Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

καλα γιωτα..αυτπο ειναι το τραγουδι το αγαπημενο???πλυση εγκεφαλου το παιδι απο τον μπαμπα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το δικο μας ιεναι υατο

http://www.youtube.com/watch?v=lJwgP44Ap9E

απο το πρωι μεχρι το βραδυ λει..αμπουμπαμπα αμοπυμπαμπα αμπουμπαμπα..παπαπαααα(τα παπακια)

μπαμυυυυυ(γκαμυ μπεαρ) μπιμπιιιιι(μπεμπε λιλι-θα την βρω πρωτη γωγω και την τακτοποησω ακριβως οπως λες :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ) και ξανα μανα αλλα πρωτα πρωτα το hippo (pipoooooooooo) :lol::lol::lol::lol:

τα κουλουρακια ειναι συνταγη μονο με καροτα αλλα εβαλα και το σπανακι και εγιναν πιο νοστιμα

αμα βαλεις κασερι εννοειται θα γινουν πιο ωραια!!! τριψε και απο πανω αντι σουσαμι μμμμμμμμμμ!

εγω κανω διαιτα λιγο δοκιμασα μγτ... :(:(

εγω δεν ανακοινωνω τιποτα ακομα..

ζητησα μειωση απο τον νοικοκυρη μιας που εχουν πεσει παντου τα ενοικια με με γειωσε...τι ν ακανω να ψαξω αλλου?? με 500 ε πανω σε μεζονετα ωραιοκαστρο...οχι οτι θελω τοσο μακρυα αλλ οχι ρε φιλε και 500!!!!!!!!!!!! σε περιοδο κρισης!!!!!!!!!!!!!!!!!! θα ψαξω μπας και βρω εδω κοντα τιποτα.. :twisted::twisted::twisted::twisted:

φτιχνω μπαμιες για αυριο μμμμμμμμ

ερηηηη το βινετο που τρωει μικρος ακουσα τη νφωνη σου..ρε συ μοιαζουμε πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!

δειτε ρε κοριτσια που με ξερετε και πειτε γνωμη,,...

http://eri-captaincook.blogspot.com/search/label/Για%20παιδιά

κατω κατω ειναι το βιντεακι.. :shock::shock:

γιωτα με λιγωσε βραδυατικα :shock::shock::shock::):):) αντε φαει και για μενα!!!!!! :lol::lol:

ρεε χρυσα ποτε θα τα κανεις οοοοολα αυτα????? κουραγιο μαναααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχ..Γιωτα λαιμαργηηηη

ερωτηση..πουτις εχουν τις τσαντες;;;;

Βενη μεχρι τις δωδεκα εχω χρονο...χιχιχι..εμειναν τα πιατα, το φαη του μικρου καικατι δουχα να δηπλοσω....φρυδια δεν προλαβαινω να κανω σημερα, ουτ επολυ πολυ νυχια..μπανιο και νανι...

Πλακα αμς κανει ο νοικοκυρης σου...ελα κατα Ευοσμο μερια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενακι τελικα σε γειωσε το αρχιδι?

σορρυ γ τις λεξεις μα του αξιζουν,ψαξε φιλεναδα σιγουρα θα βρεις πιο φτηνα ,να του μεινει ξενοικιαστο να μαθει!!!

Χρυσα οπου ναναι τις βλεπω,δεν ειναι οπως στο Ουρανιο >Τοξο,ειναι ανοργανωτοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η δουλεια του κωστα ιναι ανατολικα και δεν βολευει..εχω και την μαμα απο κατω για τον μικρο..αλλα αμα βρω εδω τριγυρω...θα την κανω..εμα!

γιωτα αηδια ρεεεεεε!! μπλιαξξξξξξξξξξξξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελιες!Παει το 20???

Αυτο ειναι για υπνους εε?Ωραια!!!!

Δεν σας διαβασα...Κατι ψιλα σκορπια!!!Χ$στηκατε βεβαια αλλα...Ετσι το'πα! :P

Βρε κοριτσια...Εγω ΔΕΝ δουλευω και εχω κ 1 φορα την εβδ γυναικα!...

Αλλη 1 φορα σκουπιζω-σφουγγαριζω στο ενδιαμεσο και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως το σπιτι ειναι ανω κατω!

Πιο πολυ απο πραγματα της μικρης βεβαια αλλα....Αυτο ειναι το φυσιολογικο!

Αλλο να εχεις καθαρο σπιτι κ αλλο συμμαζεμενο!

Χρυσα εκανα κουακερ με γαλα....Δε θυμομουν αν μου ειχες πει οδηγιες...

Ζεστανα γαλα κ εριξα τη βρωμη κ σταφιδες....Ηταν αηδια...Η Αννυ δεν εφαγε

(ετσι κ αλλιως εδω κ 1 βδ δεν τρωει ΤΙΠΟΤΑ κ παλι)...Εβαλα ζαχαρη...Πιεσα τον εαυτο μου να

φαει 3 κουταλιες (θυμομουν κ τη Νατασα που μιλουσε ενθουσιασμενη για αυτο το "πρωινο")...

...Επειτα...Το πεταξα κ αναρωτηθηκα ΓΙΑΤΙ εμοιαζε τοσο πολυ με φαγητο φυλακης!

Οχι πως εχω παει...Απο αυτα που βλεπω στις ταινιες! :oops:

γτ θ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: δεν σου αρεσε η βρωμη? μηπως το παραεβρασες?? και εμενα πλεον δεν την τρωει παντως!

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

αμα απω σε πιο φτηνο σπιτι θα παιρνω σιγουρα! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενι η δικια μου αρχισε να τρωει παλι κρεμα ,κουφό ε?εχθες μαλιστα εφαγε 2 πιατα ,ενα το απογευμα νωρις και ενα μετα την κολυμβηση,την εκανα μπανιο ειπιε γαλα και μετα σηκωθηκε πηγε στο καθισμα κ μου ελεγε μαμ! καλο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτααααα

ελεος!!!!!!!!!!!!! μα καλα που τις παρατανε τις τσαντες??? μηπως καμια φορα μπερδευτει και κανενα και χεσει κιολας μεσα???????????????? ετσι, κανε μια κουβεντα...

καλα βενι δεν το συζηταω, ειναι για τα μπαζα μερικοι.... κ εμας εκεινος ετσι μας εκανε, οχι μονο δεν το μειωσε αλλα ηθελε να το αυξησει κιολας!! κ το κωλοσπιτο με τοσα προβληματα, μας ειχε αρρωστησει το παιδι!!!!!

αντε γαμησε τον, τον ηλιθιο, ψαξτε μπας και βρειτε τιποτα καλυτερο και πιο φτηνο εκει κοντα... αλλιως πανε μια βολτα απο τουμπα μερια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασιιιι σε σκεφτομουν!!!

καλα εχω τρελαθει στο σγχος για αυριο... ελπιζω να πανε ολα καλα θεε μουυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ εγραφα κ με πεταξε εξω..Αυριο φευγω για Ροδο οποτε με τη δουλεια δεν θα γραφω τοσο συχνα οποτε ειπα να μπω σημερα!! ΣΤο θεμα των γονιων ουτε εγω θεωρω υποχρεωση να με βοηθουν. Τωρα με τη μανα μου ηταν αλλη περιπτωση, μονη της επεμεινε να ερθει κ δεν με αφησε να κανονιζω για τον Σεμπ κ επειδη ηταν μονο για ενα μηνα, δεχτηκα...σκεφτηκα πως θα την βγαζω κ εξω, θα περασει ωραια..Δεν ξερω γιατι ξαφνικα κατεβασε μουρη κ εγινε ολο αυτο..Τωρα βεβαια καταλαβε οτι φερθηκε αδικα αλλα με στεναχωρησε ολο αυτο...Παντως θεωρω δικη μου υποχρεωση να προσεχω τους γονεις μου κ να τους φροντιζω κ αν χρεαιστει θα εκανα το ιδιο κ για την πεθερα μου...Πιστευω οπως φερομαι εγω σε γονεις κ πεθερικα θα φερθει κ ο γιος μου..τα παιδια μαθαινουν απο το παραδειγμα...

Χρυσα μην σκας για το σπιτι..εγω παντα ημουν τεμπελε κ ανοικοκυρευτη κ τωρα εχω παραγινει...Μονο φαγητο του Σεμπ φτιαχνω...ρουχα δε σιδερωνω ποτε (δεν εχω κ σιδερο) κ τα εχω ολα ασιδερωτα, δεν καθαριζω παρα μονο τα πολυ βασικα οταν πλεον δεν παει αλλο, κ αν δεις τις ντουλαπες με τα ρουχα, ενα κουβαρι ειναι ολα...κανω ανασκαφη να τα βρω..Κανονικα ολα αυτα τα εκανε ο δανος, αυτος μαγειρευει κ καθαριζει, ετσι καναμε παντα..εοταν εκανε γενικη με εδιωχνε απο το σπιτι για να εχει ησυχια κ εγω επινα το καφεδακι μου κ με επαιρνε τηλ να γυρισω οταν τελιωνε :D ..εε τωρα που λειπει, περιμενω να ερθει να τα ξανακανει..Παντως τωρα που θα μετακομισουμε θα εχουμε καποια οικιακη βοηθο να κανει τα περισσοτερα, αναλογα βεβαια κ τη χωρα που θα μενουμε....

Μην σκας, εγω προτιμω να βγαινω βολτες με τον Σεμπ...Τωρα στη ροδο θα πηγαινουμε πεζοπορια στο βουνο...ειναι τελεια, θα τον κανω εγω τον Σεμπ ορειβατη!

ααα καναμε εμβολιο σημερα..ειναι 12500κ τελικα κ 85εκ..οκ, δεν ειναι παχυσαρκο, απλα γεροδεμενο!

Αχ πρεπει να φτιαξω τα ρουχα μου για τη ροδο τωρα κ βαριεμαιιιιιι

Λενα ολα καλα αυριο! εχει κανει η μαμα μου τετοια εγχειρηση, ολα καλα πηγαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα 2 πιατα???

μπραβο στο κοριτσακι μας!!!

εμενα εχει παχυνει παλι κ εχει ψηλωσει κ αλλο, κατι παντελονια του πανε ισα ισα!! ποσο θα παει πια αυτο το παιδι.. επισης μεγαλωσε κ το ποδι του παλι παπουτσια πρεπει να του παρω κ τωρα με την εγχειρηση δεν εχουμε μια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: δεν σου αρεσε η βρωμη? μηπως το παραεβρασες?? και εμενα πλεον δεν την τρωει παντως!

:

Πλακα μου κανεις κοριτσαρα μου???Δλδ ειναι...Ωραια????

Πιφ κ μπλιαχ ηταν!!!!

Δεν εβρασε...Ισα που ζεσταθηκε το γαλα κ μετα το ανακατευα μεχρι να χυλωσει!...Μηπως εβαλα πολυ βρωμη...?

Να πας σε φθηνοτερο σπιτι,να ειναι κ καλυτερο(γιατι εχουν ξεφυγει ορισμενοι!) κ να παρεις κ γυναικα!

Το αξιζεις!Ολες το αξιζουμε!!!Και πανω απ'ολα τα παιδια μας!

Εγω ημουν πολυ σπαστικια...Δεν ηθελα κανενας να μπαινει στο σπιτι μου!και πιστευα

(κ πιστευω!:oops: ) πως κανεις δεν καθαριζει το σπιτι ΜΟΥ καλυτερα απο εμενα!

Οταν ομως ειδα πως χανω ΠΟΛΥΤΙΜΟ χρονο απο την Αννυ κ πως κουραζομαι με

τις δουλειες κ μετα δεν ειχα κεφι να ασχοληθω με τιποτα...Ε..Εβαλα νερο στο κρασι μου! :P

Λενακι με σκεφτοσουν?Αντε να πιουμε καφε για να με βλεπεις κ στον υπνο σου μετα! :lol::lol::lol:

Διαβασα στο φεις για τον αντρα σου!!!

Με το καλο!!!Ολα θα πανε οπως πρεπει κ θα αναρρωσει γρηγορα για να φροντιζει την...

Εγκυο γυναικα του!!! ;):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πολλες αγκαλιτσες κανετε ολες τελευταια.. με ρεγουλα ε?!!!!

κανονιστε να γκαστρωθειτε πριν απο μενα!!!!!!!!! μονο αυτο σας λεω!!!!!!!!!!

αναστασι σου εχω πει οτι σαγαπω????????????????????????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χαχαχαχα λες να σε γνωρισω και να παθω πλακα και μαζι σου???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο χυλος βρωμης ειναι απελπισια!!! ουτε εγω μπορω να τον φαω!! και μονο απο τη μυρωδια αναγουλιαζω!!

αντε ρε γιωτα καλο βραδυ και ονειρα γλυκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω στοκ απο ροζ αθλητικα νο 23 ,24 κ 25!!!!!!

Τι νουμερο φοράει καλέ το παιδι?? :D

Αναστασία εγώ δεν τα τρώω αυτά αλλα ο αντρας μου κάθε πρωί βάζει ενα ποτήρι γάλα (οχι γεμάτο) μιαμισι κουταλιά της σούπας νιφάδες βρώμης, θέλει χαμηλή φωτιά και ανακάτεμα, βάζει και μια κουταλιά μέλι και πασπαλίζει με κανέλα.. Αν έχει μπορει να βάλει κανα αμύγδαλο ωμό και τέτοια....

Veniiiii! Το τηλ σου, να σε πάρω να ακούσω να μου μιλάει η γοητευτική γαιδουροφωνάρα μου χαχαχαχα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))

Με αγχωσες βρε τρελλη!!!! :lol:

Θα τυπωσω σημαιες "Μην τολμησει καμια να γκαστρωθει πριν τη Λεναρα!!!!"

Ερη μου ωραια τα περιγραφεις αλλα...Επιμενω στο "πιφ" κ το "μπλιαχ"!!! :lol::lol:

Κοριτσια το ειδατε το μπλογκ της Ερης?Ειναι πολυ ωραιο!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εννοεις σε αγχωσα???? μη μου πεις οτι θες κ εσυ δευτερο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κατσε ρε ακομα μικρη ειναι η κουκλα!!! :D:D:D:D

καλε εγω τωρα αυτο βλεπω!!! ειναι πολυ ωραιο!!!! μεχρι τωρα αγνοουσα την υπαρξη του αλλα θα το επισκεπτομαι τακτικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ ρε μαναράκια, :oops: και αντε βάλτε και εσεις κανα χεράκι αν φτιάξετε κάτι που σας αρέσει και γουστάρετε, βγάλτε φωτο και στειλτε την συνταγή να την σηκώσουμε!! :D:D:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εννοεις σε αγχωσα???? μη μου πεις οτι θες κ εσυ δευτερο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κατσε ρε ακομα μικρη ειναι η κουκλα!!! :D:D:D:D

καλε εγω τωρα αυτο βλεπω!!! ειναι πολυ ωραιο!!!! μεχρι τωρα αγνοουσα την υπαρξη του αλλα θα το επισκεπτομαι τακτικα!!!

Οχι-οχι!!!Δε θελω δευτερο!!!

Απλα να...Ετσι που τα λες...Ειμαι μαζι σου!!!Δεν θυμαμαι ποιες αλλες θελουν μπεμπε

αλλα οποια τολμησει να μεινει εγκυος πριν απο εσενα θα εχιε να κανει μαζι μου!!!χαχαχχα

Ε...Κοριτσια πλακα κανω!Την πειραζω!!!

Μακαρι να μεινετε ολες μαζι οποτε να τα λετε κ για τα μωρακια σας στο μελλον!

Ερη μου εδω οι καλες οι χρυσοχεεεερες!!!

Ποια να πρωτο αναφερω!!!!(παντως η Νατασα κανει την πιο τελεια φακη!! :lol::lol: )

Σας φιλω!Καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?λενα περαστικα ρε...

εγω δε μπορω να σχολιασω..ρε κοριτσια ποοοσα πια γραφετε...δε προλαβαινω...

σας ειπα??με στεναχωρεσε η συμπεθερα...τη ειπα οτι εβαλα σχεδον 7 κιλα κ με ειπε οτι ειναι πολλα..

κλαψψψψψψψψψψψψψψ

κ δε τρωω οσο ετρωγα στο θοδωρη...ελεος :evil:

συμπεθερα :evil::evil::evil::evil:

καλο σας βραδυ σε ολες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουυυυυυχουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!

Καλέεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!

Πολύ πάρλα έπεσε!!!

Φίλη και συνονόματη Αναστασία πάντα πίστευα οτι δεν έχεις ιδέα από γκουρμέ γεύσεις και τώρα ήρθα να επιβεβαιωθώ...

Μα καλά, να μη σαρέσει ο χυλός βρώμης;;;;

Στα καλύτερα εστιατόρια σερβίρεται. Είναι δίπλα δίπλα στον κατάλογο με το φουαγκρά και την τρούφα!!! :lol::lol::lol:

Κάτι έκανες λάθος ακαμάτρα....

Νομίζω πως πρέπει να καλέσεις τον Τόνι Μπουρντάν για να σου μαγειρεύει!!!

(Μάλλοβν έριξες πολύ παραπάνω βρώμη και βγήκε σαν στόκος)

Εμένα πάντως μαρέσει πολύ!

Ααα μιλάτε και για σπίτια...

Το σπίτι μου είναι το πιο καθαρό και το πιο τακτοποιημένο απ'όλων σας!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για να ζηλεύετε το λέω!!!! Έχω εσώκλειστη τη Φιλιπινέζα και κάνει παρκέ (στο πλακάκι :lol::lol::lol::lol:) όλη τη μέρα!!!!

Χρύσα μου γιατί ασχολείσαι με ηλίθιους και αργόσχολους κοπέλα μου!

Άσε την κατίνα και ασχολήσου με τον Τζεφ!! Κανεις πολύ περισσότερα από πολλές εργαζόμενες μανούλες!!

Βένι για καλό μπήκες;;;;

Όλο νοστιμοσυνταγές μας βάζεις...

Άντε από κει....

Γιώτα πιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ....

Πόσο σιχαίνομαι τον εμμετό....

Το χειρότερό μου!!!

Έρη θα μπω να εξερευνήσω το μπλογκ!!!

Θεσ/νικιές θα πιούμε καφέ την Κυριακή;;;

Ααααα σας είπα;;;;

Η συμπεθέρα 'Α δε μου μιλάει λέει γιατί την κάνω να νιώθει τύψεις και πως είναι χονδρούλα...

Φτου σου ρε...

Εγώ την υγεία σου σκέφτομαι!!!!

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε θουλα 7 κιλα ρε????? σα φαλαινα θα εισαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα ρε νατασα μη την ταραζεις στην κατασταση της... σκεψου οτι μετα απο τη στεναχωρια της μπορει να πλακωσει τα γλυκα :lol::lol::lol:

αναστασι νομιζω οτι θα γινεις η νεα καλυτερη μου φιλη!!!!!

εγω για κυριακη ειμαι μεσα αν ειναι καλα η κολωνα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Μ'αρεσει που γραψατε μαζι οι συμπεθερες!!!

Πανω που εφευγα ηρθε η μαστερ-τοπ-σεφ Νατασα να με βαλει στη θεση μου!!! :P:P:P

Θα μου φτιαξεις βρωμ-ιτσα την αλλη φορα που θα ερθω???Πλιιιιζ!!!!χαχαχα

Κυριακη των εκλογων???Ειμαι απολυτα μεσααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...