Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσαρες!!!Τι μου κάνετε;;;

Μητσακι τελεια τα νεα!!!Σου εστειλα και πμ.Αντε περιμενουμε να μας πεις και για το νινακι τωρα

Εγώ είπα, είμαι μέσα για το καφεδάκι, αλλά κατά πάσα πιθανότητα παρέα με τη μικρή, ελπίζω να μην είναι πρόβλημα!

Καλε τι προβλημα;;Αντε φερτην τη νυφουλα μου!!!!

Σισσακι καλα αποτελεσματα και σε σενα.Κανονιζουμε καφε για τις 19-11 καπου κεντρο.Θα ερθεις ε;;;

Ρε Αφροδιτη τι ειναι αυτα που λες;;; :shock::shock::shock: Εμενα μια χαρα μου φανηκες.Μηπως απλως θες υπνο,μπωτε και κομμωτηριο;;;;

Αναστασια η Γωγω προτεινε κατα τις 6.Βολευει;;;

Ρε συ τι σοκ ηταν αυτο;;;Πω πω. :?:?:? Το μονιμο αγχος μου ειναι μη μου φυγει απο το χερι και παει στο δρομο ή τον χάσω.

Νατασα μου και εγω χθες κατεβασα τα 0-3 χειμωνιατικα που ειχα στο Νικολα.Τελικα επειδη τον ειχα γεννησει 30-03 δεν ειναι και παρα πολλα και θα χρειαστω και άλλα!!!!

Επισης κατεβασα ολα τα μπεμπε παιχνιδια,την καλαθουνα και τους μαρσιπους.

Σελτεδακια πήρα καινουρια γιατι ακομη τα παλιά τα χρησιμοποιω για το Νικολα αλλα μπουρνουζακια εχω.

Επισης πηρα και μια φθηνη αλαξερια απο Ικεα να την εχω στο δικο μου υπνοδωματιο μαζι με την καλαθούνα για να τον αλλαζω εκει τα βραδια.ΝΑ μην ξυπναω το Ν.

Απο αρχες Δεκεμβρη θα αρχισω να τα φτιαχνω.

Αργυρω και εμενα αυτο που μπαινει πανω στο ποδηλατο μου αρεσει.

Χρυσα μου περαστικα σας καλε!!!!

Λενα τι ειναι αυτα που διαβαζω;;;;Ειναι δυνατον να αγχωθηκες για την εγκυμοσυνη;;;ΘΑ σε μαλώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπνο εχω μπολικο δοξα τον Θεο !!!!

μποτε θελω και κομμωτηριο...περιμενω να περασει το πρωτο τριμηνο να παω να τα βαψω .

η κοιλια μου δεν μεγαλωσε καθολου ακομα την μετραω με μεζουρα και ειναι οπως ηταν :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να δειτε τι παλιογονιδια εχω κληρονομησει και ολα απο την γιαγια που δεν χωνευα!!!!!!

αρρωσταινω ευκολα,εχω αλλεργια,ημικρανιες,μυηκους πονους και αλλα πολλα

απο οοοολα τα εγγονια της εγω της τα πηρα ολα :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα για κομμωτηριο και αυτην την στιγμη ειναι ο μανωλησ πισω μου και με χτενιζει !!!! που το καταλαβε η ακομα και αυτοσ καταλαβε οτι πρεπει να παω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει ωραια προιοντα και πολυ καλα ο κορες ειναι οικονομικα και φυσικα και μακιγιαζ και περιποιηση, εγω απο τωτε που εμεινα εγγυος εκανα στροφη σε αυτα αλλα και γεννικα σε καλλυντικα φαρμακειου

εγώ χρησιμοποιώ της LOGONA, μου ταιριάζουν, νομίζω :?

του Κορρέ χρησιμοποιούσε η αδελφή μου και έβγαζε σπυράκια, αλλά εξαρτάται από την επιδερμίδα του καθενός!!!

2 μήνες χωρίς παιδικό πολύ δεν είναι?!! γιατί όμως? για να δυναμώσει?! :?: περαστικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα για κομμωτηριο και αυτην την στιγμη ειναι ο μανωλησ πισω μου και με χτενιζει !!!! που το καταλαβε η ακομα και αυτοσ καταλαβε οτι πρεπει να παω :lol::lol::lol::lol::lol:

:):):lol::lol::lol::lol:

:P:P:P

ΤΟ ΜΑΛΛΙ

νο μιχω το Α και το Ω της εμφανισης μας...

οταν το μαλλι μου ειναι χαλια...αβαφο...ακουρευτο...θαμπο..

το πιο ωραιο ρουχο να χω...σκατα νομιζω οιτ ειμαι...

ασε που δεν μου κανει αισθηση να μακιγιαριστώ καν....

οποτε Αφρουλα ,....βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ γαι κομμωτηριο...

τον αλλο μηνα και γω... ;)

απο κρεμουλες εγω μονο avene...καλλυντικα ???

οπωσδηποτε ρουζ ..μασακρα και πουδρα

και το ΜΑΓΙΚΟΟΟΟΟ ΚΟΝΣΙΛΕΡ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

αφροδιτη,ανυπομονεις να μεγαλωσει η κοιλιτσα ε????? ;)

τσουπρες.απο την πεμπτη εχει να ενεργηθει η μικρη.ο παιδιατρος ειπε να βαλουμε υποθετο γλυκερινης και να της δινω περισσοτερα φρουτα,λαχανικα και υγρα....αυτα της εδινα ουτως η αλλος.... :roll:

λεω να της δοκιμασω ξερα δαμασκινα...τι λετε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

αφροδιτη,ανυπομονεις να μεγαλωσει η κοιλιτσα ε????? ;)

τσουπρες.απο την πεμπτη εχει να ενεργηθει η μικρη.ο παιδιατρος ειπε να βαλουμε υποθετο γλυκερινης και να της δινω περισσοτερα φρουτα,λαχανικα και υγρα....αυτα της εδινα ουτως η αλλος.... :roll:

λεω να της δοκιμασω ξερα δαμασκινα...τι λετε??????

ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥΛΙ...

δυσυτχως δεν μπορω να σε συμβουλεψω ...δεν ξερω καθολου!!!

νομιζω πως ο γιατρος ξερει καλυτερα...

....ξερω γω???αλλα ακι υποθετα γλυκερινης???

ας μιλησουν οι πιο εμπειρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουλινακι σε 2 ευδομαδεσ θα παω και θα εγκατασταθω εκει μεσα :lol::lol::lol::lol: θα περασει μια μερα ωσπου να τελειωσω :lol::lol::lol::lol:

γρουσι οχι δεν ανυπομωνω ...θελω να ειναι μικρη αν μεγαλωσει απο τωρα ζητω που καικαμε .

εβαλα μασκα που ειναι και πιλιγκ ......ο μικροσ ολο με δειχνει και ρωταει

αχ τωρα το ειδα ,βαλε υποθετακι δεν ειναι τιποτα μαλακωνει τα κακακια τοπικα για να γλυστρησουν ....εχω βαλει πολλα σε μενα :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααα..Πνίγομαι στη δουλειά, αλλά δεν μπορώ να μη σας μιλήσω...Παθαίνω στερητικό σύνδρομο..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια δε χρησιμοποιώ καμία μα καμία κρέμα.....Ποτέ δεν έβαζα.... :?:?:?:?:?:?

Αφρο όταν ήμουν έγκυος στην Ιωάννα ήμουν αγριεμένη και εγώ που δεν είχα ΠΟΤΕ στη ζωή μου σπυράκια, στην αρχή είχα πάρα πολλά....Τώρα νομίζω είμαι ΘΕΑΑΑΑΑΑ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και ψώνιο επίσης..... :lol::lol::lol:

Χρύσα πάλι αμυγδαλίτιδα;;;;;;;; :(:(:(:( Πραγματικά σε θαυμάζω....Συνέχεια αρρωστούλης είναι μωρέ...Κι αυτός ταλαιπωρείται κι εσύ παιδεύεσαι.... :(:(:(:(

Φουλινάκι περαστικά και στο όμορφο Σοφάκι...Συμφωνώ μαζί σου για τα μαλλιά...Αν και δε τα βάφω πλέον.... ;););)

Ρε κορίτσια εμένα δεν έχει πιει ΠΟΤΕ ΧΥΜΟ η Ιωάννα.... :?:?:?:? Είχα δοκιμάσει να της δώσω χυμόμ πορτοκάλι μήπως πάρει με κάποιο τρόπο τις βιταμίνες του πορτοκαλιού και δεν.......Τώρα τρώει που και που πορτοκάλι..... :?:? Αφου τρώει τα φρούτα είναι απαραίτητο νατης δίνω και χυμό;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Αρτζι τέλειο το καθισματάκι που είναι για πάνω στο ποδήλατο...Το άλλο το θεωρώ επικίνδυνο.... :?:?:?

Μιτσάκι χαίρομαι για τα αποτελεσματα της αμνιπαρακέντισης....Με το καλό το ανηψάκι σας...Αντε τώρα περιμένουμε νέα για το δικό σου νινί.... ;);)

Αναστασία μουτι τρομάρα είναι αυτή που πήρες με το Σπύρο;;;;; :o:o:o:o:o Ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω..... :?:?:?

Ρε συ Λένα πλάκα μου κάνεις;;;;;;Έκανες μια εβδομάδα πριν τεστ και περιμένεις να δείξει θετικό;;;;; :shock::shock::shock::shock: Απλώς να σου υπενθυμίσω ότι με 2 εβδομάδες καθυστέρηση τα τεστ μου έβγαιναν αρνητικά..... :shock::shock::shock::shock: Όσο για τον Τόλη, θα πάνε όλα καλα... ;);););)

Αναστασία κάνει προοδους η τσαχπίνα ε;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Τρώει πολύ...

Χθες η δικιά μου δεν έφαγε καθόλου φαγητό.....Τι να έχει;;;;;; :?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα μου άντε ετοιμάζεσαι για τον 2ο πρίγκιπα...Τι καλά...Ζηλεύω..... :D:D:D

Σισσάκι τέλειες θα είναι οι εξετάσεις...Μην αγχώνεσαι...Θα έρθεις μαζί μας για καφέ την άλλη Παρασκευή;;;;;;; :D:D:D:D:D:D

Ευάκι ταλαιπωρείται μωρέ η ψυχούλα μου....Τόσες μέρες χωρίς κακάκια;;;;;Κάνε ό,τι σου λέει ο γιατρός..... :P:P

Νατασάκι ποτέ δε σε πετυχαίνω ρε...... :(:(:( Τι νέα;;;;

Ιουλία μου τι κάνεις;;;;;;;Ο μικρούλης καλά;;;;; :P:P:P

Ρε κοριτσια τώρα που το θυμήθηκα...Πώς κάνετε έτσι για τα εμβόλια;;;;; :shock::shock::shock::shock: Χαλαρώστε λίγο...Πολύ ευαίσθητες είστε....Και άμα κλάψουν δηλαδή τι θα πάθουν;;;;; :shock::shock::shock: Η Ιωάννα δεν κλαίει ποτέ...Ποτέ δεν έκλαψε σε εμβόλιο...Ο γιατρός λέει οτι πρώτη φορά βλέπει μωρό (όταν ήταν βρέφος)που δεν κλαίει..... :?:?:?:?:? Ίσα ίσα του μιλάει και του στέλνει φιλάκια.....Μη με παρεξηγήσετε αλλά σας βρίσκω λίγο υπερβολικές..Οκ, ένα τσιμπηματάκι είναι, πονάει λίγο, αλλά δε θα πάθουν τίποτα αν κλάψουν και λίγο.....Σιγά!! :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παιδια δεν ξερω..ει9μαι μεσα στα νευρα..

λεει τουλαχιστων μεχρι τα Χριστουγεννα να μην παει..

εμενα με βολευει μια χαρα..λιγοτερα εξοδα, θα πηγανω γραφειο με λεοφορειο ...αλλα δεν θελω

Βασικα με επιασαν οι στριμενες μερες μου και ειμαι ετοιμη να δειρω ανθρωπο..πρωτο και καλυτερο τον αντρα μου!!!

Δεν μπορω αλλο παιδια..θελω να μετακομισω σε κανενα βουνο, χωρις τηλεφωνο..μονο με συνδεση Ιντερνετ, μακρια απο μαμα, πεθερα απο'ολους...πλησιαζουν και τα Χριστουγεννα και γινομαι Γκριντσ σιγα σιγα..

Κουραστικα..μια ζωη ειτε με την μαν αμου ειτε με τονβ αντρα μου οτι γινετε να γινετε με το γρου γρου γρου...δεν την μπορω τοση γκρινια, ολα λες και με το ζορι τα κανουν

Βαρεθηκα να μαλωνω μαζι τους γι ατο παραμικρο, να πρεπει να τους πειθω να τους παραθετω επιχηρηματα..αιντε...

Επισης κατι ακομα που με στεναχωρει..ο μικρος δεν ζηταει στηθος τη νυχτα..κλαψ κλαψ..

θα μου πειτε τρελη ειναι αυτη, λυσσαξε να αποθηλασει και τωρα που νυχτα αποθηλαζει δεν της αρεσει..

μα πινει γαλα..και μαλιστα πολυ..και αυτο δεν ειναι καλο..αφου ξυπναει που ξυπναει, τουλαχιστον του εδινες μεμε, και κοιμοσουν...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι αρτζ σε αυτο εχεις δικιο, ειναι αναλογα το ατομο...πμ παλια στην ΠΧ εποχη που ειχα προικα αφαγωτη, επαιρνα κρεμες Lamer, La prerie, Chanel , Christian Dior δε μου εκανε κλικ καμια, τελικα αφου παντρευτηκα εκανα στροφη στην ROC και εμεινα στο θεμα κρεμας εκει μεχρι που εμεινα εγγυος οποτε εκανα στροφη στα Apivita, La Roche Possey , και KORRES .

Στο θεμα νυχια εμεινα στου κορε οπως και στο θεμα καθαρισμος προσωπου και ορισμενα βαφτικα- κυριως λιπ γκλοσ, αλλα στη βαση μεικ απ, πουδρα σκιες κλπ παρεμεινα πιστη στην Estee Lauder και Vichy.

Απο αρωματα κλασικα και αγαπημενα..

οσο γι μαλι..εκει που το ισιομα και χτενισμα γινοταν καθε πρωη..τωρα σε εθνικες εορτες και επετιου μονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι τέλειο το καθισματάκι που είναι για πάνω στο ποδήλατο...Το άλλο το θεωρώ επικίνδυνο.... :?:?:?

αντιθέτως, αυτό είναι επικίνδυνο: αν πέσω εγώ, έπεσε και η μικρή,....ενώ το άλλο, αν πέσω εγώ το τρέιλερ μένει σταθερό και η μικρή μόνο γελά μαζί μου!!! :?

Χθες η δικιά μου δεν έφαγε καθόλου φαγητό.....Τι να έχει;;;;;; :?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol:

νομίζω κάνει δίαιτα επειδή την είπαμε αφρατούλα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα βιαστικο γεια κ απο μενα..ΕΙμαι δουλεια..βαριεμαι..σερφαρω..λεω να παω να τρεξω μετα στη θαλασσα πριν ξυπνησει ο βικινγκ!!Μου ειπε η μανα μου οτι κοιμαται!

Γωγω συμφωνω για τα εμβολια..κ μενα δεν με απασχολει αν θα κλαψει..Γενικα δεν κλαιει στη γιατρο, ενοχλειται, παταει καμια τσιριδα στο εμβολιο, οκ το ξεπερναει μετα..Εεε τωρα αν πονεσει κ λιγο δεν χαλασε κ ο κοσμος..Δεν ξερω, δεν εχω αγχωθει ποτε για το θεμα αυτο!!

Σες περαστικα στα ειπα κ προσωπικα..ΜΑΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!

Και εγω δεν ειχα αγριεψει στην εγκυμοσυνη καθολου, αλλα κρεμες εβαζα κανονικα κ εβαφα κ μαλλι με βαφες Κορρε...Παντα εβαζα κρεμες, ουτε που μου ειχε περασει απο το μυαλο οτι δεν κανει λογω εγκυμοσυνης...

ΚΑτι ειδα για καρεκλακι ποδηλατου! Χι χι κ εμεις εχουμε στη Δανια...δεν τον κανω εγω βεβαια διοτι ειμαι τελειως ατσουμπαλη κ σκοτωνομαι με το ποδηλατο, το εχει ο πατερας του κ τον παει κ εγω ακολουθω..εσω σκασει κατω με το ποδηλατο απειρες φορες, τελευταια προσγειωθηκα σε εναν αγκαθωτο θαμνο (τον σεπτεμβριο στη Δανια), φανταστειτε να ειχα κ τον Σεμπ πισω...κ ακουγα κ τον Σεμπ να λεει με απορια μαμα??? μαμααααα????

Αυτα..παω να κανω καμια δουλεια!!

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορω αλλο παιδια..θελω να μετακομισω σε κανενα βουνο, χωρις τηλεφωνο..μονο με συνδεση Ιντερνετ, μακρια απο ολους...πλησιαζουν και τα Χριστουγεννα και γινομαι Γκριντσ σιγα σιγα..

Κουραστικα..Βαρεθηκα να μαλωνω για το παραμικρο, να πρεπει να πειθω να παραθετω επιχηρηματα..αιντε......

και εγώ καμμιά φορά αισθάνομαι έτσι σαν και σένα, πες μου το βουνό για να βρεθούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..εσω σκασει κατω με το ποδηλατο απειρες φορες, τελευταια προσγειωθηκα σε εναν αγκαθωτο θαμνο (τον σεπτεμβριο στη Δανια), !

εγώ έπεσα σε έναν τοίχο όταν ήμουν έγκυος 8 μηνών!!! έκανα μια ατσούμπαλη κίνηση και τσουπ....αλλά όλα οκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Αρτζι δεν είναι επικίνδυνο με το τρέιλερ να σας χτυπήσει κανένα αυτοκίνητο;;;;;; :?:?:?:?:?:?:? Η πηγαίνετε αποκλειστικά σε ποδηλατόδρομους;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Γιατί σκέφτομαι κάτι αντίστοιχο στην Ελλάδα που δεν έχει ποδηλατόδρομους και τρέμω...... :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαινοβγαινω κ εγώ για να προλαβαίνω τουλάχιστον να σας διαβάζω..

Γωγώ αν τρώει φρούτα δεν χρειάζεται κ χυμό.. Απλά επειδή εμείς φτιαχνουμε και για μας, φτιάχνουμε και για τον μικρό. Πάντως σκέτο ενα φρούτο δεν του αρέσει... θέλει ποικιλία ο κυριος..

Κρέμες προσπωπου και περιποιηση..ααααααχχχχχχ πονάω!! :oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Αρτζι δεν είναι επικίνδυνο με το τρέιλερ να σας χτυπήσει κανένα αυτοκίνητο;;;;;; :?:?:?:?:?:?:? Η πηγαίνετε αποκλειστικά σε ποδηλατόδρομους;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Γιατί σκέφτομαι κάτι αντίστοιχο στην Ελλάδα που δεν έχει ποδηλατόδρομους και τρέμω...... :?:?:?:?:?:?

εννοείται σε ποδηλατόδρομο, αν τυχόν βγούμε σε δρόμο που δεν έχει ποδηλατόδρομο (σπάνιο αυτό) τα αυτοκίνητα μένουν πίσω μας, σέβονται τους ποδηλάτες, ούτε κορνάρουν ούτε τίποτα, αν βρουν ευκαιρία θα προσπεράσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουλινακι,κι εγω του ειπα οτι δεν θελω υποθετο και λεει θα της ειναι πολυ δυσκολο να τα κανει μετα απο τοσες μερες....τι να πω..... :?

τοτε αν κανεις αυτο που σου ειπε

το καυμενουλι μου μωρε..εδω εμεις

και τι πονο τραβαμε αν δεν....

σκεψου αυτα που αλλιως ειναι μαθημένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω:

Ρε κοριτσια τώρα που το θυμήθηκα...Πώς κάνετε έτσι για τα εμβόλια;;;;; Χαλαρώστε λίγο...Πολύ ευαίσθητες είστε....Και άμα κλάψουν δηλαδή τι θα πάθουν;;;;; Η Ιωάννα δεν κλαίει ποτέ...Ποτέ δεν έκλαψε σε εμβόλιο...Ο γιατρός λέει οτι πρώτη φορά βλέπει μωρό (όταν ήταν βρέφος)που δεν κλαίει..... Ίσα ίσα του μιλάει και του στέλνει φιλάκια.....Μη με παρεξηγήσετε αλλά σας βρίσκω λίγο υπερβολικές..Οκ, ένα τσιμπηματάκι είναι, πονάει λίγο, αλλά δε θα πάθουν τίποτα αν κλάψουν και λίγο.....Σιγά!!

Σωπα βρε κοπελια!!!!Δε θα παθουν τιποτα! :lol:

Αυτο θα σου επετρεπα :D να το πεις μονο αν το μωρο σου εκλαιγε σπαρακτικα κ γινοταν μωβ απο το κλαμμα!

Αφου δεν την ενοχλει(φτου φτου) μη μιλας!

Χαριτολογωντας τα λεω αυτα κ ειμαι σιγουρη πως καταλαβαινεις!

Ομως ειναι σαν να μιλαει πχ η Νατασα για τον υπνο κ να λεει "καλα,πως κανετε ετσι που ξυπνανε 20 φορες/νυχτα!Χαλαρωστε!" ;)

Φουλινακι μου κ Χρυσα περαστικα στα μωρακια σας..Γμτ...Κριμα οι ψυχουλες μας...

Επανερχομαι γτ με φωναζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...