Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Γιωτάκι καλή βάρδια χωρίς απρόοπτα.Όσον αφορά τη μικρή φάση είναι.... θα περάσει κάπια στιγμή.

Το πότε είναι το θέμα :lol: πέρα απο την πλάκα η μικρή μου τώρα που έχουμε & τον μπέμπη ΔΕΝ πάει πουθενα χωρίς εμας.... ενώ μέχρι ΄πρότεινως είχε θέμα μόνο με εμένα.

καληνύχτα σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καληνυχτα κοριτσια..... :D:D

γρουσι ελπιζω να κοιμηθεις καλυτερα αποψε :o):o)

εμεις παλι παλευαμε με το βυζι ολη νυχτα και σηκωθηκαμε στις 2΄30 τελικα για να φαμε στη μανα μου :YMHUG::YMHUG:

ο μικρος εβγαλε κι αλλο δοντι :ymparty::ymparty: εχουμε 7 τωρα /:)/:)/:)/:) μαλλον σχεδιαζει

σε δυο μηνες στα γενεθλια του να φαει μπριζολα =))=))=))

εδω σημερα ηταν αργια και σχεδον ολοι εχουν καποιο που γιορταζει :ymparty::ymparty:

εβγαλα και ηλιο , πηγαμε και στη λιμνη να ταϊσουμε τις παπιες και τους κυκνους κι ο μικρος προσπαθουσε να πεσει μεσα για να τις πιασει και εμαθε να κανει και πα πα πα :D:D:x:x[smilie=blob1.gif] [smilie=smileinbox.gif]

το πρωτο που ειπε ηταν μπαμπα κι ακομη δεν εχει πει μαμα :-@:-@ [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

βλέπω όλες κοιμάστε!!!! :)

εγώ πίνω καφεδάκι, τα παιδιά έχουν ξυπνήσει και μιλούν από τα δωμάτιά τους!!! :?

΄Νατάσσα μπράβο πάντα τέτοια ωραία νέα να έχεις! :)

σας φιλώ πάω να ετοιμαστούμε, έχουμε πρωινό να φάμε και μετά σχολείο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

Αναστασία γιατί?? Άρρωστη είσαι ή στα down σου?

Εγώ δουλειά κι έχω βήχα με πονάει πάλι ο λαιμός αλλά καλύτερα απο χτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας!

τι κανετε?

Ααναστασια τι εχεις?

Νατα σα παντα καλα αποτελεσματα!

Αφροδιτη υπομονη με την κινηση!

Αργυρω καλο καφεδακι!

εγω σημερα ρεπο!

και αυριο!

αχ θα κοιμηθω βραδυ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

χθες η Έλενα όλη την μέρα κοιμήθηκε μόνο μισή ώρα 5-5:30 και ήταν ντούρασελ και το βράδυ πάλι δεν ήθελε να κοιμηθεί, δεν ξέρω τι έχει πάθει, δεν δείχνει να την πονάει κάτι ούτε είναι ανήσυχη απλά δεν θέλει να πάει στο δωμάτιο για να κοιμηθεί :?:?:?:?:?

Νατάσα τέλεια με την μπέμπα και επίπεδο 1 ο πλακούντας σούπερ!!!!!!!!!!!!

Παναγιώτα περιμένουμε και τα δικά σου νέα

Αναστασία ξανασκέψουτο σοβαρά να μείνεις 15 όλόκληρα φασολάκια ούτε η δικιά μου δεν τρώει :lol::lol::lol::lol:

Αφροδίτη καλά αποτελέσματα και σε σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι μονο με 2 ωρες υπνο

τα νευρα μου εχουν φτασει στα ορια τους

ο μικρος οοοοολη νυχτα αυπνος κοιμηθηκε στις 5:30 :o:o:o και σηκωθηκε με κρυωμα

αλλα εχουμε σοβαρο θεμα προσκολλησης και δεν ξερω τι να κανω που σε λιγες μερες θα παω για δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...μονο καλα δεν ξεκινησε..αλλα δεν πειραζει!!!

Νατασα τελεια!!! Αντε να παιρνουν σειρα και οι υπολοιπες να μας λενε ευχαριστα νεα!!

η μπουμπου θα βγει τσουπωτη ε;;;

Παναγιωτα πες μας και εσυ τα δικα σμου

Ευχα δεν ξερω...εσυ ξερεις ποτε ειστε ετοιμες..εγω παντως ειχα λαλισει...δεν με επαιρνε αλλο..εκτος που συνεχεις ξυπνουσε και τον επερνα μαζι μας, δεν ειχα και καλη σταση υπνου ημουν ολο με ζαρομενο κεφαλι, η καπως σαν S μονιμως σχεδων ξεσκεπαστη...οποτε δεν πηγενε αλλο.

Χτες ειχαμε την πρωτη μας ας το πω επιτυχια..ο μικρος εκανε μπανιο, ντυθηκε χωρις ιστεριες, ηπιες μονος του το γαλατακι του, εκανε αγκαλιτσα την μανουλα και μετα απο ενα ολοκληρο παραμυθη ξεραθηκε στον υπνο. Κοιμηθηκε σχεδον οοολλληη νυχτα..δηλαδη απο τις 10:30 εως τις 5..ξυπνησ εμονο μια φορα για αγκαλιτσα και νερακι, στις 5 ηθελε μαμ....μου λεει ο αντρα ςμου μη δινεις..μα το λειω πειναει..η θα του δωσω στηθος, η θα πας να φτιαξεις γαλα.,.τελικα εφαγε και απο το στηθος και 150 γαλα, μου γυρησε τον πισινο και ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 7.

Χτες ηταν πολυ καλος στον παιδικο εφαγε ηταν αψογις..σημερα το πρωη πριν φυγουμ ετου δινει η πεθερα ενα μπισκοτο...γιατι;; δεν ξερω..εφαγε το μπισκοτο μανι μανι..και ουρλιαζε γιατι ηθελε κι'αλο ολη την διαδρομη εκλεγε και δεν μπορουσα να σταματισω πουθενα για να τον ηρεμισω, φυσικα φτασαμε κλαιγοντας στον παιδικο και κολλυσε πανω μου και δνε ηθελε να παει μεσα..τελιακ τον ηρεμησα και πηγε και φυσικα αργησα να ερθω στο γραφειο.

Ασχετο τελικα καταλαβα στον μικρο αρεσουν τα ξυνα..χτες εφερε ο Οδυσσεας ενα ροδι που ηταν θεοξηνο και ο μικρος εφαγε το μισο

Την καλημερα μου σε ολους, παω να κανω καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί τα μωράκια δεν κοιμούνται?!

εμείς έχουμε το πρωί γκρίνια, αφού ξυπνήσουν, όχι κάθε πρωί, αλλά απλά δεν μπορώ να ακούω τις τσιρίδες και η μικρή έχει μάθει να μιλάει πολύ δυνατά, είναι μέσα από την πόρτα, βλέπει ένα πουλάκι έξω στον κήπο και του φωνάζει!!!! πολύ δυνατά, λες και το πουλάκι θα ακούσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia girisa ...ok den eixe kinish kai eutixos den pigame apo to kentro giati htan klisth olh h panepistimiou logo agnostou metalikou koutiou .

ekana tis eksetaseis kai tha bgoune stis 5 noebriou !!!

o mikros me perimene me ton mpampa apenanti se mia kafeteria kai ipie ena olokliro ximo bisino kai efage kai spanakopita ...me perimene san kirios to poulaki mou .

polu oreo to NNA katharotato kai eksiperitikotatoi .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E όχι!!! @-)

Έγραψα ένα ολόκληρο κατεβατό, πάτησα υποβολή και μου είπε ότι πρέπει να κάνω σύνδεση για να υποβάλλω το κείμενο μου! X(

Για να γράφω τόση ώρα, δεν έχω κάνει σύνδεση???? :shock: Εξαφανίστηκε!!!! :twisted:

Πολύ πολύ καλημέρα σας γλυκιές μανούλες!!! Δεν μπορώ να τα ξαναγράψω! :oops: Τώρα που έφτιαξε η σύνδεσή μου (πονεμένη ιστορία!) :? θα επανέλθω δριμύτερη!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια..αντε Αφρο καλα αποτελεσματα!!

Μπεμπου ηθελα να σου πω σχετικα..

Εαν ο Σπυρος εχει θεμα προσκολλησης το μονο που μπορεις νακανεις ειναι να ασχολεισαι μαζι του. Να εισαι μαζι του οσο το ζηταει.

Πιστεψε με τα παιδια ζητανε αυτο που δεν εχουν.

Ηδη αφιερωνεις πολυ χρονο στον Σπυρο αλλα πιστευω πως δεν ειναι αρκετος.

Το παρατηρησα εγω με τον Χριστοφορο..ερχετε και κολλαει πανω μου, αμα τον παρω αγκαλιτσα τον χαιδεψω, παιξω μαζι του κανενα μισαωρο- παιξω οχι κατσω να παιζει μονος- αμα τον παρω να κανουμε μαζι καποια δουλεια πχ να στρωσουμ ετο κραβατι να απλωσουμε ουχα, μετα ειναι πιο δεκτικος στο να καθησει με αλλους και δε με ζηταει για αρκετο καιρο

Μιτσακι κουμπαρουλα τα πολλα πολλα φιλια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα .!!! :D

Μπηκα να πω και γω μια καλημερα στο τρενακι ...

Μαρθα μια χαρα ειναι ο Νικολακης.Μεγαλωσε αρκετα..

Αναστασια η Αννυ σου μεγαλωσε πολυ .Κουκλιτσα ..

Χρυσα ο Χριστοφορος τι κανει ?

Νατασα ,Νατασουλα και σ ολο το τρενακι φιλια ... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και εγώ αυτό κάνω!!! αλλά, πάντα μα πάντα, κάνω copy πριν την υποβολή!!!

επίσης ήθελα να το πω από χθες και εγώ έτσι με τα παιδιά τα αφήνω μόνα τους σε άλλο δωμάτιο, δλδ πάνε μόνο στο δωμάτιό τους (εντάξει ο Λουκάς είναι μεγάλος τώρα, αλλά η μικρή?!), δεν πάνε στην κρεββ. μας ή στην σοφίτα, θα πάνε μόνο στα δικά τους!!!

το μόνο πρόβλημα είναι ότι όταν πάει ο Λουκάς στην τουαλέτα ακολουθεί και η μικρή και δεν ξέρω τι κάνει εκεί μέσα, έστι τρέχω μετά για να της πλύνω τα χέρια.......όταν είχαμε μόνο τον Λουκά δεν είχαμε απομακρύνει κανένα απορρυπαντικό από την τουαλέτα!!! ήταν όλα χαμηλά, αλλά και ο ίδιος δεν πήγαινε εκεί, αλλά και δεν άγγιζε και τίποτα......είναι και στον χαρακτήρα του παιδιού !!!

πάω για καφεδάκι με την φίλη μου και την κόρη της!.....

φιλιά .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα γυρναω δουλεια 1 νοεμβριου .Φακες ακομη δεν του εκανα .Σημερα θα παω στη γιατρο και θα την ρωτησω .Τι καλα να πιναμε καφεδακι .Σας πεθυμησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε να κανονισουμε, τωρα που εχει πολλες αργιες να μαζευτουμε η σε καποιο σπιτι η καπου εξω οπου θελετε

Αρτζ καλο καφε

Εγω τα μαζεψα ολα..ο μικρος προσπαθει να ανοιξει τα παντα και δεν το ρισκαρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τηλεφωνηθουμε, αμα σε βολευει να παμε σε εκεινον τον παιδοτοπο στον Ευοσμο, ο δικςο μου δεν θα πολυπαιξει..ο δικος σου καλα ειναι τελειος ισυχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφροδίτη μου, προσπάθησα να γυρίσω πίσω, αλλά είχε εξαφανιστεί! :shock: Η βλακεία μου είναι ότι δεν έκανα copy ΠΡΙΝ πατήσω ο,τιδήποτε, πριν πατήσω υποβολή! :twisted: anyway!

Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου! Πως πάνε οι αναγούλες; Λίγο καλύτερα;

Κουμπαρούλα μου, πολλά φιλιά και σε 'σένα! :D

Argi, καλό καφεδάκι, καλά να περάσετε!

Mπεμπούλης μου, το ίδιο θα σου 'λεγα κι εγώ... Όλα τα παιδάκια περνούν και ξαναπερνούν φάσεις προσκόλλησης! Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή και να του δίνεις αυτό που ζητάει... ;) Κι η Β ενώ είχε καιρό να παρουσιάσει τέτοιου είδους συμπτώματα (καλά, η αδυναμία της στη μαμά είναι σε μόνιμο επίπεδο :P και θέλει να τα κάνουμε όλα μαζί!), με το σχολείο παρουσίασε φανερή προσκόλληση σε 'μένα, πράγμα το οποίο διάβασα είναι αναμενόμενο. "Η μαμά θα με αλλάξει, η μαμά θα με κοιμήσει, η μαμά θα με ταίσει..." κλπ κλπ!! :? ΟΛΑ η μαμά!!! Προσπαθώ να μη της στερώ τίποτα από αυτά που ζητά, αλλά είναι ώρες που δεν αντέχω ή και να θέλω δε μπορώ!! :? Μετά σκέφτομαι ότι σαν κόρη σε λίγο καιρό θα στραφεί προς το μπαμπά της και θα με έχει γραμμένη, οπότε προσπαθώ να το απολαύσω! :lol: Κάνεις ό,τι μπορείς Αναστασία μου, είσαι αξιοθαύμαστη! ;) Θα περάσει! ;)

Ξανακαλημέρα σε όλο το τρενάκι!!! :D

Ο τίτλος τα σπάει............ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααααααααααααα....Τι κάνετε;;;;Εμείς καλά......Είμαι χαρούμενη, μπήκα επιτέλους στην Ένωση Συντακτών, πράγμα που σημαίνει ότι δεν θα έχω πλέον ΙΚΑ....... [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Νατάσα μια χαρά η μπουμπού....Γυναικάρα θα σου βγει....

Αναστασία μόνο με το θηλασμό και έχει τέτοιο βάρος και ύψος;;;;;;;;; :o:o:o:o:o Σούπερ..... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Αφρο καλά αποτελέσματα!!!!!!!!!! ;);););)

Αρτζι καλά να περάσεις στον καφέ....

Χρύσα από ότι βλέπω μια χαρά πάει ο αποθηλασμός..... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Αναστασία υπομονή...Φάση είναι, θα περάσει....

Oliax γεια σου....Δε σε ξέρω ε;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops: Να χαίρεσαι το μωράκι σου!!!!!!Είμαι η Γωγώ! :D:D:D:D:D

Εύα και Κωνσταντίνα φιλιά στη μικρά σας.......

Βίκυ καλό ύπνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Μιτσάκι μου όλα καλά;;;;;;Χάθηκες.....

Γιώτααααααααα μπες πιο συχνά...Μας λείπεις.... :oops::oops::oops:

Χθες πήγαμε Mall τελικά, πήρα από το Zara για τη μικρή ένα αμάνικο μπουφανάκι σαν αντιανεμικό πολύ καλό, 20 ευρώ....Πέρυσι της είχα πάρει από Allouete. Φέτος δεν είχε....Πήγα Lapin και είχε ένα Rarph Lauren που μου άρεσε που φοριόταν και από τις 2 πλευρές 147 ευρώ...... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Έλεος!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Επίσης, είχε πολύ ωραία μουντουκόμερι στο Ζαρα με 40 ευρώ, αλλά δεν πήρα...Θα πάω όμως να της το πάρω..... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...