Μετάβαση σε περιεχόμενο

επιδοματα


xristina23

Recommended Posts

γεια σασ κοριτσια.

τι κανετε?

εχω μια απορια...καθοτι τα οικονομικα μασ δε πανε και πολυ καλα τελευταια , οπως ολων βεβαια, ηθελα να με ενημερωσετε αν γνωριζετε τι επιδοματα δικαιουται καποια γυναικα που εχει ικα , δουλευει και εχει ενσημα ενα χρονο τωρα κανονικα. παιρνει επιδομα εγκυμοσυνης?δικαιουται κατι απο τον οαεδ? οταν γεννησει τι δικαιουται απο το ικα?και ποσο καιρο μπορει να μεινει σπιτι πριν και μετα την εγκυμοσυνη? και οτι αλλο γνωριζετε θα με βοηθησει πολυ.

σασ ευχαριστω.

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ23 ΘΕΛΕΙ 200ΕΝΣΗΜΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΙΚΑ ΘΕΩΡΗΜΕΝΟ ΚΛΠ.ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΙΚΑ ΣΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΕΝΑ ΦΥΛΑΔΙΟ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ.ΕΓΩ ΠΗΓΑ Κ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΕ.ΓΙΑΤΙ Κ ΜΕΝΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΨΑΧΝΩ Κ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΔΟΥΛΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: χαχαχα καλα δε μπορω να σταματησω να γελάω... χιλια συγγνωμη...αχαχαχαχαχ απο συνηθεια οτι και καλα ειναι μονο γυναικες στο φορουμ δε το προσεξα.

πωπωωωω.... ειμαι και στη δουλεια και με κοιτανε να γελαω μονη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σαν ανεμος κατι θυμαμαι.κι εγο χαρηκα για τη γνωριμια. τι ωραια να σαι χαζομπαμπας...μακαρι και ο δικος μου να ναι ετσι μια μερα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...