Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νατασουλα μου ναι.Σαν τα πρεπαρ ειναι.Για να προλαμβανουν πρωορο τοκετο.Απλως δεν εχω ταχυκαρδιες που τα πρεπαρ συνηθως φερνουν.

Αχ Ερη μου.Με το Νικολα τι ξεκουραση;;;Ενταξει δε μπορω να πω.Τα απογευματα συνηθως καθομαι αλλα καμια σχεση με την προηγουμενη εγκυμοσυνη που με το παραμικρο ξάπλωνα.

Βικυ θα σου τον στειλω αλλα να ξερεις, θελει μαστιγωμα για να αποδωσει. :lol::lol::lol::lol:

Αχ τι ωραια!!ΘΑ μοσχομυρισε το σπίτι σου γλυκά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Τωρα κοιμηθηκε για μεσημερι! :shock: Κ δεν ειχε κ καθολου διαθεση!

Την εβαλα στο κρεβατακι της(μετα απο 3 αποπειρες) κ ξαπλωσα στο κρεβατι μου ωστε να με βλεπει...

Της λεω "σκεπασου να κανουμε νανι"!Εκεινη φωναζε ΜΑΜΑ κ εκανε "ελα -ελα" βγαζοντας το χερακι

αναμεσα απο τα καγκελα!!!Ποσο να αντεξεις?Εσκασα στα γελια κ αντε παλι απο την αρχη!

Ερωτηση!Απο το πρωι βρηκε το εξης παιχνιδι: Ανεβαινει στον καναπε κ κατεβαινει προς τα μπρος.

Τις περισσοτερες φορες κατεβηκε μια χαρα χωρις να πεσει...Της ειπα να προσεχει αλλα κ την επιβραβευσα.

Εκανα λαθος?Μηπως επειδη ισως φυγει μπροστα με τα μουτρα επρεπε να επιμεινω να κατεβει

με την οπισθεν?

Ελευθερια τι εχεις?Δεν εισαι καλα?

Παναγιωτα :D:D

Θουλη εγω προσεχα κ ειχα το νου μου γτ ηταν εντονα τα πετρωματα κ τα καταλαβαινα...

Δεν τα μπερδεψα ποτε με τις κινησεις του μωρου...

Επαιρνα πρεπαρ κ γιουτοπαρ(ιδιο πραγμα ειναι Νατασουλα) 2+ μηνες....

Λινακι μου ας ελπισουμε οτι ειναι τελευταια μερα της ιωσης ή οτι αλλο ειναι...

Σας αγαπαω πολυ :-*:-*

Νατασακι μου κ εμενα μ'αρεσει η κουβεντα κ η ανταλλαγη αποψεων κ ας υπαρχουν διαφωνιες!

Εχω ξαναπει πως αν μη τι αλλο γνωριζεις καλυτερα τους ανθρωπους!Με τα απλα καθημερινα βεβαια

περναει η ωρα πιο χαλαρα! :?

Αυριο εχεις δουλεια?Αν παω κοσμος να σου τηλ για μια καροτσαδα?

Κοριτσαρες που θα παμε την Κυριακη???Ανατολικα αλλα που?

Εσεις που γνωριζετε βρειτε κατι που να μην ειναι φουλ απο κοσμο συνηθως!

Στον Ευοσμο ηταν τελεια!Στην ουσια μεσα στο μαγαζι ειμασταν εμεις κ αλλη μια μικρη παρεα!

Απο φετος λατρευω τα χριστουγεννα κ τις αποκριες!!!Φτανουν 27χρ που τα μισω!!!! :lol:

(ο δρακουμελ μεταμορφωνεται!!!)

Εκθεση εγραψα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια τι εχεις?Δεν εισαι καλα?

Απο φετος λατρευω τα χριστουγεννα κ τις αποκριες!!!Φτανουν 27χρ που τα μισω!!!! :lol:

(ο δρακουμελ μεταμορφωνεται!!!)

Χαχαχα!!! Καλά ειμαι Αναστασάκι μου, κουκλάκι μου, ειμαι στην δουλειά γι αυτο δεν γράφω πολλά...

Σας παρακολουθώ όμως! Κάνω refresh και σας διαβάζω :x

Ετσι και εγώ Αναστασία μου, πριν γεννήσω ούτε καν στόλιζα.. εβαζα φωτάκια σε ενα διακοσητικό καράβι που έχουμε σπίτι και τέλος! Απο πέρσι ομως που έχω τον μικρό!!! Τα χαιρομαι και τα περιμένω πως και πως τα Χριστούγεννα!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι και εγώ Αναστασία μου, πριν γεννήσω ούτε καν στόλιζα.. εβαζα φωτάκια σε ενα διακοσητικό καράβι που έχουμε σπίτι και τέλος! Απο πέρσι ομως που έχω τον μικρό!!! Τα χαιρομαι και τα περιμένω πως και πως τα Χριστούγεννα!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

:lol::lol: Κεγω (οπως κ η Χρυσα θυμαμαι απο περσι) ημουν σκετος Γκριντς!!!

Αφου οι φιλες μου στη γιορτη μου(22Δεκ) μου φερναν χριστουγεννιατικα στολιδια

για σπασιμο αλλα κ επειδη δεν ειχα ΤΙΠΟΤΑ!

Νομιζω ομως πως ουτε φετος θα στολισω γιατι θα λειπουμε 10μερες οποτε....

Παντως στις αποκριες θα ντυσω την μικρη αλλα θα ντυθω κ εγω!!!Ελπιζω να βρω καπου να παω! :lol:

Αλλιως θα οργανωσω εγω παρτυ! [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγγνώμη που σας τα πρήζω, αλλά αν δεν πρήξω εσάς τότε ποιόν;;;; :shock::shock::shock:

Πήγα και πήρα τις εξετάσεις μου, μου είπαν στη γραμματεία οτι η αιματολόγος μου εχει πάρει αντίγραφο και οτι πρέπει να της τηλεφωνήσω.

Ε της τηλεφωνώ και δεν τη βρίσκω!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Εν τω μεταξύ έχω το γνωστό σφίξιμο στο στομάχι, μια ελαφρά ταχυπαλμία και ένα μικρό κομπάκι στο λαιμο!

Αγχοοοοος :?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?:

Άντε καλέ! Πώς σας πέρασε αυτό από το μυαλο;;;

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι ακόμα δουλειά, πήζα, έχω χάσει αρξκετά νέα σας, αλλά τι να κάνω;;;;;; :(:(:(:(:(:( Χθες μάλωσα με τον προϊστάμενό μου, του είπα πολλά χοντρά, γιατί μου ζητάει πλέον και επιπλέον δουλειά για site χωρίς να παίρνω ευρώ παραπάνω...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Του τα είπα ένα χεράκι, μαζεύτηκε, αλλά σημασία έχει ότι θα έχω πιο πολλή δουλειά... :cry::cry::cry::cry::cry:

Σισσάκι μου ελπίζω τα αποτελέσματα να είναι καλά...Και αμαν αυτή η αιματολόγος....Τι κάνει και δεν το σηκώνει;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Κορίτσια τις απόκριες μέχρι πέρυσι τις σιχαινόμουν...Τα Χριστούγεννα τα λάτρευα ανέκαθεν!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x

Φιλάκια σε όλες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τι κάνετε??

Βάλαμε ιντερνετ και στο σπίτι σήμερα επιτέλους.

Αν και έκανα αποτοξίνωση 1 μήνα τώρα σας διάβαζα μόνο από τη δουλειά.

Τι κάνετε??

Διάβασα κάποια από τα νέα σας.

Πεινάω και το μυαλό μου δεν λειτουργεί :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι πτωμα..εχω απιστευτο πονοκεφαλο και ο Χριστοφορος πεταει τα ασηδερωτα εξω απο τη λεκανη και τραγουδαει αποτικα αποτικο μπουκα μπουκα μπισ...αντα βγαλε ακρη...

Αρζτ η μαμα τελικα δεν χρειαζετε να κανει επεμβαση ολικης αφαιρεσης, ουτε καν μερικης λαπαροσκοπικα, απλα θα την παρακολουθουν.

Μετα το τριπλεξ και το σπινθιρογραφιμα που καναμε σημερα αυτη ηταν η αποφαση των γιατρων..η μαμα φυσικα μεσα στην τρελη χαρα..εγω παλη ειμαι σκεπτικη.

Αλλα πολυ ταλαιπωρια...τα καναμε στο παπαγεωργιου και το ραντευου ηταν στισ 11..ε 13:20 μπηκαμε..ελεος...

Ηταν εκει και μια κοπελα εγγυος απο τη Ρουμανια σε διδυμα, και ηρθε με τον συζηγο της να ρωτησει για το νοσοκομειο και την προοπτικη να γεννησει εκει..λεει σε καπια φαση ο συζηγος..μπορουμε να δουμε τα δωματια..καγκελο η νοσοκομα..λεει οχι βεβεια..και τους ξηγει πως για να γεννησει εκει κλπ κλπ μονο οταν εφημερευει το νοσοκομειο κλπ κλπ..ξερετε το Ελληνικο συστημα..ααα λεει η κοπελα και δεν μπορω να κλεισω απο πριν να γεννησω εδω και να παρω πχ μονοκλινο- εχει 4 μονοκλινα και 8 δικλινα το παπαγεωργιου- οχι βεβεβαι της λεει η νοσοκομα..ααααα εμας στη Ρουμανια ηταν αλλιως..και της εξηγουσε...

Δηλαδη Ελλας= χειροτερα και απο Ρουμανια...

Αχ ο πονοκεφαλος με εχει καταβαλλει..αναγουλιαζω απο τον πονο..,θα παρω ντεπον.

Σορυ που δεν σχολιαζω αλλα ειμαι πραγματι πτωμα...

Α..ο μικρος καλυτερα..τελικα θα τον κρατισω σπιτι για ολο τον Νοεμβριο και μετα βλεπουμε.

Λινα εμας ντεπον παναντολ τιποτα δεν κανανε..με το αλγκοφρεν και παλη θελουμε καμια ωρα και βαλε να πεσει καπως ο πηρετος.

Πηρετο σημερα ειχε- οχι πολυ εως 38,1- για τριτη μερα, αντιβιωση παιρνουμε ομως απο χτες το βραδυ γιατι του καναμε επιχρισμα για σταφυλοκκοκο και μονο σε αυτη την περιπτωση θα επαιρνε αντιβιωση..τελιακα ηταν μικροβιακη και οχι ιογενης λοιμοξη και απο χτες το βραδυ παιρνει αντιβιωση

ΑΑΑ. Αρτζ τι εχει ρε στο Μοναχο σημερα ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν ρε Σισσιω!!!!Με τα νευρα σου παίζουν.Προσπαθησε το και θα τη βρεις.Αντε να δουμε.

Γωγω οι ομορφιες του ιδιωτικου τομεα.Και τωρα με την κριση αντε να μιλησεις κιόλας.Τι σου ειπε;;;

Κανα μπονους θα πέσει ή μπααααααααα;;;;

Μαρια Ιωαννα γιατι δεν τρως;;;;;Νομιζω οτι αν ειχα τα κιλα σου θα ετρωγα καθε μερα ενα ταψι μιλφειγ!!!!

Χρυσα που εισαι καλε;;;Τι εγινε με το παιδι;;;Με τη μαμα σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνέχεια πεινάω αλλά βαριέμαι να φτιάχνω φαγητό για μένα

Τι ανωμαλία είναι κι αυτή

Αν είχα κανεναν σεφ στο σπίτι σίγουρα θα είχα βάλει κανένα κιλό

Τι να φάω ρε κορίτσια??

Τι να φτιάξω πείτε καμιά ιδέα..

Σκέφτομαι κάτι ελαφρυ... μακαρόνια φουλ στην κρέμα γάλακτος και στα τυριά...

Μου τη δίνουν όλα τις τελευταίες μέρες..

Η δουλειά.. η εφορία (μας ετοιμάζει περαίωση χεχε)...το ΤΕΒΕ..οι λογαριασμοί που τρέχουν.. ο Γ...

έχω περίοδο σας το είπα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!

μαρια Ιωαννα πως παει τι σπιτι;;; δεν ειστα πολυ καλυτερα τωρα μονοι σας..αχ και εγω θελω...να παω καπου μακρια.

Παιζει να με εχει κολλησει ο μικρος...λετε να αρρωστισω..αυτο μας ελειπε τωρα.

Παντως ρε παιδια μεριεκς φορες στηνδουλεια θελω να πεταξω τον υπολογιστη σε κανενα κεφαλι...ελεος δηλαδη...τεσπα..γκρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως ρε παιδια μεριεκς φορες στηνδουλεια θελω να πεταξω τον υπολογιστη σε κανενα κεφαλι...ελεος δηλαδη...τεσπα..γκρρρρ

Ωχ ωχ ωχ!!!!Ευτυχως που δε δουλευουμε μαζί. :lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ ρε Μαρια!!!Βγες βρε συ μια βολτα και πάρε καμια κρέπα!!!Αχ !!Ο καλος Θεος δε ξερει μου φαινεται που να δώσει τους καλους μεταβολισμους!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα σε καταλαβαίνω...

Μια χαρά είμαστε και από το σπίτι δεν ξεκολλάω από τότε που ήρθαμε.

Δουλειά-Σπίτι είμαι και τίποτα άλλο.

Τόσο πολύ το χαίρομαι.

Συνειδητοποιώ πώς πριν όσο ξεκουραζόμουν το μεσημέρι δεν μπορούσα να ηρεμήσω γιατί είχα το μυαλό μου να σηκωθώ γρήγορα και να φύγω και μετά να γυρίσω πάλι μόνο για ύπνο...και αν ξυπνήσω να ξαναφύγω για δουλειά και μετά πάλι τα ίδια :((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IIII Αφρο και δεν ντρεπεσε ππο το λες;;;;

Παναγιωτα βασικα αμα ησουν ο οικ. διευθυντης ναι..θα επρεπε να προσεχεις...χιχιχ

δσεν φτανει δηλαδη που οι υπαλληλοι του κανουν σαν τη χηρα στο κρεβατι..απαιτουν και τελευταια στιγμη να τους βρω οικονομικο ξενοδοχειο για σημερα...ολα αυτα στις 2 ενω στις 5,5 πετανε..και αμα δεν εχει τι να κανω..ειμαι υποχρεωμενη να κατσω περα απο το ωραριο τους να τους ψαχνω κατι οικονομικο...οταν και τα ακριβα ειναι γεμματα....ασε σημερα τα πηρα...και να μου λενε μα τοσο ακριβο..ε δενκανωνιζω εγω την τιμολογιακη πολιτικη..αι..στο...αντε τωρα...γκρρρρρ

γι'αυτο και ο πονοκεφαλος σημερα...απο την υπερενταση....

μ'αρεσει που θελω και το δευτερο να ειναι ισυχο..πως να ειναι αμα ειμαι ολη μερα στην τσιτα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες υπμονη!

αλλα ενα αι στο.... το θελουν

εεεε δεν γινονται ολα οπως τα θελουν!

MariaIoanna υποθετω θα εισαι πιο ηρεμη... καμια αντιδραση απο το παλιο μετωπο?

τελειωσα με τα γλυκα.....κοπιαστε....

τελειωσα το σιδερο....πρεπει να τακοτοποιησω...και βαριεμαι

παω να ξαπλωσω κανα μισαωρο....

πρεπει να βαλω σκουπα και να σφουγγαρισω!

αλλα μαλλον αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερωτηση!Απο το πρωι βρηκε το εξης παιχνιδι: Ανεβαινει στον καναπε κ κατεβαινει προς τα μπρος.

Τις περισσοτερες φορες κατεβηκε μια χαρα χωρις να πεσει...Της ειπα να προσεχει αλλα κ την επιβραβευσα.

Εκανα λαθος?Μηπως επειδη ισως φυγει μπροστα με τα μουτρα επρεπε να επιμεινω να κατεβει

με την οπισθεν?....

ξέρει να κατεβαίνει κανονικά? με την όπισθεν? αν όχι πρέπει να της μάθεις, αν ξέρει και με την όπισθεν και το κάνει μόνο για παιχνίδι, τότε εντάξει.....θυμάμαι η κόρη μου 8 μηνών ήταν και προσπάθησε να κατέβει για πρώτη φορά από τον καναπέ κανονικά, με την όπισθεν, μου έκανε εντύπωση, .....ο Λουκάς με το κεφάλι, του έδειξα πώς να κατεβαίνει και μετά όλα καλά!!!

Σας καληνυχτώ, η μικρη κοιμάται και τώρα ετοιμάζεται και ο Λουκάς....τον άντρα μου τον πήρε ο ύπνος στον καναπέ, έχει ξυπνήσει από τις 5.30 και εκείνος!!!...πάω να τον ξυπνήσω....

φιλάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέρει να κατεβαίνει κανονικά? με την όπισθεν? αν όχι πρέπει να της μάθεις, αν ξέρει και με την όπισθεν και το κάνει μόνο για παιχνίδι, τότε εντάξει.....θυμάμαι η κόρη μου 8 μηνών ήταν και προσπάθησε να κατέβει για πρώτη φορά από τον καναπέ κανονικά, με την όπισθεν, μου έκανε εντύπωση, .....ο Λουκάς με το κεφάλι, του έδειξα πώς να κατεβαίνει και μετά όλα καλά!!!

Me την οπισθεν φυσικα κ κατεβαινει!

Σημερα καθοταν κανονικα(οπως εμεις) κ κατεβαινε επισης "κανονικα" ...οπως εμεις!

Ομως επειδη δεν ειναι σιγουρο οτι θα πατησει σωστα..Αναρωτηθηκα μηπως επρεπε να της

πω να γυρναει παντα με την οπισθεν! :?

Βρε Χρυσα..Τι τους επιασε κ ψαχνουν για κατι φθηνο???Δεν εχουν λεφτα???

Ε...Τοτε τι σκ@τ@ ψηφισανε κ παλι στα ιδια "σκ@τ@" δωσανε αξια????? :evil::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...