Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο Λουκας σε ιδιωτικο σχολειο πάει;;;

Μα τι μπουφεδες ειναι αυτοι!!!!!

όχι καλέ, δημόσιο!!!! τόσα καλούδια είχε και ο δικός μου τι έφαγε? μια φέτα ψωμί με βούτυρο!!!! :o:o και επειδή επέμεινα στο τέλος μου είπε και κρουασάν!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα ρε συ Ερη.Κριμα ο καημενος.

Εβλεπα οτι η νεα μοδα στο Χολιγουντ ειναι h baby food diet.Δηλαδη τρωνε βαζακια με αλεσμενο παιδικο φαγητο.Μπλιαχ μπλιαχ.Τι άλλο θα ακουσουμε;;;;;

Σ'ευχαριστώ βρε Παναγιώτα μου, αντε να δουμε τι με περιμένει. Περιμένω πως και πως να περάσει η ώρα να φυγω να πάω να τον δω!

ελεος με την baby food diet, χαρηκαμε! αν τρώμε ότι τρώει ενα 6μηνίτικο μωρό (Πρωί γάλα, ενδιάμεσα φρούτα, μεσημέρι λαχανικά αλεσμένα, απόγευμα γιαούρτι, βράδυ γάλα), όχι θα αδυνάτιζα αλλά θα γινόμουν τουίγκι.. Μ'αρέσει να κλέβω καμια κουταλιά απο την φρουτόκρεμα του μικρού αλλα ως εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε! Τώρα κατάλαβα, απλά μπερδεύτηκα με τα Ταμπούρια...

ειναι πίσω απο το Κατράκειο, φτιάχτηκε απο τους Δήμους Νίκαιας - Κερατσινίου.

Εχω πάει με τον αντρα μου, αλλα το παιδι δεν το έχουμε πάει ακομη χαχα!

Ειναι πολυ κοντά στο σπίτι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε! Τώρα κατάλαβα, απλά μπερδεύτηκα με τα Ταμπούρια...

ειναι πίσω απο το Κατράκειο, φτιάχτηκε απο τους Δήμους Νίκαιας - Κερατσινίου.

Εχω πάει με τον αντρα μου, αλλα το παιδι δεν το έχουμε πάει ακομη χαχα!

Ειναι πολυ κοντά στο σπίτι μου!

Ααααααχαχαχα!!!!!!!!!!!!! Αυτο πήγαινε σε άλλο ποστ!!! :oops::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μενα κοριτσάκιααααααααααααααααααααααααααααα.....Τι κάνετε;;;;Εγώ δουλειά κλασικά....Ο αντρούλης μου είχε ρεπό σήμερα και κατεβήκαμε μαζί κέντρο για να πάω να κάνω έναρξη στον ΕΔΟΕΑΠ....Στο νέο μου ταμείο...Επιτέλους έφυγα από το ΙΚΑ....... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Κορίτσια, πήγα και σε 10 λεπτά είχα τελειώσει...Δεν περίμενα ούτε λεπτό, μου εξήγησαν τα πάντα, μου δικαιολογούν όλα τα χάπια εγκυμοσύνης, έχω επιστροφή για τις επισκέψεις στο γυναικολόγο 35 ευρώ, θα πάρω 2.100 ευρώ όταν γεννήσω σαν επίδομα, η άδεια τοκετού και λοχείας θα προσμετράται στα συντάξιμα χρόνια και όσο καιρό θα είμαι σε άδεια θα παίρνω κανονικά το μισθό μου...Όχι λιγότερα όπως έδινε το ΙΚΑ....Και αν θέλω μπορεί να έρχεται μαία στο σπίτι όταν γεννήσω να μου δείχνει πως να θηλάζω κλπ...... Α, επίσης θα μου δώσουν και τα λεφτά για β επιπέδου.....Γενικά τώρα που μπήκα στο ταμείο αυτό, λέω να εκμεταλλευθώ όλες τις παροχές...Καταρχήν θα πάω στονν οφθαλμίατρο να μου γράψει γυαλιά μυωπίας (δίνουν 250 ευρώ) και μετά θα κάνω 2 σφραγίσματα στα δόντια μου :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Η Ιωάννα μου είναι καλά...Τη λατρεύω...Λέμε πολλά πολλά τραγουδάκια......... :D:D:D:D:D

Το νινί δεν ξέρω αν το νιώθω.....Υπάρχουν κάποιες φορές που νιώθω κάτι μέσα στην κοιλιά, αλλά δεν είμαι σίγουρη αν είναι η σπορίτσα μου..... :roll::roll::roll: Γιατρό έχω στις 22/11...Ανυπομονω να τη δω τη φατσούλα μου....

Βικάκι χρόνια πολλά!!!!!!!!!!!Να είσαι γερή, ευτυχισμένη και να σε χαίρεται ο αντρούλης και η κορούλα σου...

Έρη μου περαστικά στο μικρουλάκο σου... :(:(:(

Θουλάρα απείλησέ τους ότι θα απευθυνθείς σε Ινστιτούτο Καταναλωτών και στο Υπουργείο Ανάπτυξης....Έλεος με τους γελοίους!!!!! :evil::evil::evil:

Χρυσα χαίρομαι για τη μαμά σου!!!!!!!!!!!!!!!Ο Τζεφ καλά;;;;;;

Η συμπεθέρα μου που είναι;;;;;;; :?:?:?:?

Σισσιώ κανένα νέο με την αιματολόγο;;;;;;

Αρτζι μου φιλάκια πολλά!!!!!!!!!

Νατάσα θέλω κι εγώ λουκουμάδες.....

Αφρο θέλω κι εγώ κοκ και σου.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα μου άντε σε μια εβδομάδα θα τα πούμε από κοντά..... ;);););)

Νατασούλα τι κάνει η Έλενα και ο Μιχαλάκης;;;;;; :P:P:P:P:P

Ξέχασα καμία;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Φιλιά σε όλες σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μου ήθελα να σε ρωτήσω πόση είναι η άδεια του τοκετού και της Λοχείας?

Και κάτι άλλο, οταν ας πουμε μένεις έγκυος το λες αμέσως στη διέυθυνση ανθρώπινου δυναμικού?

Υπάρχει περίπτωση να σε απολύσουν (όχι εσένα προσωπικά) αν μείνεις έγκυος?

Εχω απορίες γιατι στην πρωτη εγκυμοσύνη δεν δούλευα και δεν ξέρω τι παίζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη είναι 2 μήνες πριν και 2,5 μήνες μετά τον τοκέτο η άδεια, αλλά τώρα που δεν είμαι στο ΙΚΑ νομίζω ότι μπορώ να την πάρω μαζεμένη μετά τη γέννα...Και πριν στο ΙΚΑ είχα κάνει λαμογιά και αναγκαστικά σταμάτησα 1 μήνα πριν γεννήσω.....

Εγώ δεν το είπα ότι είμαι έγκυος στο γραφείο προσωπικού...Όταν έφτασα 3 μηνών το είπα απλώς στον προϊστάμενό μου....Ούτως ή άλλως θα σε δουν να φουσκώνεις...Γιατί να το πεις;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανοιξτε τρενακι..αργι οχι εσυ...εσυ με ζαλισες..πολυ γρηγορα το πηγες ρε φιλεναδα.. :lol::lol::lol:

βαρεθηκα να διαβαζψ σελιδες :oops:

κανας προθυμος??????????????/εγω δε αλλη φορα..δε εχω εμπνευση.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι πάλι, εγώ και το σπόρι μου! :D

Δόξα τω Θεώ, όλα καλά, είναι ένα (το είχα ένα άγχος!) :lol: και ακούσαμε και καρδούλα!!! :x Τι γλυκιά μελωδία... Ο μπαμπουλάκος μας συγκινήθηκε! :YMHUG:

Μου είπε να ξεκινήσω φυλικό οξύ, μου έδωσε ΠΗΤ 30/6 και μου έδωσε και την εξής οδηγία... Την αναφέρω, σε περίπτωση που ενδιαφέρει και τις υπόλοιπες εγκυούλες. Αποφεύγουμε τα μεγάλα ψάρια, γιατί περιέχουν μεγάλες ποσότητες υδραργύρου και βλάπτουν τον εγκέφαλο του εμβρύου και εισάγουμε δυναμικά στη διατροφή μας -τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα μου είπε!- τα μικρά, κυρίως σαρδέλες και γαύρους, που κάνουν ακριβώς το αντίθετο, ενισχύουν την ανάπτυξη του εγκεφάλου! Δε με χαλάει, μου αρέσουν τα ψαράκια!!! ;) Τι άλλο; Αυτά νομίζω....

Παναγιώτα μου, περιμένουμε και τα δικά σου νεάκια, απ' το μεγάλο σπόρι!!! :x

Γωγούλα, εξαιρετικά τα νέα σου με το καινούργιο ταμείο, φοβερό είναι μου φαίνεται! Μπράβο!

Θουλάκι, εξοργιστική η συμπεριφορά τους!!! X( Ελπίζω να βγάλεις άκρη στο τέλος!

Έρη μου, περαστικά στον ομορφούλη σου! :( Αυτές οι χαζοϊώσεις!!! :-\

natasoula, καλή ξεκούραση στο σπιτάκι σου! (λέμε τώρα!) :lol:

Αφροδίτη και λοιπές γλυκατζούδες, πραγματικά μας έχετε κολάσει!!! :ymtongue::))

Αναστασία, άλλαξες παιδίατρο; Γιατί την πήγες πάλι την τσαχπινούλα;

Argi, ο Λουκάκος μου θυμίζει τον ανιψιό μου... Σαμιαμίδι!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκι μου πολύ χαίρομαι με τα νέα σου........Τι ωρία που ακούσατε καρδούλα...Είδες συγκίνηση;;;;Σαν την 1η φορά.....Όλα να πάνε τέλεια μέχρι τέλος!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Κι ευχαριστούμε για τις πληροφορίες...Σοβαρά τώρα δεν κάνει μεγάλα ψάρια;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o Εγώ συνήθως τσιπούρες τρώω.... :?:?:?:?:?:?:? Θα ξεκινήσω γαύρο λοιπόν..........Τηγανητό που μ'αρέσει κιόλας..... ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανοιξτε τρενακι..αργι οχι εσυ...εσυ με ζαλισες..πολυ γρηγορα το πηγες ρε φιλεναδα.. :lol::lol::lol:

βαρεθηκα να διαβαζω σελιδες :oops:

αγαπητή μου εξπρές το είπαμε όχι ταχεία, της υπομονής!!!! :lol::lol::lol::lol:

είμαι γρήγορη τι να κάνω?!!!! :lol::lol::lol::?

Γωγώ τι τέλειο ταμείο είναι αυτό? πριν γιατί δεν ήσουν εκεί?

Μιτσάκη άντε βρε με το καλό.....το αγοράκι!!!! :);):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι μην το ανοίγεις Άρτζι..........Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τόσο γρήγορα που πάει..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μας ζάλισες οδηγέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, δεν ήμουν σε αυτό το ταμείο, γιατί πρέπει πρώτα να συμπληρώσεις κάποια χρόνια στο επάγγελμα....3 για τους κατόχους πτυχίων πανεπιστημίου και 5 για τους μη έχοντες πτυχίο....Εγώ έχω πτυχίο οπότε μπήκα στα 3.....Ασχέτως αν δουλεύω 4,5 χρόνια...Τον 1,5 χρόνο δούλευα τζάμπα... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Βλέπεις, είμαι μικρούλα εγώ.....Μόλις 26!!!!!!!!!!Όχι σαν κάτι άλλες μεγαλοκοπέλες του τρενακίου.... :-p:-p:-p:-p=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ mpempoula και Αργυρούλα!!! :D

Μπα, κορίτσαρος πιστεύω ότι θα είναι!!! :lol: Αλλά πραγματικά, δεν έχω προτίμηση!!! Γερό να 'ναι!!

Γωγώ, μου ανέφερε τόνο, μπακαλιάρο, σολωμό. Δεν ξέρω αν είναι τα πολύ μεγάλα ή όλα εκτός των μικρών. Θα το ψάξω και θα σου πω! ;)

Αν θέλετε, ανοίγω εγώ τρενάκι! Η Β μου, δόξα τω Θεώ, τώρα πια κάνει ήσυχο, συνεχή ύπνο! i-) (Τι το 'θελα το δεύτερο;):lol: Πλακίτσα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...