Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ....


ΙΩΑΝΝΑ89

Recommended Posts

Καλε τι ωραιο που το κανατε το forum?

κοριτσια θελω την βοηθεια σας για ακομα μια φορα.

ποτε μεχρι τωρα δεν ειχα σταθερο κυκλο.ημουν εγγυος το καλοκαιρι αλλα δυστυχως απεβαλα.

η αποβολη εγινε στις 20 ιουλιου.ειχα ρωτησει τη γιατρο μου αν μετα απο μια αποβολη στρωνει ο κυκλος για να αρχισω να καταλαβαινω τι μου γινεται...

η απαντηση της ηταν θετικη και οτι συνηθως μετα απο εγγυμοσυνη σε πολλες γυναικες στρωνει και ο κυκλος...

λοιπον απο τοτε αδιαθετησα στις 22 αυγουστου και στις 22 σεπτεμβριου...

αρα περιμενω στις 22 οκτωβριου. ΣΩΣΤΑ?

δεν μου εχει ερθει ακομα ομως...οσον αφορα για συμπτωματα την προηγουμενη φορα ειχα περισσοτερα.

τωρα εχω πονακια απο τις 21 του μηνος οπως οταν περιμενω να αδιαθετησω και εχω 10τα δλδ 37 37,1 37,2.τιποτα αλλο...

για τεστ λεω να κανω στις 1 του μηνος γιατι δεν θελω να απογοητευτω.λετε να ειμαι εγγυος η γυρανε η ορμονες πισω οπως παλια που ειχα μηνα παρα μηνα περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ πιθανόν και να είσαι , και σου το ευχομαι κι όλα να σου έρθουν όπως τα θες .κι εγώ καθυστέρηση 5 ημέρες έχω αλλά δεν έχω σταθερό κύκλο όποτε μπορεί και να μην είναι καθυστέρηση .

ένα τεστάκι θα μας πείσει όμως καλα αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, εγώ λέω να περιμένεις πριν κάνεις το τεστ. Μπορεί να είναι εγκυμοσυνη μπορεί και όχι. Προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη και όλα θα γίνουν. Οι περισσότερες είχαμε και κάποια αποβολή, όλα καλά θα πάνε. Θετική σκέψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τεστ λεω να περιμενω μεχρι την δευτερα elli21.

φλωριανα, ειμαι πολυ ψηχραιμη για δεν προσπαθησαμε ακομα για μωρακι.το σοκ απο την αποβολη ειναι φρεσκο ακομα.βεβαια δεν περναμε και προφυλαξεις!!!αλλωστε και την πρωτη φορα ηρθε μονο του και λεω μπας και...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννα μου δεν χρειαζεται να το καθυστερείς σίγουρα είναι πρόσφατο και σε πονάει όλο αυτό αλλά θα πρέπει να κοιτάς μπροστα και με αισιοδοξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα δεν καταλαβαινω τι παεριμενεις και δεν κανεις τεστ. αν ειναι να απογοητευτεις θα το παθεις απλα μια ωρα αρχυτερα- στις 1 του μηνα δεν θα απογοητευτεις το ιδιο με αυριο?

πηγαινε κοπελα μου κ κανε μια εξεταση.

εμεις εννοειται οτι ευχομαστε να εχεις το επιθυμητο αποτελεσμα -

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστηχώς κορίτσια την Πέμπτη έκανε το τεστ μου βγήκε αρνητικό και μετά το βράδυ αδιαθέτησα κιόλας αχ !!!και είχα έτσι στην άκρη του μυαλού μπας και ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να ησουν.ξερω πωσ νιωθεις ατη τη στιγμη,ετσι εχω νιωσει (δε βαζω και αυτον το μηνα μεσα γιατι ελπιζω.ακομη)κοντα πολλους μηνες.ευχομαι ο επομενως να ειναι ο τυχερος σου!!!μη το βαζεις κατω...η ζωη συνεχιζεται και ολα θα γινουν..υγεια να εχουμε,χαρα και λευτα και θα τα ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.προσπαθείς αρκετό καιρό? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eli21 προσπαθουμε κοντα 2 χρονια :shock: και ξερω πως οτι και να γινει μωρακι θα κανουμε απλα ελπιζουμε φυσιολογικα να γινει ...διαφορετικα εξωσωματικη ή σπερματευγχυση...ή ..ή δε ξερω τι αλλο υπαρχει θα τα καταφερουμε.μη σκεφτεσαι αρνητικα απο το δευτερο μηνα προσπαθειων σας!ο αντρας μου ειχε κιρσοκηλη ,εκανε την επεμβαση..τωρα ειμαστε στο σταδιο που η καινουργια φουρνια σ :P περματοζωωριων βγαινει (ή εχει βγει) και συνεχιζουμε να ελπιζουμε.εαν δε τα καταφερεται στο χρονο πανω τοτε να αρχισεις να ψαχνεσαι...φιλακια,ολα θα πανε καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ πολύ xara22 μου σαε εύχομαι οτι το καλύτερο και πολυ πολύ σύντομα .εγώ αγχώνομαι γιατί δεν θέλω με τίποτα τις εξωσωματικές με ένα κάρο ορμόνες που σου βάζουνε θα προτειμούσα μόνο φυσιολογικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

δυστυχως δεν μπορουσα να απαντησω πιο νωρις...

τελικα εκανα τεστ τη κυριακη και βγηκε αρνητικο.οπως σας ειπα περιμενα να αδιαθετησω στις 22 οκτωβριου.εχω πονους περιοδου απο τις 21 και ακομα τιποτα.υπαρχει περιπτωση να μην εχει δειξει σωστο αποτελεσμα το τεστ?γιατι εχει αρχισει να πρηζεται και το στηθος μου...να κανω και το επαναληπτικο η να παω κατευθειαν για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε κοριτσια δεν μπορω να σας καταλαβω πραγματικα- αφου στο πισω μερος του μυαλου σας υπάρχει η πιθανοτητα το τεστ να μην ειναι 'αληθινο' τι πατε και το κανετε?

η χοριακη ειναι η πιο αξιοπιστη εξεταση- παει και τελειωσε.οποτε ας μην συζηταμε παλι τα ιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωω καλα ντεεεεε............ :lol:

τι μας μαλωνεις? :lol:

πηγα εδωσα αιμα για χοριακη οποτε το απογευμα θα ειμαι σιγουρη!

και αν βγει θετικη η χοριακη δεν θα ξαναπαρω τεστ...

απλα αμφιβαλω για το τεστ επειδη δεν εγινε ροζ εκεινο που συγκρατει τα ουρα αν και εδειχνε οτι εγινε κανονικα...ηταν ψηφιακο και πηρα πρωτη φορα τετοιο. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...