Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

Αργυρώ τι έκανες χθες το βράδυ και νυστάζεις????????????????????????;)

τίποτα, δεν έκανα, χθες ήμουν στο πόδι από τις 5.30 και δεν ξεκουράστηκα καθόλου......μην ξεχνάς άλλωστε είμαι και γιαγιά!!!! πόσα κουράγια να έχω πια? πιστεύω ότι η κούραση όλων αυτών των μηνών (της αυπνίας) μου βγαίνει τώρα, επιπλέον διάθεση μηδέν!!!! :(

Μαρια πάλι Τζανακούλη? !!!!

λουκουμάδς θα ήθελα και εγώ αλλά πολλές θερμίδες!!!! και ποιός φτιάχνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τσάμπα το μισό κιλό βιολογικό αλεύρι που χρησιμοποίησα....

Η συνταγή του βρωμοΠαρρλιάρου έλεγε φρέσκια μαγιά.

Αύριο θα βάλω ξερή(γιατί θα τους ξανακάνω)!!! Δε δέχομαι την αποτυχία!!!

Εγώ τους έφαγα πάντως και μ'έφαγαν....

Ξεφούσκωτοι με μπόλικο μέλι και κανέλα!!!

Τρέμετε λουκουμάδες.... :twisted::twisted::twisted:

Θα σας τσακίσω αύριο!!!! :D:D

Νατασάκι μου αν η μαγιά ηταν οκ, τότε μάλλον το νερό ήταν πολύ ζεστό και η μαγιά κάηκε.. Μονο έτσι δεν φουσκώνει και αν ειναι χαλασμένη φυσικά. Δεν έχει σημασία αν χρησιμοποιήσεις ξηρή ή νοπή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα και είμαι up to date!

Γιατι Αργυρώ μου διάθεση μηδεν? Cheer UP!!! Καλέ τι γριά και βλακείες ? Εσυ είσαι κούκλα και η ηλικία σου καμία σχέση με γρια!

Βικυυυυ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi ακου

έρχεται ο τζανακούλης στο γραφείο μας

μαζί με φωτογράφους και όλους τους παρατρεχάμενους...

και μου δίνει το χέρι και ρωτάει "τι κάνουμε όλα καλά?"

και ο φωτογράφος τσικ τσικ έβγαζε και λέω

"ε όχι τι καλά... (σκατά ρε φίλε πήγα να πω..)" και δε συνέχισα γιατί έφυγε να συνεχίσει την περιοδεία του.. χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol: ούτε που μου έδωσε σημασία..

Έλεος 12 χρόνια έχει νομίζω πρέπει κι αυτοί να αλλάζουν πιο τακτικά

Πήγα την Κυριακή ψήφισα, αλλά τώρα δε νομίζω

Υπομονή κάνω σκέφτομαι να κατέβω κι εγώ στις επόμενες B-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια! :D

Σας διάβασα, μου πήρε κάααμποση ώρα, πέθανα στα γέλια με τους λουκουμάδες και τα βαψίματα στο γραφείο (τι να σου κάνουν κι οι εργαζόμενες μητέρες!) :lol: και τώρα... Δε θυμάμαι τίποτα να σχολιάσω!!! :lol:

Πήγα τη μικρή σχολείο, πρέπει να συνεφέρω λίγο το σπίτι, που γίνεται ο κακός χαμός, να βγω σε κάμποσες εξωτερικές δουλίτσες, να μπανιαριστώ, να καλλωπιστώ, γιατί 3.30 έχω ραντεβού να δω το φασόλι!!!!!!!!!!! :ymparty: Ελπίζω να πάνε όλα καλά...

Κουμπαρούλα, πως είναι σήμερα ο Χριστόφορος, το πουλάκι μου; Καλή επιτυχία και σε 'σένα στο γιατρό! :)

Argi, δε μου αρέσεις με πεσμένη τη διάθεση!!! Είσαι νέα, ωραία, φανταστική μαμά!!! Σε ανέβασα λίγο; :D

Παναγιωτο-συμπεθερούλα, αυτό θα κάνω, θα αρχίσω να διαβάζω για ΑΣΕΠ, το οποίο ομολογουμένως, μπορεί να αποβεί και ΠΟΛΥ πιο χρήσιμο... Αν κι εκεί τα πράγματα δυσοίωνα είναι, αλλά.... όσο ζω ελπίζω!!! :lol:

pebi, χρόνια πολλά και καλά!!!!! :) Να ζήσεις, να σε χαίρονται ο άντρας σου και η πολυλογού η κόρη σου!!!! :lol: Ξέχασα να σου απαντήσω τις προάλλες... Εγώ τη θέλω για λίγες ώρες, φέρτην, σοβαρολογώ!!! Είμαι σίγουρη ότι θα κάνουν χρυσή παρέα με τη δική μου τη πολυλογού!!! (στα επίπεδά σας δε φτάνουμε, αλλά προσπαθούμε να σας συναγωνιστούμε!!) :lol:

Σισσάκι, περιμένουμε τα νέα σου, με αγωνία! Τη βρήκες την αιματολόγο; :?

Θουλάκι, Νατασούλι, natasoula, Αnastacia (που βρεθήκατε όλες οι συνονόματες!!!) :lol: Αφροδίτη, ΜαρίαΙωάννα, Ελευθερία και σ' όοοοολο το τρενάκι..... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!

Τι κανετε;;;;

εγω ας τα λεμε καλα

Εχω να καταθεσω..και ντρεπομαι που το λεω πως οι γυναικες ειναι τα χειροτερα αφεντικα.

Και μαλιστα αμα φτασουν σε συγκεκριμενη ηλικα κοντα στα δευτερα "αντα" και δεν...you know what I mean γινονται σκυλες!!!

τεσπα.

Βικυ μου χρονια σου πολλα..ευτυχισμενα...με πολλους πολλους διαλλουγους..περισσπτερα λευτα...λιγοτερο ΔΝΤ...κλπ κλπ κλπ..ξες τωρα

Φιλακια πολλα πολλα πολλα

Αρτζ..φιλακια σαλιαρικα απο τον Χριστοφορο....ανεβα καλεεεεε

Νατασα μνιαμμμμμ..λουκουμαδες!!!!

Μιτσακι κουμπαρουλα καλα ειναι ο Χ..καλυτερα πολυ ..αλλα κολλισε επιπεφοικιτιδα τον αντρα μου...τωρα ειναι αυτος κυκλοπας...χοχοχοχ

Αφροδιτη μου πως εισαι σημερα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα μου ηρθε χρυσα μου να βγαλω τα εντερα μου ......αλλα δεν ειχα φαει και τιποτα .μα καλα τωρα στο τελοσ με επιασε !!!!με επιασε πονοκεφαλοσ τωρα απο το ζορι :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Ξυπνήσαμε και μεις...

Ο καιρός σήμερα ό,τι να ναι. Περιμένω και τον μαραγκό να έρθει. Ελπίζω να μη με στήσει μόνο.

Λέω να κάνω μια μηλόπιτα τώρα.

Έχω άπειρα μήλα και θα μου χαλάσουν.

Καλή μου επιτυχία!!!

Βίκυ χρόνια σου πολλά μανούλα! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου! Ό,τι επιθυμείς!

Μιτσάκι τί καλά!! Θα ακούσετε και καρδούλα σήμερα!!! Θα περιμένουμε νεότερα!!!!

Σισσιώ τί έγινε με την αιματολόγο;;;

Αφροδίτη, Χρύσα , Ντασούλα, Argi, Έρη την καλημέρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι Αργυρώ μου διάθεση μηδεν? Cheer UP!!! Καλέ τι γριά και βλακείες ? Εσυ είσαι κούκλα και η ηλικία σου καμία σχέση με γρια!

Argi, δε μου αρέσεις με πεσμένη τη διάθεση!!! Είσαι νέα, ωραία, φανταστική μαμά!!! Σε ανέβασα λίγο; :D

με τέτοια σχόλια πώς να μην ανέβω?!! :)8-}:ymparty::x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο σε καταλαβεινω..απαισια αισθηση..υπομονη.

Νατασα θελω και εγω μηλοπητααααα...λατρευω τη μηλοπητα..απο τα αγαπημενα μου γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ. Αρτζ τι εχει ρε στο Μοναχο σημερα ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ;;;;;;;

δεν ξέρω να σου πω, ξέρω μόνο ότι έχει έκθεση Elektronik, Telekommunikation, Software, IT κ.λπ., επίσης μαζεύονται και οι παραγωγοί κρασιού.....το Μόναχο πάντα ακριβό είναι, αλλά μου αρέσει σαν πόλη, θα ήθελα να μένω εκεί!!!!

καλή επιτυχία στο τεστ ΠΑΠ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Αργυρούλααααα! Θέλω κέφια, θέλω πράγματα ανεβασμένα!

Αφροδίτη λίγο ακόμα και τέλος οι ναυτίες!

Καλέ όλες οι γκαστρωμένες εδώ μαζευτήκατε! Εγώ μπήκα ξανά στο κλαμπ των λεχώνων! Προσπαθώ από την αρχή με πληγωμένες θηλές να εδραιώσω τον θηλασμό μέσα στον πόνο. Η μικρή τρώει κάθε 3-4 ώρες και με αγχώνει. Τι να πω... λέτε να μην πειράζει επειδή είναι μεγάλο μωρό; Κάνω 6-7 θηλασμούς το 24ωρο. Σήμερα μέχρι τώρα έχω κάνει μόνο 2!!!!! Πάω να την ξυπνήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ !

μακαρι να πιασουν οοοοοοοολα αυτα!

νοιωθω πολυ κουρασμενη!

τωρα ξυπνησαμε....κοιμηθηκαμε στις 9:00.... αλλα δεν αντεχα αλλο...

...τωρα εχω εναν απιστευτο πονοκεφαλο!

Αφροδιτουλα εχω εγω γλυκα....αν ειναι εδω ο Κ. στειλε τον να παρει αλλιως να σου τα στειλω με τον προαστιακο?

Αθηνα θα τα καταφερεις.....εισαι εξπερ σε ολα αυτα!

σε σκεφτομαστε!

οι μικρες σου?

με το μωρο?

Νατασα μηπως εκαψες την μαγια κα δεν φουσκωσαν?

το εκανα και εγω μια φορω που ηθελα να φτιαξω λαδενια!

μμμμμμ λουκουμαδες......αλλα και οι τηγανιτες ειναι τρελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!

Μόλις καταφερα να μπω λίγο να σας "δω", γιατί απο το πρωί τρέχω, τα κάνω όλα και συμφερω!

Δε θα επεκταθω όμως για το χαλι μας! (Στο Ελληνικό Δημόσιο αναφέρομαι! :evil::evil::evil: )

Η αιματολόγος άφαντη. Έχω στα χέρια μου ένα σωρό τιμές και δεν ξέρω τί σημαίνουν!!! :evil::evil::evil: Και φυσικά έχω νεύρα γιατί θέλω να μάθω!!!!

Ενταξει ό,τι και να είναι τουλάχιστον να μου φύγει η αγωνία ρε κορίτσια.

Αθηνά, είχα μια ελπίδα οτι τη δεύτερη φορά που θα θηλαζα δε θα πονούσαν οι θηλές μου.

Η κόρη μου θήλαζε κάθε 3-4 ώρες 15 λεπτά από κάθε στήθος. Ξέρω σαν οδηγία γιατρού ακούγεται :lol::lol::lol: , αλλά είναι η αλήθεια.

Πάντως όταν ένιωθα βαρύ το στήθος μου την έβαζα να θηλάσει.

Εσυ βέβαια έχεις μεγαλύτερη εμπειρία από μένα, αλλά μιας και μου θύμισες τα δικά μου είπα να το αναφέρω.

Κορίτσια μεχρι να μάθω θα σκάσω....

Σας διάβασα στα γρήγορα. Θα επανέλθω να σχολιάσω, τωρα καίγεται ο κ....ς μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε σισακι..δεν ειανι απολυτο αυτο..μπορει να θηλασεις μια χαρα το δευτερο.

Καλα να εισαι να μην εχει ςτις περιπετιες την Χαριλινασ, και ολα τα αλλα γινονται..τι στο καλο τοσες εμπειρες μανουλες υπαρχοπυν εδω, ολο και καποια θα εχει αντιμετωπισει κατι.

Κυριως την Αθηνα και την γκουρου Λαλα..αλλα και την Νατασα, Αναστασια, Φρανιτα..ολες...

εγω μπορω να δοσω εμεπιριες αρμεγματος και μονο...χαχαχα

Α!!! ξεχασα να σας πω..χτες οση ωρα περιμεναμε περναει μια νοσοκομα και δινει φυλλαδια για τον θηλασμο σε οσες εγκυες περιμενανε..μου λελει εσεις ειστε εγγυος :evil::evil::evil: ..της λεω οχι...μου λλει ενδιαφερεστε για τον θηλαμσο..λεω θηλαζω εδω και 17 μηνες :evil::evil::evil: ...ναι..αλλα ξερετε τι προσφερεται..μου ρθε να της πω οχι..δεν ξερω..θηλαζω απο αποψη !!!

Χαμογελασα..αλα Τζοκοντα..τελικα με εχει σωσει σε πολλες περιστασεισ..χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Σέσιλ δεν είχα πρόβλημα με το θηλασμό! Όσο θήλασα μια χαρά θήλασα.

Τις πρωτες 10 μέρες είχα τον αβασταχτο πόνο των ληγωμένων θηλών, αλλά μετά που μειώθηκε ο πόνος όλα μια χαρά ήταν. όσο κράτησε τουλάχιστόν....

Εσείς πώς είστε; ο μικρός συνήλθε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειχες θεμα με την δικη σου υγεια;;;

εσυ δεν ησουν που ειχες παθει κατι μετα την γεννα;;; δεν θυμαμαι και καλα εχω αλτσχαιμερ..εγω για αυτα τα προβληματα αναφερομαι.

Εμεις καλα..

Ο Χ ειναι μεσα στην τρελη χαρα..σας το λεω..αυτος επιτιδες αρρωσταινει για να μην πηγαινει παιδικο.

Νιοθω απιστευτες τυψεις..ειναι τοσο ευτυχοσμενος οταν γυριζω σπιτι και χαρουμενος και ευδιαθετος..ΟΚ και στον παιδικο παει με χαρα δε λεω..αλλα μετα γκρινιαζει και κολλαει πανω μου ενω οταν ειναι με την γιαγια του ειναι νορμαλ και χαρουμενο

δεν ξερω ειλικρινα τι να κανω....

Απο την αλλη ο αντρας μυο κολλισε απο τον μικρο επιπεφοικιτιδα και σημερα ειναι και το δικο μου ματι κοκκινο και δακριζει..

και να φανταστειτε πως δεν χρισημοποιουμε ιδιες πετσετες και αλλαζω σεντονια ανα 3 ημερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.μου λελει εσεις ειστε εγγυος :evil::evil::evil: ..της λεω οχι

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δλδ εμμέσως πλην σαφώς σε είπε χοντρή?!!!! :evil::evil:

Η αιματολόγος άφαντη. Έχω στα χέρια μου ένα σωρό τιμές και δεν ξέρω τί σημαίνουν!!! :evil: :evil: :evil: Και φυσικά έχω νεύρα γιατί θέλω να μάθω!!!!

Ενταξει ό,τι και να είναι τουλάχιστον να μου φύγει η αγωνία ρε κορίτσια.!!!

μήπως σημαίνει ότι όλα καλά είναι, αν δεν ήταν ίσως να άφηνε οδηγίες!!!

Μαρία μέσα στο ενδιαφέρον ο Τζανακούλης!!!! "τι κάνεις?" τι το ρωτάς άνθρωπέ μου αν δεν το πιστεύεις? :evil: πάντως την έχει βελτιώσει την Λάρισα αρκετά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτουλα περαστικα...

μερσι μερσι :oops::oops::oops::oops:

αλλα μαλλον φταιει η κοιλουμπα που μου εμεινε...χαχαχαχα... :lol::lol::lol::lol:

Η Γιωτα σημερα μαλλως βολταρει..εχει αργια η Χιος....

που εισα ρε Γιωταααααααααααα

Αχ πειναω....λεω σημερα να παρακαμψω τη διαιτα και να γουρουνιασω...γινετε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μήπως ο γιατρός είπε όχι επέμβαση στην μαμά σου επειδή την είδε αγχωμένη επί του θέματος?

αλλά αν μπορεί να αντιμετωπισθεί και με χωρίς, τότε όλα καλά!!!

προσωπικά και μόνη σου μίλησες με τον γιατρό?

Τελικά το τρενάκι μου φτάνει πολύ γρήγορα στο τέλος του, μπορώ να πω ότι ήμουν πολύ γρήγορη μηχανοδηγός, ελπίζω να απολαύσατε το ταξίδι και την εξυπηρέτησή του!!! :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...