Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

εμείς βγήκαμε έξω, μπορώ να πω ότι είχα μια πολύυυυυυυ ωραία μέρα με τα παιδιά! :)

πήγαμε για καφεδάκι, μετά στις κούνιες και το χάρηκα πολύ!!! γυρίσαμε και τα παιδιά ύπνο!!!

η κοπέλα μου χτύπησε λίγο στην μυτούλα της στην τσουλύθρα, αλλά όλα οκ!!!

αχ ρε συμπεθέρα, τώρα είπες χτυπησε η Ρέα στην τσουλίθρα.. Τι θα κάνω με αυτές τις απροσεξίες??

Χθες με φωναζε να πάω μαζι του στην κρεβατοκάμαρα, του λέω "τώρα έρχομαι" και προχωράει μπροστά και κοιτάει πίσω προς εμένα - να δει αν σηκώνομαι αλλιώς να κλάψει - και μπουμ κολάει όλη η μουρίτσα του στην γωνία της βιβλιοθήκης... Καρούμπαλάκι πάλι....

Περαστικά μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λενε οτι το βραδυ των αρχαγγελων και για τα 2 επομενα δεν κανει να αφησεις ρουχα εξω απλωμενα ουτε προσωπικα αντικεκειμενα.. γιατι τα βλεπουν οι αρχαγγελοι και γραφουν τις ψυχες που θα παρουν μαζι τους.. εγω προσωπικα αγριευτηκα χτες το βραδυ και φοβαμαι επειδη θα κανει κ ο τολης την εγχειρηση...

τον σηκωσα χτες 3 η ωρα να με βοηθησει με τα ρουχα... το τι βρισιμο εφαγα δε σας λεω τιποτα :oops: ..!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

μα είναι δυνατόν να πιστεύεεις σε κάτι τέτοια?!!! :?

μου λέει "Σας πήρα χθες πόσες φορές αλλά δεν το σηκώνατε"...Της λέω "Το ξέρω, αλλά πηδιόμασταν.....Δεν μπορούσαμε να σου απαντήσουμε"..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Κάγκελο η θεία... :o :o :o

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: , εγώ θα ντρεπόμουν να απαντήσω έτσι!!! :?

Νατασσούλα Χρόνια Πολλά στον Μηχαλάκη σου να τον χαίρεσαι, πάντα ευτυχισμένος να είναι και στον παππού του!!!

τα παιδιά ξύπνησαν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θα κάνω με αυτές τις απροσεξίες??

Χθες με φωναζε να πάω μαζι του στην κρεβατοκάμαρα, του λέω "τώρα έρχομαι" και προχωράει μπροστά και κοιτάει πίσω προς εμένα - να δει αν σηκώνομαι αλλιώς να κλάψει - και μπουμ κολάει όλη η μουρίτσα του στην γωνία της βιβλιοθήκης... Καρούμπαλάκι πάλι....

Περαστικά μας!!

χαχαχαχα συγνώμη που γελάω αλλά φαντάστηκα την σκηνή!!!

να δεις η δικιά μας πόσα πεσίματα και σκουντουφλήματα έχει κάνει!!!! όλα για γέλια!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γωγω αν ειναι δυνατον!!!!!!!! πεθανα στα γελια!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρουλα μου χτυπησε πολυ?? ρεσυ δεντα πιστευω αλλα αγριευτηκα λιγο.. ειναι κ η εγχειρηση του τολη κ εκανα λιγο...

κοριτσια μολις ειχα μια περιπετεια στο μπαλκονι

επεσε στο χερι μου μια καμπια!!!!

τις σιχαινομαι τις καμπιες!!!! την πεταξα πανω στο τραπεζακι κ προσπαθουσα να την καψω με το τσιγαρο κ αυτη ηρθε παλι πανω μου!!!!!!! δε μπορω να σας πω τι τσιριδες πατησα... ολο το τετραγωνο με ακουσε στανταρ..

ξερετε αν υπαρχει καποιο αντικαμπικο???

κοριτσια απο θεσσαλονικη ξερετε αν υπαρχει εκκλησια αγιου αρτεμιου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερι τσουπριτσες!!!!

Κατ'αρχην ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο Μιχαλακη της Νατασουλα και στο Σπυρακο της Αναστασίας!!!!Κοριτσαρες να τα χαιρεστε τα αντρακια σας και να τα καμαρώσετε λεβέντες!!!!!

Αντε μαζευομαστε βλέπω για το καφεδακι!!!Τελεια!!!!!6 η ωρα ειναι μια χαρα!!!!Για να μας πουνε και τα αλλα κοριτσια.

Ρε Γωγω τρελάρα!!! :lol::lol::lol::lol: "Πηδιομαστε" στην 70-αρα;;; :lol::lol::lol::lol:

Τρελαρα Γιώτα!!!!Τι να σου πω για το Θεα!!!Μαλλον υπερβαρη Θεα με κοιλουμπα!!! :lol::lol::lol:

Τελικα χεστηκε ο Νικολας και του μυρισε του κουνιαδου μου και εφυγε.Ευτυχώς!!!!

Λινα μου ναι.Τελικα καταλαβα οτι εισαι απο βόρεια!!!

Αναστασια τι εγινε καλε;;;Μεσημεριατικα μαστορια. :shock::shock::shock:

Επισης εγω πολυ θα ηθελα να εχω το υψος σου!!!!

Αναστασια,Βίκυ ειδατε που λεμε να συναντηθουμε;;

Αφροδιτακη εγω μια φορα ειδα θριλερ (το δε ρινγκ) και εκανα να κοιμηθω 1 μηνα.Μπρρρρρρρρρρ!!!!

Αργυρουλα στην καφετερια η ΡεΑ καθεται κανονικα;;;

Λενα θα εχετε πάλι 4-ημερο ε;;;Τελεια!!!!

Εγω φετος δεν τον εστειλα παιδικο γιατι φοβηθηκα για το νεογεννητο αλλα του χρονου σιγουρα θα παει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις ειχα μια περιπετεια στο μπαλκονι

επεσε στο χερι μου μια καμπια!!!!

τις σιχαινομαι τις καμπιες!!!! την πεταξα πανω στο τραπεζακι κ προσπαθουσα να την καψω με το τσιγαρο κ αυτη ηρθε παλι πανω μου!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχα!!! Πολυ τολμηρή σε κοβω! Με το τσιγάρο? Να δεις δηλαδή και το θέαμα??

Πάρε καλέ μια χαρτοπετσέτα και μαζεψέ την!! χαχα, φαντάζομαι το σκηνικό με το τσιγάρο!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα στην καφετερια η ΡεΑ καθεται κανονικα;;;.

κάθεται, απλά πρέπει να έχει και κάτι να τρώει!!! χαχαχα....καθόμασταν σε ψηλά σκαμπώ και κάποια στιγμή, δεν την είδα, κατέβηκε από το σκαμπώ και μόνο που δεν έφαγε τα μούτρα της!!!! χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα παλι καλα που δε χτυπησε!!!!Τυροπιτακια τρωει και στην καφετερια;;; :lol::lol:

Εδω εχει εναν χαζοκαιρο.Νοτιαδες.

Λένααααααααααα!!!Γιατι καλε δεν της εδινες καμία παντοφλιά;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεε κανονιζετε καφε χωρις εμενα??? :cry: ..19 νοεμβριου, οχι δεν θα ειμαι Αθηνα..Ροδο θα ειμαι...Αθηνα προβλεπω να γυρισω στις 10 Δεκεμβριου κ θα ειμαι μεχρι τις 21 Δεκεμβριου, μετα φευγουμε διακοπες...Κριμααααααααααααααα. κ ηθελα να σας δω...Θα εφερνα οπωσδηποτε τον Σεμπ..

Περασαμε τελεια βολτα με τη φιλη μου, τον ανεβασε σε κατι γυριστες τσουληθρες αυτη, τρελαινοταν στα γελια ο μικρος, δεν τον εχω δει τοσο χαρουμενο! Τον ανεβασα κ εγω αλλα ρε παιδια φοβηθηκα εκει πανω, κ κολλησα...κ αρχισα να φωναζω Μαριαααααααα παρε το παιδιιιιιιιιιιιι ζαλιζομαι πεφτω.......πω πω πω ρεζιλι...Αυτη κατω γελουσε, ο Σεμπ χτυπιοταν να κατεβει μονος του, τελικα μου ξεφυγε κ κατεβηκε κ εγω κολλησα εκει πανω κ δεν ηξερα πως να κατεβω...τελικα τσουλισα κ φυσικα ΔΕΝ ξαναανεβαινω..ασε ασε..γερασα για τετοια..Μου σκιστηκε κ το καλσον, διοτι αποφασισα να βαλω φουστανι η εξυπνη μανα για να ανεβαινω σε γυριστες τσουληθρες..Οκ ειδε ολη η Ροδος τι φορουσα απο κατω....

Γωγω στο εχω πει...οι ατακες σου ειναο φοβερες!!

Αρτζι το μαλλι μου ειναι μισο μακρυ μισο κοντο..χαλιαααααααααααα..δεν ξερω αν θα το κοψω η να το μακρυνω

Σας φιλω παω να φαω,, πειναωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν αστειευομενη πάντα θα σου πω "τι τα θες αυτα τα πράματα εσυ;;;Κατσε να πλέξεις!!!" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για Δεκεμβρη δεν υποσχομαι τπτ γαιτι μπορει να σκασει μυτη ο πασάς!!! :D

Ρε κοριτσια εμανα ο γιατρος μεχρι να πάω 40 εβδομαδων ουτε καν ασχολειται με τον τραχηλο.Εσας;;;

Διαβαζω που ολες απο την 35η τρωνε χερι.Βεβαια απο την αλλη να σας πω την αληθεια δεν εχω και καμια ορεξη. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι πολλά ακόμα θα μπορούσα να της πω...Χειρότερα!!!!!!!!Ξέρεις τι είναι να σε παίρνουν οι άσχετες τηλ 30 φορές την ημέρα και να σου λένε "τι μαγείρεψες;;;Τι ώρα κοιμήθηκες;;;Πότε έχεσες;;;" :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Και σιγά δεν είναι κακό να λες ότι κάνεις σεξάκι........ :oops::oops::oops::oops:

Τη συνέχεια δε σας είπα........Αφού έμεινε κάγκελο και αμίλητη για λίγο, άρχισε να γελάει...Της λέω γιατί γελάς;;;Μου λέει, με αυτό που είπες...Της λέω.."Αλήθεια σου λέω...Τα βράδια ο κόσμος ή κοιμάται ή πηδιέται........." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και μου λέει "Καλά παιδάκι μου..Καλά κάνατε"..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε Λένα μη μου λες τέτοια γιατί έχω ρούχα απλωμένα έξω..... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Τι γίνεται με τη δουλειά του Τόλη;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Έρη γέλασα με το χτύπημά σας.... :lol::lol::lol::lol:

Αρτζι τέλειες οι φώτος...... ;);););)

Franita αν θες να μας δεις, μπορείς να μας πάρεις μαζί σου διακοπές στην Ελβετία.....Η έστω να πάρουμε τα παιδιά μας και τις κοιλιές μας (όσες έχουμε) και να έρθουμε Ρόδο..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια εμανα ο γιατρος μεχρι να πάω 40 εβδομαδων ουτε καν ασχολειται με τον τραχηλο.Εσας;;;

Διαβαζω που ολες απο την 35η τρωνε χερι.Βεβαια απο την αλλη να σας πω την αληθεια δεν εχω και καμια ορεξη. ;)

Τωρα είδα ότι είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη εσυ βρε Παναγιώτα μου!! Τον εφαγες τον γαιδαρο!

εμένα πάντως μου έβαλε χέρι μονο όταν πήγα να γεννήσω...

γωγώ εγώ μαζί σου ειμαι εννοείται. Καλά εκανες και το είπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχα!!! Πολυ τολμηρή σε κοβω! Με το τσιγάρο? Να δεις δηλαδή και το θέαμα??

Πάρε καλέ μια χαρτοπετσέτα και μαζεψέ την!! χαχα, φαντάζομαι το σκηνικό με το τσιγάρο!! :lol::lol:

καλε τι λες???????

να ρισκαρω να ακουσω το κρατς στα κρινοδαχτυλα μου??????? απαπαππαπαπαπαπαπα!!!!!!

ουτε με παντοφλα.... θα σιχαινομαι να πατησω μετα μεσα στο σπιτι.. θα πρεπει να την πεταξω και δεν ειναι καιρος για εξοδα!!

θελω μεθοδους χωρις ιχνη.. μετα στελνω τον τολη να μαζεψει το πτωμα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα ο τολης δεν παει στη δουλεια τις καθημερινες γιατι περιμενει στο νοσοκομειο.. ουτε εγω εχω καταλαβει ακριβως τι... :?

απλα αν λειπει πολλες μερες φοβαται μετα μην τον απολυσουν, γιατι ηδη τσινανε που λειπει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι λες???????

να ρισκαρω να ακουσω το κρατς στα κρινοδαχτυλα μου??????? απαπαππαπαπαπαπαπα!!!!!!

Καλέ δεν κάνει κρατς η κάμπια!! :lol::lol::lol:

Εγώ επειδή μένω και απέναντι σε δασάκι, έχω κατα καιρούς κάτι ζούδια τα οποία τα καταλαβαίνω απο την γάτα που τα κυνηγάει σαν τρελή. Παίρνω μια χαρτοπετσέτα, το αρπάζω και το πετάω...

Τελικά τι θα γίνει ρε Λένα με τον Τόλη? Πότε θα ξέρετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα αυτα τα σιχαμενα με τα μικροσκοπικα αηδιαστικα ποδαρακια δεν κανουν κρατς???? κ αν κανει? ποιος θα με συνεφερει μετα???

ασε ρε ερη... σκατα αναποδα.. οτι ξερετε εσεις ξερουμε κ εμεις..

αφου σκεφτομαι να του πω αν δεν την κανει μεχρι την τεταρτη να παμε σε ιδιωτικο.. ας δωσουμε τα 1700. δεν εχουμε πολλα στην ακρη βεβαια αλλα δε γινεται αυτο, ειναι πολυ αγχωτικο

συμπεθερα :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

οταν γκαστρωθω θα το κοψω.. τζαμπα ταλαιπωρια :P

εκανα τεστ σημερα κ βγηκε φυσικα αρνητικο

ουφφφ δε μπορω εχει αρχισει κ μου γινεται εμμονη ιδεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα, δεν προλαβαίνω να σχολιάσω πολλά, γιατί πρέπει να φύγω, έχουμε να πάμε στα γενέθλια της ξαδέρφης μας! :ymparty:

natasoula, χρόνια πολλά στον Μιχαλάκη σου, να ζήσει, να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε!!! :D

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, η αμνιοπαρακέντηση έγινε την Παρασκευή και σήμερα περιμένουμε με ΠΟΛΛΗ αγωνία τα αποτελέσματα... :? Πάνω απ' το τηλέφωνο είμαι και τρέμει η ψυχή μου. Τα σίγουρα σε 20 μέρες περίπου, αλλά και τα πρώτα είναι κατά 95% σίγουρα. Για να δούμε... :?

Συμπεθερούλα γεμιστή... :x

Εγώ είπα, είμαι μέσα για το καφεδάκι, αλλά κατά πάσα πιθανότητα παρέα με τη μικρή, ελπίζω να μην είναι πρόβλημα!

Argi, Μπεμπούλης, Ελευθερία, Γωγώ, Cesiliκουμπαρίτσα, foulinaki (καλωσήρθες!), Anastacia, maimoudaki, ΝατασούλοΜαρθούλοσυμπεθέρες και σε όλες τις μανούλες που ξέχασα :oops: σας φιλώ γλυκά!!!! Έχει απογειωθεί λέμε το intercity!!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθε ο άντρας μου και έβαλε μια σειρά!!!! επί 2 ώρες είχα το φαγητό τους στο τραπέζι και κανένα δεν ερχόταν να φάει!!! :evil: η μικρή δεν ερχόταν γιατί δεν ερχόταν ο μεγάλος!!!, έπαιρνε μια πιρουνιά και έφευγε!!!!, τελικά έφαγαν και τα 2!!! καλέ πρέπει να τους επειλείς για να φάνε!!! :o:?

Μιτσάκι καλά να περάσεις στα γενέθλια....

σας φιλώ......ήθελα κάτι να γράψω το μεσημέρι αλλά το ξέχασα!!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηθελα να κανω ενα μικρο παστιτσιο σημερα αλλα το ριξαμε στον υπνο και τωρα ξυπνησαμε .

του πηρα σημερα χυμο το φρεσκοκομενο και του αρεσε ....δεν τρελαθηκε οπωσ με τουσ παιδικουσ αλλα τον πινει .χαρηκα γιατι αυτο δειχνει οτι μπορω να του στιβω σιγα σιγα και πορτοκαλι .

λενα εγω λεω να πατε σε ιδιοτικο και ας στριμοχτιτε για λιγο καιρο .....δεν ειναι καιροσ να χανει δουλειεσ ,εχουν και τα αφεντικα τισ απαιτησεισ τουσ δεν μπορουνε να ειναι στο περιμενε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα τζαμπα το κατακορυφο δηλαδη.....χιχιχιχιχιιχ

αχ..γυρησαμε απο βολτα, τωρα θα κανω αρακα, και θα κανω το καθιερωμενο, αερισμα ξεσκονησμα ηλεκτρικη...δεν αντεχω αλλο...ειλικρινα..τα εχω φτυσει

Θελλω να παω για ψωνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια δεν αντεχω... ειμαι εξαντλημενη...

δεν εχω κανει τιποτα σημερα και δε μπορω να παρω τα ποδια μου

θελω να πεσω στο κρεβατι και να σηκωθω το σκ

αχ αφροδιτη μου του το λεω κ εγω κ δε θελει

δεν ξερω τι θα γινει με αυτο

κ εχω ενα αγχος...

αγχωνομαι για την εγχειρηση

αγχωνομαι για μια καινουρια δουλεια που περιμενει νεα

αγχωνομαι για το οικονομικο

αγχωνομαι που δε μενω εγκυος

δε μπορω αλλο

χρυσα σε μια βδομαδα περιμενω περιοδο, το εκανα νωρις γιατι νιωθω τετοια κουραση και ειπα μπας και..

αλλα σκατουλες

τζαμπα τα λεφτα

του εκανα μια φετα με τυρι δομοκου και τρελαθηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα θα σε δείρω σταματα!!! :o

Τι αγχώνεσαι παιδάκι μου, τι θα καταφέρεις με το αγχος? Θα δεις που όλα θα γίνουν και θα στρώσεις..

Μονο κάντε κάτι να εγχειριστεί ο άνθρωπος.. Τι σας λένε οι γιατροι?

Ξεκόλα πάντως και χαλάρωσε λίγο.. Ετσι όπως κάνεις δεν βοηθάς κανέναν και κυρίως δεν βοηθάς τον εαυτό σου..! Cheer up! Όλα θα πάνε καλά!

Αργυρώ τι τους είπε ο μπαμπάς τους και φάγανε? :twisted:

Αχ Χρυσσα και εγώ!

Αφροδιτη εγώ κρύβω τον αποχυμωτή γιατι αν τον δει θέλει συνέχεια χυμο... μο μοοο μαμα μοοο :twisted::twisted::twisted: Βοηθεια! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα ζηταει σηνεχεια χυμο ...ξερει που τουσ βαζω και δειχνει με το δαχτυλακι και λεει μούνι (υποκοριστικο του μο ,αυτο το παιδι ολα με υποκοριστικα τα λεει !!!!

νιωθω μια πιεση στην περιοχη τησ κοιλιασ μου και δεν ξερω τι ειναι ...απο την εγκυμοσυνη η παρα εφαγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωωω χαρηκα τοσο για την αυχενική σου!! Αν σου πω οτι ήμουν σίγουρη για το κοριτσάκι. Οπως και για την Θετις είμαι σίγουρη πως εχει κοριτσάκι!! Ολα καλα θα πανε. Κανένα άγχος εσεις να μην εχετε γιατί ολα ειναι καλα απο την αρχή. Ακομα και οι αιμορραγίες σου ειδες απ την αρχή πως δεν είναι τίποτα! Θα τον παρω αυριο και θα παω Δευτέρα. Ειμαι αποφασισμένη γι'αυτό. Αν τελικά παει καλα η εγκυμοσύνη (που δεν το πιστεύω) θα αλλαξω γιατρό. Ηδη έχω βρει 2 που μου ειπαν το οκ. Ο 2ος κιολας ειδικεύεται σε κυησεις υψηλού κινδύνου και μου ειπε πως με αναλαμβάνει . Απλα είναι νεαρός και λιγο αυτο με φοβίζει. Έρχεται ομως απο Γερμανία και εχει καλα μηχανηματα. Ο άλλος είναι παλια καραβανα και εχει ξεγεννησει την ανήψια του άντρα μου που ειχε 2 δυσκολες εγκυμοσύνες. Μάλιστα η 2η ηταν με διεισδυτικό πλακούντα και της έσωσε την μήτρα. Η κολλητή μου θελει να μιλήσει και στον δικο της που είναι σίγουρη πως και αυτος θα με αναλάβει. Δεν ξερω αν θέλω να παω μέχρι τη Δευτέρα σε αλλον. Φοβάμαι μην πάθω τα ιδια με την κορη μου και τελικα μπερδευτω χειρότερα. Κατα τα λεγόμενά του , εχει καλό μηχάνημα και εχει πολυ καλύτερη ευκρίνεια απ τα μηχανηματα του Ρέα . Να τον πιστέψω; Ξερω γω... Πριν 5χρ το εφερε οταν ηρθε απο την Αγγλία και εγκαταστάθηκε μονιμα εδω για να αναλάβει το ιατρείο του πατέρα του.
    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
    • Καλημέρα κι από μένα....όταν εγώ έχω συσπάσεις η πετρώνει η μισή κοιλιά(η δεξιά μεριά) η το κατω μέρος της κοιλιάς ..πάντα έτσι γίνεται σε μένα ...και δεν έχω καταλάβει ποτέ που είναι το κεφάλι και που τα πόδια😅😅😅... Όσον αφορά το κρεβατάκι εγώ στο πρώτο είχα πάρει μια κλασική κούνια όπου απλά κατέβαινε λίγο το κάγκελο...κι ευτυχώς δηλαδή που δεν την πήραμε κρεβατι γιατί ο γιος μου βγήκε πολύ ψηλός και μετά τα 2 δε χοραγε καθόλου στην κούνια και πήραμε κρεβάτι μονό κανονικό... Εν τω μεταξύ και μένα ο γιατρός μου Χε πει ότι το παιδί μπορεί να γυρίζει μέχρι το τέλος..απλά θα δυσκολεύεται γιατί είναι μεγάλο όχι ότι δε γίνεται όμως..γιατι κι εγώ όλο ρωταγα σε τι θέση είναι και μου λέει μην αγχώνεσαι από τώρα για αυτο @Katiana1987άντε ευχαριστησου τωρα τη θάλασσα χωρίς τύψεις...!!!μια χαρά προλαβαίνεις!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Κι εις ανώτερα!!! Μακάρι να μην ξανά χρειαστείς ημερολόγια και τεστάκια μέχρι να αποφασίσεις να ξανά δοκιμάσεις!
    • Καλημέρα κορίτσια. Έχουμε φτάσει αισίως στις 7 εβδομάδες και δόξα τον θεό όλα πηγαίνουν καλά!!!! Ωστόσο, το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως έχει φουσκώσει πολύ η κοιλιά μου και έχω συνεχώς το αίσθημα της πληρότητας (χωρίς πόνο). Αν είχα και άλλες εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου θα μπορούσα να εξηγήσω το τόσο απότομο φούσκωμα της κοιλιάς, αλλά τώρα??? Πραγματικά δεν είναι δυνατόν να φαίνεται η εγκυμοσύνη από τώρα. Έτσι δεν είναι??? Πείτε μου σας παρακαλώ, σας έχει τύχει??
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...