Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

Αρτζ..ποτε δεν ξερεις..τι να πω που εμεις δεν κανει να συμμετεχουμε στην κληρωση...χιχιχιιχ

Εντωμεταξυ μια ςκαι μιλαμε για πρωινο..να σας πω τι ειχε μια μαμα χτες στις δυο κορες της στον παιδικο για πρωινο...μπουγατσα...μη γελατε καθολου..μπουγατσα..

Και ΟΚ να καταλαβω..δεν ειχε χρονο η γυναικα κατανοητο μπορει να ειχε τα χιλια δυο και να μην προλαβε να ετοιμασει...αλλα ο μπαμπας...δεν βρικα τιποτα αλλο να αγορασει..κανενα κουλουρι..κανενα σταφιδοψωμο..κατι;;;;;..μπουγατσα;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχω αρκετο σιδερο ...πφ

αλλα δεν μπορω να στεκομαι πολυ ορθια .....

ο μικρος βαριετε θελει να κανουμε καμια δουλεια για να με βοηθησει .....καναμε κατι αλλα ποναω τωρα και ξανα εκατσα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα, δεν θα πεινάσει αφού έχει στην τσάντα του!!! εισαι πολύ αυστηρή συμπεθέρα :lol::lol:

η τσάντα του έχει, αλλά δεν μπορούν να τρώνε όποτε θέλουν αυτά. Το πρωινό τελειώνει στις 9, μετά αρχίζουν τις δραστηριότητες!!! και εμείς πήγαμε 8.50!!!

αυστηρή είμαι σε μερικά θέματα....χωρίς πρωινό όμως δεν θα μπορέσει να ανταπεξέλθει στα του νηπιαγωγείου!!! ειδικά με το φαγητό του είμαι αυστηρή γιατί είναι πολύ αδύνατος!!!...ενώ το μπουμπούκι έχει απόθεμα!!! :roll::roll::roll:

μμμμμ Χρύσα να είχα μια μπουγάτσα τώρα!!!! 8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ξεκουρασου...καντε καμια πιο ξεκουραστη δραστηριοτητα με τον Μανωλακι...

Αρζτ και εγω θελω αλλα η ζυγαρια εχει κολησει..και εφαγα μισο κουλουρακι για δεκατιανο..

περιμενω το μεσιμεριανο να φαω το ψαρι μου- γλωσσα με λαχανικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είστε απίστευτες....Δε σας προλαβαίνω...Πόσα λέτε ρε.... :shock::shock::shock::shock::shock:

Καλημέρα...Αρχίζω να σχολιάζω...Όσα θυμάμαι.... :oops::oops::oops::oops:

Χρύσα η γκόμενα είναι υστερική.....Και ναι είμαι κι εγώ της άποψης ότι οι γυναίκες που δε δουλεύουν και μένουν στο σπίτι με τα παιδιά, κουράζονται πολύ περισσότερο...Εγώ δε θα το άντεχα με τίποτα.... :?:?:?:? Όμως ρε πούστη μου δεν μπορείς να βαράς τουλάχιστον 8ωρο στη δουλειά, να έχεις παιδί, με το οποίο θέλεις να παίξεις, να χαρείς κλπ και να έχεις κι ένα σπίτι κουκλίστικο...Εκτός κι αν το έχεις μέσα σε ένα πάρκο....

Όπως ξέρετε, εγώ ποτέ δεν ήμουν της τάξης...Δε με ένοιαζε...Δε σας λέω να μην μπορείς να πατήσεις κάτω από τη βρώμα ή να έχει 5 δάχτυλα σκόνη, αλλά καλούσα πάντα κόσμο στο σπίτι, γιατί μου αρέσει η παρέα....Αν είναι να έρχονται για να ελέγχουν πόσο καλή νοικοκυρά είμαι, μη σώσουν και έρθουν....

Τώρα,το σπίτι επειδή είναι μικρό, τα δωμάτιά μας είναι τακτοποιημένα, το γραφείο είναι μπορυδέλο με καρότσι, ποδήλατα και χίλια δυο σκατά και το σαλόνι, όπου κάθεται η μικρή ένα χάος.....Παντού παιχνίδια...Ψίχουλα κάτω κι εηώ από πίσω με ένα σκουπάκι....... :shock::shock: Σκουπίζω και τηξν επόμενη μέρα είναι σαν να μην έχω κάνει τίποτα...Τη βάζω στο καρεκλάκι της να φάει ένα κουλουράκι για να μη λερώσει και βγάζει το χέρι εκτός και τρίβει το κουλούρι κάτω.... :o:o:o:o Ε, τι να κάνω....Δεν μπορώ να το έχω στην εντέλεια...Αν και είναι και η μάνα μου ή η πεθερά μου...Καλά η πεθερά μου δεν είναι και καμιά σπουδαία νοικοκυρά..... :oops::oops::oops: Είναι λίγο "όσα βλέπει η νύφη"...Αντιθέτως, η μάνα μου είναι σαν αυτή την υστέρω και μου τη σπάει....Όταν είναι αυτή όλα λάμπουν, αλλά είναι τρώει η Ιωάννα κι αυτή από πίσω μαζεύει ακόμα και με το χέρι..... :o:o:o:o Ε, όχι δεν είμαι έτσι.....

Ελπίζω τώρα που θα πάμε στο καινούριο σπίτι να είναι σχετικά καθαρό και τακτοποιημένο...

Σκέφτομαι ότι η Ιωάννα θα είναι όλη μέρα στο υπόγειο, στο καθιστικό μαζί με τα παιχνίδια της, στο ισόγειο που θα είναι το σαλόνι θα είναι τακτοποιημένο αφού δε θα είναι η Ιωάννα και στις κρεβατοκάμαρες θα πηγαίνουμε μόνο για νάνι....Για να δούμε.... :roll::roll::roll::roll:

Βένι πόσα τμ είναι το σπίτι;;;;;500 ευρώ θεωρούνται πολλά;;;;;;;; :?:?:?:? Εμείς μέχρι τώρα σε 90 τμ σπίτι πληρώναμε 610 ευρώ (και θεωρούνται και λιγα) και τώρα πάμε σε 190 τμ και θα πληρώνουμε 850..... :o:o:o:o:o Να πηδήξω από κανένα μπαλκόνι;;;;;;; :?:?:?:?

Καλά τρώτε όλες βρώμη;;;;Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ..... :?:?:?

Έρη μου εγώ δεν μπαίνω στο μπλογκ σου, γιατί όταν μαγειρεύω, μαγειρεύω τα κλασικά...Δε μου αρέσουν οι δοκιμές και οι νέες γεύσεις και οι πειραματισμοί.... :oops::oops::oops:

Λενάκι μου να πάνε όλα τέλεια...Θα σου τηλ......

Θουλάρα μια χαρά είναι τα κιλά σου....Και περισσότερα να πάρεις, δε θα έχεις πρόβλημα, γιατί είσαι αδύνατη..... ;););)

Αρτζι μου χαίρομαι για την ΡΕΑ........Κάτι είναι και αυτό με την Κινεζούλα..... :lol::lol::lol::lol:

Αφρο μου πότε θα πιούμε κανένα καφέ εμείς ρε;;;; :roll::roll::roll: Θέλω πολύ να σε γνωρίσω κι εσένα και την Παναγιώτα και τη Βίκυ, αλλά είμαστε μακριά..... :?:?:?:?

Γιωτάκι μου....... :x:x:x:x:x:x Περίεργα πράγματα συμβαίνουν στον παιδικό.... :twisted::twisted::twisted:

Στα δικά μας τώρα....Η Ιωάννα από χθες το βράδυ έχει μιξούλες...... :(:(:( Κορίτσια, πραγματικά έχω βαρεθεί να είναι κάθε τόσο κρυωμένη...... :(:(:(:(:( Δεν αντέχω άλλο.....Ευτυχώς βέβαια που δεν έχουμε τίποτα σοβαρότερο..... :P:P:P:P

Ηθελα να σας πω κι άλλα, αλλά τόση ώρα που έκανα για να σας διαβάσω, τα ξέχασα.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

850????????? :shock::shock::shock::shock:

Κι εμάς το σπίτι μας κάπως έτσι είναι και συνέχεια μαζεύω και συνέχεια αμαζευτο είναι

αλλά οκ έχω δει και χειρότερα..

Γωγώ μου αν μπορείτε να πληρώνετε τόσα σε ενοίκιο πως και δεν αποφασίζεται να αγορασετε??

Φιλια κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ΜαρίαΙωάννα μου εδώ τα σπίτια είναι απλησίαστα.....Τουλάχιστον στις περιοχές που θέλουμε εμείς...Ξεκινάνε από 3000 ευρώ το τετραγωνικό που σημαίνει ότι θες τουλάχιστον 300.000 ευρώ δάνειο για σπίτι 100 τμ και δόση 1.300 ευρώ το λιγότερο...... :(:(:(:(:(:(:(:(

Άσε που λόγω συγκυρίας κι εμείς φοβόμαστε να πάρουμε τόσο υψηλό δάνειο και οι τράπεζες δε δίνουν τέτοια ποσά.....

Σε καμια πενταετία λέμε και βλέπουμε.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εσείς καλά;;;;;;;Η μικρή εντάξει με την ωτίτιδα;;;;;; :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια Ιωαννα φιλακια!!

Πως πανε τα πραγματ αστο νεο σας σπιτι..τακτοποιηθηκατε;;;;

η Μικρη ΟΚ με την ωτιτιδα; σας εδοσε αγωγη;;;;

Γωγω δεν....

δε καθομαι να σκαω ειλικρινα.

Η Μανα μο ειναι ετσι τιτιζα..και η πεθερα ειναι..να φανταστεις πως καθε φορα που κανει κατι στο φουρνο καθαριζει αμεσως τον φουρνο με σοδα σιρματακι οσο ειναι ζεστος, και οι εστιες της κουζινας τη; ειναι σαν καινουριες..

Οπως επισης και η κουζινα της ηταν σαν καινουρια..ασχετα αν δεν την χωνευω- την κουζινα οχι την πεθερα- και στα δικα μου χερια μεσα σε 3 χρονια ειχε περισσοτερες φθορες απ'οτι σε 7 δικα της.

Απλα δεν ξερω μεγαλονωντα ςισως και να ειμαι ετσι..τωρα δεν μπορω..ειμαι τοσο κομματια απο την δουλει αμου που ειναι μερες οχι να συμαζεψω δεν μπορω..ερχομαι, κοιμιζω τον μικρο..και ξερενομαι μαζι του.

Περατσικα ρε συ στην μικρη... αυτα δεν ειναι τιποτα, ξες τωρα φυσιολογους ορους κλπ, βρε μπα ςκαι η δικη σου ειναι αλλεργικη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά είναι και οι 2.

Τη μαμά μου είχα άρρωστη με πυρετό και είχα πελαγώσει λίγο..

Μιλάω κι εγώ που δίνουμε για 100 τμ σπίτι 350 ευρώ σε κεντρική περιοχή.

Εδώ μια μεζονέτα στα τετραγωνικά που θα πάτε θα τη βρεις ως 200.000.

Αλλά και πάλι οι καιροί είναι δύσκολοι, πολύ δύσκολοι... :cry:

Κι εμάς μας βλέπω σε καμιά 5 ετία για αγορά να είμαστε καλά.

Όχι ότι θα μαζέψουμε χρήματα απλώς λέμε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις τέλειωσα με την ηλεκτρική, κάνω περίπου μιάμιση ώρα για να σκουπίσω και τα 3 επίπεδα-ορόφους!!! :o:? , πάντα βέβαια με την συνοδεία της μικρής!!!!

και τώρα που το θυμήθηκα να σας πω για ένα ρεπορτάζ που είδα στην τηλεόραση σχετικά με το τι κινδύνους προκαλεί το PVC, και επίσης πόσο επικίνδυνος για την υγεία είναι ο άερας της ηλεκτρικής σκούπας αν τον αναπνεύσεις!!!! :shock: , για αυτό αν τα μικρά σας πηγαίνουν πίσω από την σκούπα την ώρα που σκουπίζετε να τα απομακρύνετε!!! μέχρι και καρκίνο προκαλεί!!!!

Γιώτα το είδα το βιντεάκι ..... και στην δικιά μου άρεσε....κάποια στιγμή λέει "ξέρω να κοιτώ και από τα κυάλια" και δείχνει ένα παιδάκι που κρατά τα κυάλια ανάποδα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πάντως αν η μικρούλα σας είναι να πάει στις ΕΔ καλύτερα να πάει στην Αεροπορία και όχι στο Ναυτικό, εκεί είναι μαυρίλα βρε!!! κρίμα η καημενούλα!!!! :roll:

Γωγώ γιατί η Ιωάννα θα είναι στο υπόγειο? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να πω στη Βικυ να πει τη Βασω να της Ζησει!!!!

Αρτζ αυτος ειναι ο λογος- μου ειπε ο αντρας μου- που πηγε και αγορασε εκεινη τη σκουπα με το νερο..και καλα ...ειμαι σηγουρη οτι η ξανθουλα πωλητρια του γιαλυσε..και οχι η υγεια μας...χαχαχα

Τι ηθελα να πω..

ΑΑΑΑΑ...εχω κουπονια Libero & Babylino λλα και Jonson's baby αν τα θελετε η ξερετε καποια που τα θελει...πειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα στο καινούργιο σπίτι έχω γίνει σπιτόγατος.. Δεν ξεκολλάω :lol::lol::lol:

Τώρα που λέτε για σώματα (ΕΔ ντεεε) όποτε ρωτάω τον Γ αν θελήσουν τα κορίτσια μας να πάνε στρατό κάνει λες και του είπα ότι θα πέσουν στα ναρκωτικά και πως θα το αντιμετωπίσουμε :shock:

Απαντά κάπως έτσι: "Ε κοίτα εμείς σαν γονείς θα πρέπει να μιλήσουμε στα παιδιά μας και να τα καθοδηγούμε σωστά.. τώρα αν μας τύχει και αυτό τι να κάνουμε... Εγώ πάντως θα πρέπει να φροντίσω να βγω νωρίς στη σύνταξη να βλέπουν το χακί όσο λιγότερο γίνεται στο σπίτι" :lol::lol::lol::lol:

(Αυτά περι σύνταξης προ ΔΝΤ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που λέτε για σώματα (ΕΔ ντεεε) όποτε ρωτάω τον Γ αν θελήσουν τα κορίτσια μας να πάνε στρατό κάνει λες και του είπα ότι θα πέσουν στα ναρκωτικά και πως θα το αντιμετωπίσουμε :shock:

Απαντά κάπως έτσι: "Ε κοίτα εμείς σαν γονείς θα πρέπει να μιλήσουμε στα παιδιά μας και να τα καθοδηγούμε σωστά.. τώρα αν μας τύχει και αυτό τι να κάνουμε... Εγώ πάντως θα πρέπει να φροντίσω να βγω νωρίς στη σύνταξη να βλέπουν το χακί όσο λιγότερο γίνεται στο σπίτι" :lol::lol::lol::lol:

σωστός!!!!

εγώ από τώρα σκέφτομαι πώς να εμποδίσω να πάει ο γιος μου στρατιώτης, ευελπιστώ μόνο ότι μέχρι τότε δεν θα υπάρχει στρατός!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρζτ ειναι υποχρεωτικη η θητεια στη Γερμανια;;;

δεν ειναι Γερμανοι πολητες τα παιδια σου;;;

αφιστ ετο καλυτερα..και εγω το ελπιζω..να καταργηθει η θητεια σε 18 χρονια..

ΑΝ και ο αδελφος μου και ο αντρα ςμου μια χαρα περασανε στο στρατο..εγω παλη ειμαι καπως...

λεω να κανω τον Χ κανενα διασημο σουπερ σταρ..ποδοσφαιρικη..οχι δε μ'αρεσει...πολιστα..ναι ναι αυτο...για να εχει τουλαχιστον ανθρωπινη μεταχειρηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρζτ ειναι υποχρεωτικη η θητεια στη Γερμανια;;;

δεν ειναι Γερμανοι πολητες τα παιδια σου;;;

αφιστ ετο καλυτερα..και εγω το ελπιζω..να καταργηθει η θητεια σε 18 χρονια..

ΑΝ και ο αδελφος μου και ο αντρα ςμου μια χαρα περασανε στο στρατο..εγω παλη ειμαι καπως...

λεω να κανω τον Χ κανενα διασημο σουπερ σταρ..ποδοσφαιρικη..οχι δε μ'αρεσει...πολιστα..ναι ναι αυτο...για να εχει τουλαχιστον ανθρωπινη μεταχειρηση

εδώ καταργήθηκε η θητεία πρόσφατα, αλλά ξέρω εγώ πού θα βρίσκονται τα παιδιά μου μετά από χρόνια?

αλλά εδώ οι στρατιώτες παίρνουν μισθό 700ε τον μήνα και στην Ελλάδα 3!!!! εκτός και αν αυξήθηκε κανένα ευρουλάκι, δεν ξέρω!!!!, επίσης η μεταχείρηση είναι διαφορετική: στην Ελλάδα Στρτης σημαίνει και υπηρέτης (φέρε μου καφέ, πλύνε τα ποτήρια κ.λπ.), εδώ πάνε κάνουν το 8ωρο και μετά βγαίνουν έξω!!...επίσης εδώ διαλέγεις αν θέλεις να είσαι στρτης ή να κάνεις κοινωνική εργασία δλδ να δουλέψεις σε νοσοκομεία, γηροκομεία κ.α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Πήγαινε σουπερ μαρκετ να ψωνίσεις για το σπίτι μου"

"Έλα να με πάρεις"

Έλά να με επιστρέψεις"

Και άλλα πολλά...

Πάντως στην Ελλάδα αποκλείεται να έρθουν.

Εδώ λέμε να φύγουμε εμείς από Ελλαδιστάν :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα γράψει τόσα κα με πέταξε!!

:twisted::twisted::twisted:

Τα είχα πάρει και σας έγραφα κάτι για τα δημοσιονομικά της χώρας! Μάλλον δεν έπρεπε να δημοσιευτουν και το εκλαμβανω ως σημάδι! ;);)

Αν είχα γιο θα ήθελα να κάνει θητεία, αλλά πλέον δεν είμαι σίγουρη. Αυτή η χώρα τρώει τα παιδιά της.

Σες σου έγραφα επίσης οτι αν θες να ξέρεις χθες ούτε την ηλ. κουζίνα καθαρισα, ούτε το σπίτι σκούπισα!! χαχαχα

Και επίσης όταν ακούω τέτοια ενοίκια ρε κορίτσια, παρηγορούμαι που δίνω 1000 € το μήνα στο στεγαστικό. Τουλάχιστον θα μου μείνει το σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου όχι καλέ...Το δωμάτιο της Ιωάννας θα είναι στον 1ο...Δίπλα από την κρεβατοκάμαρα τη δικιά μας...Αλλά το καθιστικό και την κουζίνα θα τα έχουμε στο υπόγειο, όπου θα μένει και η γιαγιά....Έτσι, σκέφτομαι να έχω εκεί τα παιχνίδια της τα περισσότερα για να παίζει όσο θα είναι κάτω και όταν γυρίζω εγώ από τη δουλειά, να την πάιρνω πάνω στο σαλόνι...... :?:?:?:?

Δεν ξέρω κιόλας θα δούμε πώς θα μας βγει..Βλέποντας και κάνοντας....Βέβαια, έχουμε και μια μικρή αυλή που θα βάλουμε κούνια κλπ για να παίζουν τα ζουζούνια.... ;);););););)

Καλά στρατιωτικό δε θα την άφηνα με την καμία να γίνει...Όλο μου το σόι είναι στο στρατό, στην αεροπορία και στο ναυτικό...Και οκ, στην αεροπορία, δεν έπαριναν μεταθέσεις μακρινές.....

Αλλά η θεία μου στο στρατό δεινοπάθησαν....Δεν άφησαν νησί για νησί που να μην πάνε....... :?:?:?:?:?:?

Αρτζι τέλεια ρε με το στρατό εκεί..... :D:D:D Αυτές είναι χώρες.......Να σου πω....Αλήθεια τι λένε εκεί τα μέσα ενημέρωσης για το πακέτο-βόμβα που έστειλαν στη Μέρκελ από την Ελλάδα οι τρομοκράτες;;;;;;Πάλι μας κράζουν;;;;; :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ πλάκα κάνεις;;;;;Μην το συζητάς καθόλου...1000 ευρώ δόση δανείου για στεγαστικό είναι σούπερ....Μακάρι να βρίσκαμε κι εμείς κανένα σπίτι με αυτά τα λεφτά...Θα το αγόραζα με τη μια...Πληρώνουμε ένα σωρό ενοίκια και σπίτι δικό μας δεν έχουμε....

Ελπίζω σε 5 χρόνια να βελτιωθούν τα πράγματα και να καταφέρουμε να αγοράσουμε κι εμείς ένα σπίτι...Καλά όπως και να έχει δάνειο θα πάρουμε.....Εκτός αν κερδίσουμε το Τζόκερ..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Αλλά το καθιστικό και την κουζίνα θα τα έχουμε στο υπόγειο, όπου θα μένει και η γιαγιά....Έτσι, σκέφτομαι να έχω εκεί τα παιχνίδια της τα περισσότερα για να παίζει όσο θα είναι κάτω και όταν γυρίζω εγώ από τη δουλειά, να την πάιρνω πάνω στο σαλόνι...... :?:?:?:?

Δεν ξέρω κιόλας θα δούμε πώς θα μας βγει..Βλέποντας και κάνοντας....Βέβαια, έχουμε και μια μικρή αυλή που θα βάλουμε κούνια κλπ για να παίζουν τα ζουζούνια.... ;);););););)

....Αλήθεια τι λένε εκεί τα μέσα ενημέρωσης για το πακέτο-βόμβα που έστειλαν στη Μέρκελ από την Ελλάδα οι τρομοκράτες;;;;;;Πάλι μας κράζουν;;;;; :?:?:?:?

χαχαχα τι να λένε καλέ? αφού και εδώ βρήκαν πακέτα με εκρηκτικό μηχανισμό στο Α/Δ Κολωνίας-Βόννης, που προορίζονταν για ΗΠΑ....άρα.....

το υπόγειο έχει παράθυρα για να μπαίνει φως και αέρας?! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα βρε Αργυρω μου γελασα!!!!!! το υπογειο μαλλον ειναι ο κατω οροφος της μεζονετας,ισως ημιυπογειο? εγω παντως δεν θα αντεχα καθολου να μενω ουτε με τη μανα μου ουτε με την πεθερα μου,ειμαι πολυ αναποδος ανθρωπος και δεν μπορω να συνυπαρξω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν φτανει που μεριμνησε ο ΕΣ να δει η θεια σου ολα τα νησια γκρινιαζει κ απο πανω!!!!! η μανα μου παλι γκρινιαζει στον πατερα μου που δεν την πηγε πουθενα!!!!! ενω η θεια ειδες?

αμα κανω υιο θα ειναι τιμη μου να υπηρετησει την πατριδα... και θα ηθελα να γινει αλεξιπτωτιστης οπως ο παππους του κ ο θειος του!!! να φοραει με τιμη και καμάρι τον πράσινο μπερέ! καλο τους κανει ο στρατος ,να φυγουν λιγο απο το βρακί της μάνας τους! ναι ναι ειμαι στρατοκαβλη το ξέρω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα βρε Αργυρω μου γελασα!!!!!! το υπογειο μαλλον ειναι ο κατω οροφος της μεζονετας,ισως ημιυπογειο? εγω παντως δεν θα αντεχα καθολου να μενω ουτε με τη μανα μου ουτε με την πεθερα μου,ειμαι πολυ αναποδος ανθρωπος και δεν μπορω να συνυπαρξω!!!!!

Α καλα ούτε εγώ θα μπορούσα!

Εδω σκέφτομαι από τωρα πώς θα αντέξω να φιλοξενήσω τα πεθερικά μου για 2 μήνες μετά τα Χριστούγεννα. Βέβαια δεν έχουμε τρίτο δωμάτιο στο σπίτι και θα κανουν καταληψη στο σαλόνι! Καταλαβαίνετε πως νιώθω;;

Ασε που δεδομένου του θέματος που έχω με το σπίτι, όταν έρχεται η πεθερά μου αναλαμβάνει η γυναίκα το σπίτι για να με ξεκουράσει και καλά, αλλα εγω δεν αντέχω. Νομίζω οτι είναι όλα βρώμικα και θέλω να πάω στη μαμά μουυυυυυυυυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...