Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

Χρυσα μου καλα είμαι μαναρι μου!!!!!

Βασικα με τον προφεσσορα τσακώνομαι!!!! :twisted::twisted::twisted: Αντρες!!!!Γκρρρρρρρρρ!!!!

Οι τιμες καλυτερα πάνε αλλα επιφυλασσομαι.

Γωγω θα μιλησω με Αφρο και τις αλλες και θα το κανονισουμε!!!οΚ ΓΙΑ Παρασκευη!!!!

Αργυρουλαααααααα θα ερθεις βρε;;;;;;;;;ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Συμπεθερουλααααααααααααα μου ελαααααααα ρε και εσυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγώ!!!

:lol::lol::lol::lol:

μήπως με περιπαίζεις?!!!! :?:lol:

Αργυρουλαααααααα θα ερθεις βρε;;;;;;;;;ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

κορίτσια και εγώ μέσα είμαι

ήθελα να συνεχίσω....αν μου πληρώσετε τα εισητήρια!!!! :lol::lol::lol::lol:

όταν ξανά έρθω όμως θα το φροντίσω, ελπίζω δλδ.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το τυπικο ας απαντησω: ο αντρας μου συμπεριφερεται στους φανταρους οπως θα συμπεριφεροταν και σε καθε αλλο ανθρωπο..... οσες τον γνωριζουν ξέρουν....

προσωπικα θεωρω υπερβολικα φλωρικη την πλειοψηφια της σημερινης νεολαίας,αψητα εντελως παιδια και φταιμε εμεις οι γονεις γιαυτο,απεχουμε ηλικιακα (η πλειοψηφια) το πολυ μια δεκαετια απο αυτους και ομως ειναι σαν να βρισκομαστε απο διαφορετικο πλανήτη...οσες απο εσας συναναστρεφονται με νεα παιδια φαντάζομαι με κατανοούν...εξ'ού και η αντιληψη μου οτι καλο θα τους κάνει!

Αργυρω ο υιος σου γεννηθηκε έξω οποτε και να παει ποτε φαντάρος ,πραγμα το οποιο πιστευω οτι δεν θα γίνει ,θα ειναι για 3 μήνες ,ενας η εκπαιδευση (μπορει κ λιγοτερο) ενας η αδεια ,ποτε θα παει ποτε θα φυγει ένα θα είναι ....αν υπαρχει θητεία ακόμη...

οσο για το ΠΝ εμεις το λέμε γτ η στολή η λευκή και η μαύρη είναι πανέμορφες,και έτσι ξανθιά γαλανομάτα που είναι θα της πηγαίνει ,φυσικα δεν προκειται να της απαγορευσω να ασχοληθει με αυτά που θέλει ,εγώ θα την καθοδηγήσω προς καποιες κατευθύνσεις μα απο κει κ περα οι επιλογές ειναι δικές της...

στην οικογενεια μου δεν εχουμε πολλους ενστολους ,μονο εγω ο αδερφοσ μου ο αντρας μου κ ο πατερας μου ,ως επι το πλείστον απαρτίζεται απο μετανάστες στη Γερμανια ...ανθρώπους που κανανε 2 και 3 δουλειες για να μεγαλωσουν τα παιδια τους,τα οποια δεν εχουν αποκατασταθει επαγγελματικα ακομη και ειναι οπου φυσηξει ο άνεμος,ειναι κακο να θέλω η κορη μου να έχει σταθερό μισθό?

ηθελα να γράψω και άλλα μα ξέχασα τι διάβαζα,σε λίγο κολύμβηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ειμαι υπερ του στρατου και τσατιστικα πολυ που ακουσα σημερα τον παγκαλο και τον βενιζελο να απαξιωνει τα σωματα ασφαλειασ ,αυτοι εχουν δουλεψει τοσο σκλυρα στην ζωη του ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και Γιώτα συμφωνώ απόλυτα μαζί σας....Εγώ ο μόνος λόγος που δε θα ήθελα να ασχοληθεί το παιδί μου με το στρατό κλπ είναι οι μεταθέσεις και ότι θα είναι μακριά μου..... :roll::roll::roll::roll:

Κατά τ΄ άλλα σιχαίνομαι όλους τους μακάκες που κατηγορούν συνεχώς το στρατό και την αστυνομία...Επιτίθεται η αστυνομία, κάνει συλλήψεις, πέφτουν να τους φάνε ότι είναι φασίστες και τραμπούκοι....Κάθονται, λένε ότι αδρανούν και ξέρουν τους γνωστούς αγνώστους κλπ.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όλα τα σώματα ασφαλείας εκτελούν εντολές άνωθεν......

Όσο για κομπλεξικούς αξιωμτικούς κλπ που κάνουν καψόνια, αυτοί παντού υπάρχουν....

Και θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Γιώτα...Έχουν ένα σίγουρο μισθό όσο ακόμα σπουδάζουν...Γιατί να μην το επιλέξουν;;;;;Έχουν άμεση επαγγελματική αποκατάστση.....

Γιώτα θυμίσου, είμαι μαζί σου!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και εγω μεσα ειμαι για καφε αν με θελετε φυσικα και αν μπορεσει να κρατησει ο αντρας μου τον μικρο!!!

σημερα η μαμα μου εκανε εγχειρηση στο ματι και ποναει ρε γμτ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα τησ αναστασια ...

εγω δεν εχω ιδεα τι θα γινει μεχρι την παρασκευη ...εδωσα λεπτομεριες στην παναγιωτα και καταλαβε ...μακαρι να μπορεσω να ερθω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχαχαχαχ Γωγω αμα βαλω ποτε υποψηφιοτητα θα ξερω οτι εχω 2 σιγουρους ψηφους!!! εναν τον δικο σου και εναν το δικο μου!!!!χαχαχαχαχαχα καφεδακι ε ?αχ θελω και εγω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι περαστηκα στη μαμα σου...για ποιον λογο εκανε στο ματι..

Γιωτα σαν πολυ ελευθερο χρονο δεν εχεις εσυ εκει..για ανηφορισε κατα πατριδα μερια...

Εχεις 5 ψιφους ρε...ειναι και ο Γιωργος..και εγω με τον Οδυσσεα..οριστε βγηκες..τι αλλο θες;;;;

Μετα το πλυντηριο...χαλασε και το σηδερο..το ματιαξες κακουργα...

βγαζει νερα απο κατω..ο Μπομπ ο μαστορας διεγνωσε πως επεσε και καποια σωλινακια βγηκαν απο τη Θεση τους..να δω ποτε θα τια φτιαξει..

το καλο ειναι πως τελειωσα με τα ασηδεροτα...τωρα ξανα πλυντηρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευα μεγαλο σπασιμο ε???????????πω πω...τι σε ειπαν?

γιωτα σν 2 απο μας :lol::lol::lol::lol: τα λες κ γαματα...χαχαχαχα

σες απο βδομαδα μαλλον θα εχω το σιδερο σου...

αναστασια περαστικα ρε...ποτε θα αναρρωσει?

παναγιωτα αυριο επιστρεφω δουλεια..κλαψψψψψψψψψ

αλλα κ απο βδομαδα εχω αλλες δυο μερες

ιουλια ολο σε ξεχναω ρε...ολα καλα?

ο γιωργακης? 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη ναι.....τα περιμενα πως και πως..... :evil::evil::evil: εγω εφταιγα....τους ειπα τις πληροφοριες με το μωρο να κλαιει στην αγκαλια μου και τα ειπα λαθος....τωρα θα πληρωσω κι αλλα για τη διορθωση..... :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επιβιβάζομαι στο τρένο και συμμετέχω ενεργά στα ξενύχτια....

Θηλάζω πολύ, οι θηλές μου με πονάνε και μάλλον κατεβάζω γάλα γιατί το στήθος μου έχει πρηστεί. Αισίως συμπληρώσαμε τις πρώτες μας 48 ώρες.

Στο σπίτι η κατάσταση είναι λίγο πιεστική με τα παιδιά, αλλά έπρεπε να βγω από το νοσοκομείο και να γυρίσω πίσω. Δεν γινόταν να μείνω περισσότερο για να ξεκουραστώ.

Όλη μέρα που ήμουν σπίτι η μικρή θήλαζε και μόλις γύρισαν σπίτι οι μικρές κοιμήθηκε και ακόμα κοιμάται... Θα την ξυπνήσω για γάλα τώρα...

Ευχηθείτε μου ανώδυνους και υγιείς θηλασμούς....

Σας χαιρετώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ μην την ξυπνάς!!!

Έτοιμο σαραντησμένο μωρό έβγαλες!!! :lol::lol::lol::lol:

Δεν πιάνει καλά;; Γιατί πονάς;;; Τα ξέχασες ε;;;

Μακάρι να είναι ήρεμη και να μη σε ταλαιπωρεί!!

Ο Δανάη πως το πήρε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια, Αθηνά μου φαντάζομαι την χαρά σου, πως ειναι το νινάκι? Αχ μονο που το σκέφτομαι τοσο μικρούλι, μου φαίνεται ζηλεύωωωω :ymblushing::ymblushing:;;)

Αργυρούλα αν απευθυνθείς σε κάποιο καλό γραφείο με sitters, έχετε εκεί? Αυτη ομως θα ειναι πιο ακριβή.. Αλλα για μια φορά δεν έγινε και τίποτα... :roll::oops:

Lovie μου, σέυχαριστώ για το blog, όχι μονο δέχομαι συνταγές αλλά παρακαλάω για συνταγές! :@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνα ευχομαι να μη παθεις κ σε αυτο μασιτιτιδα...

δηλ λετε αν συνεχισω να θηλαζω κ παλι να με ποναν οι θηλες στη αρχη?????????

αχ οχιιιιιιιιιιιιιιιι δε το αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

συμπεθερα :roll::roll::roll: δε ξερω αν σε μιλαω ακομα 8-):lol:

ελευθερια ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!

τι κανετε?? εμεις ειμαστε καλα, πηγαμε σημερα στο νοσοκομειο, του εκαναν εισαγωγη, εκανε ολο τον προεγχειρητικο ελεγχο και μετα μας εδιωξαν :lol::lol::lol::lol: μας ειπαν οτι δεν υπαχρουν κρεβατια και μας εδωσαν αδεια εξοδου!!! :lol::lol::lol::lol:

αυριο πρωι θα παρει τηλεφωνο να δει τι γινεται.. υπαρχει μια μικρηηηηη πιθανοτητα να την κανει αυριο

υπαρχει μια λιγο μεγαλυτερη για μεθαυριο

υπαρχει μια μηδενικη για δευτερα

και ειναι πολυ πιθανο για τριτη - τεταρτη

αχ ελλας το μεγαλειο σου......

καλα ετσι γραψατε τοσα πολλα που δε θυμαμαι τιποτα απολυτως!!

εγω για καφε ειμαι μεσα!!! εκτος αν δε μπορω λογω του συζυγου...

αθηνα καλα ξενυχτια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης εχω σιχαθει να βλεπω στο φεις

η λενα θελει να κερδισει μια παντοφλα

καντε λαικ!!!!!

δε μπορω να τα βλεπω αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελεος λυπηθειτε με!!!!

ετσι μου ερχεται να παω να τους τα αγορασω!!!!

δεν καταλαβαινετε οτι ειναι μονο και μονο για να διαφημιζεται το σαιτ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

Αθηνά καλούς θηλασμούς και ανώδυνους......! :x

Λένα χαχαχαχα, τι παντοφλάκι θέλεις? να σου κάνω κλικ και λαικ!!!! :lol::lol::lol::lol:

εμένα μου έστειλαν και μήνυμα στο φέις, το έσβησα, ούτε καν το άνοιξα!!!!

άλλος γράφει αυτό, άλλος διαφημίζει την προσωπική-ιδιωτική του ζωή για να προβάλει κάτι δικό του!!!.....τα προσπερνώ όλα!!!

λόγω έλλειψης κρεββατιού δεν κάνει σήμερα επέμβαση? :o

συμπεθέρα και εγώ τρελαίνομαι για τόσο δα πιτσιρικάκια ;;)

δεν καταλαβαίνω γιατί η μικρή ξυπνά από τα άγρια χαράματα, ανάβει το φως, παίζει στην κούνια της και μετά αρχίζει και με φωνάζει!!!! μα τι γίνεται??? :?::-?

Νατασσούλα σε βλέπω....καλημέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

καλημερα αργυρω μου τι κανεις???

εμεις καλα ειμαστε κοιμηθηκαμε και καλα οποτε ξερω οτι σημερα θα μου βγαλει το λαδι :lol::lol::lol::lol: το καλο ειναι οτι τρωει πλεον καλα!!!(χθες εφαγε μια ολοκληρη μπανανα,ηρθε μου λεει μπαμπανα και την εκανε ναααααα)

η μαμα μου σε καμια βδομαδα θα αναρρωσει αλλα της ειπε η γιατρος οτι δεν πρεπει πλεον να σηκωνει βαρη γιατι τα ματια της ειναι πολυ ευαισθητα,αυτο ειναι το 2ο χειρουργιο ειχε κανει και αλλο ενα πιο πριν με λειζερ..

τα νεα μας δεν σας τα εχω πει ε???

με την λογοθεραπεια επιτελους παμε καλα!!!!!

περασε ενας μηνας προσαρμογης και γνωριμιας με την γιατρο,τωρα δεν κλαιει πια οταν μπαινουν μεσα για μαθημα και ανταποκρινεται σε οτι του λεει και κανει τα παντα!!!!!!!!!

εγω με το χερι μου να δω τι θα κανω....ρωτησα και εμαθα οτι οι ενεσεις στον αγκωνα μπορει να το κανουν χειροτερα και ετσι εκλεισα ραντεβου σε νοσοκομειακο ορθοπαιδικο να παρω και μια 2η γνωμη αλλα το ραντεβου ειναι για τον ιανουαριο :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

αργυρουλα ασε... απο τις 8 παιρνουμε τηλεφωνο στο νοσοκομειο και προσπαθυομε να βγαλουμε ακρη.. ελπιζω να την κανει συντομα να ξεμπερδευουμε

μα ειλικρινα δε μπορω να τα βλεπω αλλο αυτα!!!!

η γεωργια θελει το ταδε τηλ καντε λαικ

η μαρια θελει την ταδε τσαντα καντε λαικ

δε σας κανω δε σας κανω δε σας κανωωωωωωωωωωωωωω

μπεμπουλης καλη υπομονη.... ου μπλεξεις ειναι τα νοσοκομεια και περαστικα

μπραβο στο σπυρακο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο Αναστασία με τον Σπύρο, καλημέρα, έτσι πάντα καλά να είναι......περαστικά στην μαμά σου και πάντα πρέπει να ζητούμε μια 2η γνώμη!!!, εύχομαι όλα να είναι εύκολα και περαστικά!!!

Λένα θέλω ένα ipad κάνε μου λάικ!!!! :lol::lol::lol:

λοιπόν εδώ έχουν ένα καλό: 2 ή 3 φορές τον χρόνο όλοι βγάζουν ότι παλιό και χαλασμένο έχουν, από καναπέδες μέχρι καφετιέρες έξω στο πεζοδρόμιο και το βραδάκι παιρνούν οι Τούρκοι και παίρνουν ό,τι χρειάζονται!!! ....την επόμενη μέρα περνά το σκουπιδιάρικο και παίρνει ό,τι έχει απομείνει!!!! αυτό δεν γίνεται σε όλη την χώρα......αγοράζεις κάτι καινούργιο? τι να το κάνεις το παλιό? το βγάζεις έξω και τέλος!!!...τις ηλεκτρ. συσκευές, όπως πλυντήρια, καλείς τον δήμο να τις πάρει!!!!.....την προηγούμεν φορά είχαμε βγάλει κάτι, δεν θυμάμαι τι, μέχρι να κλείσουμε την πόρτα είχε "φύγει"!!!!

πάμε σχολείο......έχουμε ζεστή μέρα σήμερα 15 βαθμούς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...