Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννήθηκε και η 3η ομορφούλα της Αθηνάς!!!!


Argi

Recommended Posts

Καλημέρα, όπως λέει και ο τίτλος, επιτέλους, η 3η ομορφούλα της Αθηνάς αποφάσισε να έρθει στον κόσμο, [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] είχε καλοβολευτεί στην κοιλίτσα !!! :lol::lol::lol::lol: , έφαγε και σούσι πριν βγει!!!! :lol::lol::roll::roll::roll: και ήρθε στην 41η εβδομάδα στη 1 Νοε, ζυγίζει 4150 γρ. και 50 εκ., και θηλάζει!!!!

λεπτομέρειες της γέννας δεν γνωρίζω, ήταν προγραμματισμένο να γεννήσει στην μπανιέρα στο νερό, θα την πάρω σήμερα τηλέφωνο να μάθω............

Αθηνά μου να σου ζήσει η ζουμερή μπουμπουκίτσα, πάντα υγιής να είναι :x:YMHUG: .....φαντάζομαι ευτυχία ο μπαμπάς ανάμεσα σε τόοοοοοοσες γυναίκες.......!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

NA ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ Η ΟΜΟΡΦΟΥΛΑ ΣΑΣ (ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΜΑ ΜΟΝΟ ΟΜΟΡΦΟΥΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!) ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΣΟΥ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει Αθηνούλα μου η μικρή σας!!!!!!!!!!!!!!!

Να είναι γερή και καλότυχη στην ζωή της

Καλή λοχεία να έχεις

Περιμένουμε νέα σου μόλις επιστρέψεις στο σπίτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνάααααααα!!!!!!!!

Να σας ζήσει η μπουμπού!!!!!!!!!!! Επιτέλους βγήκε!!!!!

Να ναι γερή και καλότυχη!!!!

Μα 4150!!!! Ουάου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεπτομέρειες της γέννας δεν γνωρίζω, ήταν προγραμματισμένο να γεννήσει στην μπανιέρα στο νερό, θα την πάρω σήμερα τηλέφωνο να μάθω............

αν και έμαθα λεπτομέρειες της γέννας και πώς ήρθε στον κόσμο η μικρή Ιλιάνα, είναι σωστότερο να τις πει η ίδια (εννοώ την μαμά βέβαια και όχι την μικρή!!!! :lol: ), αν βέβαια θέλει!!! :)

πάντως σήμερα πάει σπίτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει αθηνα μου η μικρουλα σου!!!!!

πωπω μεγαλη βγηκε ολοκληρη κοπελα...

να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνουλα να σας ζησει η μπουμπου σας :ymparty::ymparty:[smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

παντα γερη και καλοτυχη να ειναι...περιμενουμε λεπτομεριες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουπιιιιιιιι!!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif]

Να σας ζησει η μικρη Ιλιανα Αθηνουλα μου!!! Ηθελε να ερθει Νοεμβριο το παιδι πως να το κανουμε!! :)

Περιμενουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην ΑΘΗΝΑ!!!!!

να σας ζησει η καινουρια σας αγαπηηηηη, να σας ζησουν ολα τα παιδακια σας!!!!!

ΑΘΗΝΑΑΑΑΑΑ τελικα τι τραγουδια εβαλες????? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει και η τρίτη μπουμπουκίτσα σας [smilie=angel13.gif]

Να είναι πάντα γερή και τυχερή στη ζωή της :YMHUG: !!!

Να χαίρεστε την όμορφη οικογένειά σας [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνούλα μου να σας ζήσει και η 3η γυναικάρα σας.......Να ειναι υγιής, καλότυχη και να την δείτε όπως ποθείτε........ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Καλή λοχεία να έχεις...

Περιμένουμε την περιγραφή σου και φώτο της 3ης σου πριγκίπισσας.... ;);););)

Φιλιά πολλά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...