Μετάβαση σε περιεχόμενο

EGINE TO 8AYMA!!!!!


tuxeroula

Recommended Posts

KORITSAKIA MOY GEIA SAS!!!!

SYGNWMH POY XA8HKA GIA TOSOYS POLLOYS MHNES ALLA DEN EIMOYN PSIXOLOGIKA STA KALA MOY EPIASA KAI DOYLEIA ME POLLES APAITHSEIS KAI XRONOS MHDEN...... KAI LOIPON EXW NA SAS PW PWS EPITELOYS HRTHE APO MONO TOY..... EIMAI EGYOS KAI PRWTH EPISKEPSH STON GIATRO GIA NA TO DOYME 8A EINAI THN PARASKEYH GIATI ME EIPE O GIATROS PWS EINAI POLY NWRIS AKOMH GIA NA TO DOYME STON YPERYXO....APISTEYTO ALLA EGINE!!!! TELIKA OLA EINAI STO KEFALI MAS KAI STO KATARAMENO TO AGXOS!!!! XEKINISA KAI TIS ENESEIS KAI 8A TIS KANW GIA 11 MHNES ALLA DEN ME NOIAZEI KA8OLOY.....H FAKOYLA MOY NA EINAI KALA KAI 8A KANW TA PANTA!!!!

AYTA TA LIGA APLA XERW OTI KAPOIES APO ESAS ANARWTIESTE TI KANW KAI H8ELA NA SAS TO PW GIA NA XAROYME OLES MAZI!!!!

SAS FILW KORITSAKIA!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελεια νεα!!!!!!!!!!!με το καλο γλυκεια μου!!εγω το πιστευω οτι ολα εχουν σχεση με το ανχος!!!!!!!!!αντε στειλε κ απο εδω να κανουμε κ εμεις ενα δευτερο παιδακι!!!!!!!!!!καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελεια νεα!!!!!!!!!!!με το καλο γλυκεια μου!!εγω το πιστευω οτι ολα εχουν σχεση με το ανχος!!!!!!!!!αντε στειλε κ απο εδω να κανουμε κ εμεις ενα δευτερο παιδακι!!!!!!!!!!καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!

SE EYXARISTW PARA POLY MAKARI OLA NA PANE KALA!!!!!! SAS EYXOMAI GRHGORA KAI SE SAS TA KALA TA NEA!!!!! DEN MPOREIS NA FANTASTEIS POSO EYTYXISMENH EIMAI :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!ευχομαι να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!εμας να δουμε ποτε θα ξεκολλησει το μυαλο μας για να μας κατσει κατι τετοιο παλι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου, οντως ενα θαυματακι ειναι στην κοιλιτσα σου.Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κι ενα γερο μωρακι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοριτσάκι μου!!! Σου εύχομαι μια πανέμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Και να κρατήσεις ένα γέρο και δυνατό μωράκι στη αγκαλίτσα σου σε λίγο καιρό.

Καλέ φύσα κι από 'δω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου!να εχεισ μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.ολα καλα ευχομαι απο καρδιας και σε λιγους μηνες να κρατας το αγγελουδι σου στην αγκαλια σου!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηρια!!!μια τελειομηνη κ υπεροχη εγκυμοσυνη να εχεις!!!

με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια,κ απο δω κ περα τερμα το ανχος ε!ολα τελεια θα πανε!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια νεα ειναι αυτα πολυ χαιρομαι ολα καλα να πανε και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν δεν υπαρχει καποιο προβλημα το αγχος οντως παιζει τον κυριο ρολο αλλα οταν υπαρχει προβλημα εκει ερχεται σε δευτερη μοιρα το αγχος αλλα φυσικα δεν παυει να υπαρχει απλως δεν ειναι η μοναδικη αιτια που δεν ερχεται το μωρο...

συγχαρητηρια!!!ευχομαι μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...