάκια??? ΤΙ ειναι αυτά για χασάπηδες Λόλλι μου??? Νομίζω να προτιμήσεις την Κάλλι!!!

Κάλλι μου ακόμα να έρθει ή άτιμη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ιμαστε..και εγο και η κιλια μου...προχοραμε...

εγο σιμερα εχο πολι κεφι...και μαλον οφιλετε στην απεργια...οφιλετε μαλον στον αφτια ..και στον παπαδακι..που ελιψαν σιμερα απο το οθονι μασ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα μαρακι...

κοριτσαρεσ???..μα ιμαστε ονδοσ κοριτσαρεσ!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ..εγο απο πολι λιποσ..και η λολλι απο πολι εγκιμοσινι... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...