Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

Καλημερα τσουπριτσες...μμανουλομανουλιτσες και φουσκοτοκοιλιτσες!!!

Καταρχας να σας πω οτι και μενα ειναι αρρωστη η μπουμπουκωτοΣοφία....

αχ κοριτσια....ποναει η καρδουλα μου να την αφηνω ετσι...και να πηγαινω να δουλεψω

μα η καρδια της μανας...ξεριζωνεται...

και ας ηταν μεσα στα χαμογελα η ψυχουλα μου..

38,5 ανεβαζε τον εριχνα με συροπακι...

εκανε και ενα εμετο γιατι δεν της αρεσει καθολου το παναντολ

της εδωσα και γω το algofron (λιγοτερη ποσοτητα και με μεγαλυτερα διαστηματα)

το ξημερωμα πρεπει να της εφτασε και 39...ξυπνησα απο το σωματακι της

που εβραζε...(εννοειται την κοιμησα διπλα μου...

δεν αντεχα στην σκεψη να την αφησω μονη της)

Σημερα εδειχνε καλυτερα....δεν θηλασε ομως το πρωι... :( ...και της αφησα γαλα

απο την καταψυξη...

τωρα ειμαι στο γραφειο και μετραω τα λεπτα που περνανε...

διαβαζω τα δικα σας και επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημεραααα

μετα απο μια δυσκολη νυχταααααα

Τι κανετε;;;

λοιπον ολη νυχτα ανεβαζε πηρετο, απο 38,9 εως 37,2 πιο κατω δεν καταβεναι.

Σημερα το πρωη παει συστημενος στην παιδιατρο με τον αντρα μου να δω τι μας μας πει..εγω ειμαι δουλεια..σημερα θα εχουμε κατι πολυ VIP αχριστους..αλλα πρεπει να ειμαι εκει γιατι το μποσ χρειαζετε feed Back

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάρες μου! :D

Αrgi, Μπεμπούλης, πολλές λαχτάρες τα ζιζανιάκια σας!!! :lol: Τα μάτια μας 14!!! :shock: Εγώ δεν έχω παράπονο, η μικρή είναι ήσυχο παιδάκι, φοβάμαι ότι το δεύτερο θα είναι ακριβώς το αντίθετο, έτσι δε πάει συνήθως; :?:lol:

Argi μου, εγώ έχω πάρει καιρό τώρα παιδικό καθισματάκι για το ποδήλατο και το έχουμε καταευχαριστηθεί με τη μικρή, το απολαμβάνει απίστευτα!!! :D Φυσικά, για την Ελλάδα είναι πρωτοφανές το θέαμα και όλοι με κοιτούν κάπως έτσι... :shock: "Μα δεν είναι επικίνδυνο; Προσέξτε το παιδί..." κλπ κλπ!!! :roll:

Αύριο πάω για χοριακή και την Πέμπτη έχω ραντεβού με το γιατρό. Ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά. Εδώ και λίγες μέρες μ' έχει πιάσει ανακατωσούρα, απ' τη μία πεινάω πολύ συνέχεια κι απ' την άλλη ΟΛΑ μου φέρνουν αναγούλα! :ymsick: Αρχίσαμε!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foulinaki και κουμπαρούλα, περαστικά στα μωράκια σας!! [smilie=binkybaby.gif]

Κι εμένα σπαράζει η καρδιά μου όταν ψήνεται.... :(

Απ' την άλλη, δόξα τω Θεώ που είναι περαστικά....... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ερη μου σε ευχαριστω..

Χρυσα μου σε καταλαβαινω απολυτα...

Argi ωραια η ιδεα με το ποδηλατο

εγω ειμαι λιγο αρτσουμπαλη ομως ...πεφτω δηλαδη

στο ισωμα οποτε για μενα δεν ειναι αυτα....

πολυ θα μου αρεσε ομως...σαν σκηνη απο ταινια!! :D

Μιτσακι χαρηκα και γω πολυ για τα νεακια σου

και ετσι να χαμογελατε απο δω και περα..

σε ευχαριστω κουκλιτσα μου...εχεις δικιο περαστικα να ειναι

και με οσο δυνατον λιγοτερη ταλαιπωρια για τα νινακια μας!!!

Λενακι ελπιζω σημερα να εισαι πιο χαλρη και

να σου χουν φυγει ολες οι αρνητικες σκεψεις!!

θετικη ενεργεια απο μενα και Το Σοφιδιο!!

Σορυ αλλα δεν ξερω τι επεμβαση θα κανει ο καλος σου

ευχομαι και ειμαι σιγουρη οτι θα ειανι ολα καλα!!

χαμογέλα κοριτσακι!!!

Μπεμπουλης τι τρομαρα ρε κοπελα μου..

μονο που το διαβασα μπηκα στη θεση σου...μου κοπηκε η αναπνοη...

πωπωπω...ρε κοριτσια τα ματια μας τα αυτια μας και γενικα ολες μας οι αισθησεις!!

Ανασατσακι μου ευχομαι το τσαχπιναννυ σημερα να μην πονεσει καθολου

θα τα χω και γω στο νου μου αυτα αυτοκολλητα...

το γλυκο της το μπουτακι το μαστοχωτο να μην νιωσει τιποτα ευχομαι!!

Δεν μου ειπες χθες για τα κατορθωματα της απο πανω....??? :x:x

ας το καλο μεσημεριατικα...ξου ξου να φυγετε να πατε αλλου!!!

Αφρουλα εγκυουλα αχ τι γλυκεια αδημονία!!!!

ΠΑω να διαβασω και αλλες και επανερχομαι

τι ωραιο τρενο..γρηγορο και γεματο..σε ομορφα ταξιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακι αντε με το καλο να πανε ολα τελεια!!!!!!!!!!!!!!!

φουλινακι και χρυσα περαστικα στα μωρουλια σας!!!!

παιδικο καθισματακι θελει να παρει και ο μπαμπας μου στο ποδηλατο για να πηγαινει βολτες τον εγγονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό λέμε να αγοράσουμε (την 2η φωτό), εδώ υπάρχουν ποδηλατόδρομοι και μέχρι τώρα δεν έχω πέσει, βέβαια με την σκανταλιάρα μου δεν ξέρω τι θα γίνει κατά πόσο θα κουνιέται κ.λπ.!!! αλλά αν δεν δοκιμάσω δεν θα μάθω!!!! :lol::lol::lol:

εμείς έχουμε το άλλο το τρέιλερ (1η φωτό), όπως στην φωτό αλλά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω να περνώ δίπλα από τα αυτοκίνητα χωρίς να τα γρατζουνίσω!!!! :?:?:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Τι μου κάνετε κόρες;;;;

Καλά πόσα γράψατε;; Ούτε να ψηφιζει δεν είναι κανείς!! Δε σας προλαβαίνει!! Τρέχει το τρενάκι τρέχει και δε φτάνει!! :lol::lol::lol:

Λείπαμε το 3ήμερο, είχαμε πάει και εμείς οι ετεροδημότες στα χωριά μας!! Τί νομίζετε;; Αμ πώς! Το παίζουμε πρωτευουσιάνοι δεν είμαστε! :shock::lol::lol:

Είχε ωραιο καιρό! Το καταδιασκέδασε η μικρή. 3 μέρες έκανε λες και είχε πάρει έκσταση!

Ωραια περάσαμε, αλλά τα κεφάλια μεσα πάλι! Ουφ βαρέθηκα! Αντε να έρθουν τα Χριστουγεννα.

Εντωμεταξυ περιμενω αυτη τη βδομαδα τα αποτελεσματα της μοριακης εξέτασης και έχω ψιλοαγχωθεί... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα το δευτερο μάρέσει. το πρώτο το φοβάμαι και εγώ

κατ' εσέ ποιό είναι το πρώτο και ποιό το δεύτερο? :lol: δεν είμαι ξανθιά!!!! :lol::?

αγοράζω έναν παιδίκό χυμό για το μπουμπούκι, που είναι για παιδιά πάνω από 6 μηνών!!! είναι σε πλαστικό μπουκάλι και δεν μπορώ να το ανοίξω, η καημένη μου ζήτησε χυμό, προσπαθώ να το ανοίξω, τίποτα....πάω και παίρνω τον κάβουρα, την πρώτη φορά τα κατάφερα και την δεύτερη, σήμερα όχι, έτσι περίμενα τον γείτονα και μόλις ήρθε του είπα να μου το ανοίξει!!!! :?:?

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνουν τόσο δύσκολο!!!! :evil:

Σισσιώ καλά αποτελέσματα.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ να μου πεις τι εγινε, δεν ξέρεις ποια μέρα θα τα πάρεις?

Όλα καλά θα πάνε θα δεις. :x

Συμπεθέρα προτιμώ αυτό που μπαίνει πάνω στο ποδήλατο και όχι αυτό που σέρνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα το επεθα χθεσ με το ποτηρακι του ....ποσο το ειχα σφιξει!!!

κοριτσια το προσωπο μου εχει αγριεψει πολυ απο τοτε που ξανα ειμαι εγκυοσ ...τι να κανω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το προσωπο μου εχει αγριεψει πολυ απο τοτε που ξανα ειμαι εγκυοσ ...τι να κανω ?

φάε πολλά γλυκά να γλυκάνεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

άρα κοριτσάκι έχεις!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα το επεθα χθεσ με το ποτηρακι του ....ποσο το ειχα σφιξει!!!

κοριτσια το προσωπο μου εχει αγριεψει πολυ απο τοτε που ξανα ειμαι εγκυοσ ...τι να κανω ?

Νομιζω οτι ειναι η ταλαιπωρια και η κοπωση του πρωτου 3μηνου...

θα ηρεμησει μετα....

χαμογελα και θ αφυγει η αγριαδα!!!

Πντως σε εμενα ετσι ηταν το πρωτο 2μηνο σαν να μην πω τι ημουν καιμετα

μια γλυκα!!!(((((((((((((((ψωνιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))))) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αι εγω μια σηγουρια την εχω για κοριτσακι αλλα το θεμα ειναι τι να κανω με το προσωπο που ειναι χαλια ,ειναι θαμπο .στον μανωλη ελαμπα και τωρα φαινομαι σαν την κακομοιρα .καμια κρεμουλα κατι θαυματουργο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ να μου πεις τι εγινε, δεν ξέρεις ποια μέρα θα τα πάρεις?

Όλα καλά θα πάνε θα δεις. :x

Συμπεθέρα προτιμώ αυτό που μπαίνει πάνω στο ποδήλατο και όχι αυτό που σέρνεις!

Θενκς κορίτσια για τη συμπαράσταση! Θα σας ενημερώσω βεβαίως όχι μόνο για μενα, αλλά να έχετε και την ενημέρωση.

Αχ Αργυρούλα τελεια! Είχαμε και εμεις ποδηλατόδρομο στα Γιάννενα. Κατα μήκος της λίμνης, εδώ στην Αθήνα πουυυυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κρέμες χρησιμοποιείς? κάνε πίλινγκ, κάνε μάσκα προσώπου, ξάπλωσε και χαλάρωσε, μετά βάλε και τις κρέμες σου....εγώ κάνω 2 φορές την εβδομάδα πίλινγκ και προ μπουμπουκιού 2 φορές την εβδομάδα μάσκα προσώπου, τώρα λόγω κούρασης και βαρεμάρας, την μάσκα την έχω ξεχασμένη!!!

και εγώ στην 1η εγκυμοσύνη ήμουν πολύ ωραία στην 2η όχι.....βέβαια έχει να κάνει και το ότι στην 2η έχεις ήδη ένα παιδί να σε ταλαιπωρεί!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!

τι κανετε?

Αφροδιτη εισαι μι γλυκα!

δεν τα πιστευω αυτα με το γλυκο και μη γλυκο [προσωπακι η με τς κοιλιες!

ακομα γελαω με τον πεθερο μου.....μια μερα πριν γεννησω μου ειχε πει....μυτερη η κοιλια σου αγορι θα κανεις...εκενε λαθος ο υπερυχος.....

και η ατακα του Π.

--ααααααα εμενα κοριτσι μου ειπαν κοριτσι θα παρω απο το μαιευτηριο!

πηρα μποτες στην μικρη και τις φοραει μεσα στο σπιτι και περπατα σαν τους γερμανους στρ.

τωρα βλεπει την μπαρμπι και το διαμαντενιο καστρο ...παω για γενικη στο μπανιο

χθες βραδυ που εγω ελλειπα επεσε ξερη για υπνο...στι 7:30 ειχε ξυπνησει αλλα την επεισα να ξαπλωσει διπλα καμια ωρα...εγω κοιμηθηκα και εκιενη μου χαιδευε τα μαλλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω βικη μου .

πιλιγκ με αργιλο κανει η οχι ?

παιρνω κρεμεσ τησ ταλκο μου τις εχει δωσει η αισθητικοσ μου .απλα τισ παραμελω λιγακι :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα

τι κανετε;;;

εγω ακομα σερνομαι απο την αυπνια

εχει παλη αμυγδαλιτιδα αλλα αυτη τη φορα θα παρει αντιβιωση για 7 ημερες ( amoxil και οχι Augmentin στο οποιο εχοθμε αλλεργια)

Εχω να καταθεσω δε πως οτι μα οτι αχριστο γονιδιο υπηρχε στα σογια το κληρονομησε αυτο το παιδι...

ειλικρινα πλεων φοβαμαι να κανω δευτερο...γιατι θα τραβαω παλη τα ιδια και δεν μπορω..το λοιπαμαι το καημενο αγεννητο μωρο

Αναστασια αμαν ρε συ...

πολυ ζωηρος ο Σπυρος..φανταζομαι οτι τα ειδες ολα εκεινη την ωρα!!!

Σισινι εσενα η Χαριλινα αρρωσταινει καθολου στον παιδικο;;;;

Εγω ειμαι σηγουρη οτι θα εχεια καλα αποτελεσματα..σου το ευχομαι ολοψυχα.

Αφρο κανε μασκεσ...και περιποιησου τον εαυτο σου..θυμησου πως οποιαδηποτε πραγματικα - γιατι εσυ δεν εισαι- ασχημη γυναικα, με το καταλληλο ντισυμο και μακιγιαζ γινετε κουκλαρα..

εχει ωραια προιοντα και πολυ καλα ο κορες ειναι οικονομικα και φυσικα και μακιγιαζ και περιποιηση, εγω απο τωτε που εμεινα εγγυος εκανα στροφη σε αυτα αλλα και γεννικα σε καλλυντικα φαρμακειου

Επισης να σου πω πως οταν ημουν εγγυος ημουν πανασχιμη..ειδες τι ομορφο παιδι εκανα..χαχαχαχα.

Βικυ μου φιλακια.

Σορυ που δεν σχολιαζω αλλο αλλα ειμαι πραγματικα κομματια νυσταζω και εχω να αρχιζω να ετοιμαζω το ρεπορτ του 10 για τα ταξιδι ατου αφεντικου..και να αρχισω να συναρμολογω τις Χρ. καρτεσ...

ΑΑΑ..η παιδιατρος ειπε ο μικρος να μη παει παιδικο για κανενα διμηνο..ωιμεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πολλά συγχαρητήρια για την προαγωγή σου κορίτσι μου 🥰 👏 καλα εκανες με τα τεστ καλοκαίρι είναι κοιτα να χαλαρώσεις να ξεκουραστείς να πας τις βολτες σου διακοπές αν μπορείτε και να το χαρεις γιατί το άτιμο το καλοκαίρι περναει γρήγορα 😂  
    • Πρήξιμο είναι κορίτσι μου και αν πίνεις και προγεστερονη δεν βοηθάει και πολύ φαντάζομαι το βράδυ είναι ακόμα πιο εντονο σε σχέση με το πρωί όταν ξυπνάς ;
    • Παρε το χρονο σου γτ το χρειαζεται η ψυχολογια πανω απ ολα. Κ γω σε φαση διαλλειματος ειμαι.πεταξα τεστ  ημερολογια χαπια κ ο,τιδηποτε με αγχωνε κ θα ζησω τ καλοκαιρι μ...το μυαλο πρεπει να φυγει να ξεφυγει κ ολα ερχονται στ χρονο τους
    • Ωωω χαρηκα τοσο για την αυχενική σου!! Αν σου πω οτι ήμουν σίγουρη για το κοριτσάκι. Οπως και για την Θετις είμαι σίγουρη πως εχει κοριτσάκι!! Ολα καλα θα πανε. Κανένα άγχος εσεις να μην εχετε γιατί ολα ειναι καλα απο την αρχή. Ακομα και οι αιμορραγίες σου ειδες απ την αρχή πως δεν είναι τίποτα! Θα τον παρω αυριο και θα παω Δευτέρα. Ειμαι αποφασισμένη γι'αυτό. Αν τελικά παει καλα η εγκυμοσύνη (που δεν το πιστεύω) θα αλλαξω γιατρό. Ηδη έχω βρει 2 που μου ειπαν το οκ. Ο 2ος κιολας ειδικεύεται σε κυησεις υψηλού κινδύνου και μου ειπε πως με αναλαμβάνει . Απλα είναι νεαρός και λιγο αυτο με φοβίζει. Έρχεται ομως απο Γερμανία και εχει καλα μηχανηματα. Ο άλλος είναι παλια καραβανα και εχει ξεγεννησει την ανήψια του άντρα μου που ειχε 2 δυσκολες εγκυμοσύνες. Μάλιστα η 2η ηταν με διεισδυτικό πλακούντα και της έσωσε την μήτρα. Η κολλητή μου θελει να μιλήσει και στον δικο της που είναι σίγουρη πως και αυτος θα με αναλάβει. Δεν ξερω αν θέλω να παω μέχρι τη Δευτέρα σε αλλον. Φοβάμαι μην πάθω τα ιδια με την κορη μου και τελικα μπερδευτω χειρότερα. Κατα τα λεγόμενά του , εχει καλό μηχάνημα και εχει πολυ καλύτερη ευκρίνεια απ τα μηχανηματα του Ρέα . Να τον πιστέψω; Ξερω γω... Πριν 5χρ το εφερε οταν ηρθε απο την Αγγλία και εγκαταστάθηκε μονιμα εδω για να αναλάβει το ιατρείο του πατέρα του.
    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...