Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Αναστασία να σε ρωτήσω κάτι;;;;;;;; :?:?:?:?

Μήπως ήρθες στο τρενάκι μας επειδή είδες τον πιασάρικο τίτλο που έβαλα;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Μήπως -λέω μήπως- θες να γκαστρωθείς;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θου εμας το Βαφτηστικο ηταν αλλα Φλωρινιωτης...χαχαχαχα...

δεν το ξαναφορεσε ΠΟΤΕ!!!!..τι να πεις ομως..καλη χρυση η νονα μας..αλλα γουστο σε παιδικα ρουχα μηδεν!!!! οχι οτι περιμενα γιατι εινα μικρο κοριτσακι..αμα γινει η ιδια μανα θα αποκτησει !!!

Ανατσια μου εγω ακομα φοβαμαι να τον αφισω μονο..οσο ασφαλες και να εκανα το σπιτι, οσο και να εβαλε αυτα τα χαζα τζατζαλα στα επιπλα...αυτος ρε παιδι μου σε ολα παει.

Τις προαλες ημουν στο μπανιο να ετοιμαστω στην δουλεια και μπηκε, το μονο που υπαρχει στα κατω ντουλαπια ειναι χαρτι υγειας και σερβιετεσ..ε λοιπον ανοιξε το πακετο με τα σερβιετακια τα σκορπισε ολα κατω και επαιζε...μετα παει να σηκωθει και ευτυχως τον επιασα γιατι θα επεφτε προς τα πισω και θα χτυπουσε με το κεφαλι στον μπιντε , οποτε τον εχω παντου μαζι μου, αλλα ωρες ωρες παω μαζι του στο δοματιο, ξαπλωνω κατω, μισοκοιμαμαι...και αυτος αλλωνιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ πολύ ζουζούνα στην φώτο η Ιωάννα :D:D

Επίσης τα γκρέμλινς εμένα μου φαινόταν πανέμορφα :lol::lol:

Παναγιώτα κάτσε στον κ@λ@ σου και άσε τα παράθυρα και τα παντζούρια να τα κάνει κανείς άλλος

Αργυρώ οι δεύτεροι τραπεζίτες συνήθως βγαίνουν μετά τους κυνόδοντες αλλά πιο ανώδυνα

Αναστασία άν κάθεται και παίζει μόνη της μην μιλάς καθόλου η δικιά μου μόνο για να αδειάσει συρτάρια πηγαίνει στα δωμάτια και μετά φυσικά μου τα κουβαλάει στο σαλόνι με καμάρι :o:o:o σαν να μου λέει κοίτα κάτι έκανα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μάρθα εννοείται μονόχρωμη άκου εμπριμέ...........

δεν είπες τελικά σε ποια κλινική θέλεις να γεννήσεις

Κανένα νέο από την Αθηνά?

Η ώρα αλλάζει ξημερώματα 30 προς 31

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία να σε ρωτήσω κάτι;;;;;;;; :?:?:?:?

Μήπως ήρθες στο τρενάκι μας επειδή είδες τον πιασάρικο τίτλο που έβαλα;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Μήπως -λέω μήπως- θες να γκαστρωθείς;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα λεω για γαληνο..αλλα θα ρωτησει ο γιατρος ενα πακετο που ξερει στο γενεσις..κ αν βολεψει θα παω εκει

αν κ τωρα τελευταια ακουω για το γενεσις τα χειροτερα :(

αλλα σα τοποθεσια μ αρεσει περισοτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα ελπίζω να μην θέλεις να φύγεις από το γέννεσις επειδή σου είπα ότι είμαι κοντά και θα έρχομαι να σε βλέπω :-?:-?:-?:-?:-? αν δεν με γουστάρεις πέστο μου κατάμουτρα :lol::lol::lol: :lo

Τι ειδικά πακέτα έχει το γέννεσις???????

Αφήνεις τον Ντόντο μόνο του πού ????????????? και μπαίνεις για μπάνιο

η Έλενα σκαρφαλώνει όπου βρεί, τραπεζαρια, σύνθετο.......

την προηγούμενη εβδομάδα μαγείρευα και ήθελα κάτι από το πάνω ντουλάπι και δεν το έφτανα (είμαι και δίμετρη μην ξεχνιόμαστε!!!) οπότε πήρα την καρέκλα για να ανέβω, μόλις κατέβηκα εγώ πήρε η Έλενα την καρέκλα και ανέβηκε πάνω στον πάγκο :o:o:o:o πείτε μου πως να την αφήσω και να μπώ στο μπάνιο...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα που έφτιχανα τα χειμωνιάτικα, είχα αφήσει την Ιωάννα στο σαλόνι (που είναι δίπλα από την κρεβατοκάμαρα) και έπαιζε και πηγαινοερχόταν και μου μίλαγε, μου έδειχνε τις πολυκατοικίες που φτιάχνει με τα τουβλάκια, πείραζε αυτά που έφτιαχνα κλπ κλπ κλπ....

Και σε κάποια φάση μου λέει "φαφέ μαμά" (να μου φτιάξει καφέ δηλαδή και καλά στο μπρίκι της) και την άκουγα να χτυπάει το μπρίκι με κουτάλια κλπ κλπ....Ξαφνικά την ακούω να με φωνάζει γεμάτη χαρά και να τρέχει προς το δωμάτιο που ήμουν....Έρχεται και τι να δω;;;;;;;;; Είχε πάει είχε ανοίξει ένα συρτάρι της κουζίνας που έχω κουτάλες κλπ και είχε πάρει ένα μαχαίρι τεράστιο, γύρω στα 15 εκατοστά, που είναι ειδικά για κρέατα και το οποίο προφανώς όταν είχα μαζέψει τα υπόλοιπα, αυτό μου είχε ξεφύγει.... :?:?:?:?:?:?:? Η μύτη του μαχαιριού ήταν προς τη μουρη της και δεν το κράταγε από το πλαστικό, αλλά από τα δόντια........ :?:?:?:?:?:?

Έχασα 20 χρόνια από τη ζωή μου όταν την είδα......Μου κόπηκαν τα πόδια.....

Και φυσικά σξκεφτόμουν τι θα μπορούσε να έχει συμβεί....... :o:o:o:o:o Καθότι μπορεί να τρέχει η κυρία, αλλά είναι και λίγο σκοντούφλω....... :shock::shock::shock::shock::shock:

Μετά πώς μπορώ να την αφήσω μόνη;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?

όχι ότι δεν την αφήνω, αλλά πάω συνέχεια και τη βλέπω.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Μια μέρα ήμουν με την πεθερά μου στο σαλόνι και είχα ανοιχτή την μπαλκονόπορτα...Η μικρή μαζί μας...Βγαίνει έξω, τη βλέπω, αλλά συνεχίζω να μιλάω με την πεθερά μου...Όμως είχα οπτική επαφή μαζί της...Ξαφνικά σε κλάσματα δευτερολέπτου τη βλέπω να έχει ανέβει όρθια στην καρέκλα και να κρταιέται από τα κάγκελα..... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να παιξει μονο ςτου καπου...χαχαχαχα

επιστιμονικη φαντασια!!!!

ααααααααααχαχαχαχαχαχαχα!!! Και μενα ο δικος μου ετσι ειναι! Ουτε σε αλλο δωμάτιο δεν πάει μονος του. ερχεται και με τραβάει απο το χερι..!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να σχολιάσω πολλά.

Γωγώ !!!! Κι εμένα θα μου κοβόταν τα πόδια με κάτι τέτοιο!

Σήμερα με πονάει ο λαιμός μου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!

ρε συμπεθερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: επαθα πλακα!!!!!!!!!!!!!!!!! να τα κλειδωνεις ρεσυ τα συρταρια!!!! δεν τολμω ουτε να φανταστω τι θα μπορουσε να εχει συμβει!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o πω πω ........

θουλαρα τι πακετα εχει το γενεσις??

κοριτσια ο καθενας εχει τη δικη του αποψη τελικα για τις κλινικες. εγω ας πουμε ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενη απο το γενεσις.. και ακουγα απο αλλες τα χειροτερα..

αναστασια γιαυτο ηρθες μαρη στο τρενακι???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ εγω γιαυτο ηρθα, γιατι ακουσα οτι μια μια γκαστρωνονταν με τη σειρα και περιμενω κ εγω στην ουρα αλλα ακομα τπτ...

χρυσα μου τι λεει ο χριστοφορος? πως τα πατε με τον αποιηλασμο που ελεγες?

νατασουλα περαστικα ρεσυ.. .αμαν τι αντιβιωση πηρες κοριτσακι μου....

θελετε να πειτε οτι ειμαι κακογουστη που ειπα για την εμπριμε????? εεεεεε????? :P:P

παντως αν δεν το δεις απο κοντα να δεις ακριβως τα χρωματα δε μπορεις να εισαι σιγουρος για το τι προτεινεις αλλα εγω νομιζω πως η εμπριμε θα παει καλυτερα! :roll::roll::roll:

σημερα μου ηρθε περιοδος..επιτελοιυς και θα εσκαγα!

μαγειρευω χοιρινο με πρασοσελινο να εχουμνε για αυριο μιαμ μιαμμμμ

θελω να κανω κ ενα κεικ με μπανανα και καρυδια μετα..

το απογευμα θα παμε χαλκιδικη να δουμε τη νονα μας..

οαναστασης εχει κανενα μηνα εναμιση που εχει ηρεμησει. καθεται και παιζει μονος του, δε με ενοχλει, αρκει να εχει οπτικη επαφη μαζι μου, να ειμαστε στο ιδιο δωματιο δηλαδη.. καιρος ηταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου έχεις λείψει............ :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Αντε να έρθετε!!!!!!!!!!!!!!!!Να πίνουμε εμείς τα καφεδάκια και οι μπαμπάδες να κυνηγάνε τα παιδία τους.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και να σε κραζει ο Γιώργος μου ότι έχεις το γιο σου μέσα στο βρακί σου..... =))=))=))=))=))=))

Θυμάσαι;;;;;;;

Τι ωραία που περάσαμε.......... [smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε λενα...μαγειρευεις κι'ολας με τοση δουλεια..μπραβο ρε θυριο..θα κανεις και γλυκο..

Γωγω και εγω θα ειχα χασει 20 χρονια...

Λενα ακομα ειμαστε σε φαση αρχης..δεν ξερω ποσο θα τραβηξει αυτο το βιολη..ελπιζω οχι πολυ , μετα θα κανουμε και ημερισιο αποθηλασμο..ευελπιστω μεχρι να Χριστουγεννα να τα εχω καταφερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξέχασα να σας πω...Σήμερα ο προϊστάμενός μου έφυγε επαγγελματικό ταξιδάκι..... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Εγώ ξεσκίστηκα στη δουλειά χθες και προχθες και από σήμερα είμαι χαλαρή και αραχτή σχετικά.... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Και όπως ξέρετε, όταν λείπει η γάτα χορεύουν τα ποντίκια...... =))=))=))=))

Έτσι, σήμερα λέω να την κάνω κατά τις 5-6 και να πάω ΙΚΕΑ με τη μικρή να χαζέψω...... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρύσα αστα.....Τα έπαιξα εντελώς.... :?:?:?:? Αλλά εγώ έφταιγα..... :oops::oops::oops::oops: Όμως ρε γαμώτο, σκεφτείτε ότι ήταν καταχωνιοασμένο και εγώ δεν το είχα δει για να το μαζέψω όταν μάζεψα και τα υπόλοιπα...Αυτή που το βρήκε;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Χρύσα μέχρι του χρόνου τα Χριστούγεννα εννοείς ε;;;;;; =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τρελη...του χρονου τα χριστουγεννα θα θηλάζω το δευτερο..ελπιζω δηλαδη...χιχιχιχιχι

Αλλα ακομα ειμαι σε φαση που ναι μεν θελω..αλα και δεν θελω γιατι φοβαμαι.

Παντως εγω απο το Γεννεσης σαν περιβαλλον εμεινα ευχαριστιμενη..αλλα εχω τοσες ασχημες αναμνησις απο εκει που οπυτε απ'εξω δεν θελλω να περναω.

Οτι και να γινει μαλλον θα αλλαξω γυναικολογο γι'αυτον ακριβως τον λογο - αν και σαν γιατρος ημουν ευχαριστημενη μαζι του-

Ειμαι σε φαση να προτιμισω την Γεννικη Κλινικη, αμα ειχα αρκετα καλε ςπιθανοτητες να προσωρισω σε φυσιολογικο τοκετο στο δευτερο θα επελεγα καποια αλλη κλινικη..αλλα θα εχω ελαχιστες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μια απόφαση είναι...Σκέψου ότι τώρα έχεις συνηθίσει στα δύσκολα, οπότε δεν θα αλλάξει κάτι δραματικά στη ζωή σου..... :roll::roll::roll: Αν βλτιωθεί η κατάσταση με τον Τζεφ, συνηθίσεις στα καλά εσύ και μετά αποφασίσεις να κάνεις άλλο και ξαναρχίσουν τα δύσκολα, θα είναι μεγαλύτερο παλούκι..... :?:?:?:?

Καταλαβαίνεις τι σου λέω;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηello!

Πόσα είπατε καλέ;;;

Εγώ εδώ, η Ειρήνη κοιμάται. Ο λαιμός μου είναι μια χαρά. Πήγα και στο μάθημα ανώδυνου σήμερα. Το απογευματάκι έχουμε κολύμπι και στις 7.30 ραντεβού στο γιατρό!!!!!!

Χρύσα με ωραία ψυχολογία ξεκινάς το VBAC. Βάλτο καλά στο μυαλό σου πως περνάει μόνο από το χέρι σου. Αν δεν χαλρρώσεις εσύ και δεν νιώσεις σίγουρη με τον εαυτό σου δε θα καταφέρεις τίποτα. Γιαυτό κάλμαρε και όλα καλά θα πάνε. Για τη Γενική ούτε που να το συζητάς.........

Γωγώ τέλεια η φωτό!!!!!!!

Ψήλωσε το ζουζούνι! Και νομίζω οτι έπεσαν και τα μάγουλα!

Κούκλα είναι πάντως!

Θου όχι οι πατάτες δε τρώγονται την επόμενη. Γίνονται σαν στουπιά. Δεν θέλουν χρόνο ρε συ. Σε 20-25 λεπτά είναι έτοιμες.

Νατάσα η Ειρήνη άπαξ και με δει στον πάγκο της κουζίνας τραβάει μια καρέκλα από την τραπεζαρία τη φέρνει κοντά και ανεβαίνει πάνω για να με δει!

Λένα την άλλη βδομάδα θα κάθεστε ε;;; Με τόσες αργίες...

Θα χορτάσεις σπίτι και Αναστάση!

Αναστασία θα σε τηλ το απόγευμα!

Αφροδίτη πως είσαι τώρα;;

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ δείτε αυτό!!!!!!!

Πέθανα στα γέλια λέμε!

http://www.youtube.com/watch?v=eD9ucjwG2aw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα γιατι προκαταβαλεις οτι θα κανεις παλι καισαρικη??

εγω το επομενο λεω για βιοκλινικη..

τι να κανω ρε χρυσα.. αν δεν τα κανω εγω δε θα γινουν απο μονα τους.. μολις τελειωσα με τα αυριανα τα του σχολειου, εκατσα και ζωγραφισα ενα τρενακι και εγραψα μεσα το προγραμμα, κουραστηκα!!

ασε γωγω.. μαυτατα παιδια δεν ξερεις απο που θα σουρθει!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: φιλεναδα περασαμε τελεια!!!!!!! αχ δε βλεπω την ωρα να κανουμε ενα ταξιδακι προας τα κατω να σας δουμε!!!!!! εισαστε και οι δυο φοβεροι!!ελπιζω να ερθουμε συντομα και να εχουμε κ οι δυο νινακια στις κοιλιτσες μας!!!!!

τις καρδουλες που τις βρηκες? εγω εψαξα ολες τις σελιδες αλλα δεν τις βλεπω.. θελω κ εγω καρδουλες!!!!!!!

ρεσυ οταν μπορεσεις στειλε μου το κινητο σου, αλλαξα παλι συσκευη και την αλλη την περιποιηθηκε ο αναστασης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα μου!

εκανα τις πατατες και εγιναν τελειες!!!!!! εφαγε μπολικες και ο μικρος!!!

μπα την αλλη βδομαδα 26 εμεις δουλευουμε κανονικα, 27 εχουμε γιορτη και 28 παρελαση και 29 παρασταση καραγκιοζη. την μεθεπομενη θα κατσω, γιατι 3 εχουμε εκλογες δικες μας, πεμπτη εχω παρει αδεια για την επεμβαση του τολη και παρασκευη-δευτερα ειμαστε κλειστα γιατι το σχολειο ειναι εκλογικο κεντρο... θα χαθουν ενα σωρο μαθηματα και μετα θα τρεχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι το μετα που φοβαμαι..ποσο πια δυστροπο να ειναι ενα μωρακι..

αλλου ειναι το θεμα μου, ειχα παθει ενα ψιλοχοντρο θεμα μετα την γεννα, να το πω ελαφρας μορφης επιλοχειος καταθληψη..να το πω κρισεις πανικου, να το πω φοβος για τη ζωη και για το μελλον...το θεμα ειναι οτι ακομα δεν ειμαι 100% ετοιμη ψυχολογικα για ενα δευτερο μωρο.

Δε με νοιαζει ουτε το οικονομικο ουτε τιποτα, οι γονεις μου ηταν σε πιο δυσκολη κατασταση απο εμενα που στα 30 τους εχοντας ηδη δυο μεγαλουτσικα παιδια που πηγαιναν σχολειο και ξενες γλωσσες κλπ κλπ επρεπε να χτησουν τη ζω τους απο την αρχη και τα καταφεραν πολυ καλα..εγω που εχω τουλαχιστον καποιες βασεις δε θα τα καταφερω..οσο για το ζωρι ..πιστυεω οπως λεει ο αοντρα ςμου οτι εμεις οι γυναικες οταν γινομαστε μητερες αποκταμε υπερφυσικες δυναμεις δωσμενες απο τη φυση για να αντεξουμε.

Κοιτα Νατασα δεν ξερω..απλα θελει δουλεια- ειδες εσυ ποσο δουλευεις για να το πετυχεις..

εγω δεν θα βρω τοσο χρονο, το μονο που θα μπορω να κανω ειοναι να περπαταω.

Ασε που η δουλει αμου εχει τοσο αγχος μεριεκς φορες..που δεν απορρω πως ο Χριστοφορος ειναι τοσο νευρικος.

Λενακι εχεις δικιο..αλλα εσυ το παρακανεις, ξεκουρασου και λιγο..το ξερω πως θες να περιποιηθεις τον αντρα σου και τον Ανασταση..αλλα ΚΑΙ γλυκο;; εγω γλυκα και κανενα πολυπλοκο φαη κανω μονο ΠΣΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμήθηκα μία ωρίτσα αλλά τώρα αισθάνομαι σαν ζόμπι, τώρα αισθάνομαι πιο κουρασμένη!!!, με ξύπνησε το μπουμπούκι μου, με φώναζε!!!

έκανα και τις πατάτες τηγανιτές στον φούρνο και βγήκαν πάρα πολύ ωραίες, τις έφαγα όλες!!!

άλλη φορά θα κάνω και για τα παιδιά!!!

εγώ αποφεύγω να κάνω επικύνδυνα πράγματα μπροστά στην μικρή, όπως π.χ. να πάρω καρέκλα και να ανέβω γιατί θα το κάνει και η ίδια, την ανεβάζω στον πάγκο της κουζίνας για να φάει!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ συμπεθερα ξεχασα να στο σχολιασω, γιατι μονο καθομουν και θαυμαζα......

ΤΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ δε μπορω, θελω να την πιασω και να ζουληξω αυτα τα μαγουλακια και αυτο το μουτρακι!!!!

ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και οντως φαινεται σα να αδυνατισε...

ρε κοριτσια ο αναστασης τρωει παρα πολυ τις τελευταιες 3 μερες...

το πρωι τρωει ενα μηλο μια μπανανα κ μισο πορτοακλι χυμο

μετα τρωει ενα μουστοκουλουρο

μεσημερι τρωει το φαγητο του και πριν κοιμηθει του δινω γαλα

απογευμα τρωει

ενα γιαουρτι

τσουρεκακι

2 φετες με βουτυρο κ μαρμελαδα

2-3 τυροπιτακια

μεχρι το βραδυ

αν μας δει να τρωμε παλι τρωει κ απο μας

πριν κοιμηθει παλι γαλα

εχει παχυνει πολυ, εχει κανει μια κοιλιααααααααααααα τουρλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λέτε ρε;;;;;;;;;Φτιάχνετε μόνο τα ΣΚ γλυκά;;;;;;;;Καλά δε ντρέπεσαι;;;;;;;; =))=))=))=))=))=)) Εγώ φτιάχνω μόνο σε καμία ιδιαίτερη περίσταση και τα Χριστούγεννα...... :((:((:((:((:((:((

Όποιος θέλει γλυκάκι, να πάει να αγοράσει και να φάει...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθέρα θα ξεσκιστείς στη δουλειά πάλι..... :)):)):)):)):))

Χρύσα και Νατάσα να σας ρωτήσω....Χρειάζεται ειδική προετοιμασία η VBAC;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Κορίτσια, σας εύχομαι πραγματικά να τα καταφέρετε...Είναι ασύλληπτη η εμπειρία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νατάσα ναι ρε...'Εχει ψηλώσει κι έχει τραβηχτεί η Θεά μου........Κουκουβάαααααααααααα.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...