Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νενα εισαι η πρωτη απο μας που θα κανει τη β-επιπεδου!!!!!

Γιουπι περιμενουμε νεα και εμπειριες και ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ να πανε καλα!

Που θα πατε 4ημερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοεις Λολλακι? :?::?::?::?::?::?::?:

εννοω οτι εχει μεγαλωσει σε πλατος :?:?

δεν ξερω πως να το περιγραψω αλλιως.....

ΝΕΝΑ με το καλο η Β-Επιπεδου,καλα αποτελεσματα και ακομα καλυτερη εκδρομουλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου νενάκι !!!

με το καλό η β επιπέδου !! και ζήτω οι εκδρομούλες ! και γω θα την κοπανήσω απο Αθήνα την Πέμπτη λόγω εκλογών ! χιχιχιχι !!!

lollipopaki εμενα ειναι οκ η σελίδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νένα καλή επιτυχία στην εξέταση :D

Εγώ ακόμη αργώ... Με έβαλε για 23/11, οπότε έχω μέρες ακόμη μπροστά μου!

Λόλλι καμιά φορά συμβαίνει να "ξεχειλώνει" η σελίδα. βγες κ ξαναμπες να στρώσει.

Μαρία, ωραίο το χρώμα και ιδιαίτερα φωτεινό :ymapplause:

Εμείς λέμε να το κάνουμε 3χρωμο. Δανείζομαι την ιδέα από την αδερφή μου. Ο ένας τοίχος κιτρινωπός, ο άλλος βεραμάν και ο τρίτος στο γαλάζιο. Όπως καταλαβαίνετε, έχω σχεδόν πειστεί ότι είναι αγόρι [smilie=male.gif] . Αν τυχόν έρθει η ανατροπή [smilie=female.gif] , τότε θα αλλάξω σύνθεση στους τοίχους: πορτοκαλί, ροζ και κίτρινο ίσως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου demie !!

να ειδες στη φωτό ; αυτο το τυρκουάζ παει τέλεια και με ροζ !! μην τα αποκλείεις καθόλου αυτα τα γαλάζια/βεραμάν με ροζουλιά, ΑΑΑΑΑΝΝΝΝ τελικά ειναι κοριτσάκι ;) !

να σας πω... μηπως μου εκλεισαν νωρίς για β επιπέδου ; θα ειμαι 20w + 4d ...

αλλα τελευταία φορά μας ειπαν οτι ο μπεμπινος φαίνεται μεγαλύτερος των ημερών του... χχμμμ...

εχω φτιάξει μια τρελή μαρουλοσαλάτα με φρεσκο κρεμμυδάκι, ολιγον ανιθο και ζαμπονάκι, 2 αυγουλακια βραστά και ειμαι ετοιμη για Λακη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolli σ ευχαριστω οπως και ολα τα κοριτσια

μου τηλ για τα αποτελεσματα και επιτελους ειναι ολα καλαααααα :D:D:D και μπορουμε να χαρουμε γιατι μας ειχαν...................

Τελικα και επισημα ειναι κοριτσακιιιιιιιιιιι

ετοιμαζω δωματιο σε ομορφα παλ χρωματακιαααα

Μαριακι καλες διακοπουλες σε ζηλευω εμενα ο αντρας μου θα παει Γενευη αλλα τελικα ειπα να μην τξιδεψω αεροπορικος και θα κατσω εδω :(:(:( με την κορουλα

:D

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PARTY TIME ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ !!!!!!!!!!!!!

αντε ! ησυχάσατε και σεις πουλάκι μου ! εφυγε και το δικό σας βάρος !!!! μπράβο μπραβο !!

να σας ζήσει και το κοριτσάκι !!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=wav.gif]

post-12238-13873935371813_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από εμένα κορίτσια!

Φραουλίνο μπράβο κοπέλα μου με το καλό να ερθει το μωράκι σας! Άδικα σας αναστατώσαν! Επιτέλους μπορείς να το βάλεις πίσω σου!!!

εμένα κορίτσια μου έβαλε β επιπέδου την 23η εβδομάδα!!!! για να είμαστε σίγουροι λέει...βέβαια μου έχει κάνει ένα μεγάλο μέρος της στην προηγούμενη επισκεψή μου...

πολλά φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρηκα πολυ πολυ βρε ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ!!!!!!!!!!! 1ον επειδη ειναι ολα καλα και ηρεμισατε και 2ον επειδη ειναι κοριτσακι!!!!!!!!!Κι αλλη ροζαλιτσα στην λιστα μας!!!!!!!!!Απ οτι ξερω τα ταξιδια με αεροπλανο δεν απαγορευονται αλλα αν νιωθεις ασφαλεια στο σπιτι σου δεν το συζητω....κατσε στα αυγα σου :):):):):)

DEMIE εφτιαξε κ η δικη μου σελιδα!!!!!!! Μου αρεσουν κ εμενα οι τριχρωμιες και τα χρωματα!!!!!!Εγω σκεφτομαι λιλα με κιτρινακι (παλ) αλλα δεν εχω καταληξει.....αν ειχα μεγαλυτερο δωματιο θα επελεγα πιο εντονα χρωματα αλλα επειδη ειναι σχετικα μικρο το δωματιο φοβαμαι μην ειναι κουραστηκο στο ματι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φουσκίτσες!!

Φραουλίνο μπράβο!!!!και συγχαρητηρια για το φυλο!!! :ymapplause: τελεια -γινομαστε πολλες σιγα σιγα κοριτσομανες!!!!χαχα

ετσι ολα καλα να πηγαινουν με τα μαναρακια μας!να ναι γερα και να μας κλωτσάνε!

πολυ ωραια τα χρωματακια που διαλεξατε μεχρι τωρα -ολα μαρεσουν.

εγω λεω να βαλω τα ακολουθα για την μπουμπου (εναλλακτικα αν δεν βαλω το μπλε στη διχρωμια θα βαλω κιτρινίζον απαλο)

το σιγουρο ειναι τα ροζ ελεφαντακια που θα μπουν στον τοιχο!! αυτα τα εξασφαλισαμε!!χαχα

θα το γεμισω εικονες απο ζωακια το δωματιο- ζουγκλα θα το κανω!!!! :ymparty:

post-13662-13873935371873_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Μπράβο Φραουλίνο, πολύ χαίρομαι που πήγαν όλα καλά.

Εγώ πήγα χτες στο γιατρό, υπέρηχο δεν μου έκανε μόνο ακούσαμε τη καρδούλα με το μηχάνημα. Δεν μου έκανε υπέρηχο γιατί τη Παρασκευή θα κάνω τη β επιπέδου. Μου πήραν τη πίεση με ζύγισαν έχω πάρει 4 κιλά μέχρι τώρα και ο γιατρός μου είπε πως είναι πολύ καλά.

Νένα καλή επιτιχία αύριο και καλά να περάσετε στην εκδρομούλα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!

ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ ΜΟΥ μπραβο κοπελα μου, ειδες ολα πηγαν καλα και για τις δυο μας!!! χαιρομαι παρα πολυ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: μας εβαλαν σε αυτη τη διαδικασια αδικα αλλα δεν πειραζει, τελος καλο ολα καλα!!!

εγω αυτη τη βδομαδα θα παρω τα τελικα αποτελεσματα....

λοιπον βλεπω πως ετοιμαζετε δωματιακια... εμεις το βαψαμε κιολας λαχανι με ζαχαρι αλλα δεν το εχουμε τελειωσει ακομα γιατι θελουμε ταπετσαρια και μπορντουρα....

τι ωραια που εχουμε αρχισει τοσο ομορφες συζητησεις και εχουμε ελαχιστοποιησει τις κακες μας σκεψης!!!!! πολυ χαιρομαι!!!! φιλακια σε ολες :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες και ευχαριστω για αλλη μια φορα για τις ευχες σας

ειμαι χαρουμενη και τωρα πια αρχιζω να σκεπτομαι τι θα αγορασω

vassia εισαι πολυ καλα με τα κιλα σου εγω εχω παρει ηδη 6 και πρεπει να μαζευτω αλλα δεν θα καταπιεστω ιδιαιτερα

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια....

Ξυπνησα αποτομα....ποιος ρουφιανος κανει εργασιες στην οικοδομη κ μας εχει παρει το κεφαλι απο το πρωι;;;;;;;;;;;;Τρυπανε,χτυπανε,σπανε....πανικος σας λεω....

ΒΑΣΙΑ απο οτι νομιζω θα εισαι η 1η που θα κανεις Β-επιπεδου,σωστα; Αντε η Παρασκευη ειναι πολυυυ κοντα!!!!!Καλα αποτελεσματα!!!! Αλοιμονο σε μας που εχουμε μερες μποροστα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕς ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.

ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ ΜΠΡΑΒΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΣΥ Κ ΤΟ ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ ΤΕΛΟς ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙς ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΚΑΤΕΛΗΜΕΝΗ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟς ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕς ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΜΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΕς ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΟΝΟ ΞΑΠΛΩΝΩ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΟΠΩς ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΛΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΟΙ ΑΝΗΣΥΧΙΕς ΣΤΑ ΣΥΝ.ΟΥΦ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟς ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΓΩΝΙΑ ΔΕΝ ΜΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ Η ΜΠΕΜΠΑ Κ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.Ο ΦΟΒΟς ΤΗς ΜΑΝΑς.ΓΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΛΑΧΑΝΙ ΜΕ ΛΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗς ΑΝΑΣΤΑΣΙΑς ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΞ ΜΕ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΤΙς ΠΡΙΓΚΙΠΗΣΣΕς Κ ΝΤΟΡΑ ΑΠΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΕ ΜΠΟΥΛΝΤΟΥΡΑ ΝΤΟΡΑς ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ 1 ΤΗς ΜΙΚΡΗς ΕΙΧΑ ΖΩΓΡΑΦΗΣΕΙ ΜΙΚΥ ΜΙΝΙ ΝΤΟΝΑΛΝΤ Κ ΕΒΑΛΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΕΔΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΧΡΩΜΑ Κ ΞΕΚΟΛΛΟΥΣΑΝ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΣΕ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ ΡΟΖΟΥΛΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΘΑ ΒΡΩ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΙΧΡΩΜΙΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΔΙΣΤΑΖΩ ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙς. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!! Αχ τι ωραία αρχίζουμε να κάνουμε σχέδια για τα δωματιάκια από τα ζουζουνάκια μας. Αντε να μάθω και τη Παρασκευή αν έχω Ζουζουνίτσα ή Ζουζούνο.

Εμένα μου είπε ο γιατρός η β επιπέδου γίνεται μεταξύ 18 και 22 εβδομάδας.

Φιλάκια σε όλες και στα ζουζουνάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα...

απο χθες με έχει πιάσει ανεξήγητος πονόδοντος ...ημικρανία και το κακό συναπάντημα...

ουφ ...μέσα στην νύχτα δεν μπόρεσα να κλείσω ματι και ξυπνούσα συνέχεια και πήρα με βαριά καρδιά ντεπόν...

Γεωργία η μικρή σου έμαθε ότι περιμένεις κοριτσάκι? Πώς αντέδρασε? Άντε να μας πάνε όλα καλά...Ώρες ώρες με πιάνουν και εμένα οι ανασφάλειες και οι μαύρες μου...αλλά ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά!

Ο δικός μου γιατρός από ότι φαίνεται είναι ο πιο 'καθυστερημένος'...θα μου κάνει β επιπέδου στην 23η εβδομάδα...και την αυχενική μου την είχε κάνει στην 13η εβδομάδα...ας είναι τι να πω....

κατά τα άλλα δουλεια δουλειά πολυ δουλειά!!!

ουφ ........... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες τις ανησυχες μανούλες....δυσκολη μερα σημερα...περνουσαμε επιτροπή απο ΙΚΑ για την αδεια κ το επίδομα λοχειας που δεν μου εδωσαν στην προηγούμενη εγκυμοσυνη λογω του οτι γεννησα 25η βδομαδα κ οχι 28η...ο κακος χαμός εχω να σας πω...συγχιστηκα παλι με τους χαμενους που μας διοικουν,με το αδικο σαυτην την κωλοχωρα, με το παραλογο κ τον τραμπουκισμο των διευθυντων της εκαστοτε υπηρεσιας. στενοχωρηθηκα παλι γτ τα θυμηθηκα κ γτ επρεπε να πεισω πως ειμαι ανθρωπος κ οχι ζωον.τελοσπαντων ελπιζω αυριο να αποζημιωθω για το σημερινο κλαμα κ να πανε ολα καλα στην β επιπεδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ελπιζουμε σαμ γιαυτο ζουμε για να ελπιζουμε το εμαθε χαρηκε πολυ θα την αλλαζω λεει θα την ταιζω θα χω αδερφουλα κ οποιος επαιρνε τηλ ελεγε η μαμα εχει την ναυσικα στην κοιλιτσα της.θα ναι δυο αδερφουλες τι ωραια εχω αδερφη κ ξερω πως ειναι κ αδερφο αλλα αλλο πραγμα ειναι το ιδιο φυλο θα μοιραζονται μυστικα θα μαθαινει η μια απο την αλλη...ολα να μας πανε καλα βρε κοριτσια κ γιατι οχι αλλωστε αυτο λεω κ ησυχαζω κανω την προσευχη μου κ να ξημερωνουμε γεροι κ δυνατοι για να αντεχουμε οτι κι αν προκυπτει.ουτε για πολιτικος να εδινα υποψηφιοτητα αμαν τι ζορι κ αυτο δεν θελω καθολου να παω αληθεια αλλα δεν γινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...