Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

καλημερα σε ολες!

εχω ριξει απιστευτο γελιο!

σημερα πηγα ομονοια για γιατρο!

πιθανον ρευματοειδης αθριτιδα!

θα ζησω!

μα τιποτα ελληνικο στην περιοχη!!!!!!!!!!!

και ισως τιποτα σε λευκο χρωμα....!

αχ εχω προσπαθησει να της αλλαξω το προγραμμα αλλα δεν αλλαζει!

ας ελπισουμε τωρα με τηναλλαγη ωρας και το χειμερινο τοπιο να καταφερουμε κατι!

σηεμρα αρακα το μενου!

βαριεμαι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι!!!!!!!!!!!

αυτο το ωραριο βολευει πολυ!!!

ειναι μεν βαρδιες πρωι-απογευμα-βραδυ αλλα το καλο ειναι οτι ειναι εναλλαξ και οχι μονιμα απογευμα οπως η αλλη που ειχα βρει...

αφροδιτακι μου υπομονη κοριτσι μου η αρχη ειναι μετα θα στρωσει....εγω τι να πω σε ολη την εγκυμοσυνη ημουν με αναγουλες,μετα ζαλαδες ,μετα λυποθιμιες κτλ

γενικα μια εγκυμοσυνη μεσα στα προβληματα ειχα ασε να μην τα θυμαμαι και αλλαξω γνωμη για το 2ο

το οποιο αν πιασω τωρα δουλεια πρεπει να το αναβαλω για τουλαχιστον 1 χρονο

ειναι δυσκολα τα πραγματα και εκανα τοσο κοπο να βρω δουλεια που δεν με παιρνει να την χασω...

κοριτσια σας αφηνω προς το παρον

παμε βολτουλα με τον μπαμπα μας να τον χαρουμε λιγακι :lol::lol::lol::lol: σημερα ο σπυρακος θα μεινει στην γιαγια και τον παππου και θα τον παρουμε αυριο το απογευμα

εχουμε κατι δουλειες αυριο το πρωι και δεν μπορω να τον παρω μαζι μου

φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν και βαριέμαι, λέω να πάμε να ρίξουμε μια ματιά για κάτι μπότες που θέλω να πάρω!.......βαριέμαι, έχω ξυπνήσει από τις 6.00 και ο καιρός είναι για ξάπλα ...... ξάπλωσα στον καναπέ και έρχεται η μικρή και μου φέρνει την κουβέρτα και με σκεπάζει!!! :YMHUG: , άλλες φορές μου φέρνει και την κούκλα της και φεύγει!!!! :lol:

φυσάει και πριν έριχνε χιονόνερο!!!!!

λιγουρεύτηκα μια ομελέτα!!! μμμμμμμ

συγνώμη Αφρο αλλά την λιγουρεύτηκα.....

Νατασσούλα περαστικά.....αντιβίωση δεν έχω πάρει ποτέ στην ζωή μου!!!!, ούτε και τα παιδιά!!!

Αναστασία καλή βολτίτσα....νιόπαντροι σήμερα ε?!!!

Συμπεθέρα καλημέρα, όλα καλά σήμερα?

Βίκυ πώς μεγάλωσε έτσι η πολυλογού σου? είδα τις φωτό στο φέεις!!! κάνει και μακιγιάζ!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Πολυ τρεξημο σημερα.

Σορυ που δεν θα σχολιασω γραφω λιγο γρηγορα γιατι πρεπει να φτιαξω κατι πινακες για το ξενοδοχειο και να τους στειλο στο Μποσ.

Αναστασακι και εγω απο τον χρονο πανω του δινω απο τα δικα μας τις περισσοτερες φορες.

Οποτε δηλαδη μαγειρευω φρεσκο φαγητο για μας τρωει το ιδιο και ο μικρος..οταν εχουμε χτεσινο φαγητο του φτιαχνω κατι στον ατμο κυριως κοτοπουλακι η ψαρι με λαχανικα στον ατμο η ρυζακι.

Και αυτο γιατι ο Χριστοφορος εδειξε απο πολυ νωρις ενδιαφερων να τρωει απο το πιατο του μπαμπα του, οποτ εχω προσαρμωσει αναλογα και τα φαγητα μας..ομολογω δεν μου αρεσουν και πολυ ετσι αλλα ειναι ευκαιρια να προσεξουμε και εμεις λιγο την υγεια μας.

Εκτοτε εχει χλαπακιασει τα παντα, απο μπριζολες μεχρι γαυρο, ολα μαγειρεμενα η ψημενα απαχα, χωρις αλατια με μπολικη σαλατα- εχουμε μια πτοτιμιση στα μπροκολα παντζαρια και αγγουροντοματα σαλατα..σνομπαρουμε την πρασινη αλλα που θα παει θα την φαμε.

Εντωμεταξυ χτες στον παιδικο ο μικρος εκανε την πρωτη του ανταρσια και δεν εφαγε μεσιμεριανο..εμ βεβεια τον ειχε σηνηθησει η γιαγια να τρωει κοτοσουπες με φιδε..που να φαει το μπορσ, οταν γυρησα σπιτι εφαγε μονο γιαουρτι με μισο κομματακι κεικ της Βενης- Βενη βαλε τη συνταγη στο "τι θα φαμε σημερα"

Σημερα εχει κολοκυθοσουπα , ελπιζω να την φαει, θα σας βαλλω συνταγη στο αναλογο θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

δε θυμαμαι παλι ποσες φορες ξυπνησε το βραδυ......στο τελος την πηρα στο κρεβατι μας.... :?:?:?:?δεν την παλευω αλλοοοοοοοοοοοοο................ :oops::oops::oops::oops:

τι κανετε?????

νατασουλα μου,ευχαριστω!!!!!σημερα ειναι πολυ καλυτερα ευτυχως!!!!!!!!!!!!!περαστικα και σε σενα!!!!! ;)

αφροδιτη,28η αλλαζει η ωρα!!!

αρτζι,θελω κι εγω ομελετα αλλα θα φτιαξω φακες τωρα..... 8-)

σες,πως παει ο αποθηλασμος???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα...Καλέ πόσα γράψατε πάλι;;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Νατάσα και Λένα είχατε την τιμητική σας χθες το βράδυ ε;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αναστασία αν και σε "ξέρω" από το φόρουμ, δεν έχουμε μιλήσει ποτέ...Να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου...Να σου πω την αλήθεια εγώ στην κόρη μου δίνω ακόμα ξεχωριστά φαγητά... :roll::roll::roll::roll: Εντάξει, λαδερά και όσπρια δίνω από τα δικά μας, βάζω φρέσκια ντοματούλα και λίιιιγο αλάτι και πιπεράκι και της δίνω...Κρέας και κοτόπουλο της τα κάνω βραστά με λαχανικά, γιατί τρελαίνεται και ψάρια ψητά....

Ποντικάκι να σου ζησει το μωράκι σου....Όσο για τον μεγάλο, βλέπω ότι είναι κούκλος!!!!!!!! :D:D

Λένα πρώτη φορά τώρα του έδωσες σοκολάτα;;;;; :shock::shock::shock::shock:

Νατάσα επίτηδες το έκανε ο πεθερός σου για να μη φας.... :lol::lol::lol::lol: Ήξερε ότι θα κατεβάσεις όλη την πιατέλα....

Για πατάτες φούρνου τραγανιστές σχετικά πεθαίνω κι εγώ...Επίσης, βάζω πολύ λεμόνι και λίγο πορτοκάλι πριν της βάλω στο φούρνο και γίνονται.....Αχ θέλω τώρα!!!!!!!!!!!!

Αφρο έχασες 2 κιλά ε;;;Μια χαρά σε βρίσκω..Υπομονή!!!!Σε ένα μήνα θα περάσουν όλα...

Θου να πάρεις μια γραβάτα πιο σκούρα από το πουκάμισο για να κάνει αντίθεση και φυσικά να ταιριάζει με το κουστουμάκι.... ;);););)

Αναστασία καλή αρχή στη νέα σου δουλειά.... ;);)

Νατασούλα περαστικά σου ρε....Ευτυχώς που ο Μιχαλάκης είναι καλά.... ;);)

Αρτζι χιόνι;;;;;;;;;;Θέλω κι εγώ..... :oops::oops::oops::oops::oops:

Χρύσα μου όλα καλά;;;;;;;

Βίκυ τόσο νέα και έχεις αρθρίτιδα;;;;; :o:o:o:o:o:o

Ελευθερία τι νέα;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Κορίτσια η μικρή αν και δεν έχει βήχα ακούω μέσα της να "βράζει"....Σαν να έχει ακόμα φλέγματα.... :(:(:( Πήρα το γιατρό και μου είπε να σταματήσω το Mucothiol και να της δώσω Bisolvon... :roll::roll::roll::roll::roll: Τι να πω, δεν ξέρω....

Εγώ πονάω τρελά από κάτω τις τελευταίες ημέρες...Όχι στην κοιλιά...Στο πιπί.... :oops::oops::oops::oops::oops: Σαν να έχω καρφιά...Σαν μυικός πόνος, δεν ξέρω πώς να το περιγράψω...Αφού υπάρχουν στιγμές που δεν μπορώ να περπατήσω.... :?:?:?:?:?

Κορίτσια μου λέτε τι κατάσταση είναι αυτή με μενα;;;;;Θέλω να τρώω φαγητά που μέχρι τώρα δε με τρέλαιναν.....πχ. Η μαμά μου έφτιαχνε φακή σήμερα, την οποία δύσκολα τρώω και περίμενα να βράσει λίγο για να δοκιμάσω...Είχα αργήσει στη δουλειά και δεν έφυεγα για να φάω φακή.... :?:?:?:? Δοκίμασα και από εκείνη την ώρα, λέω πότε θα πάω σπίτι να φάω φακή..... :?:?:?:?:oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι μου σε ξέχασα εσένα.... :oops::oops::oops::oops: Περαστικά στη μικρούλα σου...Τι κάνετε;;;;;;Κι εμείς φακές έχουμε σήμερα.... :D:D:D:D:D:D

Κωνσταντίνα μου κι εσένα σε ξέχασα.... :oops::oops::oops::oops: Πώς πάτε;;;Καλά σοβαρά σε ξυπνάει κάθε μισή ώρα;;;;; :o:o:o:o:o

Νατάσα ξέχασα να σου πω για την Ειρηνούλα...Γαμώ τα γέλια που σας φωνάζει ότι ξύπνησε....

Εμένα κάθεται αναβοσβήνει το φως και τραγουδάει.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και αμα πάει άλλος να την πάρει εκτός από μενα, λέει "άσιε με...Ε σιέλω..." :lol::lol::lol::lol::lol:

Σήμερα ξύπνησε 7.15, την άκουσα αλλά δεν είχα κουράγιο να σηκωθώ και είπα στη μάνα μου να πάει να την πάρει...Και πήγε η μάνα μου και την έδιωχνε...Έκλαιγε και φώναζε εμένα...Αλλά δεν σηκώθηκα.... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα ο αποθηλασμος παει....και ερχετε..

χτες παλη τον καναμε μπανιο τον ντυσαμε, του εδωσα να φαει..και τον κοιμησα με πολλες πολλες αγκαλιτσες, τον χαιδευα του ελεγα παραμυθακια κατα τις 10:30 επιτελους κοιμηθηκε, ξυπνησε αρκετες φορες με γκρινια και ντικα ντικουυυυυ αλλα τον χαιδευα τον φιλουσα και ξανακοιμοταν!!

του εδωσα μεμε μονο το πρωη ξανα οπου αφου χλαπακιασε τον αμπακα μου γυρησε τον πισινο και ξανακοιμηθηκε..ξυπνησε μεσα στα χαμογελα και τις τσαχπινιες.

Παντως αυτο που λεει η Παναγιωτα εγω το σκευτομαι..γιατι τοσο πολυ προβλημα με τον υπνο ρε σεις....δεν γινετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι ξέχασες επίσης να αναφέρεις το σεξάκι....Αν δεν κοιμηθούν νωρίς το βράδυ, οι γονείς πότε θα κάνουν σεξ;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγουλα επιασες φλεβα!!!!!!!!!!!Δε μπορω να σας γραψω γιατι το φορουμ ειναι δημοσιο αλλα δε μπορειτε να φανταστειτε τι κανουν οι γονεις οταν το παιδι δεν κοιμαται αλλα αυτοι θελουν να ικανοποιησουν τις αναγκες τους ρε παιδι μου!!!!!!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Ουφ κάψωσαααααααααα η γκαστρωμένη!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!Θελω να κατσω να λιώσω μαζι σας αλλα εχω να κάνω τα υπολοιπα πατζουρια!!!!!!!!

Φιλάκιααααααααααααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ κάψωσαααααααααα η γκαστρωμένη!!!!!!!!!!

=))=))=))=))=))

Θελω να κατσω να λιώσω μαζι σας αλλα εχω να κάνω τα υπολοιπα πατζουρια!!!!!!

Ρε συ Παναγιώτα με την κοιλιά στο στόμα κάνεις πατζούρια?? Χαλαρωστε εγκυούλες.. :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως αυτο που λεει η Παναγιωτα εγω το σκευτομαι..γιατι τοσο πολυ προβλημα με τον υπνο ρε σεις....δεν γινετε

θα αλλάξει, θα δεις .... έτσι ήταν και η δικιά μου και τώρα κοιμάται σερί, βέβαια περιμένουμε και τον τελευταίο κυνόδοντα, το οποίο σημαίνει ότι θα ταλαιπωρηθώ λίγο ακόμη!!!! όσο για τα υπόλοιπα δόντια δεν ξέρω τι έχει βγάλει, δεν με αφήνει να δω, έτσι ελπίζω ότι μας λείπει μόνο ένα!!! :?

εγώ να σας πω τώρα δίνω στην μικρή ακριβώς ό,τι τρώμε και εμείς: δλδ και με αλάτι και με πιπέρι και με κάρυ και μια φορά έβαλα και λίγο τσίλι (σε σκόνη)!!!! :? .....αλλά έχω προσέξει ότι τα πολύ αλατισμένα δεν της αρέσουν γιατί μια φορά μου ξέφυγε και έβαλα λίγο παραπάνω αλάτι και δεν το έφαγε!!! :!:

Παναγιώτα έγκυος γυναίκα καθαρίζεις πατζούρια?! :o

αν κοιμάται συγκεκριμένες ώρες και ξυπνά συγκεκριμένες ώρες, τότε όλα κανονίζονται!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι ρε Αργη..μακαρι..γιατι δεν με βλεπω να κανω αλλο μωρο..χιχιχι

Ελπιζω το επομενο να μοισει σε ολα μα σε ολα τον μπαμπα του!!!!...χιχιχιιχ

Εχω πολυ δουλεια..και δεν μπορω να συγκετρωθω για να την κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο.. Ρε σεις δεν νομιζω να αλλάζει η ωρα στις 28. Νομίζω οτι αλλάζει την τελευταία Κυριακή του Οκτώβρη.

Συμπεθέρα οταν της λες κάτσε να δω τα δοντάκια πεισμώνει και δεν ανοιγει το στομα? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...γραφω γρηγορα γιατι βαιζομαι...

νατασα θα κανω πατατες ,αυτες που λες..

τρωγονται κ τη επομενη ε????????????

η πεθερα σου τηγανιτες εκανε η φουρνου?

αναστασια χαρηκα για τη δουλεια..πραγματικα..

αργι θελω χιονι αλλα να μη δουλευω..

νατασουλα κ 2 αντιβιωση??κριμα.. :(:( περαστικουλια

σες αν συνεχισεις ετσι στανταρ θα το παρει γραμμη ο μικρος σου..

παναγιωτα ελα να με κανεις τα παντουρια

ποντικακι κ γωγω τελειες φωτο....μα τελειες

ευα 30 αλλαζει η ωρα :D

κωνσταντινα να σε ζησει ο μικρος..

αφρο μου εχασες κ κιλα????/ουυυυυυυυυυυυυυ

τελεια..αυτο αν σκεφτεσαι να περνεις τα πανω σου

βικυ καλα?η γλωσου τελεια στις φωτο..πριγκιπισσα..γιατι δε τις μεγαλωνεις το μαλλι???????????

το κουστουμι ειναι μαυρο γκρι σκουρο..

αλλα η γραβατα η μωβ που αρεσε σε μενα νομιζω ειναι ιδιο με το πουκαμισο..

αυτη που ασρεσε στο αντρα μου(εμπριμε)νομιζω θα ναι σα το φλωρινιωτη

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλημερα!!!

Αυτο που μ'αρεσει ειναι πως το τρενακι σας εχει 2 βαρδιες!

Βραδινη κ πρωινη! :D

Γωγω νομιζω πως σε τραβαει η φακη γιατι την εχεις αναγκη!Ισως δλδ χρειαζεσαι σιδηρο! ;)

Απολαυσε το!!!Φακη γουσταρει το σπορακι?Παρε μπροστα σου την κατσαρολα...

Κατσικακι γουσταρει?Παρε μπροστα σου τη...Σουβλα! :lol:

Καλα ειπες για το μωρο σου γκρεμλιν κ λεω "μα τι λεει αυτη η κοπελα?κουκλι ειναι το κοριτσακι της!"

Μετα καταλαβα πως λες για την φωτο του τικερ :oops::oops::o:o

Αφροδιτη κουραγιο!!!Αυτο το σταδιο το θυμαμαι με αποστροφη...Κ ας μην ειχα εντονες

αναγουλες..Αλλα αυτη η αδιαθεσια,η καουρα κλπ....Μπλιαχ!

Χρυσα να σου πω που κατεληξα εγω με τον υπνο?(γτ κ εγω εχω ξελαδωθει=μου εχει βγει το λαδι)

Χαλαρα...αν θελουν να κοιμηθουν οκ...Αν θελουν να γκρινιαξουν παλι οκ...

Προσπαθω να λεω στον εαυτο μου "φεεετα"!

Στην τελικη αν εξαντληθω...θα ριξω μια λιποθυμια να στανιαρω! :lol::lol:

Ευτυχως εχω ασφαλισει το σπιτι...Ε...Τι θα κανει.???Ισως ξαπλωσει διπλα στη λιποθυμη μανα της

να κοιμηθει! :roll::roll:

Αργυρω μ'αρεσει η ανεση σου!Θα της βαλω κ εγω παπρικακλπ!χαχαχα

Κ αλλη ερωτηση!...

Πηγαινει κ κλεινεται στο δωματιο της ή στην κρεβατοκαμαρα...

Παιζει,βγαζει το περιεχομενο απο τα συρταρια κλπ

Μηπως προσπαθει να μου πει οτι με βαρεθηκε??? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη που ασρεσε στο αντρα μου(εμπριμε)νομιζω θα ναι σα το φλωρινιωτη

:roll:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

πού τον θυμήθηκες τον Φλωρινιώτη? :lol::lol::lol:

συμπεθέρα ναι σφραγίζει το στόμα και φεύγει μακρυά!!....το ίδιο κάνει και όταν πάω να της χτενίσω τα μαλλάκια, φεύγει μακρυά και φωνάζει: άουα!!! δήθεν πονάει, φωνάζει πριν καν την ακουμπίσω!!! :o:shock::? ....τώρα κοιμάται γιατί ξύπνησε νωρίς, στις 7.10 και πάω να ξαπλώσω και εγώ γιατί έχω μια νύστα (-|(-|(-| , ξύπνησα από τις 6.00 πριν να φέξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μ'αρεσει η ανεση σου!Θα της βαλω κ εγω παπρικακλπ!χαχαχα

βρε συ, εμείς σας περνάμε έναν ολόκληρο χρόνο!!!!....στην δικιά σας ηλικία εννοείται ότι δεν έβαζα καρυκεύματα, αλλά βασιλικό, μαίντανό, σέλινο, δυόσμο, δεντρολίβανο κ.λ.π, για να δώσω κάποια γεύση αφού το αλατοπίπερο δεν το έβαζα!!!

Κ αλλη ερωτηση!...

Πηγαινει κ κλεινεται στο δωματιο της ή στην κρεβατοκαμαρα...

Παιζει,βγαζει το περιεχομενο απο τα συρταρια κλπ

Μηπως προσπαθει να μου πει οτι με βαρεθηκε??? :D

ανεξαρτητοποιείται, μπορεί να παίζει και μόνη της, δεν σε έχει ανάγκη!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολια... :oops::oops::oops::oops:

ξεχασα να σε πω ευχαριστω για το ενδιαφερον..

ολα καλα ..κ ο θοδωρακος μελαγωνει κ μας τρελενει

εσενα καλα???????????ποσο πηγε τωρα???????????

αναστασια καλημεραααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα..Μεχρι να γραψω...!

Θουλακι εμενα μ'αρεσει πολυ η τελευταια-σχετικα- ταση

της γραβατας-πουκαμισο ακριβως ιδιο χρωμα!

Ή σχεδον ιδιο...!

Μην παρεις την γραβατα του Φλωρινιωτη!

καλυτερα μονοχρωμη!Τα εμπριμε δε μ'αρεσουν εκτος

κ αν ειναι να δουλεψει στις ειδησεις του σταρ! =))=))

Ελα βρε Αργυρουλα μου!!!Γιατι να μην της βαλω καμια παπρικα?χαχαχαχαχα

Θα το καψω το νινι μου!Αλλα ετσι κ αλλιως...Παλι θα μου το εφτυνε στη μουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω αν το προσεξατε..

αλλα οσες μειναμε μεχρι τωρα εγκυες περιμενουμε ιδιο φυλο με το πρωτο

ποντικακι 2 αγορια

αθηνα 3 κοριτσια(που χαθηκε?λετε να γεννησε?????????????)

παναγιωτα 2 αγορια

νατασα 2 κοριτσια

εγω(θα δουμε)

σημερα εχει υπερηχο η μαρια..αντε να δουμε :P

αναστασια κ μενα μ αρεσε η μονοχρωμη..γαματο απαλο μωβ.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία πολύ γέλιο έχεις....Αν λιποθυμήσεις, η μόνη ελπίδα που έχεις είναι να σε καβαλήσει και να πηδάει πάνω στο πτώμα σου.... =))=))=))=))=))

Όσο για τη φώτο που λες, σιγά μην έλεγα γκρέμλιν το λουλουδάκι μου...Την κουκλάρα μου...Που είναι ίδια με μενα..... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::)):)):)):)):))

Κουκουβάααααααααααααααααααααααααααα.... :oops::oops::oops:

Παναγιώτα καψώθηκες ε;;;;;;; :((:((:((:((:((:((

Θουλάρα από εδώ και πέρα το Ντόντο θα τον φωνάζουμε Φλωρινιώτη...... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Και αν κάνεις μπέμπα, να της πεις Αννούλα (κόρη του Φλωρινιώτη)...... =))=))=))=))

Δεν είναι τέλεια η φώτο μας;;;;Το ξέρω!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι κάρι;;;;; :o:o:o:o:o Πήρε φωτιά το κωλαράκι της Ρέας και γι'αυτό δεν κάθεται ποτέ.... :lol::lol::lol::lol:

Ούτε η Ιωάννα ανοίγει το στόμα να δω τα δόντια και αν χώσω το δάχτυλο μέσα για να πιάσω, με δαγκώνει.... :?:?:?:? Και ουρλιάζω από τον πόνο!!!!!!!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...