Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

τελικα δεν εκανα γεν. μπανιο ...σιδερωσα....εχουν μεινει κανα 5αρι πουκαμισα....τωρα πλενει αλλο πλυντηριο!

εχουν σπασει τα νευρα μου με τις εταιριες σταθερης τηλεφωνιες , τηλεφωνουν ακομα και στο κινητο.....

μα γουσταρω να πληρωνω τον ΟΤΕ....ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

γκρ γκρ τι να κανω πως να απαλλαγω??

Αφροδιτη νοικοκυρης ο Μνωλακης!

αλλαζουμε παιδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ua ton skotosw !!!!

auto to paidi thelei na me blepei na kanw douleies ...oute pethera na htan !!!

pige kai adiase ola ta aplita rouxa eksw kai ta paei sto plintirio !!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νοικοκύρης!!!!

μήπως θέλει να σου πει: "ε μαμά άσε το λαπ τοπ και βάλε κανένα πλυντήριο!!!"

τα δικά μου πάλι δεν κλαίγανε την ώρα του εμβολίου, αλλά την ώρα της εξέτασης!!! :?

ειδικά η μικρή, κακιώνει και δεν ανοίγει το στόμα της!!!! :lol:

ο δε Λουκάς πολύ κλάμα έριχνε, ....σίγοπυρα δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου αν κλάψουν λιγάκι, αλλά στενοχωριέσαι να βλέπεις το παιδί σου να κλαίει και να σε κοιτάζει με τα ματάκια του σαν να σου λέει: "βοήθησέ με!" περιμένει από σένα τα πάντα και εσύ εκείνη την στιγμή δεν κάνεις τίποτα!!! βέβαια δεν κρατά και πολύ......αλλά όπως είπε και η Αναστασία υπάρχουν παιδάκια που κλαίνε πάαααααρα πολύ, π.χ. της φίλης μου η κόρη, όταν κλαίει πολύ κάνει και εμετό!!!

για αυτό κάθε περίπτωση και κάθε παιδάκι είναι διαφορετικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D Τι ωραίες που είναι!!! Πωπω, την πάτησα τώρα, μου έχει κολήσει στο μυαλό! :D Θα προσπαθήσω να κάνω μια μόνη μου.. :roll::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραίες που είναι!!! Πωπω, την πάτησα τώρα, μου έχει κολήσει στο μυαλό! :D Θα προσπαθήσω να κάνω μια μόνη μου.. :roll::lol:

σου βρήκα και πώς να την κάνεις!! το μόνο που μένει είναι να βρεις παιδικές φιγούρες ή ακόμη και το όνομά του να γράψεις!!!

ρίξε μια ματιά:!!

http://entos-ektosbyarti.blogspot.com/2 ... -post.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου βρήκα και πώς να την κάνεις!! το μόνο που μένει είναι να βρεις παιδικές φιγούρες ή ακόμη και το όνομά του να γράψεις!!!

ρίξε μια ματιά:!!

http://entos-ektosbyarti.blogspot.com/2 ... -post.html

χαχαχα!!! Απιστευτο!!!! Τι τέλειες ποδιές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία για τον ύπνο δεν έχω να πω τίποτα.....Απορώ με τις αντοχές σας....Εγώ δεν θα την πάλευα με τίποτα....Από τη μέρα που γυρίσαμε σπίτι από το μαιευτήριο και μέχρι 40 ημερών και ενώ της έδινα το δικό μου γάλα ξυπνούσε μια φορά τη νύχτα και πάλι δεν άντεχα.........Σας θαυμάζω πραγματικά....

:?:?:?:?:?:?:?:?

Όσο για το κλάμα ρε συ, σιγά...Πόση ώρα κλαίει...Θα κλάψει για 5 λεπτά....Οκ...Και τι έγινε;;;;;;;; :?:?:?:?:?:? Δε σας τα λέω με κακία....Και ούτε μιλάω έτσι επειδή η Ιωάννα δεν κλαίει...Αλλά ρε σεις είστε υπερβολικές....Τι θα πάθουν δηλαδή άμα κλάψουν λίγο;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena klaiei apo thn stigmh pou ton gdinoume mexri na figei h giatros apo dipla mas kai na ton parw agalia ntimeno pia .

ok einai diskolo alla den to kanei mono gia to emdolio alla gia olh thn diadikasia ....ara pote den skeutika ayta ta autokolita .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεύρα μου! Είπαν ότι θα ανακοινώσουν τα αποτελέσματα του μεταπτυχιακού σήμερα στις 2 και έχω ξεροσταλιάσει πάνω απ' το laptop και πρέπει να φύγω! :twisted: Τι τη θέλουν την ακριβή ανακοίνωση, αν δε σκοπεύουν να τη τηρήσουν; :twisted:

Συμπεθερούλα μου, ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον! :D

Όλες σας ευχαριστώ για τις ευχές, μακάρι να πάνε όλα καλά, γιατί με τις αμνιοπεριπέτειες, έχω επηρεαστεί λιγάκι... :oops::?

Γωγώ, θα συμφωνήσω με την Αναστασία, καταλαβαίνω πως το λες, αλλά αν δεν είσαι παθούσα, μη μιλάς! :P Κι η δική μου είναι πολύ φοβητσιάρα και με το που βλέπει το ιατρείο, σπαράζει στο κλάμα, ώσπου να φύγουμε. :( Καταλαβαίνεις ότι δεν είναι μόνο 5 λεπτά... Μου είναι λοιπόν ΠΟΛΥ δυσάρεστο να την βλέπω να κλαίει τόσο και να μη μπορώ να κάνω κάτι και ταυτόχρονα με ΤΟΣΑ που διαβάζουμε, να προβληματίζομαι και για το αν τα εμβόλια στα οποία την υποβάλλω, θα της κάνουν τελικά καλό η κακό... :? Αλλοίμονο, δεν είπε κανείς ότι θα πεθάνουμε κιόλας, αλλά ομολογώ ότι σπαράζει η καρδούλα μου... Είναι παράλογο; :?

Ήθελα να γράψω κάμποσα, αλλά βιάζομαι πολύ και το σκ@τοαποτέλεσμα δε λέει να βγει! :evil:

Σας φιλώ γλυκά! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα πρωινά δεν έχω χρόνο να σας παρακολουθήσω...

Είμαι συνεχώς με την Ειρήνη και δε μαφήνει πειθώρια...

Και σήμερα είναι μέρα πλυντηρίων! Πλένω ξανά μανά τα του του μπεμπέ. Πάντα ,κουβέρτες κλπ. Μ'έχει πιάσει τρέλλα να είναι όλα έτοιμα. Έχω να κάνω και κάτι ψώνια ακόμη οπότε δε μένω χωρίς δουλειά.

Γωγώ όντως δεν 'βρισκόμαστε'...

Θα σε τηλ καμιά μέρα να τα πούμε. Όσο για τα εμβόλια που λες, είσαι τυχερή έχω να πω που η μικρή αντιμετωπίζει έτσι τον γιατρό-εμβόλιο. Προσωπικά το θέμα μου δεν είναι αν θα κλάψει ή όχι η Ειρήνη απλά δε θέλω σε καμία περίπτωση να νιώθει κυρίως φόβο και έπειτα αποστρόφη για τη γιατρό και τον χώρο της. Γιαυτό και της βάζω το αυτοκόλλητο. Μέχρι στιγμής το έχω καταφέρει και κάθε φορά που πάμε τη βλέπει με χαρά και δεν τρέχει στην πόρτα να φύγει.

Argi ωραίο το καθισματάκι!

Μιτσακι τέλεια τα νέα σας! Τώρα μπορεί να ηρεμήσει η κοπέλα! Άντε τώρα περιμένουμε και τα δικά σου!

Λίνα περαστικά στο Σοφάκι! Πόσο σε νιώθω....

Χρύσα επίσης περαστικά στον Χριστόφορο. Φτάνει πια με τις παλιοαρρώστιες...

Σισσιώ πολλά φιλιά!!!

Έρη παίξ'το άρρωστη μια μέρα και κάτσε σπίτι με το ζουζούνι!!!!

Αφροδίτη κάνε καμία μασκούλα να ανανεωθείς!!!!

Πάρε από το φαρμακείο της apivita είναι σούπερ!!!

Παναγιώτα καλά ψώνια!!!! Δεν είναι τέλεια!! Ετοίμασε και τίποτα πιο νωρίς ρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω να την κοιμισω(επειδη τριβεται κ υπεθεσα πως θελει) εδω κ 1,5 ωρα! :shock:

Απο την στιγμη που θα δει το γιατρο αρχιζει να κλαιει.Οταν την ξαπλωσει για την εξεταση γινεται κοκκινη.

Οταν τελειωσει η εξεταση ειναι μπορντω!

Μολις νιωσει την βελονα κ μεχρι να την ντυσω ειναι μωβ!...

Δεν παθαινει τιποτα...Ουτε εμμετο οπως λεει η Αργυ...Κ εγω ειμαι απο τις ψυχραιμες σχετικα...

Ομως ειναι πολυ ψυχοφθορο για μενα γτ ειναι ενα παιδακι ησυχο γενικως κ επισης

το αγχος μου δε μ'αφηνει να ρωτησω οσα θελω τον γιατρο...Ετσι φευγω συνηθως με αποριες!

Καποιες φορες ο αντρας μου την παιρνει για μια βολτα για να μιλησω λιγακι με το γιατρο!

Σημερα θα παω μονη μου αρα...Ελεγα να μεινουμε στο χρωμα μπορντω!! :D

Καποια παιδακια(τελικα ασχετου παχους) ποναν ή τσουζουν περισσοτερο απο αλλα!

Ο γαμπρουλης μου εκανε απλα ενα "Α" μεχρι καποιο μηνα!Η δικη μου εσκουζε απο την αρχη!

Κ εγω δεν λεω κατι με κακια απλα...εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λεμε!

Κ εγω ελεγα καποτε "πως κανουν ετσι που δεν τρωνε τα μωρα τους?"

Τωρα ομως τα λουζομαι!(κ παλι πιο πολυ εκνευριζομαι με τη διαδικασια παρα αγχωνομαι! ;) )

Με φωναζει παλι...Αντε να θηλασουμε για 5η φορα μπας κ τωρα κατεβει υπνωτικο-γαλατακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα και μασκουλακαι πιλιγκ και εβαλα και τισ κρεμεσ μου και τωρα ΛΑΜΠΩ!!!

θελω να παραγγειλω 2 βιβλια και τσιγκουνευομαι ....αλλα τα θελω πολυ πολυ πολυ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τισ apivita ειχα παρει το καλοκαιρι αντιηλιακα και ηταν σουπερ .

κρεμεσ εχω τησ thalko και ειναι λιγακι ακριβες αλλα ειναι πολυ καλεσ ....σκευτομαι να αλλαξω στο μελλον να παρω τησ apivita λογο κοστουσ αλλα δεν ξερω αν μου κατσουν τοσο καλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα και Γωγούλα εννοείται πως θα έρθω συνοδευομένη απο την κορη μου!

Χανω ευκαιρία να χαζέψω κοιλίτσες;; ;):):):)

Σέσιλ η μικρή τους τελευταίους δύο μήνες είναι συνέχεια με αντιβίωση! Την προηγούμενη εβδομάδα δεν πήγε καθόλου σχολείο.

Ο γιατρός πάντως μου είπε να μην ανησυχώ γιατι θα περάσει. Όταν τον ρώτησα πότε, μου είπε όταν τελειώσει το σχλείο!! :D:shock::?

Μεγάλο σούργελο ο γιατρός!!

Όσο για τα εμβόλια εμένα η δική μου όταν ήταν βρέφος δεν έκλαιγε, απο όταν άρχισε να καταλαβαίνει κλαίει, αλλά της περνάει γρήγορα.

Πάντως και γω τα λυπάμαι... :cry::cry:

Μητσάκι μη μου συγχίζεσαι στην κατάσταση σου!!

Νατασα-λοβι πολλά φιλιά!!!

Αν επιτρέπεται τελικά το έψαξες; Θα γεννήσεις φυσιολογικά; Καιρό τώρα θέλω να σε ρωτήσω, αλλά δε σε πετυχαίνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα-λοβι πολλά φιλιά!!!

Αν επιτρέπεται τελικά το έψαξες; Θα γεννήσεις φυσιολογικά; Καιρό τώρα θέλω να σε ρωτήσω, αλλά δε σε πετυχαίνω...

Ναι φυσικά!!

Αλλιώς θα τη χωνέψω από το στόμα τη μπέμπα!!!!

Άλλαξα και άλλον γιατρό που μου ταιριάζει περοσσότερο και είμαι πολύ αισιόδοξη!

Το έχω δουλέψει πολύ το θέμα, ιδίως ψυχολογικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα προχωρα...εισαι το ινδαλμα μου!!!!

Φιλια στην Ειρηνη.

Παω σπιτι..εκανε ξανα πηρετο 39 και του δωσανε αλγκοφρεν...το ντεπον εμας δε μας πιανει..

ρε παιδια..δεν αντεχω αλλο

σημερα εχουμε και το θεμα να συζητησουμε για το αν θα τον σταματησω για λιγο απο τον παιδικο να παρει τα πανω του...δεν ξερω...

Καλε δε λειτουργω σημερα!!!

Αφρο να ζητησεις δειγματα απο το φαρμακειο να δοκιμασεις..αλλα οχι ενα δυο..δεν καταλαβαινεις αλλιως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμισα,σφουγγαρισα,βαφτηκα κ να'μαι παλι να λιωσω κανα μισαωρο στην καρεκλα! :)

Νατασακι τι ειναι τα "πειθωρια"? :lol: Κ εμενα οταν με βλεπει στο πσ ερχεται κουνωντας το κεφαλι

σε στυλ ραπερ(για να της βαλω ζουζουνια) :lol::lol:

Σε επιασε το συνδρομο της φωλιτσας?Αχ-αχ!!!Τωρα...Ναι!Ζηλευω!!!Αλλα συνεχιζω να χαιρομαι τρομερα!

Με ενα σπρωξιμο φιλεναδα!!! :-*

Επισης θελω να προσπαθησεις να μη σε πιασει πολυ το λεχωνοφοβικο γτ θα κανω να σε δω πολυ καιρο

κ δε θα μ'αρεσει!!! :P

Δημητρουλα μου καλα αποτελεσματα!ειδες που στο ειπα?

Ολο κατι δινεις-κατι παιρνεις-κατι περιμενεις(σε εξετασεις)!

Ασχετο!Καμια φωτο σου θα δω?'η να σε φανταζομαι χοντρη κ ασχημη? :lol::lol::lol:

Εχω κ εγω μια αμφιβολια για τα(τοσο πολλα) εμβολια....

Χρυσα δροσερα φιλια στον μικρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!!!

ειστε τρελες?????????????καλε ποσα λετε?βαρεθηκα να διβαζω//εγω καλα///ειμαι σε αδεια..

το τι εχω φαει εδω κ τρεις μερεςςςς..δε λεγετε...χαλαλι μου

δε σχολιαζω...περαστικα σε ολα τα μωρα/...

αναστασια να χαιρεσε το γιοκα σου ..

νατασουλα χρονια σας πολλα στο λεβεντη σου...

πηγα σημερα το φουστανι...με λεει αυτη να παω πεμπτη να μιλησω με το ιδιοκτητ γιατι αυτη 2 φορα αλλαγη δε με κανει :evil::evil::evil::evil:

σας φιλω..σημερα μεσιεμερι θα φαω πιτσα...να δω θα φαω 8 κομματια? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια θα τρελαθούμε τελείως!!!! και εξηγώ: έστειλα φωτό των παιδιών στα πεθερικά και μου στέλνουν πίσω μία φωτό της πεθεράς όταν ήταν 19 μηνών και μία της κουκλίτσας μου, εννοώντας ότι μοιάζει σε εκείνη!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: άπειρες τέτοιες φατσούλες!!!!! έλεος δηλαδή, τι μια με είχαν πρήξει ότι ο Λουκάς είναι ολόιδιος ο άντρας μου (και εντάξει πατέρας του είναι) και τώρα μου λένε ότι το μπουμπουκάκι μου είναι ίδια η πεθερά!!!! τι να πω!!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!! Δεν περάνει η ώρα!! Hellooo!

Και γω θα το φέρω το βλαστάρι μου στην συνάντηση. Που είπαμε? Τι ώρα?

Ο δικός μου κλαίει μονο την ώρα του εμβολίου.

Θου να τους το τρίψεις στη μούρη

Αφροδίτη οταν λες να κλειδώνει πληκτρολόγιο? Δεν σου κάνει το alt-ctrl-del και enter?

Επίσης κλειδώνει κατευθείαν αν πατήσεις το κουμπί με το σήμα των windows συγχρόνως με το γράμμα l (λάμδα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έστειλα φωτό των παιδιών στα πεθερικά και μου στέλνουν πίσω μία φωτό της πεθεράς όταν ήταν 19 μηνών και μία της κουκλίτσας μου, εννοώντας ότι μοιάζει σε εκείνη!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ααααααααχαχαχαχαχαχαχα =))=))=))

Εχουν και χιουμορ τα πεθερικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια θα τρελαθούμε τελείως!!!! και εξηγώ: έστειλα φωτό των παιδιών στα πεθερικά και μου στέλνουν πίσω μία φωτό της πεθεράς όταν ήταν 19 μηνών και μία της κουκλίτσας μου, εννοώντας ότι μοιάζει σε εκείνη!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: άπειρες τέτοιες φατσούλες!!!!! έλεος δηλαδή, τι μια με είχαν πρήξει ότι ο Λουκάς είναι ολόιδιος ο άντρας μου (και εντάξει πατέρας του είναι) και τώρα μου λένε ότι το μπουμπουκάκι μου είναι ίδια η πεθερά!!!! τι να πω!!!! :evil:

:shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil:

Τα μισω τα πεθεροστρουμφακια....Γκρρρρρ!

Μα τι καουρα που την εχουν να μας πρηζουν συνεχεια με τετοια θεματα...

Κ μετα λενε σεβασμος κ καλη καρδια....

Αχ τα πηρα...θυμαμαι τα "δικα μου"...

Γεια σου Θουλακι!Καλη ορεξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
    • Κορίτσι μου και εγώ στην κόρη μου είχα μια πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη. Εμετούς κάθε μέρα, ναυτιες, ζαλάδες,  Σε αυτήν (είμαι 9+3 και τελευταίο υπέρηχο έκανα την Πέμπτη) σχεδόν ξεχνάω ότι είμαι έγκυος. Θηλάζω και εγώ οπότε δεν έχω ούτε πόνο στο στήθος. Λίγες ανακατωσουρες που και που ειδικά αν πεινάω, και έντονη κόπωση. Αυτά... Σε σχέση με την προηγούμενη εγκυμοσύνη δηλαδή είναι μια όαση!! Αλλά από την άλλη λέω ευτυχώς γιατί μπορώ να φροντίσω την μπέμπα αφενός και αφετέρου δεν θα άντεχα να περασω πάλι τόσο δύσκολα!!  Και εγώ στην αρχή ανησυχούσα που δεν είχα συμπτώματα, πλέον το απολαμβάνω όσο δεν πάει 😋😋
    • Εμένα 41 εβδ δεν με άφησε πάντως 🤷‍♀️  φοβούνται είναι λίγο ρίσκο.. στο εξωτερικό πάντως αφήνουν σίγουρα να περιμενεις τόσο  @Katiana1987 είναι νωρίς ακόμα να σε σκέφτεσαι τα γρ κορίτσι μου έτσι και αλλιώς στο τέλος παίρνουν πιο πολύ βαρος ακομα είναι νωρίς μια εκτίμηση κάνουν και αυτοί μια χαρά θα είναι 
    • Έφτασε κιολας στην β επιπέδου ;; Πωπω ποτε πέρασε ο καιρός μου φάνηκε πολύ γρήγορα το δικό σου 😂 Άντε πάει και αυτό όλα είναι καλά πολύ θετικό που έχεις και καλύτερες μετρήσεις από την πρώτη εγκυμοσύνη για την πίεση 😊 εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις  μια χαρά είναι 3 κιλά να μπορέσεις να το γεννήσεις και πιο εύκολα 😊 πως αντεχεις και δεν έμαθες ακόμα το φύλλο πραγματικά απορώ 😂 καλα αν ήταν αγόρι εκεί στην εξέταση δεν θα έβλεπες και κάτι να κρέμεται 😂;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...