Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

Ααααα σας είπα;;;;

Η συμπεθέρα 'Α δε μου μιλάει λέει γιατί την κάνω να νιώθει τύψεις και πως είναι χονδρούλα...

Φτου σου ρε...

Εγώ την υγεία σου σκέφτομαι!!!!

:lol::lol::lol:

ναι καλα...οχι δε σε μιλαω λεμε...λες κ εχω παραπανισια κιλα..

αχχχχχχχχχχ

παλι τερας μωρο θα κανω...γιαυτο κ βαζω κιλα..

μα οχι πειτε μου ειναι πολλα τα κιλα?

:cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχα κοριτσια ο αναστασης παραμιλαει!!!!!!!!

φωναζει χαλια χαλια χαλια χαλιααααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και σηκωνει παραλληλα και τα πατουσακια :lol::lol:

του εμεινε μαλλον απο χτες με το χυμο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σημερα εμεινε μεσα στη μπανιερα 40 ολοκληρα λεπτα

δε μπορω τοση ωρα βαριεμαι να περιμενω καθισμενη πανω στη χεστρα

κ οταν τον βγαζω γινεται ο κακος χαμος

αφηστε που σημερα πηγε να ξαπλωσει κιολας μεσα στη μπανιερα κ ηπιε κ εγω δεν ξερω ποσο νερο :?

εσας ποση ωρα καθονται για μανιο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου μαζί το γράφαμε ε;;;

Θα μου μιλάς τώρα;;;;;;

Εεεεεεεεεεεελααααααααα....

Λένα αύριο είναι η επέμβαση;;;;

Καλή επιτυχία εύχομαι!! Και να αναρρώσει σύντομα ο Τόλης (μέχρι τη Κυριακή για να πάμε για καφέ) :lol::lol::lol:

Κοπελιά θα σου κάνω...

Και αν δεν γλύφεις τα δάχτυλά σου να μη με λένε μαστερ -τοπ-σεφ Νατάσα!!!

:D:D:D

Αλήθεια μπορείς Κυριακή;;;

Εγώ Σάββατο δεν μπορώ γιατί λέω να μπεκρουλιάσω...

Θα βγάλουμε τσίπουρα και λέω να πιώ ίσα με ένα ποτηράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο θα κανει εισαγωγη και κατα πασα την πεμπτη θα γινει η επεμβαση.. θα δουμε ελπιζωνα την κανει οσο νωριτερα γινεται για να μην καθεται τζαμπα μεσα..

θουθου καλα ειναι τα 7 κιλα.. ετσι κ αλλιως εισαι κορμι οποτε μην αγχωνεσαι...

αστην μην την ακους... θελει να μας ταλαιπωρει ολες..

εμενα στον υπνο μου κ εσενα στον ξυπνιο σου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου σας ρε δεν ντρέπεστε....

Εγώ τις νύφες σας σκέφτομαι....

Να δω ποιος θα σας γηροκομήσει!!

=))=))=))=))

Λένα σιδερένιος !!!

Άντε όλα καλά θα πάνε! Θα ηρεμήσει κιόλας και δε θα ταλαιπωρείται πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε!!!! Αγορακι δεν ειχε??? να της ζησει!!!!

ρεσυ νατασα βλεπω το τικερακι σου.... κοντευεις!!!! :D:D:D περασε ο καιρος!!!

σα χτες θυμαμαι το θεματακι με την ανακοινωση της εγκυμοσυνης σου ατο νινι!!!!

ναι μωρε δε γινοταν αλλο.. δε μπορει να κανει τιποτα ετσι, ποναει και πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑΑΑ!!! :lol:

Πως και γράφω πρώτη σήμερα!!?

Ο δικός μου δε λέει καλημέρα το πρωί... πηγαίνω μέσα να τον σηκώσω τραγουδώντας κάθε μέρα το "Σηκωθείτε με χαρά, τρα λαλα τρα λαλα " Με αυτο το τραγουδάκι μας ξυπνούσε η μαμα μου κάθε μέρα όταν ήμασταν παιδιά.. Μπαίνω λοιπον στο δωμάτιο τραγουδώντας και ο Κώστας σηκώνει το χέρι και λέει «γειααα» χαχα!

Εισαστε καλά?

Λενάκι η σκέψη μου μαζί σας για την εγχείρηση αύριο.. Όλα θα πάνε καλά!

Φιλάκια πολλά σε όλα τα κορτσούδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα πολυλογούδες μου! :D

Έκανα 10 ώρες να σας διαβάσω και τώρα δεν έχω χρόνο να σχολιάσω! :lol:

Πάντως ομολογώ ότι πέθανα στο γέλιο με όσα διάβασα, είστε μεγάλα τρελοκομεία! :P

Έχω γυναίκα σήμερα, μιας και συζητούσαμε για την τάξη των σπιτιών μας, γιατί βασικά δεν πάει άλλο! :oops: Και την Πέμπτη έρχεται ο κουνιάδος μου με τη γυναίκα του, θα τους φιλοξενήσουμε, γιατί την Παρασκευή είναι η αμνιοπαρακέντηση. :? Ελπίζω όλα να πάνε καλά...

Οπότε καταλαβαίνετε ότι πρέπει να το φέρω λίγο σε λογαριασμό!!!! :lol:

Αnastacia μου, κι εγώ σε σκεφτόμουν! :D Α! Και εγώ που δεν είμαι μαστερ-σεφ, συμφωνώ με τη Νατάσα ότι είναι ωραία η βρώμη, αν και εγώ τη τρώω αλμυρή, με αλατάκι αντί για μέλι και σταφίδες! Μου θυμίζει τον παππού μου, τα καλοκαίρια στο χωριό... :)

Μαρθούλι, μη την ακούς την υγειινολόγο! :P Κι εγώ κάπου τόσα είχα πάρει στους 6 μήνες και σύνολο δεν ξεπέρασα τα 10 κιλά! ;) Σε προσέχει όμως η συμπεθέρα σου, δε μπορείς να πεις!!! :D

Λένα μου, ΟΛΑ να πάνε καλά με την εγχείρηση!!!!!!! :)

Θα επανέλθω αργότερα γλυκύτατες, είναι ΠΟΛΛΕΣ οι δουλειές της ακαμάτρας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

λενα μου ολα καλα θα πανε αυριο ,ειναι επεμβαση ρουτινασ μην ανησυχεισ .....το μετα να σε τρομαζει που θα σε τρεχει για ολα :lol::lol::lol:

το περασα 2 φορεσ να ειναι ενχειρισμενοσ στο κρεβατι και τα ειδα ολα ...πολυ γκρινια !!!!

χθεσ το βραδυ αποχωρισα γριγορα γιατι δεν ενιωθα καθολου καλα ...δεν μπορω και να περιγραψω τι ενιωθα σαν να με πιεζε η κοιλια μου σαν να μην μπορουσα να αναπνευσω σαν να ανακατευομουνα ....πολυ πριεργα ενιωθα ....φοβαμε μην νιωθω συσπασεισ και δεν ξερω οτι ειναι γιατι δεν εχω ξανα νιωσει ποτε ...

ειδα στο ονειρο μου οτι ειχα δυο παιδια ....αγορια .το μικρο εμοιαζε στον χριστοφορο ...το μεγαλο ηταν ο μανωλησ αλλα μεγαλυτεροσ ...προσεχα λεει περισσοτερο τον μανωλη και τον μικρο τον προσεχε η μαμα μου ...ακομα και ρουχα ψωνιζα μονο για τον μανωλη και για τον μικρο τιποτα :(:(:( ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!

Αχ σημερα ειναι πολυ καλη η μερα

εχουμε λιγοτερε μηξες, δεν βηχουμε, και ξυπνησαμε μονο μια φορα το βραδυ χαιδευτηκαμε και ξεραθηκαμε στον υπνο..γιουπιιιιιιι

Λοιπον λενακη σιδερενιο...

θουθου 7 κιλα...ιιιι..παντως εξακολουθει να ειναι κορμαρα!!!!!!

Νατασα πεσ τα ρε με τη Βρωμη..τελεια ειναι..

Αναστασι αμα δεν σου αρεσει σαν χυλος φατηνα σε σιλ μουσλι.

Παρε νιφαδες- λιγε ε...πετα μεσα μερικες σταφιδες κανενα αποξηραμενο κρανμπερι η δαμασκινο, μερικα ομα αμυγδαλα η φουντουκια, κανενα κορμ φλεικσ...αχ..θελλω τωρα

Εχω κανει ενα μειγμα που το εχω στο ψυγειο και δινω του μικρου με το γιαουρτι..αλλιως η μανα μου και η πεθερα μου θα το ταραξουν το παιδι στα πτι μπερ..αναρωτιεμ,αι γιατι...αφου το τρωει και σκετο;;;;

Εννωειται πως χτες δεν εκανα ουτε φρυδια ουτε νυχια- χαλια ειμαι..ουτε τα μαλια μου ελουσα- επισης χαλιαααααα ειναι..μονο ντουσ..τι να κανω ρε κοριτσια ψωφησα.

Εκανα μπιφτεκια να φαει ο αντρας μου, εκανα φακιες για μας και φασολακια με κρεας για τον μικρο, απλωσα, μαζεψα, διπλωσα, επλυνα πιατα...ποτε θα ερθουν τα Χριστουγεννα να παρω πλυντηριο πιατων οεο;;;;;;

Τακτοποιησα κατι ψωνια του Σμ, ετοιμασα την τσαντα του μικρου, μαζεψα κατι χνουδια με το σκουπανι..σημερα πρεπει να βαλω ηλεκτρικη, να ξεσκονισω..και να σηδεροσω..ρε κοριτσια προχτες εβαλα ηλεκτρικη..απο που μαζευτηκαν τα χνουδια;;;; χαλια χνουδωτα ΔΕΝ εχω..τις ντουλαπες σχεδον τις αδειασα οτι ρουχε δεν φοριεται συχνα κατεβηκε αποθηκη...απο που ειναι ολα αυτα τα χνουδια..ποση τριχα πια πεταω η γυναικα που δνε ειμαι σπιτι;;;

Σημερα ηρθα πολυ γρηγορα στη δουλεια..δεν ειχε κινησ ακαθολου...προλαβα να πιω καφε και στη μαμα μου..

Γιωταααα Χριστουγεννα ποτε θα ερθετε;;; ειπαμε εχω να κανωνισω προγραμμα....καπου να σε χοσω αναμεσα στα γευματα εργασιας και στα γιορτινα γκαλα...χαχαχαχα

Καλημεραααα φιλακια πολλα πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

καλε τι πολυλογουδες που ειστε...δεν σας προλαβαινω :lol::lol::lol::lol:

εμεις ειχαμε ενα πολυ χαλια βραδυ ολο ξυπναγε και εκλαιγε...το απογευμα ειχε ερθει ενας φιλος μας με τον γιο του και ο σπυρος πεταξε ενα σιδερενιο αυτοκινητακι στο κεφαλι του παιδιου

απιστευτο πως εχει αλλαξει η συμπεριφορα του ετσι,δεν τον αναγνωριζω πραγματικα αλλο παιδι εγινε!!!

σηκωθηκε τωρα και κλαιει...μα πολυ γκρινια ρε κοριτσια εδω και 10 λεπτα κανει τα παντα για να με εκνευρισει,πεταει πραγματα,φωναζει και με κοιταει κιολας!!!

εγω ειχα παει στον ορθοπαιδικο γιατι εχω προβλημα με τον αγκωνα μου το οποιο δεν λυθηκε με την αντιβιωση και τελικα θα κανω 2 ενεσεις στο χερι με τοπικη αναισθησια στο ιατρειο του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Είμαι στο γραφείο και από το πρωί δεν εχω προλάβει να ούτε να... φτύσω (για να μην πω κλάσω! :D )

Άμαν ρε Σες πρωί πρωί! Κουράστηκα και που τα διάβασα!

Και γιατι παρακαλώ φτιαχνεις 400 φαγητα;; Εστιατόριο έχεις; :lol:

Μην τρελαίνεσαι με το σπίτι. Σου το λέω εγώ που έχω αρρώστια με το σπίτι και την τάξη.

Το σπίτι μου είναι πάντα στην εντέλεια και τα κάνω και όλα μόνη μου. Να ξέρεις οτι άτομα σαν και μένα που τρώγονται με τα ρούχα τους, το έχουν το προβληματάκι τους. Τσακώνομαι με τον άντρα μου, μαλώνω το παιδί μου, κάθε φορά που κάποιος σηκώνεται από τον καναπέ τρέχω να στρώσω το ριχτάρι και πριν πάω να κοιμηθώ πρώτα ρίχνω μια ματιά στο σπίτι, αν είναι όλα στη θέση τους καλώς, αν όχι αρχιζω το μάζεμα, ό,τι ώρα και να είναι.

Ε πες μου δεν έχω πρόβλημα;; Δε μπορώ να κάνω αλλιώς όμως... :oops:

Τώρα βέβαια έχω κάνει την αυτοψακτική μου και έχω βελτιωθεί λίγο. Λίγο όμως! Τσαντίζομαι ακόμη, αλλά τσαντίζομαι από μέσα μου. Προσπαθώ να το αποβάλλω...

Πάντως ποτέ δεν ασχολούμαι με τα σπίτια των άλλων.

Έχω σηκωθεί 3 τα ξημερώματα να πλύνω πιατα! Τα σκεφτόμουν στο νεροχύτη και δε μπορούσα να κοιμηθώ.

Αχ σας είπα και το πρόβλημα μου! Τι άλλο θα εκμυστηρευτώ πια;;

Γεια σου ρε Έρη με το μαγκάκι σου το ΑΕΚάκι!! χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Είμαι στο γραφείο και από το πρωί δεν εχω προλάβει να ούτε να... φτύσω (για να μην πω κλάσω! :D )

Άμαν ρε Σες πρωί πρωί! Κουράστηκα και που τα διάβασα!

Και γιατι παρακαλώ φτιαχνεις 400 φαγητα;; Εστιατόριο έχεις; :lol:

Μην τρελαίνεσαι με το σπίτι. Σου το λέω εγώ που έχω αρρώστια με το σπίτι και την τάξη.

Το σπίτι μου είναι πάντα στην εντέλεια και τα κάνω και όλα μόνη μου. Να ξέρεις οτι άτομα σαν και μένα που τρώγονται με τα ρούχα τους, το έχουν το προβληματάκι τους. Τσακώνομαι με τον άντρα μου, μαλώνω το παιδί μου, κάθε φορά που κάποιος σηκώνεται από τον καναπέ τρέχω να στρώσω το ριχτάρι και πριν πάω να κοιμηθώ πρώτα ρίχνω μια ματιά στο σπίτι, αν είναι όλα στη θέση τους καλώς, αν όχι αρχιζω το μάζεμα, ό,τι ώρα και να είναι.

Ε πες μου δεν έχω πρόβλημα;; Δε μπορώ να κάνω αλλιώς όμως... :oops:

Τώρα βέβαια έχω κάνει την αυτοψακτική μου και έχω βελτιωθεί λίγο. Λίγο όμως! Τσαντίζομαι ακόμη, αλλά τσαντίζομαι από μέσα μου. Προσπαθώ να το αποβάλλω...

Πάντως ποτέ δεν ασχολούμαι με τα σπίτια των άλλων.

Έχω σηκωθεί 3 τα ξημερώματα να πλύνω πιατα! Τα σκεφτόμουν στο νεροχύτη και δε μπορούσα να κοιμηθώ.

Αχ σας είπα και το πρόβλημα μου! Τι άλλο θα εκμυστηρευτώ πια;;

Γεια σου ρε Έρη με το μαγκάκι σου το ΑΕΚάκι!! χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μας τους βόρειους!!! :)

σήμερα έστειλα τον Λουκά σχολείο χωρίς πρωινό!!! μου έσπασε τα νεύρα, αλλά εγώ ήρεμη....σηκώνομαι και κάνω τυροπιτάκια (τα κάνω το πρωί για εκείνον, επειδή του αρέσουν να τα πάρει στο σχολ.), του βάζω 2 μικρά στο πιάτο και γάλα και γκρίνιαξε γιατί ήθελε μόνο 1!!!, του εξήγησα ότι αν θέλει ας φάει ένα και ότι αν δεν ερθει σύντομα θα πάει χωρίς πρωινό,....τελικά πήγε στην είσοδο και έμεινε εκεί, περίμενα ένα τέταρτο, δεν ήρθε, η ΡεΑ έφαγε 2, ήπιε και το γάλα, ετοιμαστήκαμε και φύγαμε......αν πεινάσει δεν με νοιάζει, να του γίνει μάθημα ότι το πρωινό είναι σημαντικό και το τρώμε, ΤΕΛΟΣ και δεν ξανακάνω το πρωί τυροπιτάκια!!!!

του έβαλα στην τσάντα του βέβαια.......

η μικρή ξύπνησε 5.00 το πρωί, φώναζε μαμά, μαμά δεν πήγα, σηκώθηκε ο άντρας μου για την δουλειά μισή ώρα μετά και βλέπει το φως της αναμμένο, πάω και η κυρία είχε βγάλει τον υπνόσακο και έπαιζε!!!! την βάζω πάλι για ύπνο!!!!

Χρύσα η φίλη σου αν έχει καθημερινές επισκέψεις στο σπίτι και καθημερινά πάει και αυτή επισκέψεις, τότε ν αυποθέσω ότι έχει πρόβλημα συζηγικό δλδ δεν έχει καλή σχέση με τον άντρα της αλλά και σαν οικογένεια έχουν κάπου πρόβλημα!!!!!! (η ψυχολόγος μίλησε πάλι!!! :lol::lol::lol: )

πάντως και εμείς δεν αφήνουμε τα παιδιά να φέρνουν παιχνίδια κάτω στο σαλόνι εκτός από βιβλία και κούκλα ...... έχουν 2 δωμάτια συν το διάδρομο έξω από αυτά, όπου βρίσκονται όλα τα παιχνίδια τους, έχουν τον χώρο τους για να παίξουν....επιπλέον αν κατεβάσουν κανένα αυτοκινητάκι και παίξουν στο σαλόνι πάει το ξύλινο πάτωμα, το γρατζούνισαν!!!! και πάνω ξύλινο έχουν, αλλά δεν μας νοιάζει και τόσο πολύ!!!.....και ναι το σπίτι είναι για όλους αλλά πρέπει να υπάρχει και κάποιο όριο, να ξέρουν τι ΔΕΝ πρέπει να καταστρέφουν!!!!

Λένα καλή επιτυχία στην επέμβαση και καλή ανάρρωση.....

ρε συ Άφρο γιατί μιλάς για γαλατόπιτες? και εμείς οι μη εγκυμονούσες ζηλεύουμε!!! είναι η αγαπημένη μου πίτα, όταν έκανε η μαμά μου έτρωγα όλο το ταψί!!!! :roll::roll:

Συμπεθέρα καλημέρα, πολύ πρωινή βρε!!!! :x

χθες πάμε με το αυτοκίνητο σε ένα μαγαζί και οδηγεί ο άντρας μου, όταν έπιασε το τιμόνι κάτι τον τσίμπησε και πραγματικά πόνεσε!!! :o , κάτι ήταν πάνω, ένα ζωήφιο, ευτυχώς δεν οδήγησα εγώ!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σπίτι μου είναι πάντα στην εντέλεια και τα κάνω και όλα μόνη μου. Να ξέρεις οτι άτομα σαν και μένα που τρώγονται με τα ρούχα τους, το έχουν το προβληματάκι τους. Τσακώνομαι με τον άντρα μου, μαλώνω το παιδί μου, κάθε φορά που κάποιος σηκώνεται από τον καναπέ τρέχω να στρώσω το ριχτάρι και πριν πάω να κοιμηθώ πρώτα ρίχνω μια ματιά στο σπίτι, αν είναι όλα στη θέση τους καλώς, αν όχι αρχιζω το μάζεμα, ό,τι ώρα και να είναι.

Ε πες μου δεν έχω πρόβλημα;; Δε μπορώ να κάνω αλλιώς όμως... :oops:

Τώρα βέβαια έχω κάνει την αυτοψακτική μου και έχω βελτιωθεί λίγο. Λίγο όμως! Τσαντίζομαι ακόμη, αλλά τσαντίζομαι από μέσα μου. Προσπαθώ να το αποβάλλω...

Πάντως ποτέ δεν ασχολούμαι με τα σπίτια των άλλων.

Έχω σηκωθεί 3 τα ξημερώματα να πλύνω πιατα! Τα σκεφτόμουν στο νεροχύτη και δε μπορούσα να κοιμηθώ.

Αχ σας είπα και το πρόβλημα μου! Τι άλλο θα εκμυστηρευτώ πια;;

πραγματικά έχεις πρόβλημα!!! :o:o:o:? καλημέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ειπα αγκαλιτσες εννοουσα κυριολεκτικα αγκαλιτσες!γ το αλλο ειναι διαφορετικο το συνθηματικο!!!χαχαχαχα σε 3 λεπτα ειχα αποκοιμηθει!!

Ελευθερια απο τέλη Αυγούστου φοραει 22,το καλοκαιρι αλλαξε 4 νουμερα!!! βρηκα προσφορα κατι αθλητικα και εγω και τα πηρα γτ σκεφτηκα οτι με το ρυθμο που αλλαζει νουμερο θα χρειαστουν!!! εχουμε μεγαλη γκαμα παπουτσιων μεχρι κ το 23 απο μπαλαρινε μεχρι μποτακι ,εχω με τα παπουτσια ενα φετιχ!!!χιχιχιχιχιχιχι

κατι με τριγυρναει κ δεν ειναι γκαστριτιδα.... εχω αναγουλες και με πονανε τα κοκαλα επισης ειμαι κομματια.... η μικρη σαν να μου φάνηκε ζεστη το βραδυ κ το πρωι γμτ

τους ειπα γ τον έμετο...αα δεν σας το ειπαμε εχθες ? τα νευρα μου ...επίσης της ειπα οτι δεν εβαλα μωρομαντηλα μεσα διοτι τη Δευτερα εβαλα ενα σφραγισμενο πακετο το οποιο δεν ηταν στην τσαντα της το μεσημερι ,την Τριτη έβαλα αλλο σφραγισμενο το οποίο έλειε και αυτό!!! ε αιντε πια....

καλημέρα δεν είπα!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερααααα!!!

Αρτζ σημερα εγινε η κληρωση..ελπιζω να εισαι απο τις τυχερους!!!

Μας επρηξαν πρωινιατηκα..ο συμβολαιογραφος μου ηθελε και καπουτσινο!!!!

Σισσιω...εισαι ανυποφορηηηη

Πλακα μου κανεις..

Εμενα μου αρεσει να ειναι το σπιτι καθαρο, τακτοποιημενο και με ωραια ατμοσφαιρα..αλλα δεν τρελαινομαι ποτε, παλια συμαζευα μια φορα την ημερα καθε βραδυ ηθελα μιση ωριτσα και εκανα μια μινι γενικη μια φορα την ευδομαδα καθε Σαββατο..τωρα αφηστε τα.

Ο Χριστοφορος ευτυχως εχει μαζευτει αρκετα πλεων δεν πεταει τα βιβλια της βιβλιοθηκης κατω ουτε αδειαζε τα συρταρια και τα ντουλαπια...και αμα του πεις παζεψε τα παιχνιδια σου τα μαζευεο..κανει βεβεια 45 λεπτα..αλλα τα λαζευει ολα..τα κτοποιει και τα παραμυθια του χαχαχα.

Γιωτα εισαι σηγουρη πως δεν ειναι γκαστρητιδα;;;;;;

Ποτε θα ερθεις ρε τρελη;;;

Εγω για Κυριακη ειμαι μαλλων ΟΚ...θα ξερω πιο σηγουρα την Παρασκευη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ποιός έχασε την τύχη να την βρω εγώ??!!! :(

Γιώτα δλδ οι τσάντες των παιδιών είναι στο πάτωμα? δεν κρέμονται κάπου? σε μας έχουν μια κρεμάστρα έξω από την αίθουσα και εκεί κρέμονται οι τσάντες και τα μπουφάν!!!!

εγώ πάλι ψάχνω να βρω μπότες για την μικρή και δεν βρίσκω στο νούμερό της, φοράει 24, βρήκα ένα ζευγάρι και δεν μου άρεσε!!!!

Γωγώ η η γλυκούλα μου, μικρούλα μου, κοπελάρα μου, έκανε ένα βήμα ειρήνης χθες με την Κινεζούλα: κρατούσε την κούκλα της και πλησίασε την Κινεζούλα και της έδωσε την κούκλα της!!! :x

πειτέ μου δεν έχω μια γλύκα?!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

......αν πεινάσει δεν με νοιάζει, να του γίνει μάθημα ότι το πρωινό είναι σημαντικό και το τρώμε, ΤΕΛΟΣ και δεν ξανακάνω το πρωί τυροπιτάκια!!!!

του έβαλα στην τσάντα του βέβαια.......

χαχαχα, δεν θα πεινάσει αφού έχει στην τσάντα του!!! εισαι πολύ αυστηρή συμπεθέρα :lol::lol:

σισσινι, ηθελα χθες να σου πω να αφησεις τις νυστες και να δώσεις ζωή στο αυγό σου.. ελπίζω να το έκανες :P Ασχετο, και μενα ο αντρας μου παίζει σουτάκια με τον Κωστα και τον προτρέπει να σουτάρει με το αριστερό πόδι γιατι λέει δεν έχουμε στην ομάδα χαχαχα :lol::lol:

Γιώτα λίγο αέρα πατέρα ακουγεται ο παιδικός. Μα καλά εξαφανίστηκαν τα μαντηλάκια 2 συνεχόμενες φορές? Που το εχουν το μυαλό τους??

Αφρο, νομίζω ότι ειναι λογικό τώρα να αισθάνεσαι κάπως με την εγκυμοσύνη.. αφου ξαναγεμίζει η κοιλίτσα!!!

Φιλάκιαααααααααααααααααα :x

Φιλάκιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...