Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θεσσαλονικη κερνας καφε???


Anastacia

Recommended Posts

Nai Λενακι μου εχουμε παιδοτοπο(λειτουργει μονο απογευμα)

Λοιπον...

Προτεινω η συναντηση να γινει καπου δυτικα κοντα στα κοριτσια Χρυσα-Λενα-Ευη_Νατασουλα κ οποιες αλλες....Την Κυριακη(γτ Σαββατο καποιες ισως δουλευουν στις 11πμ....

ΟΠΟΥ νομιζετε πως θα ειναι καλυτερα για τα μωρα σας...

Το Αλλο ΣΚ κανονιζουμε για ανατολικα ωστε να μπορουν κ καλυτερα η Θουλη,η Σωσω κ η αλλη

η γεμιστουλα(πως την ειπαμε? :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελεια!!!!!!

Λοιπον προτεινω τον παιδοτοπο στην Πλατεια...μακρια απο σχολεια, βρισκει ςπαρκινγκ ευκολα..οσοι συζυγου ερθουν μπορουν να ποιον καφε αλλου, ειναι κοντα στα παιδια- για να επιτηρουμε- ειναι σχετικα οικονομικος...θελετε κι'αλλους λογους;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μένα μαρεσει η ιδέα των 2 Σαβ/κων!

Δηλαδή λέτε για δυτικά;;;

Με σκοτώνετε....

1ον γιατί δεν έχω ιδέα που και πως θα έρθω και 2ον δε θέλω να οδηγώ περιφερειακό τέτοια απόσταση με την κοιλιά τούρλα... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα είναι πολύ εύκολο να το βρείς,

έλα από κέντρο αν δεν θέλεις περιφερειακό, μπορώ να σε περιμένω κάπου που ξέρεις να έρθεις και πάμε μαζί μετά

Evi.D ναι αυτόν εννοούμε "Τα αστεράκια"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mia xara einai ekei, tha stilw kai ton antra mou me ton kolito tou sto Il-posto gia kafe osh wra tha kathomaste emeis...

Na sas rotisw ligo vre koritsia, eseis exete ksanavrethei?? Fatsika enow gnorizeste??

An kai den nomizw na iparxei provlima kai na xathoume mesa ston paidotopo :lol::lol: Egw toulaxiston ksexorizw apo makria me thn kilia tourla tha eimai.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τελεια!!!!

να βρεθουμε και τα δυο σκ!!!!!!!!!

ευη ειναι ενας παιδοτοπος πανω στην πλατεια του ευοσμου, μονο ενας ειναι, κοντα στις καφετεριες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ναι κ εγω μπορω να ερθω να σε παρω απο καπου

αχ καλε ελα θεώ να φερω τον τολη να ακουσει την ειρηνη και να παθει ατυχημα :lol::lol::lol::lol::lol:

ευη εμεις εχουμε βρεθει, γνωριζομαστε δηλαδη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D οι περισσότερες γνωριζόμαστε αλλά αυτό δεν παίζει κανέναν ρόλο

Κι εσύ να μην μας γνωρίσεις σίγουρα θα σε γνωρίσουμε εμείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bleπω καταληξαμε καπως!Χαιρομαι!

Εννοειται πως ουτε εγω ξερω πως να ερθω...Ξερω ποιο φαναρι στον περιφερειακο

παει Ευοσμο κ ποιο Ηλιουπολη...Αυτα!

Νατασακι μου εγω θα μπορουσα να(κανω ενα ταξιδακι) κ να ερθω να σε παρω απο οπου θελεις

αλλα που θα καθεται η Ειρηνη?

Ή εννοεις πως θα ερθουν να σε παρουν για το δρομο μονο?

Ευη ουτε εμενα με εχουν δει οι περισσοτερες!Και...Σε μια συναντηση τελος Αυγουστου δεν πηγα γτ....

Γεννησα!!!!Λες να σου συμβει το ιδιο? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia pote den ksereis vevea alla den ton vlepw na vgenei apo monos tou, o kurios exei katavoleftei ekei mesa. Ase pou tha einai threftari mexri na ton vgaloume me to zori sto telos...

Egw eimai mesa pantos sinenoithika kai me ton antra mou kai ektos aprooptou tha eimaste ekei (egw kai h korh mou)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοπελιά με συγκινείς...

Θα έκανες τόσο μεγάλο ταξίδι για χάρη μου;;;

Εγώ θα κατέβω κέντρο και θα συναντηθώ κάπου με κάποια για να πάμε καραβάνι με το δικό μου αυτοκίνητο. Αλλά έτσι κιαλλιώς καθισμάτάκι έχω το 0-13 στο smart που μπάινει παντού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τη Νατασα την αναλαμβανω εγω...αν μπορεις να ερθεις μεχρι καπου στη Μοναστηριου μετα τον Σταθμο συναντιομαστε και φευγουμε, εγω ειμαι εκει κοντα.

Αναστασια εσενα βολευει να συναντηθεις με τη Λενα, Θα στηψεις στη Μαιανδρου θα την κατεβεις και καπου εκει συννενοηθειτε οπου βολευει..παρκινγκ εκει θα βρουμε ειδικα τετοια ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!επειδη ερχομαι κ εγω την κυριακη θεσσαλονικη,τελικα που θα γινει η συναντηση πειτε μου κ τι ωρα μπορει να ερθω κι εμενα δυτικα μενουν οι γονεις μου οποτε θα με βολεψει να ερθω με τον μικρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη υπάρχει μια μικρή περίπτωση ο γιός μου να πάει με τον άντρα μου την πεθερά μου στο χωριό για να ψηφίσει, αλλιώς θα το έχω μαζί μου.

Χρύσα νομίζω και την Αναστασία την βολεύει Μοναστηρίου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!επειδη ερχομαι κ εγω την κυριακη θεσσαλονικη,τελικα που θα γινει η συναντηση πειτε μου κ τι ωρα μπορει να ερθω κι εμενα δυτικα μενουν οι γονεις μου οποτε θα με βολεψει να ερθω με τον μικρο.

Κυριακή 11:00 παιδότοπος "Αστεράκια" στην πλατεία Ευόσμου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Basika εμενα με βολευει καλυτερα απο περιφερειακο!

Λενα θα μου στειλεις το τηλ σου να σε παρω για οδηγιες την Κυριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεσα, εξω..καποαι στιγμη θα μας δεις..δεν υπαρχουν και πολλες ομαδες μαμαδων ..οπου δεις ενα τσουρμο μαμαδες και παιδακια να καθονατι- λεμε τωρα- εμεις θα ειμαστε

Συνηθως ομως ναι..μεσα συναντιομαστε οποτε θα σε δουμε εκει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα μεσα, μην περιμενουμε εξω με τα καροτσια!!

αναστασι σου εστειλα το τηλ μου στο φεις

καλυτερα ειναι απο τον περιφερειακο παντως..

αχ ανυπομονω για τον καφε!!!!!

11 ειπαμε ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καφεδάκι ακούω;;;;; Ζηλεύωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!! Εγώ με δυο μωρά στην αγκαλιά δεν ξέρω πότε θα βγώ να πιώ καφέ σε καφετέρια........ :-?

Καλά να περάσετε πάντως!

Χρύσα αναλαμβάνεις να τραβήξεις καμιά φώτο να σας καμαρώσουμε και μεις που δεν θα έρθουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...